Opinie o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mars Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mars Polska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Achtung achtung! Frau Monika

Z powodu iż drożeje energia i tak ogólnie wszystko myślimy nad tym żeby wam się dobrze i przyjemnie robiło więc chcemy abyście Nie siedzieli na stołówce bo wiadomo pandemia. Rozłożymy wam namioty na parkingu żebyście nie marnowali paliwa. Możecie w namiotach nocować rozgoscie się. Z powodów sanitarnych stołówka może być nie czynna więc damy wam po jednej kromce że smalcem na 8h to tylko dla waszego dobra. Palenie zabronione też w trosce, sklepik może być zamknięty wykryto iż produkty są nieświeże jak cos bierzecie na własną odpowiedzialność. Jak idziemy do WC odbijamy karty dodatkowo. Podkręcamy maszyny na maksa bo duże zapotrzebowanie. Myć możecie się normalnie w łaźniach ale będzie tylko zimną wodą - wiadomo oszczędności. ( To tylko część zamiarów) Pensje też być może zostaną obniżone )pozdrowienia serdeczne i dobrego wieczoru

Pracownik fizyczny

Wieloletni pracownik agencji ,service,, robiłem nadgodziny firma się mi nie wypłaciła miałem umowę o pracę niestety jedna druga etatu dłuższy ich miisiaczki mieli pełne etaty okress dzień w dzień po 12 h Godzinowo wychodziło prawie 2 etaty. Byłem zgłaszałem że mi się wypłaty nie zgadzają oni umywają ręce od tego! WIELOKROTNIE co robić!?

kiedy podwyżki ???

Powinniście zarabiać co wasze ,,cięcie,, minimalną albo i mniej!!a na przerwy wcale

Bella Ella

Praca w Mars Sochaczew to jedna wielka porażka. Pracownicy Mars szczególnie (usunięte przez administratora) nie mają za nic pracownika przez agencję . Jeden wielki motłoch się dzieje. Niby jest stołówka a trzeba jeść śniadanie w śmierdzącej szatni. (usunięte przez administratora)

Alex

No. Jeszcze powiesz jakiejś kobiecie część zwykle albo o coś spytasz tą kobietę to już wymyślają romans i gadają o tym pół roku bos się uśmiechnął do ktorejs hahaha Chyba za dużo telenowel oglądają na przerwach i nie mają czasu na prace

SSS praca
@Bella Ella

Naprawdę trzeba na śmierdzącej szatni jeść? I znosić stare baby? Nic nie musisz???? A zwłaszcza ze w marsie obowiązują standardy . Skoro jesz śniadanie na śmierdzącej szatni ... ktoś Cie do tego zmusił ? Ludzie opamiętajmy się .

Grzegorz
@SSS praca

Oczywiście że nikt nikogo bezpośrednio nie zmusza. Ale po co słychać komentarzy i uszczypliwości tych kobiet co w życiu prywatnym im się nie układa, albo mają inne problemy. Ale na stołówce to istne wzory cnót do naśladowania w rozmiarach XXXL.

Damian
@SSS praca

Lepiej jeść w śmierdzącej szatni niż wysłuchiwać żale i jak źle tym ludzią Człowieku skupić się na jedzeniu nie można bo plotą trzy po trzy.Wydawalo się że znajomy z rejonu często robiliśmy razem zawsze przynosił tyle jedzenia że zajmował ,,puł stołu,, zdarzyło się że akurat nie miałem jedzenia ja mówię odkupie od ciebie jabłko chociaz on no co ty nie ma opcji mimo iż jego nie zjadl nawet . Jak jadł to tak się podniecał tym że jadł jakby orgazmu dostawał chociaż nie wiem czy w jego wieku on jeszcze może haha Tak panie ksystofie z żólto- różowej zmiany nie pozdrawiam. Do ,,reklamóweczki już zrobiłeś zakupy? Buahaha

