Opinie o Go Sport Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Go Sport Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Go Sport Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Go Sport Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Julka

Fajna pracka, zawsze jest co do roboty, ja robię swoje i bardzo bym chciała zostać starszym sprzedawca a później zobaczymy, hehe. Nowy dyrektor regionalny fajny i miły, czasem obetnie premie ale wiemy że na górze kazali i nie ma przebacz. Go sport to moja aktualnie przyszłość, trzeba ostro pracować bo można awansować i może kiedyś i ja będę regionalna. Pozdrawiam i do roboty.

Meggi

Tragedia, to nie praca A (usunięte przez administratora). Nie wiem kto tam da radę pracować na pełny etat. Ja pracowałam na 1/2 i ledwo wytrzymywałam. Wychodząc z pracy byłam wykończona i ciągle tołkowałam w głowie że jutro znów muszę tu wrócić. Jedyna praca której nienawidziłam z całego serca. Chore założenia i wymagania np. Kasjerka w godzinach tajemniczego klienta powinna stać przy kasie i pod żadnym pozorem nie opuszczać jej, natomiast akurat jakiś nawiedzony kierownik ma widzimisię i każe jej robić inwentaryzację na dziale lub wykładać towar, drugi kierownik widząc to opiernicza ja że ma wracać na kasę, przychodzi kolejny i pyta czy zrobiła inwentaryzację...porażka..premie rozdają jak chcą, chociaż ja wypracujecie i teoretycznie powinna trafić do was to może się nagle okazać że trafi do kogo innego bo on dłużej pracuje albo jego bardziej lubią. Jeszcze sprawa kierowników to ludzie czesto bez wykształcenia pod katem zarzadzania ludzmi, traktują zespół jak swoich służących nie maja pojecia jak powinien zachowywac sie kierownik i co powinien soba reprezentowac aby jego zespół byl zgrany i pracował wydajniej. Ta firma to porażka. Nikomu nie polecam no chyba że ktoś chce się na własnej skórze przekonać jak bardzo (usunięte przez administratora) jest ta firma

Święte słowa !

Blooo

Witam! Pracuję w GO od roku. Minusy to dużo pracy za małe pieniądze. Pracuje się za 3 osoby. Kierownicy często nie robią nic oprócz ciągłego gadania lub gapienia się w telefon. Ciągłe mydlenie oczu, niezgadzające się paski i wieczne pretensje. Traktowanie pracowników jak dzieci. Szkolenia produktowe na niskim poziomie. Głównie jeździ się na nie, by się pobawić, a nie czegoś nauczyć. Plusem jest możliwość poznania fajnych ludzi (mam na myśli innych sprzedawców).

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Go Sport Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka - Sekretarz / Sekretarka.
Tomasz

Bardzo różne opinie piszecie. Pewnie w zależności od tego gdzie ktoś pracował

Gutek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Magda

Nie polecam fatalna obsługa zero kontaktu po tygodniu dowiaduje się ze mojego rozmiaru butów który został zamówiony nie ma. Nie wierzcie w wysyłkę 24h to ściema

