Opinie o amica.pl - Amica S.A. w Wronki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Amica S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amica S.A. o rekrutacji.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amica S.A. w Mickiewicza

Korzeń

Za 50 minut Fabryka Kuchnie będzie mieć nowego dyrektora... Zobaczymy jak to będzie... Czas pokaże czy lepiej czy gorzej...

tv

Na stronie internetowej interwencji jest program na ten temat.

wytrych
@tv

Przypatrzcie się uważnie podczas wypowiedzi tego dyrektora ds zasobów ludzkich jak pokazują stół w tej sali ile wody butelkowanej stoi a dla roboli nie ma bo koszty....

Aero

Zgadza się .Tylko z dowodem do wszystkich znanych mediów , dopiero na końcu na milicję .

Gosc

Ludzie wystarczyło dyktafon i dowód by był na tego gnoja

Trzy etapowy proces rekrutacji - telefoniczna selekcja przez firmę zewnętrzną, tu pracuj.pl. Następnie rozmowa online - osoba z HR i dyrektor działu. Ostatni etap, na miejscu.. I wszystko byłoby super gdyby nie brak odzewu ostatecznego - tyle się mówi, że kandydaci ghostuja rekruterow, tymczasem tutaj zrobiła to firma, czym niestety jestem zaskoczony i rozczarowany. Wystarczy mail, sms, nawet jak się nie chce zadzwonić i skonfrontować. Co więcej, próbuje zrozumieć podejście, bo czasem różne rzeczy wypadają, ktoś zachoruje.. Więc zadzwoniłem, aby dopytać, bo mogę.. Połączenie odrzucone (spotkanie, cokolwiek) ale niestety nikt później nie oddzwonił, co było gwoździem do trumny.

Różne, od standardowych bo psychologiczne i behawioralne. Na ostatnim etapie nawet scenka do zagrania.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Stary robol...

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia... Gdyby pracownicy zarabiali po 3 tysiące na rękę to absolutnie nikogo prócz najbliższych znajomych nie obeszłaby śmierć tej kobiety... Nawet sami przepędziliby ten wiec Ikonowicza... Teraz każdy próbuje coś ugrać dla siebie na tej sprawie ....

Ciekawe co żona mistrza k. Na to. Dotarło to do niej jakiego ma lovelasa pod dachem czy go broni. Tak apropo to nie chciał bym być w jego skorze

Kaja

Witam. Pewnie, że żona wie co ma w domu, bo niejednokrotnie obrażała inne kobiety sugerując, iż są jego kochankami. Przykre ale prawdziwe i ciągnie się to już wiele lat.Ogładę i pokorność ma się w genach tego temu nawet nie Panu zabrakło. Przychodząc z obcej firmy do tego zakładu ciągle myślał, że jest u siebie{ w poprzedniej firmie } i może sobie pozwolić na wszystko, ale niestety nawet na takie zachowanie nie może pozwolić sobie człowiek wykształcony bogaty i na poziomie, bo zawsze może trafić na osobę, która powie STOP DOSYĆ. Pozdrawiam rodzinę Ilony i łączę się z nią w bólu:( była pracownica z osiedla Zamość.

przemek

Jola czy Ty słyszałaś kiedyś od koordynatora, mistrza lub kierownika słowo "przepraszam"?. Prędzej zwykły pracownik powie "dziękuje" lub "przepraszam". Wiadomo na temat zakładu Amica jest różna opinia bo wiele osób tam pracuje. Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie jak Mu się pracuje w tym zakładzie ale powinno się szanować zdanie drugiego pracownika. Nie musimy zgadzać ze wszystkim co inni powiedzą. Wiadomo że w każdym zakładzie znajdą się ludzie dwulicowi ale nie każdy jest idealny.Pozdrawiam wszystkich wypowiadających się na tym forum.

jola

wystarczylo wyjsc pred brame porozmawiac i powiedzec przepraszam byloby po sprawie

TY! TY! NIEDOBRY!

