Go Sport Polska Sp. z o.o

Częstochowa

Opinie o Go Sport Polska Sp. z o.o

Patrycja

Go Sport Polska prowadzi aktualnie kilka rekrutacji, ale dotyczą one zupełnie innych lokalizacji, niż Częstochowa. Jak w takim razie w tej lokalizacji można znaleźć zatrudnienie? Czy najlepiej zanieść swoje cv do konkretnego sklepu?

dwe

Pewnie, że nabierając doświadczenia @zopo od razu inaczej wygląda zatrudnienie u nich, bo wtedy dbają nie tylko o dobre relacje między sobą, ale również o to, żeby wypłata była rozsądna. A premie były?

Wiesz coś na temat firmy Go Sport Polska Sp. z o.o czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o Go Sport Polska Sp. z o.o - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Go Sport Polska Sp. z o.o