Karooo

Witam, od dłuższego czasu pracowałam w tej firmie jako sprzedawca. Z plusów to napewno elastyczny grafik, to niestety na tyle. Jeśli ktoś lubi sprzety które sprzedaje to z pewnością przez jakiś czas będzie zadowolony, po czasie przychodzi monotonia i brak jakiegokolwiek rozwoju w firmie. Organizowane szkolenia to zbiór opowiadań o produkcie w samych superlatywach, mało kiedy można spotkać na nich ludzi z pasją do danej dziedziny sporty. Z minusów z pewnością zarobki które wahają się od ok. 700-1500 zł, bardzo źle dobrane kierownictwo, często mobbing, brak jakiegokolwiek przeszkolenia produktowego, bardzo słaba organizacja implementacją przez siedzibę przez co sprzety się psują, brak jakiegokolwiek rozwoju w tej pracy, często do zrobienia nie ma nic a kiedy indziej jest roboty jak dla 3 osób, kierownictwo potrafi pomiatac pracownikami całymi dniami siedząc przy kawce przy biurku. Można by tak wymieniać bardzo długo. Jeśli ktoś chce być dobrym sprzedawca i zbierać pieniądze na prowizjach to w go wygląda to bardzo słabo ponieważ jeśli akurat nie ma konkursu to nie otrzymujemy ich wcale. Człowiek traci checi do aktywnej sprzedaży gdy dostaje 1200 netto przy niekiedy bardzo trudnych i chamskich klientów, obrażanie kobiet to normalna rzecz w tym sklepie przez klientów. Mozna pracowac przez x lat i zarabiac ciagle 1500zl, dla nich nie liczy sie czy wiesz co sprzedajesz i znasz dobre do tego techniki a liczy sie dla nich to zeby poprostu ktos byl na dziale. Awanse sa mozliwe jesli mamy znajomosci oraz chcemy zmienic miejsce zamieszkania. Pracę polecam jako pracę dodatkową gdy mamy inne źródło dochodów lub szkołę. W każdym innym przypadku może się okazać że pracujecie na stanowisku sprzedawcy mając dużo większą wiedzę niż kierownictwo. Ogólna moja ocena miejsca pracy to 3/5. Punkt dodatkowy jest za to że z uwagi na charakter ogolnosportowy sklepu możemy poszerzać swoją wiedzę i umiejętności w wielu dziedzinach sportu. Często klienci chętnie dzielą się wiedzą i też możemy od nich dużo się nauczyć. Pozdrawiam

Agnieszka

@Ewa, polecasz pracę w siedzibie GO Sport ze względu na panującą atmosferę. Czy pracodawca ten docenia swoich pracowników oferując im pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje? Jak wygląda ścieżka ewentualnego awansu w tym miejscu pracy?

Agnieszka

@Ewa, rozumiem, że jesteś pracownikiem biurowym GO Sport. Możesz opisać swoje obowiązki, za które jesteś w tej firmie odpowiedzialna? Jak oceniasz środowisko i atmosferę, w której pracujesz? Informacje, które udzielisz w tym wątku pomogą innym użytkownikom w podjęciu decyzji o ewentualnym aplikowaniu do tego pracodawcy.

@Agnieszka

Agnieszko pracowałam przez kilka lat w siedzibie. Nie pracuje od kilku miesięcy ale bardzo miło wspominam ten czas przede wszystkim z powodu ludzi, którzy tam pracowali. Tak wiele bezinteresownie życzliwych oraz praujących z pasją ludzi nie spotkałam w żadnej innej firmie, z którymi miałam styczność.

Strój na siłkę muszę kupić. Polecacie tam kupować?

Były

Nie polecam pracy w siedzibie takiego (usunięte przez administratora) nie ma w żadnej firmie. Praca na zasadzie masz tu program i sobie radz. A już napewno nie polecam księgowości drentwo sztywno i jedna dziewczyna rozwala cały zespół szefowa słucha się jej jak najmadrzejszej osoby to od tej dziewczyny wszystko zależy premie stanowiska oraz donoszenie

@Były

@Były upatrywanie przyczyn wszystkich nieszczęść zespołu w jednej osobie to szukanie uzasadnienia dla swoich porażek u innych. Droga prowadząca na manowce. Popracuj nad swoim widzeniem świata, może się okaże ze to nie świat się pomylił.

Stoliczny

Kapkę niepoważne podejście do kandydata. Jestem można powiedzieć śmiało specjalistą w pewnej gałęzi sportu a do tego mam doświadczenie również z innymi dziedzinami, włącznie ze sprzedażą. Zaaplikowałem na jedno stanowisko. Pełny etat i dział "sektor" który mi odpowiada, na którym się znam i mógłbym się ze swoim doświadczeniem przydać. Po wysłaniu papierów zadzwoniono do mnie baaardzo szybko (nie ukrywam, CV wyszło mi jak stworzone na miarę na to stanowisko, poszczęściło się). Zaproponowano mi pół etatu (w ogłoszeniu wisiał cały, mnie nie interesowało pół etatu) na dziale "lajfstajlowym"- czymkolwiek to u licha jest. Przepraszam, ale to jest kpina. Po co zamieszczać ogłoszenie które już na początku robi z człowieka durnia. Po co dzwonić do kogoś kto aplikował na stanowisko A z propozycją stanowiska B (i to na PÓŁ etatu :D). Na szczęście dowiedziałem się tego już przez telefon i nie zmarnowałem więcej czasu na rozmowę kwalifikacyjną. Są roszczeniowi, rozpieszczeni pracownicy (kandydaci) bez kompetencji ale z wielkim ego i oczekiwaniami. Po prostu niepoważni. Są tacy, jest ich sporo. Ale ostatnio coraz więcej jest też takich pracodawców.

