Opinie o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mars Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mars Polska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Jak się pracuje na dziale pustych opakowań karmy ? Ciężko jest

Viki

Przyjmują teraz do działu pustych opakowań karmy jak tam jest ? Ciężko chodzi mi jako pracownik produkcji

Praca

Patrzac na okoliczne firmy, najlepsza firma, przerw ile sie chce, premie swiateczne, roczne, posilki i wiele innych, polecam przez firme agencja nie koniecznie

Mars

Znajomosci? Hhahah wystarczy wyslac cv jakie znajomosci

Aga
@Praca

Jak jest przez agencjie ? Mam zamiar isc do marsa przez agencjie z dojazdem z mojego rejonu podobno.tylko karma....

Gosia
@Praca

Ja pracowałam przez agencje i nie narzekam. Niestety limit się skończył i muszę szukać innej pracy ale jeśli chodzi o mnie to moge tylko napisać, że to super miejsce, fajna praca, świetni ludzie. Oczywiście mam na myśli zmianę żółtą bo nie wiem jak jest na innych.Team liderzy wporzadku, atmosfera wporzadku. Wiadomo, że trafiają się też osoby które potrafią namieszać ale uważam, że trzeba się skupić na swojej robocie a nie na plotkach, romansach, donosicielstwie (a o tym się słyszy).

@Gosia

Dziękuję ci Gosiu za opinię!! Właśnie szukałam czegoś o tym, jak tam jest z pracą u nich. A co to znaczy żółta zmiana, jakoś jesteście podzieleni?

@Dominika

Tak. Są 4 zmiany. Zielona, niebieska, czerwona i żółta. Jedna kończy pracę i wchodzi kolejna. Praca lekka i przyjemna. Wiem, że zdania są podzielone na temat pracy w Marsie i różne się słyszy opinie. Ja uważam, że jest wporzadku.

@Praca

Ja pracowałam przez Randstad. Nie narzekam.

WET
@Praca

Pracuje na fabryce WET około sześciu lat i pamiętam jak wiele razy starzy doświadczeni operatorzy i to z różnych zmian opowiadali że żeby się dostać do nas do pracy trzeba było zdawać testy i osoba która dostała się do pracy miała jeszcze okres próbny. Po tym czasie kierownik pytał się pozostałych pracowników czy ta osoba nadaje się i czy dobrze rokuje na przyszłość. A dlaczego tak było ponieważ firma płaciła najlepiej w okolicy i każdy chciał tu pracować bo były super zarobki. Ale to było dawno temu. Teraz przyjmuje się wszystko co jest w stanie ustać na nogach i nawet jak ma dwie lewe ręce. Kiedyś jak dobrze płacili każdy się starał i dawał z siebie wszystko,a teraz jak młodzież przyjdzie do pracy to przychodzi po to żeby tylko odwalić osiem godzin a jeszcze jakby w tym czasie spędzić jak najwięcej czasu na przerwie.

WET
@Praca

Pracuje w firmie około sześciu lat i pamiętam jak wiele razy starzy doświadczeni operatorzy którzy mają duże doświadczenie mówili że kiedyś żeby dostać się do pracy trzeba było zdawać testy. Po zdanych testach był jeszcze okres próbny i potem kierownik pytał się operatorów czy dana osoba się nadaje i czy dobrze rokuje na przyszłość. Teraz przyjmuje się wszystko co jest w stanie ustać na nogach i nawet jak ma dwie lewe ręce aby była sztuka. Ale kiedyś firma płaciła najlepiej w okolicy i każdy chciał tu pracować. Teraz jak przyjdzie ktoś to się nie przykłada do pracy z reguły żeby płynęło osiem godzin a jeszcze im więcej przerw to lepiej a młodzież to już tragedia mają na wszystko jak to mówią(usunięte przez administratora)na wszystko. Kiedyś każdy się starał i angażował bo było warto. Proszę się zastanowić dlaczego ciągle szukają ludzi do pracy.

Dominacja genetyczna

Zielona wet wiadomo elegancka zmiana każdy dzień dobry mówił, kawusia jedynie na minus.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

To

To klamstwo

Jakub

Piotreeeek skąd ty wziąłeś tych koordynatorów? Michał i koordynator? Niżej nie mogłeś upaść? Ten człowiek to siedzi więcej na socjalu niż w biurze lub na fabryce.

