Opinie o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mars Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mars Polska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mars Polska w Kożuszki-Parcel

Gabi

Kiedy otwierają nową linię saszetek

Inna

Czekolada zm. Czerwona praca przez agencje. Jak wygląda sytuacja czy ludzie są ok w miarę.

Pablo754

Ja dodam tyle że pracowałem w tej firmie i źle nie było a wyleciałem przez własną głupotę

Kuriozum szefostwa żółta dry

Jako nowy pracownik fizyczny - zatrudniony pół roku temu, zostałem poinformowany na roku początku, żebym nie brał dłuższego urlopu w wakacje, gdyż będzie to okres, w którym będę zastępował starszych pracowników/operatorów na urlopach. Określenie - w formie przyuczenia - zracjonalizowało odrobinę ten aspekt współpracy w Mars. Jednakże, gdy wziąłem 2 urlopy na żądanie w jednym msc, bez wcześniejszego uprzedzenia Boss'a (mamy cichą umowę, aby prosić o urlopy możliwie najwcześniej jak się da, aby nie zakłócać procesu logistycznego), musiałem zmierzyć się z kilkukrotnym wrogim i wymownym wzrokiem Boss'a, następnie zostałem poinformowany via sms, żebym zaczął liczyć urlopy, ponieważ kilka będzie mi potrzebne pod koniec roku - po świętach bożonarodzeniowych rzekomo nie będzie pracy i wtedy będę cytuję: potrzebował urlopów. Odniosłem wrażenie, że na wakacje trzeba zawalczyć dość interpersonalnie... nie wiem... może pomaluję paznokcie??

Michał długowłosy szatyn
@Kuriozum szefostwa żółta dry

Minęły 2 tyg. i mam wykorzystane już wszystkie 4 UŻ. Jestem obecnie ciekaw, czy zostanie mi przedłużona umowa pod koniec roku za moje haniebnie, niewdzięczne i niegodziwe zachowanie ^_^. A może dyscyplinarka za ten wpis? Szczerze, to mało już mnie zszokuje w tej firmie... bardzo ciekawe wpisy, dzięki!

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Rafał JW1031

nie daję żadnej opini ,ale mam miłe wspomnienia związane z tą firmą,gdyż w roku 1994 odbywając służbę wojskową w jednosce lotniczej w Bielicach byłem wraz z grupką żołnierzy oddelegowany do sprzątania magazynu, w tamtym czasie z tego co pamiętam w tej fabryce produkowano karmę dla psów i kotów "Pedigree PAL" a sama fabryka to zaledwie kilka małych budynków.Dziś po rozbudowach jest ogromna wiem bo jechałem z Sochaczewa do Warszawy tą trasą.W tamtym czasie dyrekcja tej firmy bardzo miło nas ugościła i mam miłe wspomnienia z tym miejscem .Pozdrawiam całe szefostwo

Hej

Na dry można chodzić bez okularów a na Wecie juz nie. Moje pytanie brzmi czy każda fabryka jest różna czy mają swoje zasady?

Leszek
@Hej

Hej, widzę że znasz firmę od środka. Jak oceniasz Mars Polska pod kątem wynagrodzenia, jakie są widełki płacowe na start dla nowych pracowników? Może powiesz coś o perspektywie podwyżki? Jak często się zdarzają w tej firmie? ;)