Agnieszka

@Były, rozumiem, że Twój nick wskazuje na to, że nie współpracujesz już z GO Sport. Napisałeś jednak, że nie podobała Ci się atmosfera przez jedną osobę. Czy pracownicy nie próbowali w jakiś sposób rozwiązać tej sytuacji, np. poprzez rozmowę z tą osobą lub bezpośrednio z kierownictwem? Warto takie sprawy rozwiązywać, zwłaszcza jeżeli zachowania pracowników wpływają na pozostały zespół.

Rajca

@(usunięte przez administratora)_kierownik Masz dużo racji w swojej wypowiedzi. Bardzo dużo zależy od ludzi i to nie tylko na poziomie kierowników ale również pracowników.

ccc

Czy ktoś poleca pracę w Go w Blue City? Zaprosili mnie na rozmowę, nie chcę się wpiep... w (usunięte przez administratora).

Cham_kierownik

Siemka ;) W go sport pracuje 2 lata. Rok jako sprzedawca i rok jako kierownik. Czy poleciłbym tą pracę komuś innemu? Tak, ale tylko takiej osobie, która by mi wstydu nie przyniosła :P Czy komuś obcemu? Powiedziałbym, że ja jestem zadowolony w 100%, ale to nie oznacza, że Ty będziesz. Dlaczego? Obecnie w Polsce jest prawie 40 sklepów GO + siedziba, w każdym z nich trafisz na innych kierowników, dyrektora, sprzedawców i klientów ;) Nie będę tutaj konkretnie wskazywał sklepu, w którym zaczynałem, ale tam trafiłem na dobrą, pomocną ekipę na każdym poziomie, od samego początku byłem szkolony w wielu aspektach, dużo sam też zdobywałem wiedzy, bo miałem zajawkę, udzielałem się tam, gdzie inni sprzedawcy już mieli wszystko w nosie(Dzwonienie do managerów jakiegoś rynku żeby zamówić dla klienta towar spoza asortymentu itp.) i po roku zostałem polecony przez naszego Dyrektora do innego sklepu na stanowisko kierownicze. Praca po 12h, wyzysk, ciśnięcie na wyniki? Zdarzały się 12h, najwięcej 3 pod rząd jako jeszcze sprzedawca, ale zawsze za moją zgodą, a sam grafik pisany również pod moje potrzeby(studia zaoczne), poza tym im więcej 10 i 12 tym więcej dni wolnych. Zdarzało mi się mieć nawet po 6-8dni wolnego z rzędu na 3/4 etatu. Ciśnięcie na wyniki, karty stałego klienta, sprzedaż itp. występuje w każdym sklepie, taka prawda ;) Ale ja jakoś nie odczułem się wyzyskiwany, może dlatego, że działy na których sprzedawałem "robiły" robotę :P poza tym większe obroty - większa szansa na premię, która mi się dość często zdarzała Zarobki? Od razu, nawet na okres próbny dostaje się umowę o pracę, a na niej najniższą krajową. Po okresie próbnym dostałem umowę na 2 lata z wyższą stawką(podniesiono najniższą krajową), a później stałą podwyżkę już taką zasłużoną, nie pamiętam ile dokładnie, ale fakt jest taki, że na tamten moment, pracowały ze mną osoby o dłuższym stażu(nawet kilka lat) i niższej stawce, także nie mogę się zgodzić z tym, że podwyżek się nie dostaje :P Premie? Są i to w kilku formach. Po 1 za obrotu sklepu jako całości. Z tym że tutaj uczulam, ze przez 3 pierwsze miesiące się ich nie dostaje i pamiętajcie, że każdy sklep ma swoje własne progi do zrealizowania - większe sklepy(WWA, KAT) mogą mieć ciężej pod tym względem. P o 2 za pracownika miesiąca, na zasadzie głosowania - tutaj ponownie w większych sklepach jest mniejsza szansa z powodu większej ilości pracowników, ale jest to faktyczna premia, ale w formie bonu Go Sport(łatwo go spieniężyć tak czy siak) Po 3 premie okresowe - na święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanoc zawsze była dodatkowa premia w formie przedpłaconej karty płatniczej, którą można wykorzystać w każdy dowolny sposób, poza wypłaceniem gotówki(ja np. wydałem tą kasę na doładowanie na Steam i jakieś zakupy z AliExpress). Po 4 Indywidualne premie sprzedażowe - co roku jest akcja premiowa na rowery oraz sprzęt fitness, gdzie po spełnieniu odpowiednich warunków 1% wartości paragonu był dodawany do premii danego pracownika. Z tym, że nie każdy ma okazje sprzedawać te produkty ;) Po 5 Gifty, szkolenia - Co roku odbywa się kilka większych szkoleń wyjazdowych, gdzie nie dość, że na koszt firmy masz okazję nocować(i to nie w pensjonacie u bożeny), jeść, szkolić się i testować produkty to jeszcze liczy się to jako czas pracy, a także dostajesz tam często jakieś produkty już dla siebie na zawsze do testowania(obuwie, ubrania itp.). Z jednego takiego szkolenia przywiozłem produkty o łącznej wartości ponad 1000zł(po cenach sprzedaży w GO Sport) Po 6 Dodatki - jest możliwość taniego założenia karty multisport, a także wykupienia opieki medycznej. Firma też działa mocno z prawem, co w moim przypadki poskutkowało zwrotem 50% kosztów okularów ze względu na czynnik niebezpieczny w pracy jakim jest praca przy monitorze. Jestem na prawdę zadowolony, że zdecydowałem się zacząć pracę w Go Sport(w Środę wysłałem CV, w Czwartek do mnie zatelefonował kierownik, w Piątek byłem na rozmowie i kilka h później miałem info zwrotne, że dostałem pracę) i szedłem tam z pewnymi obawami, bo sam przejrzałem opinie tutaj zawarte, jednak teraz wiem, że nie były one uzasadnione ;) P.S. Teraz zauważyłem, że chodzi o Warszawę, jednak ze względu na to, że w google po samym "go sport praca opinie" wyskakuje ta stronka to zostawiam mój post ;)

