Opinie o Go Sport Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Go Sport Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Go Sport Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Go Sport Polska Sp. z o.o. w Warszawa

ester

Hej, myslę, czy nie zaaplikowac do Go sport w moim mieście, ale najpierw szukam informacji o panujących tam warunkach, jest ktoś w stanie coś napisać? Interesuje mnie szczególnie ile oni proponują na stanowisku związanym z obsługa klienta? Czy zapewniają pracownikom jakieś zniżki? Pozdrawiam i dzięki za informacje.

pra

ostatnia sytuacja w pracy z kierownikiem -reakcja na info o tym ze czwarta niedziela powinna być wolna bo tak jest w kodeksie pracy to uzyskałam odpowiedz w adp nic mi nie wyskoczyło i co wy na to

kaczor

tak samo

Ania_Z

Czytam Wasze opinie na temat pracy w Go Sporcie i szczerze powiedziawszy nie wiem o czym mówicie. Pracowałam tam przez ostatnie 1,5 roku i bardzo dobrze wspominam ten czas. Ekipa w sklepie była bardzo fajna. Z kierownikiem też dało się dogadać bez większych problemów. Jeśli chodzi o zarobki… wiadomo, że najlepiej byłoby zarabiać jak najwięcej, ale uważam, że trzeba brać pod uwagę polskie realia. Ekipa w Go Sporcie to w 90% studencie, którzy dopiero zaczynają swoją „karierę” ,wiec trzeba się liczyć z tym, że na początku płace nie będą powalające. Na podwyżkę można liczyć po okresie próbnym. Ogólnie uważam, że praca tam jest naprawdę w porządku.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Go Sport Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka - Sekretarz / Sekretarka.
Robert

Nie wiem czy wiesz ale w GO często oszukują ludzi. Pracowałem tam i było fatalnie! Nie mówię o ludziach pracujących ze mną bo znaczna większość - spoko ludzie. Chodzi mi o politykę i standardy tego sklepu! Pani kupiła buty do biegania - bardzo drogie po ok 1 miesiącu system który trzyma nogę popruł się i wyobraź sobie że kierownik kas przyjął reklamację po 14 dniach zadzwonił do Pani i poinformował że to wina jej i noszenia buta prawda była taka że buty nigdy nie zostały wysłane do rzeczoznawcy. Pracowałem w innym sklepie i tam było znacznie lepiej. W gdańsku kantują na godziny, jeśli jesteś na zwolnieniu L4 i wracasz to przygotuj się na mierzenie wzrokiem przez kierowników a ja naprawdę byłem chory i miałem 5 dni zwolnienia. OKROPNIE TAM JEST! Lepiej jakiś Rossmann albo CCC - wiem od koleżanki :)

...

anonim - 2010-05-13 14:12:47 Aaaahaa, i tak najsmieszniejsze jest to że ludzie wydaja tak po 320 pln za dres a Go kupuje to za bezcen, tak jest marza nawet 250% i to nie jest zart czesto mowilem Klientom ze tu jest mega drogo!z poziomu klienta stwierdzam , że ceny w tym chorym państewku są kosmiczne nie tylko w go sport , a w większości sklepików ... popieram piętnowanie takich praktyk jak marże rzędu 250% + ... zaręczam , że można kupić w normalnych cenach rzeczy które w tym państewku traktowane są jak towar luksusowy (np.w USA - ale mentalnie daleko wam to ich standardów) ...

kaja

Nie wiem czy wiesz, że takich rzeczy nie wolno mówić nikomu?! A poza tym to nie wiem czy pracowałaś kiedykolwiek w jakimś innym sklepie, ale wszędzie tak jest! Myślisz że nike sprzedający dres za np.300zł kupuje go za 250?! Opanuj się! Jedziesz na pracodawców a mówiąc klientom takie rzeczy nie wiem kto był bardziej nie w porządku Ty w stosunku do pracodawcy,który zatrudniając Cię obdarzył zaufaniem-czy on w stosunku do Ciebie. Co do płac-rzeczywiście płacą marnie. Co do atmosfery uważam, że tworzą ją ludzie a nie sklep. Słyszałam, że w niektórych GO jest hardkorowo,ale u mnie w "moim" go są mega fajni ludzie, co do kierowników kazdy ma swoje fochy,ale zawsze można się dogadać, grafiki przez parę lat mojej pracy zawsze mi pasują, weekendy zawsze 2 wolne! Czasem jak sie dobrze wykombinuje to ma sie i 3/4 dni w tyg wolne. Ale jednak niska pensja jest ogromnym minusem :( pozdrawiam!

