Opinie o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mars Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mars Polska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Kamil

Karma czerwona bardzo fajna lekka praca tylko lider pozostawia wiele do życzenia lepszy kontakt z nim i odrazu pewne lepsze stanowisko Niedługo gwiazda Marsa Pozdrawiam Cieplutko

Mada
@Kamil

A to ten co się z zielonego zrobił czerwony

Wery
@Mada

A ja go tam lubię. Jest wymagający ale bardzo szczery i sprawiedliwy. Podobny do niego jest tylko lider zmiany niebieskiej, inni to dawno by nas sprzedali żeby bronić swoj dobrobyt

Mam pytanie odnośnie odzieżówki, czy osoby pracujące przez agencje mogą sobie załatwić spodnie takie jak mają marsowi czy nie ?

Bnv

A ja chciałabym się trochę poskarżyć na panie pracujące w odzieżowce. Wielkie damy które nagle dostały posadę biurowa. Załatwić coś na odzieżowce to graniczy z cudem, nigdy nic nie mają, ciągle jest zamówione, a jeśli zgłosimy to swoim przełożonym to nagle wszystko jest dostępne. Czy one mają płacone za ilość wydanych rzeczy? I to zaoszczędzonych? Druga nie lepsza ze sklepiku ,,następna osoba proszę". Mogłaby bardziej zadbac o asortyment a nie że on się kończy po zakupach czekolady. Zwolnić Sodexo. Do niczego się nienadaja. Przywrócić dawnych dostawcow. Andrzej, masz real z Sodexo?

Kuna

Przestrzegam przed agencja Ranstad. Jeśli ktoś chce zarobić to nie ma tu czego szukać. Przed przyjęciem do pracy obiecują cuda a chodzi się na wet góra 14 dni w miesiącu. Zarobek rzędu 2200 zł . Na czerwonej zmianie tylko rodzina i koleżanki przychodzą codziennie i zarobią godziwą wypłatę.

Nikt
@Kuna

Strasznie pokrzywdzony/a Kuno, wyobraź sobie, że na Wet świat się nie kończy i na słodkich działach masz miesiące gdzie masz pracujących kilka dni przez przestoje. Wtedy wypłata nie przekroczy przez agencję 1000 zł/mies. Dobrze wiesz, że z agencją masz umowę o pracę tymczasową i albo się na taką godzisz, albo szukasz w innym miejscu.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Płatny staż w Data Center
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Regionalny Przedstawiciel ds Sprzedaży
Konsbud Audio Sp. z o.o.
Patryk

Takie pytanie od pierwszego lipca (usunięte przez administratora) podwyzsza płace minimalną- 1 lipca 2023 roku kwota wynagrodzenia minimalnego wzrośnie do 3600 zł. Oznacza to wzrost o 590 zł i 19,6 proc. w stosunku do minimalnego wynagrodzenia obowiązującego w roku ubiegłym. Zwiazku z tym ile bedzie podwyżki w Mars Polska bysmy nie byli stratni czy my tez dostaniemy co najmniej 590 zł wiecej?

Zielona

Czy to prawda że na zielonej wet im lepiej donosisz to masz lepsza ocenę?

Agent
@Zielona

Pracowałem na każdej zmianie i tylko na zielonej jest kolesiostwo. Jak masz znajomości, rodzinę albo całujesz liderka po ... To masz malinową pracę

Xxzz
@Agent

A właśnie na zielonej jest najlepiej. Nie czepiają się o chodzenie bez okularów, można mieć przy sobie telefon a lider procesowy zawsze kryje swoich pracowników. Taki lider to skarb a nie to co inni, jak coś zrobisz złego to zaraz wywala cię z pracy. Koordynatorka też jest spoko i do dogadania, wpisuje ludziom nadgodziny czasami za nic. Lepiej to wyrzucić czerwona niebieska i żółta i niech wrócą dawni liderzy którzy byli ,,ludcy". Zielona zmiana to jedna wielka rodzina a reszta zmian kopie sobie pod sobą dołki

Dry

Czy to prawda że na fabryce suchej karmy łamane są przepisy dotyczące czasu pracy?

Pracownik zmiana żółta

Najgorsza zmiana żółta.Biuro tylko zwraca uwagę na donosicieli co drugi dzień,a nie na osoby,ktore sa zaangażowane w swoją pracę i na niektóre panie,głównie przed 30,które dla kariery zrobią wszystko nawet jeśli chodzi o karierę przez łóżko.To nie normalne chyba,żeby utrzymywać kontakt smsowy z koordynatorem codziennie non stop.

Zmiana niebieska
@Pracownik zmiana żółta

Najgorsze zmiany to zmiany niebieskie na wet i dry. Na dry karierę można zrobić też tylko przez łóżko a na wecie stanowiska kierownicze zajmują osoby niekompetentne. Jakim cudem można byc koordynatorem lub liderem na dry z kupiona szkoła?

