Krajowy Rejestr Długów BIG SA

Wrocław

Opinie o Krajowy Rejestr Długów BIG SA

etg
użytkownik zarejestrowany

a ja widzialem oferte na stanowiko doradcy w sektorze B2B we Wrocałwiu chodzi tutaj glownie o pozyskiwanie i obsługa klientaanaliza potrzeb klienta..

zdziwiony

wow takiego czyszczenia wpisów jeszcze nie było zdarzało się że usunięto pojedyncze posty, ale widzę, że teraz po całości pojechali i usunęli wszystko. synalek właściciela przejął firmę więc próbuje ratować wizerunek firmy - żałosne

ciekawe

Kiedyś byłam tam na rozmowie w sprawie pracy do działu kadrowego, pisałam test i zastanowiło mnie, dlaczego znalazły się w nim pytania dotyczące firm do 20 osób?Przypadek?

hm?

A gdzie się wszystkie opinie podziały?

Zostaw opinię o Krajowy Rejestr Długów BIG SA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowy Rejestr Długów BIG SA