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Jarek

A propos flowpacka to robiłem tam dawno temu. Przez agencję której już nie ma .. tam siedzibę miała blisko co śluby nie kościelne biorą albo brali ludzie z Socho . P pan kali ..k był prezesem tej agencji dawali hajs do ręki. To słuchaj robiłem jak flowpack pracował od poniedziałku do piątku się nawet cieszyłem bo weekend wolny.To byłem na zmianie niebieskiej na flowpacku co był operatorem taki mały knypek w średnim wieku zresztą robi w Marsie do dziś. Ja robilem na palecie 30 min. A potem na co się ściąga wieczka i rzuca towar do kobiet żeby pakowały . 30 min tu i tu. No i koleś jeden taki nie chciał się zmienić to zgłosiłem to temu operatorowi knypkowi a ten operator żebym siedział cicho jak nie chce wylecieć z firmy a miałem wtedy z 20 lat studiowałem... Nie pozdrawiam chyba panie marek

Prezes agencji
@Jarek

Firma Daaaabp się nazywała tak wiem w kulki lecialem z ,,wami,, za to teraz mam dom w teksaśinie,, i trzy żony. I dwie ,,lafiryndy,, Mogę Ci oddać co Tobie ukradłem,ale ja w sumie nie ukradłem tylko pożyczyłem mówiłem że oddam Po takim czasie oddam z procentem i na przeprosiny oddam Ci moja jedną cizie ok?

Pensja

Drogi zarządzie. Porozmawiajmy poważnie nie patrząc na niektóre wpisy. Aktualnie inflacja wynosi w Polsce 8%. Czy wy jako mars rozpoczęliście już negocjacje z klientem na temat podniesienia ceny wyprodukowanego produktu? Sądzę że tak, energia idzie w górę, koszty transportu idą w górę, całościowo wszystko idzie w górę. My jako pracownicy mars też musimy dojechać do pracy, zapłacić za prąd nie wspominając o ogólnym utrzymaniu rodziny. Szanujące się firmy podnoszą pensje pracownikom o tzw wzrost inflacyjny. Dodatkowo często porównujemy się do firm i chcemy byc na 75% płacy. Zgodzę się z tym, bo mowa tu o pensji brutto na umowie. Czy bierzecie pod uwagę np firmę Delphi gdzie współpracownik w przypadku gdy nie weźmie zwolnienia lekarskiego i urlopu na żądanie jest w stanie uzyskać premie do 700 zł brutto? Pensje podstawowa mamy dobrą, ale dodatków już żadnych. Może premia tak za dojazd do pracy kiedy inni pracują zdalnie i nie wydają ani złotówki na paliwo? Dlaczego oni mają dostać dodatek za prad i internet z którego korzystają? W tej firmie są równi i równiejsi, a uwierzcie mi że pracownicy fabryk, od zwykłego pracownika nawet do team leadera fabrycznego są oszukiwani. Widziałem ostatnio pensję koordynatora z tzw mleka. Jeśli taki koordynator ma szkole to on powinien od razu uciekać. Drogi zarządzie, bardzo proszę o zrozumienie nas, jeśli nie to nie będziecie mieli ludzi do pracy, a będzie musieli się uczyć Ukraińskiego

Kinga

Jest dziennie ponad 24tys. zakażeń (usunięte przez administratora) umiera ponad 300 osób, to jest ta czwarta fala pandemii? Pod zegarem o 7,15,23 ponad 200 osób jeden na drugim z trzech fabryk. A biuro zdalnie :-)

Rambo
@Kinga

Ta firma to jedna wielka ściema. Przed wizytami zagranicznymi to trawę potrafią malować. A zamiast leczyć problemy żeby je wyeliminować to tylko plasterek nakleja żeby nie bolało i dalej. Od ludzi po politechnice jednak trochę więcej bym wymagał, nakleja plasterek przed zarządem się pochwala brawa zgarną a ty się męczysz dalej żeby utrzymać plasterek żeby nie spadł. Zenada Kasa kiepska podstawa operatora (usunięte przez administratora)netto

Daniel
@Rambo

Zgadza się. Jak ktoś zagraniczniaków ma wpaść na wizytę to ludzie wpadają w taki popłoch tam że nie wiedzą co z sobą zrobić. Reklamóweczka i ludzie mu podobni to tydzień albo nawet dwa przygotowują rejony. Ja oczywiście w popłoch nie wpadałem bo nic do zarzucenia sobie nie miałem Ale człowieku reklamóweczka to czasami nie wiedział co z sobą zrobić . Normalnie kabaret z nich był dobry. Nawet monitor w. biurze u siebie przecierali i klawiatury widocznie dotykali ,,brudnymi łapami buahaha

