Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoliv Poland Sp.z o.o. w Oława

Dd

Nic specjalnego

iwona
@Dd

no nic specjalnego

smutny pracownik

Bardzo przykro pisać mi ten komentarz, nikomu nie polecam pracy w tej firmie (usunięte przez administratora)który znęca się psychicznie nad swoimi pracownikami, zero szacunku zwłaszcza do kobiet, został tylko PIP, mamy nadzieje że tam uzyskamy pomoc.

@smutny pracownik

Na czym polega to znęcanie?

Wiktoria
@Rudy

A czemu dopytujesz? Rozumiem, że może zastanawiasz się nad aplikowaniem do pracy w Autoliv Poland i takie wypowiedzi sprawiają, że nie jesteś pewien, czy składać swoje dokumenty do pracy w tym miejscu. Może warto po prostu spróbować i przekonać się na własnej skórze.

@Wiktoria

Nie nie ma ochoty na składanie podania, ponieważ jestem juz pracownikiem, Wiki ale ciekawi mnie fakt kto mobinguje? Może o wszystkich nie wiem?

Adela

Brak szacunku dla pracowników, mobbing na porządku dziennym, kablujesz to masz super, oczywiście nie wszędzie, są liderzy naprawdę super ludzie

Ina
@Adela

Od zawsze donosiciele byli i będą ale to co się dzieje w tej firmie z przyzwoleniem wręcz z zachęcaniem do czynu zgłaszania a co za tym idzie jawnego donoszenia na pracowników można nazwać odgórnym mobbingiem który powinien zostać zgłoszony głównemu zarządowi w Szwecji.

@Ina

A ruskie i ukrainki niech się nie wypowiadają i najlepiej sio do siebie

Wiktoria
@Rudy

Takie komentarze nie powinny mieć tu miejsca. Na forum szanujemy bowiem inne osoby, bez względu na narodowość. Proszę Cię zatem, abyś zawsze miał to na uwadze. Masz nam coś rzetelnego do powiedzenia na temat Autoliv Poland jako pracodawcy? Z Internetu niewiele dowiemy się o tejże firmie, a więc byłoby dobrze, jakbyś przekazał nam jakieś merytoryczne informacje. Czy zatrudniając się w tym miejscu można liczyć na dostęp do prywatnej opieki medycznej?

@Wiktoria

Jak można inaczej wyrazić zdanie o Ukrainie, nie rozumiem.

@Wiktoria

Żądajac szacunku to wypadaloby sie zachowywac jak cywilizowani ludzie, a to co one soba reprezentuja to totalne (usunięte przez administratora) i z tad taka pogarda i brak szacunku czy jasno wyrazona opinia.

Patrycja

@Magda, na forum obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Według niego niedozwolone jest obrażanie i opisywanie innych pracowników. Jeśli widzisz jakieś plusy pracy w Autoliv Poland to zachęcam Cię, abyś uzupełniła swoją wypowiedź o dodatkowe informacje. Co możesz jeszcze powiedzieć o pracy w tej firmie? Czy można liczyć na premie finansowe lub pozapłacowe?

Nikt ważny
@Patrycja

Patrycja czy ty jesteś administratorem forum .Jesli tak to proszę usuwaj obraźliwe komentarze o ile wiesz jak to się robi.Nie broń czegoś co dawno się skończyło.Pozdrawiam Nikt ważny ????

@Nikt ważny

Co nie lezy prawda?

Teresa
@Rudy

Proponowałbym już skupić się na dyskusji o bieżącym warunkach pracy w Autoliv Poland. Na pewno jesteś zatrudniony w tej firmie, a więc byłoby świetnie, jakbyś powiedział coś odnośnie dodatków pozapłacowych. Czy pracodawca zapewnia Wam na przykład dodatkowe ubezpieczenie medyczne czy świadczenia urlopowe?

Kolezanka
@Patrycja

Nie kazdy jest anonimowy, jaki ci sie wydaje, uwazasz, ze nikt nie widzi i nie wie co robisz? to jesteś w błędzie, boisz sie ze cie ktos opisze. Poprostu zachowuj sie z klasą.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Autoliv Poland Sp.z o.o. na stanowisko Project Buyer? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Zając

Super firma dobre zarobki wystarczy się dobrze zakręcić przy menadżerze.Najlepszy menadżer Krzysio B. z nim wszystko można załatwić.

bebe
@Zając

Adam Co ty p.....sz .Ty możesz być kolejnym nie łudź się, ty wykopałeś dołek pod kimś i ktoś wykopie pod tobą,myślisz że na Ciebie nie doniosą.Teraz liczy się UK a jak ktoś Ciebie p.....ie to myślisz że co K.B. pomoże . Żenada. Nie ta praca to inna< to co dzieje się tej firmie w obecnej chwili żal patrzeć. Dużo można pisać tylko czy ma to sens...................

