Opinie o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mars Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mars Polska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Czy największy nabór i zapotrzebowanie jest na dział czekolada czy jednak inne działy też rekrutują? Mam na myśli oddział Sochaczew.

Gość.

Ogólnie rzecz biorąc to całą firmę na powierzchni utrzymują tylko bardzo doświadczeni operatorzy. Jeżeli chodzi o (usunięte przez administratora)to jedna wielka porażka a zarabiają około dwóch tysięcy złotych więcej niż operatorzy którzy muszą pilnować całego procesu produkcyjnego. Jeżeli pan mechanik nie naprawi jakieś maszyny lub urządzenia to tragedii nie ma, ale jak się operator pomyli lub czegoś nie dopilnuje i to pojedzie na rynek to wtedy jest dopiero problem i wielka afera. Operator musi być cały czas czujny i uważny,a jak nie ma awarii to panowie z (usunięte przez administratora)sobie śpią w nocy zamiast robić przeglądy lub naprawy na maszynach i urządzeniach jak nie ma awarii. W prywatnej firmie by tak dobrze nie mieli, musieli by zawsze coś robić. A operator musi być cały czas na linii pilnować, wypełniać dokumenty jakościowe i inne których jest coraz więcej. Dokumentów do wypełnienia przybywa adekwatnie do ilości osób których przybywa w biurach zwłaszcza fabrycznych.A są to osoby które nie wnoszą nic do produkcji a jak twierdzą bardzo ciężko pracują. W operatorów orze się jak morze,a najlepiej jakby i kilka taktów na minutę więcej, tylko przeważnie jak się pracuje z wydajnością taką na jaką jest zaprojektowanie urządzenie to w większości przypadków zrobi się więcej i z lepszą jakością i nie ma tyle strat.

@Gość.

Dokładnie. Przeważnie jak coś się dzieje z maszyną, to oczywiście operatorzy coś źle zrobili, a dopiero potem, że jednak awaria. Nastwarzane sztucznych stanowisk, oczywiście w kosztach fabrycznych. Uważają się za dyrektorów i myślą, że mogą wydawać polecenia operatorom, a w rzeczywistości, to ludzie bez jakiegokolwiek pojęcia o produkcji. Ale musi taki się wykazać i wymyśla bzdury, oczywiście obarczając nimi operatorów, a góra z radością przyklaskuje takim... I oczywiście, to dla naszego dobra..

Hanna

czy jak jednak winny jest operator i nie umie sam naprawic usterki firma kaze mu placic za naprawe jak przyjedzie specjalista do tego ?

Czy będą nagrody finansowe z okazji 30 lecia czy tylko paczki ?

Czy kierownictwo organizuje wsparcie finansowe, gdy mamy tak ciężką sytuację w kraju ,a inflacja jest tak wysoka ?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
30lecie

30lecie firmy, dla przypomnienia dla młodych, 20letnie w Expo wielka impreza, 25 lecie Jachranka, każdy mógł uczestniczyć i uwaga, 30 lecie na terenie marsa. Nie przeszkadza mi to ale jest to impreza dla biura. Osoby które pracują na fabryce muszą tam pracować, nie zatrzymają fabryki tylko po to żebyśmy mogli wziąć udział tylko jest to impreza dla biura.(usunięte przez administratora)

Zuzanna
@30lecie

Czyli pracownicy z produkcji nie mogli sie bawić? A dostali coś w zamian, kasa czy bonusy?

Haha
@Zuzanna

dostali nieszczery uśmiech i pracę w temperaturze powyżej 30stopni.

Na serio?
@Zuzanna

Pani żartuje?!!!!

Były manager

Ciekaw jestem czy po „sprzątaniu” w połowie ubiegłego roku na samej górze, oraz niedawnym w dziale sprzedazy/marketingu, zakończy się dyskryminacji i mobbing osób , które zasady Marsa nie tylko znają , ale i stosują w praktyce, prawdziwych Marsjan. Trzymam kciuki , bo to kiedyś była super firma, do czasu połączenia z gumami i łamania wszelkich zasad przez ludzi, którym wydawało się, że są nieomylni i nieśmiertelni...

Szpak
@Były manager

Może i ,,sprzątanie'' było, ale chyba niezbyt dokładne. Jeszcze parę osób należało by się pozbyć. Masz rację, kiedyś to była fajna firma, teraz... ech...szkoda gadać.

Alicja
@Szpak

A to jakimi kryteriami kierowała sie firma przy zwolnieniach? :P Szukają na ich miejsce nowych osób?

