Opinie o Go Sport Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Go Sport Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Go Sport Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Go Sport Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Agnieszka

@yhy, a Ty jesteś zatrudniony w GO Sport? Jakie masz doświadczenia z firmą?

yhy

Hejka Powiem Wam szczerze, że jestem w szoku opinii. O których sklepach mówicie, że są tacy kierownicy?

licky guy

Chciałbym poruszyć temat, który znam od podszewki od ponad roku. Pracowałem w firmie która zatrudnia ludzi około 470 osób tylko oczywiście wiedzę jaką mają co poniektórzy serwisanci i sprzedawcy wyrzucił bym do śmietnika i nawet nie patrzył ....są też tacy sprzedawcy którzy pracują w GO i mają naprawdę wielką wiedzę tylko że nie mogą jej przekazać bo nie można rozmawiać między sobą na sklepie (moim zdaniem powinni oni mieć płacone więcej!!!!!!)...owszem są szkolenia ale to za mało....np. jeżeli chcesz sprzedać rower za 6 tyś. to musisz mieć wiedzę.....tu raczej słabo z takimi rzeczami lepiej sprzedać 250 bawełnianych podkoszulek niż bieżnie za 3.500 czy rower za 6 tyś., Ludzie z centrali- bardzo fajni łącznie z dyrektorem generalnym,regionalnym, finansowym. Co jest denerwujące????kierownicy -brak szacunku dla człowieka(przynajmniej co poniektórzy )Dyrektor sklepu jest bardzo w porządku człowiekiem (młody, inteligentny, doświadczony) Generalnie jeżeli jesteś człowiekiem po dwóch kierunkach studiów i to będzie twoja pierwsza praca i będziesz w stanie wytrzymać 2-3 lata jako sprzedawca i mooooooże uda ci się być kierownikiem to polecam, zgrana ekipa i w ogóle, jednak jeżeli chcesz wysłuchiwać codziennie tego samego( że OH BRUTTO nie zostało zrealizowane i jest ciśnienie i że karty feel good musisz założyć codziennie jedną i że dzień dobry musisz powiedzieć osobie której już mówiłeś 5 razy, nie można gadać ani siedzieć na sklepie, nie można rzuć gumy, trzymać rąk w kieszeniach, odebrać telefonu,nie można stać w miejscu jak się nic nie dzieje i nie ma klientów , tylko musisz chodzić i udawać że porządkujesz dział bo przecież od 5 h nic innego nie robisz) praca dla bardzo cierpliwych ludzi którzy sobą gardzą .....jak nie będzie wyników finansowych to przyczepią się, że masz krzywo sznurówki zawiązane. Pozdrawiam wszystkich pracowników GO walczcie o swoje !!!!!!to chyba nie ostatni mój post......

amelia
@licky guy

to jest prawda trzeba mieć stalowe nerwy i cierpliwość do kierowników brak szacunku dla pracownika #Pracuję, bo lubię 7 lat w go

Ktoś:-)

No zgodzić sie musze ze w firmie tzn. nie w siedzibie,bo siedziba-ludzie ktorzy tam pracują zrobili na mnie bardzo dobre wrazenie tylko w sklepach są zatrudniane osoby,które nie mają odpowiedniego wykształcenia,a kierownicy sie panoszą,trzeba szczerze powiedzieć sobie ze wykorzystują swoją władze.Jeśli chodzi o sprzedawców to zawsze trafiłem na fajnych ludzi.Co do pensji to rzeczywiscie na chwile obecna za 1,850 brutto jeszcze ktos popracuje,ale powoli brakuje ludzi do pracy wiec niebawem nie znajdą pracownika proponująć taką sumke na tkzw. podpaski:-).No i co rowniez trzeba zwrocic uwage,ze kiedys byly osoby ktore pracowaly i mialy niesamowitą wiedze i doświadczenie,teraz nie ma kto nowym osobom przekazac to co bezcenne. Pozdrawiam Wszystkich ktorzy pracowali w GO Sporcie jakim kolwiek:-)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Go Sport Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Asystent / Asystentka - Sekretarz / Sekretarka.
Czarny

Nie polecam nikomu zakupów w sieciach sklepów go sport jak chce się zwrócić towar to zabierają oryginalny paragon co nie jest zgodne z prawem konsumenta inspekcja handlowa się tym zajmie !!!!!!!!!!!!

Zakompleksiony kierownik K.. z 206 powinien przejsc psychotesty przed podjeciem pracy. Gora chyba nie zdaje sobie sprawy z tego co on wyprawia z pracownikami. brakuje mu kompetencji aby obejmowac kierownicze stanowisko...