M&Mat

Praca w MARS! Polecam i nie. Każdy lubi co innego. Operatorzy pracujący na swoich stanowiskach są obarczani coraz większą ilością obowiązków. Podwyżki dla operatorów kiedy były? Nie wiem, chyba dawno temu bo nie pamiętam. Zarząd dla wielu to istna kompromitacja. A przyjęcia pracowników w obecnej chwili jeszcze większa. Przyjęcia na operatorów wózków - są na już, a przyjmują ludzi bez uprawnień. I tak operator procesu nadal musi wykonywać inne obowiązki. Nie wspomnę, że Leader (nie wszyscy) rozmawiają tylko z operatorami którzy są im przyjaźni w decyzjach. Ci którzy potrafią się wypowiedzieć lub stanąć po stronie rejonu są traktowani jak powietrze. Tak jest wszędzie. Ale to co było 10 lat temu - atmosfera firmy, wynagrodzenie to teraz nie jest to samo, wręcz odwrócone do góry nogami. Kierownicy produkcji, całych fabryk mają po 30pare lat, nie mają zielonego pojęcia o produkcji, a wymyślają książkowe obowiązki które i tak się nie sprawdzają. Bo jak maszyna nie idzie to wina operatora, a jak są plany to zasługa kierownika. Śmiech na sali... Pracujący na wet wiedzą o kogo chodzi. Już o innych nie będę wspominać... Kto chce pracować musi być odporny na głupotę - taka moja opinia

Dziwne

Podwyżki są co rok...

@M&Mat

Co jest złego w tym że przyjmują ludzi bez uprawnień? Przecież można zrobić szkolenie na początku pracy i po prostu takiego pracownika wyszkolić.

M&Mat
@Dziwne

Tak jest. Ostatnie podwyżki dla operatorów 1%

Mateusz
@Dziwne

Podwyżki co rok to żadna łaska skoro idzie wszystko w górę.Dział finansowy w tej firmie to wogole tragedia Parę lat wstecz żeby się do działu finansowego dodzwonić to jak los na loterii.Po setnym telefonie pani tam pracująca podaje kolejny nr do którego należy zadzwonić następna pani mówi że w systemie jest iż premia roczna zostanie mi wypłacona na sto procent ręczy wręcz !!Po czym gdy nadchodzi dzień wypłaty rocznej zszokowany patrzę iż nie ma premii na koncie.Wiec na drugi dzień dzwonię jeden telefon pani mi podaje drugi telefon inną pani mówi że to dziwne bo faktycznie byłem w systemie do wypłaty i oni nic nie wiedzą tylko przekierowują do innych osób. Nie wiem jak teraz jest

@M&Mat

Ile można zarobić na zaladunkach, rozładunkach? Dużo nadgodzin? Bo coś o tych nadgodzinach jest mowa w ostatnim ogloszeniu

Wiola

Czy ktoś wie może o której i skąd wyjeżdżą bus w Płocku na fabrykę czekolady?

Coraz mniej ludzi na produkcji ,coraz więcej w biurze

Bartek operator

Zero stresu, rodzinna atmosfera, jedyny minus to kanapki z pasztetem.

Eea

Najlepsza firma w okolicy, praca lekka, mnóstwo przerw a nie 20 min z wielką łaską i zegarkiem w ręku.

Proces rekrutacji to istna paranoja. Nie wiem kto prowadzi rekrutację na te same wciąż stanowiska, ale jest to osoba która nie ma na ten temat wiedzy. Szkoda kasy dla tych osób. Ktoś powinien się temu przyjrzeć, bo co robią rekruterzy to głupota. Wsadzić ich na produkcję to może pewny rzeczy zrozumieją...