I nie gniewam się że usunięto post na temat pedofili w kościele australijskim... można o tym przeczytać w mediach, to co kończymy już te polityczne wywody.. czy nadal chcesz drążyć temat o kościele muzułmanach o jedynym prawicowym rządzie... sam się o to prosisz, zakończ temat, to przestaniemy sobie odpowiadać, tym bardziej że już wyżej w poscie napisałme że w tych sprawach dyskutuje ze mna tylko jedna osoba...

TY! TY! NIEDOBRY!

noooo, patrzcie straszysz mnie... może teraz narobię w portki i przestanę pisać żebyś mogł swobodnie siać swoja propagandę.... na innym forum też straszyłeś IP i zapewniam cię że nie wszystkie komentarze są moje - Twój blef nie wypalił Lont to ja a heheszek to inna osoba... pozdrawiam ją jak i innych na tym forum... podobno możesz sprawdzić IP... zrób to jeszcze raz bo Ci nie wyszło;) Poza tym myślałem że zastraszanie obywateli było domeną komunistów...a tu patrz... byś się wstydził.

Zenua

skoncz klepac bzdury człowieku wydaje mi sie ze te dlugie statystyczne wywody o polityce kosciele pedofilii i innych głupotach to jedna i ta sama osoba bo nawet po stylu i formie pisania to mozna stwierdzic wszyscy sa winni kosciol zarzad kaczor trump putin polski rzad rysiek z klanu i pani krysia z gazowni... Nie oni sa winni twojej nedzy tylko ty sam... jak sie w szkole kamieniami rzucalo to jestes we wlasciwym miejscu i na wlasciwym stanowisku... I nie odp tu glupot bo raz mi to zwisa a dwa szkoda miejsca na serwerze bede chcial poczytac statystyki to sobie kupie The Economist albo Fortune...

Lont
@Zenua

uuuu. Komuś tu nerwy puszczają....

Lont
@Zenua

no.... zależy kto co piszę, gdy piszesz o tym że w kościele pedofilia to pojedyńcze przypadki to jest dobrze...:) Nie lubisz nie mieć racji? marny prowokatorze...

ufdhyusdf

Dlaczego odpowiadasz sobie z tego samego IP??? W necie nie jest tak bezpiecznie jak Ci się wydaje :D :D

p-r...

Poczytaj posty wyzej a zrozumiesz skad ta kwota..

p-r...

Czy twoim przelozonym jest ten przelozony o ktorym jest glosno? dlaczego nie pozwolono pracownikom amiki zorganizowac pikiety w obronie mistrza o ktorym mowa ... dlaczego kazano im wejsc innym przejsciem? Dlaczego bojeli sie mowic przed kamera? Dlaczego nikt w firmy razem z pracownikami i mistrzem o ktorym mowa nie wyszedl porozmawiac? Dlaczego nikt nie odpowie jak przezyc za 1162zlote ?

jdjdj
@p-r...

Ile wypłaty???? To Ty robisz negatywny PR coś koło 1700 a ze Ty idziesz na chorobowe bo masz katarek to potem nie obwiniaj kogoś o wyrzygane wypłaty

?
@jdjdj

Reklamujesz książkę 'Polactwo' czy Klub Gazety Polskiej? ;) Co do nieodpowiadania na zadawane tu pytania na tym forum , że stosuje się PR na zasadzie domysłów mijających się z prawdą, manipuluje się jak w twoich insynuacjach "Wezwanie do przebudzenia" nie pozostaje mi nic innego jak posłużyć się zdaniem twego mentora : "W Polsce normą jest nieprzyjmowanie prawdy do wiadomości. Oczywiście tej niewygodnej prawdy." R. Ziemkiewicz

gocha

Nikt nikogo na siłę nie trzyma, jak się komuś nie podoba praca w amice to niech idzie do samsunga jak tam jest tak super! Ludzie ogarnij cie się i nie wypisujcie głupot anonimowo w internecie. Jak wam tak źle w amice to czemu nikt nie stanął pod amica gdy była taka możliwość !!