odradzam wszystkim prace w go bo nie szanują ludzi i manipuluja a jeszcze na dodatek kantuja ludzi na godz pracy, płaca marnie a umowy daja tylko na 1/2 etatu bo fima ma małe zyski i jeszcze te bujdy o elastycznym grafiku robisz za sprzataczke a kurze to wycierasz godzinami bo kier ma takie[usunięte przez administratora] na punkcie czystosc

czak

wlasnie tam pracowałem niestety wynagrodzenie to jest jakies nieporozumienie biora ludzi na 1/2 etatu płaca marne pieniadze a nadodatek kantuja zmieniajac listy kiedy sie pracowało

K

Jeśli z podanej marży usuniecie to zero na końcu, to będzie prawie zgodna z rzeczywistością.

byly pracownik w Jankach pod wawa

zgodze się z tymi wypowiedziami kierownicy to tatalni debile którzy awansowali po kilku latach pracy są bez szkoly matur nawet nie mają idioci. maja dziwne humory i zarty są bardzo prości w slowach i wyglądzie a jeśli chodzi o wynagrodzenie to smiech na sali tak samo szkolen nie ma ani nic co by czlowieka motywowało do pracy z nimi jak chce ktoś zobaczyc ten cyrk to jedynie polecam dla rozrywki i pośmiania się z nich troche

elda

a jak sie to ma do dekoratorów w tym sklepie, ile zarabiaja i w ogole? bo jestem umoiwona na rozmowe na to stanowisku i sie zastanawiam po przeczytaniu rożnych opinie czy warto.

Mmmmmag

Ja też tam pracowałam, byłooo... SŁABO! Wypłata to grosiki a kierowniczka przy rozmowie obiecywała kokosy! Podwyżek nie ma jak pracujesz na 3/4 etatu to premii też nie ma! Pracujesz jak nie normalny, przerwa 15 minut, zostań 16 to zaraz dostaniesz upomnienie! na 3/4 etatu to jakieś 850 zl a na cały 1100... Jest tam strasznie brudno, jeśli masz uczulenie na pyłki i kurz to nie praca dla Ciebie! Kierownicy są troche... dziwni?(mało powiedziane) Nie ma co z nimi zadzierać bo zachowują się jak dzieci, okropne spojrzenia i upomnienia itp. Jak podpadniesz to nagle pracujesz 4 weekendy do 20-21!

m
@Mmmmmag

Nie pisz głupot. Zależy może w jakim sklepie. ja pracuje już rok i jestem mega zadowolona. Płaca super ,ludzie extra i reszta też. Polecam!!!!!;)

tomi
@m

ha ha ha ha kierwniczka bez szkoły się odezwała

MKKF

Pracowałam tam 10 m-cy. Byłam zmuszona bo zarabiałam na szkołe... Naszczęście się zwlniłam!! Kierownicy to jacyś debile! Bez szkoły poprostu pracuja tam po 7 - 5 lat i zostają kierownikami. W gda kier mag nie zna języków gdy miał obsługiwać jakiegoś typa to uciekł :/ haha był jeszcze karakan co jak podstawówka wyglądał... Jeśli chcesz tam pracować.... to bardzo Ci współczuje!

J
@MKKF

A od kiedy ukończenie "szkół" świadczy o poziomie człowieka? Zwłaszcza tych dzisiejszych studiów, które niczego nie uczą... A ocenianie kogoś po wyglądzie nie świadczy dobrze o oceniającym.

Zostaw merytoryczną opinię o Go Sport Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Go Sport Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Go Sport Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Go Sport Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Go Sport Polska Sp. z o.o.