pola

Odbyłam rozmowę rekrutacyjną online na staż w dziale produkcji wrigley, najpierw z firmy zewnętrznej rekrutującej wstępnie dla MARS Sochaczew a następnie przeszłam dalej do rozmowy kwalifikacyjnej i AC. Zaczęło się od AC gdzie miałam jedynie 40 minut na rozwiązanie kilku zadań, popełniłam błędy bo było za mało czasu na tę ilość zadań, ale to ma za zadanie sprawdzić rzekomo jak działamy pod wpływem stresu i jak podejmujemy decyzje. Następnie była około 10 minutowa prezentacja i pytania do zaproponowanych przeze mnie rozwiązań. Po tym etapie była rozmowa rekrutacyjna i mnóstwo bardzo szczegółowych pytań, mających na celu zweryfikowanie tego co podałam w CV. Po półtorej godziny rozmowa dobiegła końca. Spodziewałam się, że nie przejdę dalej bo sama wiedziałam od razu, że poszło mi nie najlepiej (pracowałam dzień wcześniej na nocce i byłam rozkojarzona), po prostu ich miny mówiły same za siebie, ale grzecznie powiedzieli, że: "damy znać za około 2 tygodnie". Po rozmowie zadzwoniła do mnie jeszcze rekruterka z pytaniem jak mi poszło i że jak będzie coś wiedziała to od razu da mi znać. Staż zaczyna się 1 lipca, do tej pory nie dostałam odpowiedzi. Byłoby miło gdybyście za mój zmarnowany czas chociaż powiedzieli, że sorry, ale się nie nadajesz, idź się doucz czy coś, a tak to totalne olanie człowieka co jest w tym wszystkim najgorsze bo straciłam na rozmowy łącznie 3 godziny. W ogóle na rozmowę karzą się nauczyć wiele informacji o firmie Mars i jej historii i generalnie wysyłają broszury, jaka to ich firma nie jest (usunięte przez administratora) takie pranie mózgu przed rozmową, żeby sprawdzić jak bardzo człowiek uwierzy w te brednie o tym, że zależy im na ludziach i środowisku. Wy jesteście właśnie jedną z tych globalnych korpo, które ten świat niszczą a próbujecie przemycać jakieś wątpliwe wartości w swojej polityce.. PS. Moje psy po waszej karmie nie mogły się normalnie załatwić bo to taki (usunięte przez administratora) jest, na szczęście wyrzuciłam to do kosza, bo kto wie jakich schorzeń mogłyby się nabawić. PS. 2. Batony z lidla lub aldiego pod marką własną są znacznie lepsze i tańsze niż wasze.

Madzia

Witam chciałam się zapytać czy są przyjęcia do pracy??

Cvb

Czemu jest tak że na zmianie czerwonej wet każą chodzić w okularach i maseczkach a na innych zmianach już nie? Jest gorąco i nawet sami liderzy nie chodzą w maskach i okularach a tam się czepiają. Stojąc na linji nic mi się nie stanie

Fabryka nie jest zła, ale jeśli ludzie nie będą angażować się w pracę przez dwa tygodnie, to pracownicy Marsa i przełożeni zmiany zaczną wam mówić, że sobie nie poradzicie, wyrzucą was.(usunięte przez administratora)

rods

Każdy ma swoje zdanie

pca

Witam czy potrzeba ludzi do Marsa jako operator ?

Sentino

Spoko hajs, 60zł to na flow packu pod taśmą leży.

N(L)RBI

Witam, ile płacą za miesiąc, bo planuje kupić Mercedes.

Nowa

Ludziska powiedzcie kiedy ruszają Błonie, każdy inna datę podaje

Operator.
@Nowa

Od stycznia produkcja sierpień wrzesień montaż maszyn dopiero się zaczyna

Andzej

Jakie są zarobki zwykłego pracownika w Mars .

Majka

Zgadzam się z tobą była najgorsza, i nic w tej kwestii się nie zmieniło. Właśnie dzięki tym donosicielom i (usunięte przez administratora), ale jak się nic nie potrafi to trzeba czymś innym nadrabiać żałosne.

E

Zgadzam się w 100% a czerwona nie lepsza

Inna

Jak wygląda praca na karmach jest tam ciężej niż na czekoladzie?? Jak wygląda sprawa z zapyleniem?

Nowa

Staram się o prace na produkcji. Czy ktoś coś mi powie, ile na godzinę i itd. Mars czy Helio opinie, która lepsza praca

Er

Kiedy w końcu ruszają błonie, dużo osób się tam przenosi

Zostaw merytoryczną opinię o Mars Polska - Kożuszki-Parcel

• Jak się pracuje w Mars Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mars Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mars Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 12 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mars Polska?

Kandydaci do pracy w Mars Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mars Polska