Zakłamańcu
@gocha

Powtarzam marny prowokatorze. Zorganizuj protest przeciwko pedofilli w kościele.

masakra

"Typowe Polactwo... Ona ona o Amice on o pedofilii w Kościele... A co to kuwa Mahomet nie posuwał 10latki???" Noooooo Ciekawe macie poglądy... do tego plusujecie sobie jeszcze... wybacz ale nie sądzę żeby ktokolwiek z pracowników Amici czy w Polsce chciałby, żeby mu Mahomet, ksiądz czy ktokolwiek inny gwałcił jego 10 letnią córkę... jeżeli w ten sposób odwracając kota ogonem usprawiedliwiasz księży... jeżeli takie poglądy mają obrońcy kadr ( popieracie ten post plusami)...to nie mamy o czym rozmawiać.

Prowokator opłacany....
@masakra

Nie zrozumiałeś o co mi chodzi... Każdy wytyka pojedyncze i absolutnie patologiczne przypadki pedofilii wśród księży natomiast nikt nic nie mówi o pedofilii w islamie ktora jest rzeczą normalną ponieważ to jest element ich wiary... Mahomet poznał Aishe gdy miała 6 lat natomiast skonsumował te "miłość" trzy czy cztery lata później dlatego ci pederaści nie widzą w tym nic złego... Ale stale słyszę tylko o Kościele Katolickim... Sprowadźmy tu milion "imigrantów" z krajów muzułmańskich to zobaczycie co to znaczy pedofilia...

Badacz
@Prowokator opłacany....

Ja zrozumiałem kontekst wypowiedzi, ponieważ sam interesuje się problemem islamu, islamizacji Europy i patologii, które występują w tej "religii"... Natomiast osoby nieprzychylne firmie przekręcą wszystko żeby tylko oczernić ten zakład... Przymusu do pracy nie ma droga wolna... Polecam kierunek Szwecja bardzo bogaty kraj a w szczególności miasteczko Malmo :D :D Zatęskniłby jeden z drugim za tym naszym "zboczonym" Kościołem Katolickim szybciej niż mu się wydaje :D Tutaj widzę że co niektórzy to by chcieli leżeć w pracy, dostawać 5 tysi na łapkę, chorować cały rok za 100% i jeszcze pracodawca powinien im dziękować za to że jaśnie łaskawi panowie i panie raczyli przyjść do pracy... Nikt wam nie zabroni założyć własnej działalności i samemu sobie być szefem... Ale do tego potrzeba trochę oleju w głowie... Rzygam!!!

masakra
@Badacz

Pisałeś o" niedouczeniu " co to prawdziwa prawica, bo prawdziwa prawica zatrzymała prywatyzację a jej rząd upadł... a przez okres po 1989roku rządzi lewica, powyżej masz jak na dłoni kim byli ludzie z rządu, który upadł... od tego momentu temat przemilczasz. Pomijasz fakt że po odliczeniu kosztów obiadu i dojazdów zostaje 1162złote - nie chcesz powiedzieć jak za to wyżyć... w ogóle ciebie to nie obchodzi, nakazujesz zwolnić się z firmy podczas gdy sam w niej nie pracujesz... cały czas tak naprawdę chcesz mścić się na Pani redaktor.. i tak naprawdę masz gdzieś pracowników Amiki, bo to dla ciebie " pożyteczne głupki", lub patologia_ to tekst z innego forum.

obserwator

Jestem ciekawy czemu Inpsekcji Pracy jeszcze nie ma w tym zakładzie. Co musi się stać aby wreszcie władze tego zakładu zauważyły że pracownik w tym zakładzie jest traktowany jak niewolnik. Tylko że czasy niewolnictwa się skończyły. Jeszcze chyba raz i może i więcej będzie musiała przyjechać Pani Wilk razem z Panem Piotrem Ikonowiczem i jeszcze bardziej nagłośnić sprawę. Może wtedy zarząd wyjdzie z ukrycia i przestanie udawać że nic się nie stało i pracownik w tym zakładzie jest traktowany poważnie i z szacunkiem.