Ozzy
@Zając

No chyba oszaleję.Ktoś tu potrzebuje specjalisty

Ina
@bebe

Święta racja.

@Ina

Zając dalej pod skrzydłami?1

Spoko
@Zając

Kekor szanuj Polaków. Bo U.k nie trwa wiecznie.

Iga
@Zając

Adaś dalej pod skrzydłami.

Magda
@Zając

Czyżby Adam Z.? Stary kawaler i zawistnik, którego najtrafniej można opisać określeniem "polska żółć"

@Magda

Pytania jak w biurze matrymonialnych (usunięte przez administratora)Kobiety (usunięte przez administratora)

ktoś

ktoś tu chyba coś pomylił ,to nie Adam sie tu udziela tylko Paweł

@Magda

O odezwala sie stara panna ????????????????????brzydka paskuda, postrach wszystkich starych kawalerow? UWAGA tak nie powinna wygladac przyszla zona ????????????

rrrrrrrrr

Na jakie zarobki można liczyc na początek?

Zofia
@rrrrrrrrr

To już bardzo konkretne pytanie, a więc należy poczekać, aż jakiś pracownik Autoliv Poland na nie odpowie. Jednakże nie powiedziałeś nam, jakim właściwie stanowiskiem jesteś zainteresowany - a to kluczowa kwestia. Firma poszukuje obecnie: Project Managera, Inżyniera Procesu, Operatora Systemów Tnących, Magazyniera Produkcyjnego i wielu innych. Wszystkie ogłoszenia dostępne są na portalu pracodawcy.pracuj.pl. Która z profesji byłaby dla Ciebie odpowiednia?

Operator
@rrrrrrrrr

16,5 na godzinę, nic poza tym. Ale nie warto sobie głowy zawracać firma ogłosiła upadłość....

@Operator

Skąd masz takie informacje? Na stronie pracodawcy nie ma o tym słowa, a pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/autoliv-poland-sp-z-o-o,4288 są nowe oferty pracy i firma szuka sporo pracowników. Może ktoś jeszcze napisze, co sądzi o tych informacjach, bo to bardzo ważne dla osób zatrudnionych w Autoliv. Czekam na Wasze wypowiedzi.

Operator
@Ryszard

Firma w Oławie ma być zamknięta do końca 2023, produkcja będzie się odbywać tylko w Jelczu. Starzy pracownicy mają mieć możliwość przejścia do Jelcza, niestety nie wiem jak z nowo przyjętymi pracownikami

@Operator

W Jelczu rozbudowuja produkcję modułów poduszek bo jest to bardziej oplacalne. I wszystkich pracowników z APR chcą przeniesc na APA.

@Nowy

Dziękuję za informacje. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/autoliv-poland-sp-z-o-o,4288/oferty-pracy jest dużo ofert pracy właśnie w Jelczu. Wszyscy przeniesieni pracownicy będą mogli objąć te same stanowiska jak dotychczas i czy wynagrodzenie pozostanie bez zmian? Napisz proszę więcej szczegółów.

@Operator

Ale bzdury piszesz z tą upadłością. Firma dobrze stoi lecz rezygrują z szycia ( przenoszą to do Maroka) Kierownictwo postanowiło inwestować w sekcje modułową czyli Jelcz i tam proponują pracę zamiast w Oławie

Hahaha
@Operator

Hahaha, ktoś tutaj ma złe info

Jarosław

Możesz napisać jakie konsekwencje dla pracowników ma decyzja o przeniesieniu działu w inne miejsce? Rozumiem, że pracownicy nie stracą zatrudnienia. Napisz, czy warunki pracy nadal pozostaną dla nich bez zmian.

@Jarosław

Konsekwencja jest taka że ludzie będą zajmować się zupełnie czym innym więc wymaga to nauki i obycia w temacie od nowa. Oficjalnie jest info o tym że praca będzie dla wszystkich na zasadzie transferu do Jelcza ale ja w to poprostu nie wierze. Jeśli już teraz APA chce zwiększać produkcje modułów to przez zwiększenie zatrudnienia już w niedługim czasie. Produkcja w Oławie wygasi się powiedzmy za 3 lata a ludzi jest sporo przyjętych i co z nimi? Uważam że trafią tam tylko zakładowi weterani. Co do warunków pracy to nie jestem zorientowany ponieważ nie pracuję już parą ładnych lat na produkcji wiem natomiast że po nowym roku mają być dodatki stażowe od 5 przepracowanych lat wzwyż.