By

Śmiać mi się chcę jak czytam te komentarze. Chyba wam się portal pomylił. To nie portal złamanych serc/ zazdrości/ szpiegostwa tylko portal o firmie który ma pomagać wybraniu tej firmy i wyjaśnieniu zasad. (usunięte przez administratora)są na czerwonej, niebieskie, żółtej, zielonej były i będą za pewne zwłaszcza że mamy coraz to ładniejsze panie z Ukrainy. Jeśli chodzi o nagrania to jak je możesz mieć jak nie można telefonu wnosić? Zaraz dostaniecie w 3 aty,aty. ;) bywały gorsze rzeczy w zakładzie ale biura to nie obchodzi kto z kim mają większe problemy a ty że prace to jeszcze zawiasy za upowszechnianie nagrań bez zgody. Trochę wstyd. Chyba że to był trójkąt a ty nie wiedziałeś/ nie wiedziałaś co masz robić:)))) zacznijcie pracować a nie plotki siać bo to nas tu nie interesuje. Już o wszystkim i wszystkich słyszeliśmy tylko najmniej o tym co naprawdę jest tu ważne czyli zarobki, dodatki, systemy pracy a co nas reszta obchodzi.

OO7

W tej firmie wiele osób pracujących obecnie w biurze, zaczynało prace na produkc[usunięte przez admina]zgadzam się,że dobrze to było kiedyś,każdy kto miał odrobine oleju w głowie już dawno z tamtąd uciekł.

współpracownik
@OO7

Witam,na produkcji lipa całkiem też jest, operatorzy na telefonach sobie gadają tylko służbowych (albo prywatnych a podobno wnosić nie można?), ktoś bilingi powinien sprawdzić, na mokrej karmie nikt tego nie pilnuje. Z agencji byłem tam chwile nie polecam. Zero pomocy.

Rozwiązać zmianę zieloną wet! Same kłamstwa i (usunięte przez administratora) nic z tym nie robią. Im lepiej donosisz tym większa ocena na koniec roku!!! Z tej zmiany wychodzą wszystkie plotki

Panasonik

Witam ile można jako pracownik na linii Mars Polska w tym zakładzie zarobić

@Panasonik

Całe 3000 do rączki

DALIA

Czytam te wszystkie wpisy i większość z nich jest negatywna. Tylko zastanawiam się dlaczego Te wszystkie osoby, które tak bardzo krytykują wszystko w MARS-ie nadal tu pracują i nie mają najmniejszego zamiaru zmienić pracy a co najważniejsze bardzo chcą , aby dostać umowy na stałe. Jeden kolega namawia do pójścia na zwolnienie a już był na zwolnieniu i wrócił do pracy. Skoro kolega uważa, że pojście na zwolnienie jest dobrym rozwiązaniem to niech to samo zaproponuje lekarzom, pielęgniarkom, piekarzom , aptekarzom . Skoro jest tak tu źle to znajdźcie sobie lepszą pracę i dajcie reszcie pracować w spokoju innym. Każdy zarabia tyle na ile sobie tu zasłużył - najczęściej to dzięki pracowitości, szkole, szczęściu ale nikt nikomu nic nie dał i daje za darmo

Madzia
@DALIA

Najczesciej to dzieki donoszeniu.

pinokio
@DALIA

Dobrze pani biurowa wysłanniczko :)

Rumcajs
@DALIA

Każdy zarabia tyle ile zasłużył,co Ty bredzisz kobieto ,tam byle matoł jest operatorem,liderem , bhp-owcem jeśli jest kuzynem,bratem siostrzeńcem lub kolegą kogoś wyżej postawionego,gorzej tylko jak i ten wyżej postawiony czymś podpadnie ,wtedy spada z hukiem z piedestału razem ze swym pupilkiem ale to już inny temat. Znam takich co pracują tam po kilkanaście lat i są wdp ledwie i znam też takich co mamusia-liderka wprowadziła synusia 25 latka na salony czekoladowe i cyk operator po pół roku "ciężkiej pracy"

SET
@DALIA

W MARSIE DONOSZĄ NA SIEBIE NAWZAJEM TO JEST PRZYKRE TAK PRACOWAC I W TAKIEJ ATMOSFERZE

Damian
@Madzia

Dużo w tym racji...pracowałem zarówno na czekoladzie ,na mleku,na suchej karmię i na mokrej. Zarówno przez agencję jak i przez firmę. Pamiętam na wecie.jak robiłem jeszcze na starym czy zima czy lato w pocie czoła na wózkach nie tylko na tkz ósemkach .ale pamiętam jak robiłem na ósemkach na jednej ze zmian ty (usunięte przez administratora) za dwóch maszyny podkręcone na maksa typ z tobą co robi na przerwie albo liże (usunięte przez administratora) kierowniczkowi. Ty robisz mokre spodnie przebarwily się od bokserskie to ,,szlachta ,,śmiała się że (usunięte przez administratora).typ co z tobą robił nawet się nie spocił. I ten typ odziwo awansowal

Damian
@Madzia

I dodam że w zimę jak zasówalem na tych wózkach 8kach jak był stary Wet to operatorzy rzucali się śniegiem byli bardzo rozweselenia i nie przejmowali się produkcją.teraz na nowym Wecie jeden z ,,nich,, na sterylizacji nie pozdrawiam panie Piotrze dalej ,,słoma ,, z butów wystaje?