TypCoSieNieObawia

Moja opinia jest taka- chore miejsce . Zero szacunku wobec pracy człowieka. Jedni zapierdzielają drudzy leżą zero sprawiedliwości. Zero życia tylko praca dom. Przestoje prawie co miesiąc . Pracownik z Agencji który się stara nie jest doceniony tylko jest siła robocza i nie zostanie przyjęty przez firmę bo brak ludzi. Przyjmują do Marsa obcych którzy maja w gdzieś ta prace. Zero awansu za starania.. Waliza osoba która chodzi i terroryzuje nic więcej.. człowiek może być zmęczony zawsze ma prawo się pomylić ale jego zdaniem najlepiej się wydrzec i tyle a najlepiej żeby jeszcze miał widownię bo to go cieszy. Kiedyś wielka firma dzis kompletne (usunięte przez administratora) Słabe zarządzanie, każdy byle dla siebie a już o kogos to się napewno nie postarają. Większość pracowników dla innych, nowych pracowników nie miła nie chcą szkolić maja gdzieś ze człowiek chce się nauczyć.. byle iść jakoś przetrwać małym kosztem wyjść.. ciągły brak ludzi - pieniądze, magazyn stoi co miesiąc po tydzień dwa .. wcześniej żadnej informacji. Każdy byle iść na lepszy region i mieć w (usunięte przez administratora) czy inni maja ciężko .. zero sprawiedliwości

Kaziu
@TypCoSieNieObawia

Czy dostał już ktoś wypłatę za listopad ? Byłem na l4 ale do tej pory cisza wypłaty nie ma

To ja.
@TypCoSieNieObawia

Brawo!!! w punkt.

Kaziu

Dostał ktoś wypłatę już za listopad ? Mi za chorobowe nie przyszło jeszcze

Fredzis

Czy po szkole zasadniczej mogę się starać o pracę na produkcji

biora wszystkich
@Fredzis

doszło do tego ze biora wszystkich co mają rece

wiesio
@biora wszystkich

ogłaszają sie już wszedzie na płotach i ogrodzeniach masz rece nie ważne że lewe już sie nadajesz !!!!!

Jojo
@Fredzis

Myślę że gdybyś nie miał prawej ręki i lewej nogi to mógłbyś się starać, Biarą każdego kogo uda im się namówić do pracy za takie pieniądze.

dry czerwona
@Jojo

biora wszystkich co sie rusza cpunow,pjiakow wszystkich juz nikt za 2600 netto nie chce robic na zmiany i niedziele (usunięte przez administratora) bagnoszefostwo do (usunięte przez administratora) tony tony tony operator 3600 netto nic wiecej

Ile może zarobić u was operator i pracownik produkcji ?? Powiedzcie ile prestiżowy pracownik zarobi ?

Mars

Tak samo jak wszedzie placa w innych zakladach czy magazynach

@Mars

Czyli 3500-4000 na rękę jako operator ?

Leszek
@Mars

Widzę że znasz Mars Polska od środka, powiesz mi może jaka panuje atmosfera w zespole i jakie jest tu podejście przełożonych do pracowników? Zależy mi na tych informacjach, mam nadzieję że niedługo się odezwiesz.

Necha
@Tomek

A zwykły pracownik ile zarobi bo mi kolo gadał że 3500 ma na rękę

Prestiżowy to nie za wiele

dry zolta
@Tomek

netto 2900-3600 nic wiecei

on

co to za firma ktura nie daje paczek na swienta

Tu przelozeni z żółtej wet

Witam do moich pracowników płci meskiej : wraz z (usunięte przez administratora) Ogłaszamy konkurs rłeytacji wiersza kto najlepiej zacytuję ten wygra kolację z nami z ,noclegiem (usunięte przez administratora)który na wózkach jest jego rejon będzie nas obsługiwał.dla kobiet też coś mamy.. która wymyśli njalepszy wiersz o naszej zmianie tą wygra pielgrzymkę na jasną górę całą drogę na pieszo . Każdy z żółtej wet ma obowiązek wziasc udział w konkursach!

Janek z Łukaszem z tuneli
@Tu przelozeni z żółtej wet

Super super wy to macie wspaniałe pomysły. Kiedyś już wam śpiewaliśmy . My z (usunięte przez administratora). Chcemy być pierwsi !! A na pielgrzymkę pójdziemy nawet jako ochotnicy my i całe tunele L2 i L3 i L1 . Całą drogę na pieszo wiadomo weźmiemy śpiwory tak jak kazalisciew grudniu ruszamy sami mówiliście tego roku . Bardzo fajnie pozdro

Igi

Nie szkoła świadczy o człowieku i jego wartości i pracowitości!

Daria

Czy może ktos dac namiar na koordynatora ?

Książka telefoniczna
@Daria

Ale którego.kordynatprka?

Zostaw merytoryczną opinię o Mars Polska - Kożuszki-Parcel

• Jak się pracuje w Mars Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mars Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mars Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 12 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mars Polska?

Kandydaci do pracy w Mars Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mars Polska