@rrrrrrrrr

W tym (zakladzie) mozesz liczyc na najwyzej na romans, to wylęgarnia kochankow i (usunięte przez administratora) Cudzego zycia i malzenstw. Kupa szmat puszczajacycj sie nawet w kiblach.W kurwidolku nie zarobisz dobrze ale poruchasz

iwona
@Bob

chyba cię poniosło trochę

Fancy
@Operator

I moze lepiej bo jak widze niekompetencje co niektorych bab to zal (usunięte przez administratora) sciska co rob8a na stanowiskach kierowniczych. Lepiej zeby wróciły do wodociagow ????tam w (usunięte przez administratora) nie napierd.....

@iwona

Troche? Chyba nie

Polka

Pracuje tam od dwóch lat. Początkowo super, dziś Ukraina rządzi. Jest ich chyba już z 60%.Polaka upodlili, min.stawka i zap...aj bo kontrakt.Jeden Polak i 4 Ukraińców na linii. I każdy nie ponimaju! Śmierdza, nie myci ani nie oprani. Rób za nich bo nie zdazaja. Żałuję że tam przyszłam, szukam nowej pracy. NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU. Układy, ukladziki. Masz milczeć i zap...ac na kontrakt.

Lucjan
@Polka

Pytanie gdzie tej patologii nie ma w Oławie i okolicy??? Jak się Polaczki nie opamiętają z wpuszczaniem tej hołoty do Polski, będziemy zagladac po śmietnikach, bo nas ta zaraza wygryzie. Spadające bezrobocie to bajki z mchu i paproci!!! Te wszystkie kołchozy w Polsce spadły na psy!!!

Polak
@Lucjan

Widzisz Lucjan ja pracuję w zakładzie produkcyjnym w Oławie gdzie nie ma ani jednego pracownika z Ukrainy. Pracują sami Polacy. Pewnie zapytacie dlaczego tak jest a no dlatego że wynagrodzenia są dużo wyższe niż w innych zakładach produkcyjnych. Pierwsza umowa 16 zł + 30 % premii, po 3 miesiącach +1 zł lub 2 zł do podstawy. Po dwóch latach jeśli się starasz i chcesz pracować spokojnie dojdziesz do 19-20 zł na godzinę plus wyżej wymieniona premia. Magazynierzy na wózkach dostają 20-24 zł/h. Nie napiszę nazwy firmy bo zaraz usuną wpis że jest to reklama ale kto ma głowę niech poszuka. Praca jest dużo lżejsza niż przy szyciu poduch.

Antybandera
@Polak

Klepiesz jak potłuczony...

@Lucjan

Wszędzie te patusy

@Polka

Ciekawe. Z tego, co zauważyłam ukraińscy pracownicy są o wiele bardziej dokładni, szybsi i bardziej pracowici niż Polacy. nie śmierdzą, są bardzo życzliwi i zawsze się uśmiechają. Też odniosłam takie wrażenie, że jest ich więcej niż Polaków, ale to lepiej dla firmy.

@123

To miło, że dobrze wyrażasz się o kolegach z pracy. Nie powinno się dzielić pracowników ze względu na narodowość. Uważasz, że atmosfera w pracy jest w porządku i można mieć koleżeńskie relacje z większością pracowników? A przełożeni, czy jesteś zadowolona z organizacji pracy i kontaktów z kierownictwem? Chętnie o tym posłucham.

Kacha
@123

Uśmiechają się bo nie rozumieją i tym nadrabiaja

@Kacha

Ogółem to fajnie, że w Autoliv panuje miła atmosfera. A w jakim systemie pracujecie? Ciekawi mnie, czy to praca na jedną czy więcej zmian.

jcjc
@Ewelina

to tak jak Polaczki w innych krajach biz Polska pracuja wiec w czym problem? Polaczki widza samych siebie teraz. Firma i tak nie polska wiec w czym problem.

@Operator Skąd te rewelacje o rzekomej upadłości firmy? Konkurencja podsunęła?

Ciekawski

Chyba czas powiedzieć wprost o kilku rzeczach, ktore dzieja sie na magazynie. Biuro kombinuje z magazynem a dostaje sie tym na linii bo ktos sie pomylil

@Ciekawski

Myślę, że jako pracownik linii powinieneś ta sprawę zgłosić do swojego przełożonego, skoro obarczani jesteście karą za błędy ludzi z biura. Ciekawski, możesz napisać cos na temat warunków w pracy na linii w Autoliv?

Ciekawska pracownica
@Ewelina

Niestety nie do każdego przełożonego można. Wyżej też nie pójdziesz, bo niby do kogo? Dyrektora? Ludzie anonimowo powinni tu wreszcie napisać kilka słów prawdy. To dobry moment, żeby coś się zmieniło.

@Ciekawska pracownica

Zawsze jest dobry moment na wyrażenie swojej opinii. Może Ty mogłabyś powiedzieć coś więcej a temat warunków zatrudnienia w firmie Autoliv Poland? Wydajesz się być osobą, która ma dużą wiedzę na temat pracy w tym przedsiębiorstwie. Czy masz jakieś sugestie co pracodawca powinien zmienić w firmie?