Snickers

A ta premia to (usunięte przez administratora) to prawda czy chwalenie się i (usunięte przez administratora) niby ma do ręki

Robert
@Snickers

(usunięte przez administratora)tyś premi to mamy w biurze, a na produkcji max (usunięte przez administratora)tyś

Rrr
@Robert

Pisał to cwok z produkcji co nie potrafi napisać odpowiedniego skrótu. Gamoniu tys a nie tyś. Piszesz tysięcy czy tyśiecy? Typowy burak spod sochaczewa

Rrr

Dzięki temu burakowi masz pracę cwoku bez szkoły, co ledwo podstawowke skończył. Całe szczęście Ukraina zajmie wasze miejsce i pójdziecie na ulicę hahaahah

Snickers
@Robert

Czyli się chwalił tymi 5 koła premi na produkcji i (usunięte przez administratora)koła zarabia to też nie realne w Marsie jest

Czesc tu pierog szanowni Panstwo dobrze to juz bylo pozdrawiam

Ruda112
@Andrzej

Oj tak święte słowa dobrze to już bylo

Oliwier
@Andrzej

pieróg a tobie jak? przyjdź przez agencję znam dobra agencję.wyszkolimy cię na wózkach

Proboszcz

A i jeszcze jedno słowo na niedzielę: nie rozmnażajcie się hahaha tak nie wolno bo nie będzie rozgrzeszenia ja tym czasem idę ,,rozmnożyc wino mszalne,, bo ja mogę wyyy nie buahaha

Proboszcz i ministrant
@Proboszcz

Wiadomość jeszcze pilna ! Nie odchodź nie! Ministrant mi teraz powiedział że przed kościołem jest człowiek z kartką że jest bezdomny i zbiera na jedzenie Proszę w moim imieniu mu rzucić jakieś drobne .papierkowe składajcie na ogłoszenia parafialne... Sam bezdomnemu bym dał na chleb ale mam tylko10 żlotych papierkowe sami rozumiecie nie? Chyba że ktoś rozmieni mi najlepiej po2 złote. A nie sory po złotówce wolę ok?a i widzę że jest na minusie a on w krótkiej koszulce niech ktoś mu rzucić coś.. bo ja do kościoła go nie wpuszcze bo nam ciepło z kościoła ucieknie jak otworze drzwi Dziś ogłoszenia na w skrócie tylko 25 min Jak chcecie to nawet zostańcie tu bo w poniedziałek rano też jest msza... Buahaha

XLL@

A co do osób z agencji to nie wszyscy pachną jak skunks .Marsowym też się zdarza.

Mydło w płynie
@XLL@

To prawda. Kiedyś chłopakowi dyskretnie zwróciłem uwagę, on ok jutro się umyję przychodzę na drugi dzień znowu nic nie mówiłem później jak go spotkałem dałem mu szampon podziękował. Spotykam go kolejnego dnia znów nie ciekawy zapach więc się uniosłem i mówię przecież ci kupiłem szampon a on że,, takiego nie używa,,no dziwny typ

@Mydło w płynie

W innej pracy miałem podobną sytuację. Szampon daje a typ też się nie myje... Czekam czy się umyję on nic wogole zero nie dba o higienę To mówię żeby oddał szampon skoro nie chce się umyć. A on że nie odda czaisz? Niektórzy ludzie to ,,t,aborety,,

Augustyn

Na żółtej zmianie na Wecie tam to dopiero jest (usunięte przez administratora)kierownictwo i buraki Pan W. I L. Im się w głowach pomieszało i im (usunięte przez administratora)

Zbyszek
@Augustyn

Za przekręty karma do nich wróci....

Dawid
@Augustyn

Panu W. Już brzuch się nie mieści w fartuch hahaha . Niedługo brzuch mu pęknie od jedzenia tej ,, karmy,,. Nie pozdrawiam andrej

Karol

Jakiś czas temu robiłem na Wecie na zmianie żółtej na wózkach. Przyszedł ,,czcigodny,, pan (usunięte przez administratora) i mówi masz mojego ,,człowieka,, taki (usunięte przez administratora)z jednym (usunięte przez administratora)włosem haha. Ten przydupasą jego twierdził że jest kibolem buahaha z przerwami w kulki leciał. Jak wychodził na przerwę to maszyny przyspieszali ale i tak dałem radę mimo iż pot leciał po (usunięte przez administratora)a jak ,,hooligans ,,zostawał sam na wózkach to mu dawali maszyny na najniższe obroty. (usunięte przez administratora)