Fan football

Wykupilem steam na mecz ltory kosztowal ponad 30 zl a meczu jak nie zobacze tak nie zobacze. Jaja sobie robicie po co przysylacie jakies kody do weryfikacji skoro i tak ogladac nie moge. Oszukujecie i tyle platne steamy robienie kasy na naiwnych.... K..wy

Sprzedawca

Pracowałam tam długo. Na plus pozytywni ludzie z którymi pracowało się na dziale oraz szkolenia dużo można się na nich dowiedzieć, czasami premia jak zrealizuje się obrót. Minus pensja, zero podwyżek, grafik (czasami praca po 12 godz oraz nocki ), kierownicy, którzy myślą że sprzedawca jest jego własnością, chamscy, bez wykształcenia a kierownikami są bo mają znajomości. Brak rozwoju, jak nie masz znajomości to zostajesz tylko sprzedawcą. Atmosfera na linii kierownicy dyrektor sprzedawca zła ( wszyscy donoszą na siebie) Praca dobra na początek,ale nie na dłuższą metę, dużo można się nauczyć przez szkolenia. Niestety mały szacunek dla człowieka. Powodzenia

omen

podstawowych informacji w zasadzie. nigdy nie pracowałem w sklepie takiego typu i ciekawi mnie jak wygląda to od środka, jak również wymiar godzin, praca w weekendy, początkowa płaca. Z góry dzięki za odpowiedzi.

omen

jest ktoś z Lublina? bądź aplikował?

Łukasz1990

lalus czy Twoim zdaniem jest sklep sieciowy , który płaci na stanowisku kierowniczym najniższą krajową , która notabene wynosi 1850zł? 1850 brutto Go Sport płaci sprzedawcą. Myślę , że ciężko byłoby zrekrutować kierownika za 1850zł brutto.

Lukasz1990

Kuba , czytaj ze zrozumieniem 2000zl podstawa. Premia max 500zl

Łukasz1990

Znam temat z autopsji. I wpływów na konto. Co do premii oczywiście w tedy wyjdzie nam 2500zł w tym 500zł premii. Podstawa powiedzmy 2000zł...każdy niech oceni sam czy to dużo czy mało na stanowisku kierowniczym. Natomiast jeśli chodzi o podstawę 2500zł netto/ to muszę Was zmartwić ale na początek możecie tylko pomarzyć;/ Oczywiście każdy z nas ma inne oczekiwania i co innego go satysfakcjonuje. Ja tylko pisze jak jest.

Łukasz1990

Gozik, 2,5 netto w górę, może po 6latach pracy.

Xam

I jak tam?

nick

Pracowałem w Go przez dłuższy czas i muszę powiedzieć, że zadziwiają mnie niektóre opinie. Wiadomo że z ludźmi pracuje się różnymi i kierownicy tez bywają różni, ale moje doświadczenia są jak najbardziej pozytywne. Od początku umowa o pracę - praktycznie wszyscy pracownicy w moim sklepie pracowali na umowę. na zlecenie pracowały tylko osoby zajmujące się przyjęciem dostawy. W sprawach grafikowych zawsze można się było dogadać. Tryb pracy równoważny - zdarzało się pracować po 12 godzin, za to potem miało się wolne. Mnóstwo szkoleń, sprzedażowych, produktowych, zdażały się również szkolenia "w terenie" - szczęśliwcy jeździli na testy rowerowe lub na lodowiec do Austrii testować sprzęt zimowy. Mogli by płacić więcej, ale jak na pierwszą pracę było ok.

sportowiec

wszystko zależy od sklepu i kierownika ja miałam tak że pracowałam 5 dni po 12godzin a potem w pizdu wolnego

karbon

Ktos wspominal o pracy 10-12 godzin. A jaki macie rodzaj umowy? Czy nie powinno byc tak ze obowiazuje 40 godzinny tydzien pracy? Czyli np 4 dni po 12 godzin przez 2 tygodnie, 3 dni po 12 godzin w trzecim tygodniu, albo pracujecie 6 dni z rzedu a pozniej macie wiekszosc tygodnia wolnego. Jak to jest w gosporcie?

Pensja wydaje się być mało śmiesznym żartem ze strony pracodawcy. Nie polecam.

gosc

Po pierwsze zeby sie dostac do go sportu musisz przejsc przez szereg glupich pytan na rozmowie wstepnej. Jesli nie znasz sie na sporcie i nie uprawiasz go, to zapomnij ze cie zatrudnia. Na okresie probnym nie dostaniesz wiecej niz 1200zl na caly etat, pozniej 100zl podwyzki. Znizki pracownicze masz 25 procent ale tylko na produkty ktore nie byly przecenione. Nie wiem czy masz jakies zycie prywatne bo jesli tak to Mozesz o nim zapomniec jak bedziesz peacowal w tej firmie. Ja sie zwolnilem bo mialem dosyc wiecznych humorkow kierowniczki, i ciaglego pracowania np. 10-20. Bo nie mialem na nic czasu, nawet zeby odpoczac. A najgorsze w tej pracy bylo podpierdalanie dyrektorowi I obrabianie tyłka przez kierownikow. Jesli chcesz tam pracowac bo lubisz kontakt z klientem to zapomnij o go sporcie... obiecuja zlote gory, a klienta obslugujesz tylko wtedy kiedy ma byc tajemnicZy klient a reszta to przebudowy i inne hujemuje. Jak sie nanosisz tych wszystkich ciezkich mebli to jedyne o czym mazysz po powrocie do domu to odpoczynek. A nastepnego dnia znowu na 10 godzin lub 12. I po takim tygodniu chodzisz jak cień czlowieka. Nie masz czasu, ani sily nawet sie z dziewczyna spotkac w dzien wolny.Mimo ze sprzedawcy tam to naprawde zajebista ekipa, to ciesze sie ze podjolem decyzje o odejsciu.

Zostaw merytoryczną opinię o Go Sport Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Go Sport Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Go Sport Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Go Sport Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Go Sport Polska Sp. z o.o.