Mars

Czemu na wecie na czerwonej trzeba chodzić w okularach i masce a na innych zmianach już niekoniecznie? Czy można zmienić zmianę?

Zielona
@Mars

Bo na zielonej jest lepiej i nie zwracają na to aż takiej uwagi

hehe
@Mars

bo Pan team leader to jeden wielki ... :)

E

Trzeba

Z czego się śmiejesz? Nie jest tak?

Jarek
@Ewa

Ile kosztuje obiad w tej chwili

Jak wygląda rekrutacja do laboratorium? Czy odpowiadają na nadesłane CV ?

Zainteresowany kandydat

Może ktoś powiedzieć coś o pracy w tej firmie na stanowisku ph? Polecacie tego pracodawcę? Da się zarobić robiąc po 8 godzin czy nadgodziny na trasie są pewnie? Ile jest wizyt dziennie? Jaki jest stosunek przełożonych do pracowników? Czy flota samochodowa jest bezpieczna? Chciałbym wiedzieć wszystko co się da, rozważam aplikacje, i nie chce "wpaść z deszczu pod rynne"...

Hssh

Za cos takiego to już można by śmiało policję zawiadomić. Pomowienia, szkalowanie i wskazania na konkretne osoby.

Lila
@Hssh

Ludzie piszą co im ślina na język przyniesie.nie patrzą że krzywdzą ( chodź wydaje mi się że takie komentarze trzeba mieć w *****) jeśli komuś nie odpowiadało by to poprostu by się zwolnił. Po co by siedzieć w takich złych warunkach?! Niech każdy się weźmie za swoją pracę a nie będzie do czego się przyczepić! Rozumiem że w pracy bywa różnie raz lepiej raz gorzej i czasami jest przesadzone ze zawracaniem uwag od przełożonego ale czemu czepiacie się ich rodzin?! Żon i dzieci?! Wstyd jak to czytam!

Cvb

Ludzie przestańcie pisać niektóre głupoty tutaj. Przecież oni to wszystko czytają i sprawdzają. Oni doskonale wiedzą kto to pisze. Jesteście tacy naiwni.

Lil

Zielona czy Wet czy czekolada najgorsze zmiany i przelozeni naglosnic na cala Polskę

Ruda112

Taka jest prawda ale nie tylko nazielonej źle traktują agencje a jak się poskarżysz na marsową to masz przechlapane kiedyś był szacunek a teraz znaczek mars czyni cuda więc tylko do marsa

przez jaka agencje pracujesz ?

Ruda112
@Marta

Czy to ważne żadna agencja nie jest dobrze traktowana to są (usunięte przez administratora)do pracy tak się w Marsie traktuje agencję i robi się coraz gorzej niedługo nie będzie miał kto pracować jak czegoś nie zmieniają

Agent55
@Ruda112

Bedzie mial kto pracowac chetnych nie brakuje

CerAk

Co wy gadacie ludzie przychodza caly czas i beda przychodzic, kto ma odejsc to odejdzie

Dziku

Ile teraz płacą w mars? Ile na magazynie? Ile na produkcji? Lepiej jest w Błoniu?

Kadia

Робота, звертайтеся до відділу кадрів.

ol

czy waliza to kierownik z flolpak

Tunele zolta
@ol

Torebeczka to tancerz. Taniec brzucha robi dziewczyna na wecie na zoltej. I dlatego ma taki wysportowany brzuch

Walec

Na dzień dzisiejszy bardzo dobry pracodawca-Fabryka. Socjal bardzo dobry(dopłata do stołówki 50%-obiad dwudaniowy za 4pln!, Multisport , możliwość zakupu w sklepiku firmowym w cenach producenta, 3 komplety ubrań które są prane i czekają w szafce, szkolenia o bardzo szerokim spektrum-dopasowane do poszczególnych stanowisk, pieniążki na karcie przed płacowej, premia świąteczna 50% pensji,środki pracodawcy odprowadzane na program emerytalny,) mógłbym wymieniać jeszcze długo. :-) Dla mnie największą zaletą jest to, że dba się tam o bezpieczeństwo-jest priorytetem! Jeśli myślisz że da się coś obejść, pominąć ,zakombinować TU się nie da!(chyba że ostatni raz w tej firmie :-) ) Są i minusy i tu głównie system 3 zmienny 4 brygadowy (noce i weekendy pracujące, czasem święta zawsze za Twoją zgodą i płatne zgodnie z KP). Stres związany z odpowiedzialnością za jakość i bezpieczeństwo produktu. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie poparte szkoleniami to chyba jedyna firma która daje taki wielkie możliwości! Malkontenci zawsze znajda więcej negatywów, ale jak zapytasz ,,to czemu pracujesz" pozostaje tylko milczenie....

