Krajowy Rejestr Długów

Wrocław

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

dagmara

praca w KRD zgodnie z opisem stanowiska, zarobki całkiem niezłe, przełożeni na poziomie, atmosfera w pracy całkiem przyjemna, warto mieć KRD w cv.

Szymon_nowy

Pracuje od kilku miesięcy. Ale już jestem bardzo zadowolony. Praca w dobrej atmosferze, ludzie bardzo pomocni, znają się na swojej pracy, można wiele dla siebie wyciągnąć i się nauczyć nowych rzeczy.Nie można się nudzić.

blue

warto mieć taką firmę w cv. sporo się tu nauczyłam bo jest fajny zespół. warunki i narzędzia pracy bardzo dobre,na pieniądze nie narzekam, szefostwo normalne :)

anett

spora firma, z wieloma możliwościami. doceniają pracownika i go szanują. pracowałam wcześniej w małej firmie i nie da się tego porównać- tutaj nauczyłam się wszystkiego raz, dwa,bo po 1 dużo się dzieje a po 2 jest od kogo się uczyć.

Eliza.K

Dobrze mi się tu pracuje, zarobki na dobrym poziomie, kontakt z ludźmi, dużo się można nauczyć, to na pewno jedna z bardziej znanych firm w branży. Nie ma się czego bać, do odważnych świat należy, a praca tu daje dużo satysfakcji.

jagna

mogę polecić. firma stabilna, daje pewne zatrudnienie na jasnych zasadach atmosfera ok, można się sporo nauczyć, jest ciekawie i rozwijająco, przełożeni w porządku :)

jagna

karolina28

Pracuję w KRD, szczerze powiem praca w porządku, ciekawa, dużo kontaktów z ludźmi, zarobki też mi odpowiadają. Dużo też można się nauczyć. Ogólnie polecam.

Misiek
@karolina28 26.01.2017 10:44

Zgadzam się. Dużo można się tutaj nauczyć. Wiem, bo pracowałem tu przez półtora roku.

zainteresowana

Ktoś się orientuje jak to jest z pracą w dziale księgowości we Wrocławiu?

felix
@zainteresowana 19.10.2016 11:50
Ktoś się orientuje jak to jest z pracą w dziale księgowości we Wrocławiu?

Nie wiem jak to wygląda w dziale księgowości, ale pozostałych działach firmy (które poznałem) pracują fajni ludzie. Pracuję tu 3 lata i mogę polecić! Jak chcesz pracować u lidera branży to jest to właściwe miejsce :)

obiecanki

Fajna strona, obiecanki cacanki, ale po pół roku okazuje sie, ze podwyzej nioe bedzie bo cos tam. Nieuczciwi

Poprzednie wypowiedzi ?

Gdzie się podziały poprzednie wypowiedzi? Tutaj znajdowały się opinie sprzed kilku lat!!! Jak widać, KRD ma duży wpływ na tzw. wolność słowa !!!

ja

Polecam:) na początku jasne ,że się bałam , bo duża firma, masa ludzi itd. natomiast jest naprawdę świetnie:) atmosfera na +, zarobki na +, wiedza na +, przełożeni na +. Gorąco polecam:)

były klient

to nie opinia od pracownika, ale od byłego klienta- lecz może niektórym kandydatom nakreśli rodzaj działań i zadań w tej firmie. jako były klient daję ocenę niedostateczną za pseudodziałania KRD, i całego dziadostwa pod szyldem rzetelna firma, które sprzedają jako coś cudownego sprawdzonym firmom- pytanie przez kogo sprawdzonym i w jakim stopniu rzetelnym? firmy-jak moja- płacą czy płaciły abonamenty ,by być postrzegane jako takie i chyba tylko o to tej całej krd chodzi- masz płacić abonament, a my ci damy szmelcowe świstki rzetelności, które trzeba odświeżać, kichać i przede wszystkim płacić. zadaniem konsultantów jest utrzymać klienta w nieświadomości by płacił jak najdłużej, w razie problemów z kimś naprawdę nierzetelnym totalna ściema i przedłużanie wyjaśnień w czasie zapewne po to by 'płacić abonament'. porażka całkowita i rozgoryczenie z mojej strony względem krd osiągnęła szczyt, kiedy okazało się ,że moja firma mając nieposzlakowaną opinię, płacąc abonament,między in. by uczestniczyć w programie rzetelna firma i posiadając od dłuższego czasu certyfikaty rzetelności, spotkała się nagle z sytuacją, gdzie dłużnik pisząc oszczerstwa,by wykręcić się od własnych zobowiązań, odwrócił w krd kota ogonem- i to ja musiałem dowodzić swojej racji, a nie on swojej nierzetelności czy wręcz złodziejstwa,-bez pomocy ze strony krd. ale musieliśmy 'czekać cierpliwie na wyniki'.. by co? cały czas przy uśmiechu konsultatów płacić abonament i czekać dalej. rozgoryczenie nr2, już właściwe do krd i skierowane pod adresem tej firmy i śmiesznego programu 'rzetelna firma'dotyczy faktu, iż dłużnik na oficjalnej stronie własnej firmy cały ten czas nieprawnie używał certyfikatu 'rzetelna firma' -będąc w tym czasie na liście DŁUŻNIKÓW! - przerabiając prawdopodobnie w jakiś sposób wygląd swojej strony(nie jestem programistą)- uwaga!! -przy pełnej świadomości o tym fakcie ludzi, tzn konsultantów i informatyków z firmy KRD, którzy to nie potrafili z takim procederem nic zrobić- gość naciągał (a być może nadal) firmy i prywatnych klientów, m.i. chwaląc się swoją fałszywą 'rzetelnością' , za którą uczciwe firmy płaciły i płacą abonament. a krd co? -czy brak wytoczenia wówczas sprawy gościowi o fałszowanie jakby nie było danych w internecie, wykorzystując niby ich(krd) zatwierdzone loga programowe, nie jest nierzetelnością ze strony krd, olewaniem własnych klientów, i zapewne nikłą chęcią do tego, by samemu włóczyć się z oszustami po sądach? tak to widzę i niestety- nie wierzę już w żadne slogany 'rzetelny, uczciwy, cudowny itd' . KONKLUZJA - PŁAĆ GDY CHCESZ BYĆ OK, A NIKT I TAK NIE DOŁOŻY CENTA ZE SWOJEJ STRONY, JEŚLI W TYM NIE MA INTERESU, BĄDŹ MA MIEĆ Z TEGO TYTUŁU JAKIEKOLWIEK PROBLEMY. PŁAĆ.

po co ?

po co ? żebyście mieli kogo sądem straszyć ? przecież tak to lubicie za odrobinę prawdy....

Zostaw opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowy Rejestr Długów