Autoliv Poland zakład produkcyjny, który zajmuje się wytwarzaniem foteli, poduszek powietrznych oraz elementów wykończenia wnętrz do pojazdów silnikowych. Prowadzą interesującą stronę na facebooku https://www.facebook.com/AutolivPL/ gdzie jest sporo ogłoszeń rekrutacyjnych. Ostanie wpisy dotyczą stanowisk: magazynier produkcyjny, operator systemów tnących i operator maszyn szwalniczych. Zajrzyjcie tam i dowiedzcie się szczegółów.

Janusz
@Andrzej

Foteli i elementów wykończenia wnętrz? Pierwsze słyszę. Autoliv zajmuje się bezpieczeństwem. W Oławie szyja poduszki powietrzne, natomiast w Jelczu składają poduszki powietrzne oraz pasy.

Belka

W tej chwili to nie firma,to powolna Agonia. Kto może niech zmienia pracę,bo tu nic już dobrego ludzi nie czeka. Są dokładne przemyślenia odgórne jak doprowadzić do zamknięcia tego zakładu jak najniższym kosztem.

Obecnie w Autolivie pracuje więcej ukraińców niż Polaków. Podobno sukcesywnie mają wymienić wszystkich na ukraińców. Codziennie są nowe dostawy banderowców,którzy śmieją nam się w twarz mówiąc żebyśmy się uczyli ukraińskiego.

Tess
@pracownik

I jak z tego morał.To co pan dyrektor Kostka wyniósł na wyżyny teraz jest niszczone.Brak obiektywności wyrozumiałośći liczy się tylko kolesiostwo i donosicielstwo.Polak jest bee a ukrainiec cacy.Do czego to zmierza???A o ostatnich zwolnieniach wieloletnich Polskich pracowników szkoda pisać.Może ktoś sprawdzi preferencje kompetencje chociażby szkołe do zajmowanego stanowiska np. menadżera???

upa
@pracownik

to niech uważją bo znajdą już niedługo swoje groby w Polsce

ukrainski bandyta
@pracownik

prędzej będę chodzil po kolana w ukraińskiej krwi jak mówił w tym plugawym języku

@ukrainski bandyta

To (usunięte przez administratora)

Kandydant

Jakie zarobki na utrzymaniu ruchu

Mam pytanie a co produkuje ten zakład ?

E_manuelle
@Andrzej

Pasy bezpieczeństwa oraz poduszki powietrzne.

Witam. A co mozecie powiedziec o pracy Project managera w Oławie? Ogloszenie wisi juz na pracuj.pl od dlugiego czasu.

Szymon
@Tomek

To stanowisko zostało już obsadzone, ponieważ obecnie firma szuka pracowników w innych specjalizacjach. Potrzebny jest inżynier procesu, inżynier konstruktor, mechatronik, technik części zamiennych. Pracodawca oferuje możliwość poznania i rozwoju innowacyjnych rozwiązań w branży i szeroki zakres benefitów. Może zainteresuje Cię któreś z tych stanowisk? A inne osoby odwiedzające ten wątek? Czy ktoś z Was aplikował i mógłby przybliżyć przebieg rozmowy kwalifikacyjnej?

3 pack

ludziska jest jakis autobus z okolicy mcdonalda do elektroluxu

marian

to jest lekka praca mam na utrzymaniu 9 osobowa rodzine

wojciech

u nas w Niemczech lepsza linia produkcyjna

Kama

Pracuję od 7 lat. W chwili obecnej jestem na wypowiedzeniu. Jestem jedyną polką na linii, a ogólnie jest nas cztery na obszarze. Od roku jestem u lidera ***** i wiecznie jest problem z urlopem. Teraz mam 12 dni urlopu zaległego i 4 bieżącego, pewna że będę mogła go wykorzystać idę do lidera i mówię że 5 lutego jestem ostatni dzień na co on, że nie ma ludzi i zapłacą mi za urlop. Dziękuję bardzo równe traktowanie gdzie moje koleżanki przed świętami poszły na urlop bezpłatny, a ja mając zaległy musiałam przyjść do pracy. Ogólnie ukraina dominuje, jedni chcą pracować inni nie, nie wszyscy chcą mówić po polsku. Dyrekcja jeśli chce się o coś przyczepić podejdzie do Polaka i tłumacz się za wszystkich z linii. Generalnie nie polecam. Jest coraz gorzej.

Szukają Hr Managera. Czy ktoś z Państwa może zna powód?

Zostaw merytoryczną opinię o Autoliv Poland Sp.z o.o. - Oława

• Jak się pracuje w Autoliv Poland Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Autoliv Poland Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Autoliv Poland Sp.z o.o.