adam

Dziwię się że Pan Rutkowski nie zabrał jeszcze głosu w tej sprawie. Rozmowa z pracownikami na pewno by pomogła. Ale rozmowa bez przełożonych żeby nie wymuszali milczenia.

jurek
@adam

on przyjedzie na otwarcie zjebanego magkacazynu a ludzie za browara beda klaskac

pool
@adam

Przed Amiką była tylko jedna pracownica Amiki. Pozostali to przywiezieni ludzie Ikonowicza i kilku znudzonych emerytów oraz pani zwana we wronkach jako "szalona"- zresztą to ona (od dawna nie jest pracownikiem Amiki) czytała napisane nie wiadomo przez kogo postulaty niby pracownicze.

Zakłamańcu
@pool

Zorganizuj PROTEST przeciwko pedofilli w kościele, albo wypisuj swoje uwagi na twoim portaliku

nikt

Panie Rudkowski, zamiast płacić pieniądze temu trollowi, aby robił dobry PR, wyjdź do nas pracowników i porozmawiaj. Będzie taniej.

Lemon

Haha "ujadanie w podtekstach na Anię" ot poeta się znalazł, chyba że Ci chodzi o tę Anię co tam stała pod zakładem z garstką ludzi i Piotrem Ikonowiczem... Wiesz na kogo ujadam??? Na tych co "ujadają" na forach, sieją ferment nawołują do nienawiści wobec Amiki w internecie a mogli tam stanąć pod zakładem razem z nią, pokazać twarz do kamery... Gdzie oni byli??? A podobno to zarząd stchórzył... I masz rację nie pracuję już w tym zakładzie, miałem po prostu jaja żeby się zwolnić a na żadnego przełożonego słowa złego nie powiem... Najgorsi byli zwykli robole, pożyteczne głupki, którzy utopili by drugiego w łyżce wody...

@Lemon

no no zobacz... z jednej strony mówisz... że krytyka Amici to nawoływanie do nienawiści z drugiej mówisz że miałeś jaja żeby z firmy się zwolnić... wiesz co to hipokryzja... pokażę ci na przykładzie Twej wesołej twórczości... Jak możecie nawoływać co krytyki i nienawiści wobec Amici miejcie jaja i się pozwalniajcie tak jak ja! Wtedy nie będzie miał kto pracować i nie będzie nienawiści do firmy bo firmy nie będzie! Bierzcie ze mnie przykład :) A pochwal się gdzie teraz pracujesz?

amikowiec

Obiad przysługuje osobie, która zostanie w danym dniu na nadgodzinach. Cały koszt obiadu nie może przekraczać 12 zł. I było jeszcze napisane ile razy można z niego skorzystać w ciągu 2 miesięcy. Jak się nie myle było coś 18 lub 17 obiadów na 2 miesiące

@ amikowiec
@amikowiec

Ciekawe skąd masz te wiadomości jak dzisiaj dopiero pojawiło się ogłoszenie w tej sprawie: "w związku z potrzebami zakładu (czytaj pracujących po 12 godzin), talon będzie do wykorzystania w dniu wydania". Jestem ciekaw co komu po talonie otrzymanym po północy. Ktoś przyjdzie wcześniej specjalnie żeby zjeść obiad? Nigdy wcześniej czegoś takiego nie było. Więc nie siej propagandy! Chyba, że płacą za to dodatkowo. A w innej sprawie tego co dzisiaj było w TV to "boss" powinien takiego kogoś zwolnić za czarny PR jaki robi firmie (skoro to "nie"prawda)!