@Walec

Czy na pewno tak fajnie?Widzę różnice po 20 latach.

Sizar
@Walec

Socjal karty przedpłacowe już , nie istnieją , wyjazdy które były organizowane co roku też nie będzie . Premie roczne 50% śmiech na sali .. Wieczne narzekanie na brak planów bezcenne ???? Dla ludzi szanujących się odradzam przyjście do pracy do Marsa , chyba że do biura . Współpraca z Agencją przyjmują każdego kto ma cztery kończyny .... Dodatki do stanowisk często nie są adekwatne do powierzonych zadań , bądź są poprostu nie dawane . Jako osoba która zna od wewnątrz pracę , mówię jedno są lepsze i bardziej spokojne pracę oraz lepiej opłacalne .

konik
@Walec

Pewnie ,ale nie dla Wszystkich jest okey , pod względem zniżek . Szczerze,też zatrudniając się w Marsie poprzez agencje myślałam ,że będzie można skorzystać z kupna tańszych produktów.Tym bardziej ze wspieram schronisko dla zwierząt ,a nie oszukujmy się przeznaczajac co msc około 50 zł w Biedronce tutaj mogłabym za ta kwotę kupić stanowczo więcej produktów dla tych psiaków i kociakow nad czym ubolewam.Uważam, że każdy jest takim samym człowiekiem i każdy w pracy stara się wykonywać rzetelnie powierzone mu obowiązki dlatego mam nadzieję ,że zasady zmienia się i każdy będzie mógł skorzystać z profitów ze strony firmy Mars . Zgadzam się z tą Panią (! ) .

Zenek
@Walec

To pisala osoba z biura ktora niema pojecia o pracy na produkcji socjal jest okrojony w tym roku zabrali nawet pieniadze na wyjscia pracownicze zeby zrobic impreze firmową jakie obiady za 4.50 jak cjcesz zjasc cos normalnego to koszt ok 10 zl . wymagania maja ogromne ale tylko od tych z produkcji wiec nie wiezcie w ten opis

Mxx
@Walec

Firma porażka mijac szerokim łukiem, ale jak masz znajomości to ok. A jeśli jesteś dopowlazem, kopaczem i lizusem to masz wtedy super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pykacz
@pracownik

Opowiedz o tym. Jestem ciekaw jakie to różnice.

Andrej vel reklamówecka wet
@Mxx

Chodz na żółta na wet dam ci mój mikrofon do podtrzymania to zaśpiewasz nam.u nas każdy mi śpiewa po godzinach za szlabanem w lesie i dziewczyny z linii mi tańczą szczególnie nasza piosenkarka słynna. Aniu zapraszam mi wyczyścić biurko w domu po pracy żona nie chce mi sprzątac

Tu Andrej vel reklamówecka wet

zmiana żółta wet się kłania .Drodzy współpracownicy ogłaszamy konkurs. Do wygrania wyjazd ze mną na Syberię kto zrobi najwięcej donosów ten wygra. Za drugie miejsce też jest nagroda pocieszenia do polizania dam mu mojego ,,lizaka,, Ludzie z wet zmiana żółta spieszcie się donosić dobrzy ludzie krótko tam pracują. Pozdrawia wasz szef Andrej idę pod biurko właśnie komus

Cykory

Czy Mars zawiesi działalność na terenie Rosji tak jak inne międzynarodowe firmy?

Karol
@Cykory

Kasa musi się zgadzać,wątpie.

Błonnik

Nowa fabryka BLN atmosfera masakra operatorzy popychadła z którymi się nikt nie liczy. Liderzy pracujący po 14 godzin Masakra fabryka miała ruszyć a nadal mało co produkuję chyba komuś się pali grunt pod nogami.

Gość..

Coś w tym jest... trochę rzeczy zmienia się na lepsze ale czy musiało upłynąć tyle czasu.

Karol
@Gość..

Czy to prawda ,że mają wprowadzić za 2 miesiące system podstawowy pracy od poniedziałku do piątku i wolne weekendy czy tylko tak mamią nowych?

@Karol

Mamią nowych. Naobiecywać to oni potrafią jak nikt.

Franio

Тут хороша робота і добре платять.

Zostaw merytoryczną opinię o Mars Polska - Kożuszki-Parcel

• Jak się pracuje w Mars Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mars Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mars Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 12 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mars Polska?

Kandydaci do pracy w Mars Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mars Polska