counter
2 10 27 5 1
Anita Nowy wpis

Jest dobrze więc mało osób jest chętnych do pisania na forum. Gdyby było źle to pewnie takiej sytuacji by nie było.

Administrator Nowy wpis

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w SNACK S.A. w kwestii wynagrodzeń?

Romek Nowy wpis

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie?

Administrator Nowy wpis

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w przedsiębiorstwie SNACK S.A.? Jak tak, to dlaczego?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Do Nicola

Nicola ? Nie było tu osoby o imieniu Nicola:D Auschwitz tutaj? hahaha gdyby w auschwitz był taki luz i siano jak tu to ludzie sami by tam jechali :D

Nicola

Ta praca to jest jakiś dramat, przez miesiąc przewinęło się tutaj około 30 osób, nikt nie chciał zostać i się nie dziwię. Dziwię się że ja wytrzymałam aż dwa miesiące :) Jednym słowem ta praca to AUSCHWITZ.

mały

Jak można dodawać opinie i walić takie podstawowe błędy :D pewnie dlatego mimo opinii pracuje w tej firmie już 3 miesiące i jestem zadowolony :)

Qwe

Podzielam zdanie reszty, wyzysk za marne pieniądze. Czy ktoś kiedykolwiek dostał jakąś prowizję? Nigdy!!! Z tego co wiem to nie ma tam osoby która pracuje dłużej niż 3 miesiące to o czymś znaczy, że nikt normalny nie chcę tam pracować na umowę zlecenie lrzez agencje

Gresk

Nie polecam nikomu naprawdę!!! 10 zł na rękę zatrudnienie przez agencje pracy, żenada... wielka sala A garstka osób do lracy, nikt tam powyżej miesiąca Nie wytrzymuje... nie polecam szkoda czasu

Daro

Byłem na rozmowie, chyba coś zmienili, bo mają inne stawki za godzinówke, teraz jest 13 na rękę,

kolega

siedze obok kolegi haha sars i Tysk zenada to WY:D

Dawid

Pracuje już 6 miesiecy i faktycznie była jakaś dziwna para która z nikim nie gadała . Mi się podoba i nie wiem o jakim zysku mowa :D

Sars12

pracowałam razem z chłopakiem jakiś czas.masowe zwolnienia i jeden wielki wyzysk. marna stawka godzinowa, brak możliwości przejścia na umowę o prace. Cały czas zlecenie przez agencje pracy. Żenada

Tysk

Rzeczywiście nie polecam firmy nikomu, bardzo niską stawką godzinowa i do tego prowizja nie do zrealizowania. Nigdy nikt nie dostał nawet grosza z prowizji, jedynie 10 zł za godzinę, nie polecam. Omijajcie ta firmę z daleka

Olkaaaa

Byłam dzisiaj na rozmowie rekrutacyjnej, jestem pod wrażeniem. Bardzo się stresowałam, a Pani, z która rozmawiałam, chyba Pani Ania bardzo miła i kompetentna osoba. Od razu na wejściu bardzo miło mnie przywitała i co najlepsze pierwszy raz w zyciu nie czułam się jakbym była przesłuchiwana tylko normlanie rozmawiałyśmy. Zaczynam prace już jutro ! Super !

zadowolony

Z każdym mozna się tu dogadać menagerki spoko i pracownicy też nie wiem skąd te dwie negatywne opinie chyba ktoś złośliwy kto nie zna dobrze firmy to napisał :D POZDRO:)

Bartek

czasami jest ciężko, bo jak wiadomo to handel, ale ogólnie fajne godziny pracy i stawka. mega fajni ludzie tu pracują

HD

No tak se jak to w każdej robocie tyle że sianko dobre z prowizji

ON

ZAJ**IŚCIE :D

konsultantka

Mi się bardzo dobrze pracuje :) Atmosfera spoko wynik też można zrobić . Byłam w paru firmach telemarketingowych jednak w tej czuje się serio dobrze nikt mi za plecami nie stoi nie wyzywa i traktuje jak człowieka :) Osobiście polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o SNACK S.A. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

SNACK S.A.
2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Aleje Jerozolimskie 65/79 lok. 1218