Robol675636

A może nie wszystko w tej firmie jest takie bezduszne, nieludzkie, chamskie i żałosne??? Może warto też napisać o jakiś tam chociaż najmniejszych plusach???? Dziś dla przykładu odbył się w Hotelu Olimpic finał konkursu BHP naprawdę świetna impreza, mimo konkurencji życzliwość, humor i zdrowa umysłowa rywalizacja bez zawiści o to że ktoś wygrał a ktoś przegrał, że układy, układziki tymbardziej że mieliśmy dogrywki a drużyny z pierwszego i drugiego miejsca prezentowały poziom i wiedzę godny samej służby bhp i ppoż...I problem leży tu że dla tych wszystkich malkontentów, którzy wypisują tu te menty Ci wszyscy uczestnicy gdy ich zdjęcia pojawią się w gazetce będą "przydupasami" "dupowłazami" "dziobakami" itp. itd. tylko dlatego że są pozytywnymi ludźmi, którzy potrafią cieszyć się z życia mimo przeciwności losu... Wiem wypłaty nie są szałowe ale co Wy zrobiliście żeby było lepiej??? Na Boga znam ludzi w tym zakładzie, którzy już 10 lat zarzekają się że się zwolnią bo za takie pieniądze nie idzie wyżyć, albo że nie mają na książki a potrafią zjarać dwie paczki fajek dziennie... Za moment międzywydziałowy turniej piłki nożnej i znowu kupa śmiechu, sportu i dobrej zabawy oczywiście dla "przydupasów"... Morał z tego taki że nie przełożeni są najgorsi tylko sami robole....

ment
@Robol675636

Właśnie to jest najlepszy okres by coś zmienić. Piszesz o konkursach BHP o turnieju piłki nożnej ok niech się odbywają... tylko że nie po to przychodzę do pracy, tylko po to żeby zarobić na chleb i godne życie.

Chleba zamiant igrzysk
@Robol675636

"Wiem wypłaty nie są szałowe ale co Wy zrobiliście żeby było lepiej???" Przyjechała w tej sprawie telewizja...?! "Na Boga znam ludzi w tym zakładzie, którzy już 10 lat zarzekają się że się zwolnią bo za takie pieniądze nie idzie wyżyć, albo że nie mają na książki a potrafią zjarać dwie paczki fajek dziennie... - nie stygmatyzuj ja znam takich ci nie palą nie piją i chcą pracować tylko za godne pieniądze.

Robol675636
@Chleba zamiant igrzysk

Bardziej chodziło mi o stosunki międzyludzkie ale odnośnie wypłat zgodzę się z Tobą....

@Chleba zamiant igrzysk

No i wystąpiłeś w końcu przed tą telewizyjną kamerą??? Przedstawiłeś swoje warunki zarządowi??? Z kolei ja znam takich co jeszcze dwa trzy dni temu nawoływali do bojkotu sprzętu Amiki na tymże forum a także TVP Info i wp.pl a dzi (usunięte przez administratora) w gatki i ssą kciuka w kącie żeby Rutek nie pogonił fabryki chinolom albo bo akcje lecą w dół...Tacy z nich kozacy z wyciętego lasu!!! Buahahahaha

@Lemon

Rutek już nie raz chciał pogonić i hotel i fabrykę tylko chętni się wycofali, bo gdyby zapłacili już by ją dawno sprzedał.. takie prawo właściciela... i jeżeli będzie mieć taki kaprys to nikt mu nie przeszkodzi by to zrobić... podobnie jak odsprzedał połowę firmy Samsungowi.. grasz na nie tych emocjach, nie znasz historii Amici bo w niej nie pracujesz co nie naczos muczos?

@eeeetam

Za to Ty chyba w zarządzie siedzisz sądząc po posiadanej przez Ciebie wiedzy :D :D :D

@Lemon

noczos muczos - Taką wiedzę posiada każdy pracownik Amiki który pracuje w niej kilka lat...żadna tajemnica... znowu dowiedziałeś się czegoś nowego... a witamy na tym forum naczosie muczosie sir Lemon już tylko tu pozostanie ci "ujadanie w podtekstach na Anie"...

Zostaw merytoryczną opinię o Amica S.A. - Mickiewicza

• Jak się pracuje w Amica S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Amica S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amica S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amica S.A.?

Kandydaci do pracy w Amica S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amica S.A.