Brawo

Wreszcie ktoś odważył się napisać o tym. Sama prawda jedna z najgorszych zmian a kiedyś uznawana za najlepszą! Za czasów Kuby było zdecydowanie lepiej wymagał więcej Ale chociaż interesował się zmianą nie to co Ci panowie. Na temat koordynatora nie chce nawet się już wypowiadać ale karma do niego wróci miejmy nadzieję zero poszanowania do ludzi dodatki dla osób którym się nie należy A dla tych którzy faktycznie zasługują mowi ze zapomniał. 100% prawdy widoczne po polubieniach. Brak chętnych do pracy nikogo nie uczą może w końcu dyrektor się tym zainteresuje.

@Brawo

Ja nawet nie dostałem premii za tamten rok mimo iż zasuwałem w pocie czoła. Inni się tylko przyglądali i uśmiechali (usunięte przez administratora) .Uchylam maseczkę żeby złapać trochę powietrza bo mało tlenu przez maseczkę jak wykonuje fizyczną ciężką pracę to mówi jeden z (usunięte przez administratora) że mam założyć bo pójdzie do kierowniczka mimo iż ten (usunięte przez administratora)jest bez maski....

SSS Mars
@Marek

Nie Ty pierwszy nie ostatni. Pamiętaj dla dobra firmy... a obiecanki cacanki swoją droga

on

praca w marsie to poraszka

To ja
@on

Jak już to porażka. Ale zgadzam się.

Antymarrs

1700 zl i cztero brygadówka śmiech na sali

kaczor
@Antymarrs

Czterobrygadowka to fajnie, ale 1700 zł to porażka. Za takie pieniądze to sprzątaczka juz kręci nosem. 2400 zł netto w takiej firmie to minimum.

miś
@kaczor

jaka firma takie zarobki

Janek
@Antymarrs

I agencja też coś koło tego

Janek
@Janek

Sprostowanie w tamtym czasie były takie zarobki doskonale pamiętam chyba że ktoś się uczył to miał z 300 złotych więcej okolo

Powiedzcie mi,ile dostanie start do reki pracownik produkcji ( WDP ) i czy ludzie maja możliwość powrotu do firmy?

Były wdp
@Anonim

W 2018 jak się przyjąłem dostałem pierwsza wypłatę za równy cały miesiąc 2150... Później po 3 miesiącach więcej... Do śmiechu mi nie było po pierwszej wypłacie Lekko nie bylo

Byłem tam

W Marsie 80 %ludzi na stanowiskach nie ma pojęcia czym się zajmuje.Pracownikom na niższych stanowiskach dokręcają śrubę,bo mało,a nie wspomnę o wyłączaniu wentylacji na hali gdzie latem było prawie 40 stopni Celsjusza.A wyłączyli bo prądu za dużo bierze.To jest Polska klasa kierownicza.Brawo wy

mastersmrod
@Byłem tam

A co z systemem wynagrodzen? Teraz nie wqzne ze weekend. Płacone normalnie i nie wazne ze niedziela. Dlatego tyle ludzi odeszło

Jerzy
@mastersmrod

Mam przez to rozumieć, że za pracę w weekendy jest taka sama stawka jak za prace w dni powszednie? Od kiedy wprowadzono taką zmianę w systemie wynagrodzeń pracowników? Widzę, że masz wiedzę związaną z pracą w firmie Mars Polska, więc liczę na Twoją dalszą aktywność.

Jarek
@Byłem tam

Dużo w tym racji

Maciek
@Jerzy

Jak ja robiłem to tak niestety było. Nie ważne czy poniedziałek wtorek czy sobota niedziela stawka tak wyglądała. A jak chciałeś wolne to łaskę robili że dalli.Chodzilo się do Andreja i tamtego wysokiego i ,,młodego michasia,, po wolne To pytali po co? dlaczego!mówili nie bierz, zastanów się. Przyjdź za godzinę . Przychodzę za godzinę ich nie ma,są na przerwie .przychodzę gdy są mówią przyjdź jutro. A miałem nie wykorzystany Urlop ,,torebeczka ,, mówi ,,nie bierz wolnego zawodzisz mnie,, no kurcze to nawet śmieszne nie jest. To żałosne!!!!!!