E
@DALIA

Widać że piszę ktoś z biura

to sa kłamstwa

@Rumcajs

prawda

Ole
@DALIA

Firma zwykla jak inna !! Nie szanuje ludzi pozdrawiam tych którzy mieli 6 stycznia wolne i tych którzy pracowali i tych którzy za tą pracę dostali normalne wynagrodzenie i tych za 250. Za rządy wzięło się szczeniactwo po szkole nie mające pojęcia o produkcji. Mobbing mataczenie i kreatywna księgowość nie polecam. A ludzie pracują tylko pytanie z której str polski zmierzają do pracy bo napewno nie z Warszawy!!!

Vvv

Podziwiam ludzi którzy (usunięte przez administratora)swoich mężów, żony, partnerów a później jest wielki płacz że to niby nie jest ich wina. Dla chwili słabości są w stanie zrobić wszystko a później płacz jaka ta firma jest zła bo każdy się interesuje kogoś życiem. Gdyby ludzie nie widzieli że ktoś kogoś (usunięte przez administratora)to chyba by się tym nie interesowali

Brak wiadomości zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej. Bardzo nieprofesjonalne podejście. Kandydat mimo wszystko zaangażował pewna ilość czasu, więc feedback ze strony firmy to obowiązek!

Ciekawy człowiek
@Kandydat

Ale aplikowałeś na Czekoladę czy Karmę?

@Kandydat

To prawda. Szukają chyba tylko po to aby rekruter miał zajęcie lub młodych siks aby brakować z nimi na imprezach

Klops
@Kandydat

Do Błonia cały czas szukają. Tych co kiedyś pracowali przez agencję nie przyjmują tylko nierobów po znajomości lub młode panienki. Po rozmowie rekrutacyjnej cisza . Ani informacji ani podziękowania za poświęcony czas ale co się dziwić jak rekruterzy są po szkołach zawodowych lub specjalnych.

Jolanta
@Kuna

piszesz o rekruterze mającym zajęcie.. a jakie inne jeszcze obowiązki im tu w hr przypadają prócz ogarniania kandydatów? jak ich stanowiska mogą być wynagradzane?

Zielona Wet

Pozdrawiam ulubieńców wszystkich Leśne Skrzaty

Maria

Może napiszesz coś więcej? Dlaczego lepiej nie zatrudniać się na tej zmianie? Inne są ok?

Ax
@Maria

Wszystkie zmiany są okej. Jak komuś się nie chce pracować to będzie narzekał. Na wecie są bardzo fajne zmiany tylko niektórzy sieją zamęt bo lubią jak coś się dzieje.

@Ax

Faktycznie na czerwonej jest jedna taka małolata która nagaduje na każdego.przez nią dużo dziewczyn płacze. Pracuje na pakowaniu L2 a jej chłopak zawsze przy niej siedzi na linii. Uważajcie na nią!!!!!

Xyz

No i ten chłopak nie lepszy, lubi wchodzić w (usunięte przez administratora) wszystkim

Kuna

Do Błonia wiecznie się ogłaszają i szukają pracowników a po rozmowie kwalifikacyjnej już się nie odzywają. Bo nie masz 20 lat i długich nóg.

Terminator

Niech się kolega cieszy, że w tej firmie osoby z niepełnosprawnością psychiczną, traktuje się ze szczególną uwagą, bo pies nie wytrzymałby tu miesiąca.

Pekin
@Terminator

Pozdrawiam Leśne Skrzaty, które nie mają honoru!?

Aneta
@Terminator

Co to znaczy, że traktuje się ze szczególną uwagą? Czyli jak dokładnie? Te osoby mają jakieś benefity dodatkowe czy jak? Możesz rozwinąć?

kandydat

Ile zarabia się na stanowisku Specjalisty?

Mekambe

Pozdrawiam wszystkich pracowników zmiany czerwonej (Wasza opinia jest warta nie więcej niż 3zl)

Ponieważ w dyskusji była mowa o karmie suchej/mokrej, domyślam się, że dotyczyła pracy operatorów na produkcji. Ja mam pytanie o stanowisko inżyniera ds. bezpieczeństwa. Ktoś z Was podpowie, jaką podstawę przewidują, a także ile mogą przeciętnie wynieść premia biznesowa i bonus? Z góry dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o Mars Polska - Kożuszki-Parcel

• Jak się pracuje w Mars Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mars Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mars Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 12 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mars Polska?

Kandydaci do pracy w Mars Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042