Kandydat007

Nie polecam firmy GO SPORT nikomu. Brak profesjonalizmu. Pracownicy Centrali nie dotrzymują terminów. Pomimo obietnic kontaktu zapadają się pod ziemię, nie reagują na maile, telefony. Zero informacji zwrotnej i szacunku do kandydata.

janina

Pracowałam go sport przez okres ponad roku jako kasjerka. Żadnych szkoleń (to czego się tam nauczyłam to wszytsko dzieki swoim chęciom, bo pracodawca nie zapewnił szkoleń sprzedażowych) i oczywiscie kierownicy mają nie mają szacunku zwłaszcza do dziewczyn z kas. Najlepiej, żeby pracownik przerobił robotę

Zawiedziony

Witam Aplikowałem do GO Sport na stanowisko z obuwiem i pozytywnie nakręcony faktem iż mam dużą szansę zajmować się tym co lubię zostałem szybko sprowadzony na ziemię. Okazało się iż stanowisko z obuwiem jest już zajęte i mogę zostać zatrudniony na dział techniczny, no cóż, myślę sobie że trudno, no ale spróbuje swoich sił na tym dziale i później jak będzie okazja pójdę na inny. Miałem dostać telefon albo maila 15.05.17 lub 16.05.17 jednakże zostałem olany i żadnej odpowiedzi nie dostałem. Czyli suma summarum, aplikowałem na ogłoszenie A, zostałem zaproszony do ogłoszenia B, telefon miałem mieć konkretnego dnia a nie dostałem nic. Widocznie szacunek do drugiego człowieka jest obce w tej firmie, także nie polecam jej.

Zostaw merytoryczną opinię o Go Sport Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Go Sport Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Go Sport Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Go Sport Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Go Sport Polska Sp. z o.o.