Mleko
@Maciek

Torebeczka na mleku też miał swoją wypinówke.

Maciek
@Mleko

Być może akurat tego nie wiem. Raz to nawet wolnego nie dostałem i nie bylem u znajomego na pogrzebie stwierdził że za późno powiedziałem... Z dwa dni przed pogrzebem się dowiedziałem o smutnej uroczystości . I jak tylko się dowiedziałem o pogrzebie to poszedłem po wolne. Te same pytania. Po co? Dlaczego? Kim tą osobą dla Ciebie była? A jak bliski znajomy. Czy daleko pogrzeb. Czy muszę tam być. Mówi jakby to ktoś z rodziny to by dał.(usunięte przez administratora)

Były z agencji i nie tylko
@Mleko

Torebeczka jak przeszedł na żółtą to latał witał się ze mną mówił że ,,my to koledzy ,, zawsze na początku zmiany jak już pracowałem ja tu robię on za mną leci to podaje rękę nie znam człowieka. A on mi gada swoje mądrości muszę kupić to,muszę kupić tamto. No człowieku jarzysz?ja tu pracuje a on mi tu pruje się coś zawsze w prawie ten sam sposób . To był tak natarczywy że mi się ręki już nie chciało mu podawać. I człowieku on leci za mną a ja idę w drugą stronę hahahaha leci człowieku prawie biegnie krzyczy część czy dzień dobry nie pamiętam wkoncu nie miałem już gdzie iść bo rejon wózków się skończył to do mnie doleciał znowu to samo bełkocze nie podaje mu ręki tylko żółwika i mówię zapracowany jestem to już zaczął dawać mi spokój.(usunięte przez administratora)

Miki

Polecam bardzo dobra praca, mila atmosfera duzo fajnych osob, praca nie jest ciezka

KamiL
@Miki

Rowniez polecam, bardzo mila atmosfera,praca lekka

Aga
@Miki

Pakowanie np karmy odbywasie na stojaco czy siedzaco.

operator z ,,tuneli,,
@Aga

Możesz i na stojąco i siedząco jak Ci wygodnie. Niektóre ,,lalunię,, od ,,reklamóweczki,,to przy nim probują nawet na leżąco albo ,,wypinająco,,

SZUKAM OSOB CO PRACOWALY NA WET 2019 2020

L
@ja

A co tam?

@ja

Pracowalem

SET

PRAWDA JEST TAKA ZE JAK NA TRZECIA NAJBOGATSZA RODZINE SWIATA mars POLSKA PŁACI ZA MAŁO PRACOWNIKOM TO JEST POPROSTU WSTYD NA TAKĄ FIRME A PISANIE O TYM ZE mars JEST SUPER FIRMĄ TO JEST POPROSTU SIANIE PROPAGANDY (usunięte przez administratora) POZA TYM ATMOSFERA NA ZMIANACH NIE JEST DOBRA (usunięte przez administratora) NA INNYCH JEST NORMALNOSCJĄ. CI Z BIURA MAJĄ SWOICH DONOSICIELI I KONFIDENTÓW NA FABRYCE KTÓRYCH NIE UJAWNIAJĄ DONOSZA IM O WSZYSTKIM TO JEST CHORE

ANDY
@SET

stary w korporacjach takich jak ta jest pranie mózgów przez (usunięte przez administratora) biurowych na których zasuwają pracownicy produkcyjni!!!!

Nnn

Witam Na jakie warunki mogą liczyć kierowcy?firma wypłacalna?jak odbywa się to w rzeczywistości?

Carol

Witam. Merch na małopolskie, widział ktoś kiedyś ogłoszenie? Obserwuję profil pracodawcy od dłuższego czasu i nic.

zone

Czy rozmowy kwalifikacyjne prowadzone są na timsie czy w realu , czy warto tutaj pracować przyjmują na produkcję karmy a ja widzę logo czekoladek to pieski czekoladę jedzą

Zostaw merytoryczną opinię o Mars Polska - Kożuszki-Parcel

• Jak się pracuje w Mars Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mars Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mars Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 12 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mars Polska?

Kandydaci do pracy w Mars Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mars Polska