Krajowy Rejestr Długów BIG SA

Opinie o Krajowy Rejestr Długów BIG SA

Magda Nowy wpis

A odbycie praktyk jest tam możliwe?

Adam Nowy wpis

@metak Możesz dodać więcej informacji o atmosferze oraz zarobkach? Rzadko tu pracownicy piszą.

metak Nowy wpis
@Adam

atmosfera miła, szefostwo traktuje cię normalnie, żadnych problemów nie małem z nimi ani nie z współpracownikami

metak Nowy wpis

Jak dla mnie spoko firma.

bolo

Praca w porządku.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Krajowy Rejestr Długów BIG SA? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
karol

Pensje są dobre i nie jest trudno o premie, jak się uczciwie pracuje. Myślę, że śmiało mogę dać 6 gwiazdek.

Magdalena
@karol

Jesteś już kolejną osobą, która chwali sobie pracę w Krajowym Rejestrze Długów BIG, a to oczywiście bardzo cieszy. Dlatego tym bardziej chcielibyśmy poznać nieco lepiej tego pracodawcę. Pomożesz Nam w tym? Proponuję, żebyś zaczął od opisania Nam tego, jak wygląda tam atmosfera między pracownikami. Określiłbyś ją jaką zdrową, bez cienia rywalizacji?

lolek

W firmie pracuję od ok. roku, a w branży już kilka ładnych lat. Jest to jedna z lepszych firm, w jakich miałem okazję pracować. To co ich najbardziej wyróżnia, to na pewno fajne wsparcie ze strony "góry" i atmosfera, wspólne świętowanie: wcześniej halloween, teraz mikołajki :) Ogólnie mogę firmę polecić.

diana

Super atmosfera. Ogólnie bardzo dobrze mi się tu pracuje i myślę, że mogę polecić

raf

Niedawno zaczalem, ale na razie zadnych zastrzezen czy problemow nie mam

Justyna

Czy dlatego, że jest dobrze to rzadko bywacie na forum ? Jakie zasady finansowego rozliczenia pracy obowiązują?

olik

Bardzo przyzwoity pracodawca.

adam

Dużo wiedzy, dobre wsparcie, spoko kasa

polo

Pracowałem kilka miesięcy, nie był to wywczas, ale bardzo dużo i szybko się nauczyłem

max

Moim zdaniem firma godna polecenia

dino

Ja polecam, bo nixle się zarabia, szybko się uczysz, sa fajne szkolenia i atmosfera spoko

etg

a ja widzialem oferte na stanowiko doradcy w sektorze B2B we Wrocałwiu chodzi tutaj glownie o pozyskiwanie i obsługa klientaanaliza potrzeb klienta..

zdziwiony

wow takiego czyszczenia wpisów jeszcze nie było zdarzało się że usunięto pojedyncze posty, ale widzę, że teraz po całości pojechali i usunęli wszystko. synalek właściciela przejął firmę więc próbuje ratować wizerunek firmy - żałosne

ciekawe

Kiedyś byłam tam na rozmowie w sprawie pracy do działu kadrowego, pisałam test i zastanowiło mnie, dlaczego znalazły się w nim pytania dotyczące firm do 20 osób?Przypadek?

hm?

A gdzie się wszystkie opinie podziały?

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Rejestr Długów BIG SA - Wrocław

Krajowy Rejestr Długów BIG SA