Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Opinie o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Daniel

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!!

Dzisiejszego dnia byłem w piekarni tyrolskiej , jestem stałym klientem od początku istnienia tego sklepu w Szczytnie przy Kauflandzie. Jestem zawiedziony co rano jest bardzo mało pieczywa ,kiedyś tak nie było ,dziś idę do pracy brak bułek,chleba co się dzieje panie właścicielu ? mało tego jest gorąco ze 40 stopni ,brak klimatyzacji .czy panu nie zależy na klientach, pracownikach ?

Mieszkanka Nagórek

Bardzo niechętnie piszę o swoich negatywnych spostrzeżeniach. Jestem mieszkanką olsztyńskich Nagórek. Od lat kupuję pieczywo w Piekarni Tyrolska przy Orłowicza 4. Niestety, jakość pieczywa bardzo się pogorszyła, a co najgorsze bardzo szybko schnie. Na dodatek zmniejszyła się wielkość słodkich bułek, a cena pozostała bez zmian. Dzisiaj kupiłam drożdżówkę z czarna porzeczką w cenie 1.50. Pomyślałam, że niebawem będzie muszę kupić lupę, żeby ją w ogóle zobaczyć... I tyle w temacie.

Gutek

Czy firma potrzebuje piekarza?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
piekarz

Podpowiedzcie czy piekarnia potrzebuje ludzi? Jaka macie atmosferę?

Don Peszko
@piekarz

Atmosferę mamy nieziemską!!! Kierowniczka piekarni o nią dba i jak nikt zadawala szefa mówiąc, że dobrze jest!

Bartosz

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Piekarnia Tyrolska? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

to zalezy od szewa i pracownika duzo jak na godziny to niema ale i tak tego niezdazysz wydac bo pracujesz 6 dni w tygodni po 10 h na biegem

Zuza

Może nie dajesz rady w firmie i taka masz opinię?

Klient

Piekarnia Tyrolska Tadeusza Kościuszki 29/21, 11-041 Olsztyn 14.05.2018 r. Bardzo chamskie wręcz bezczelne zachowanie pani expedient.Po wybraniu metody płatności kartą,dostaliśmy informację iż trzeba chwilkę poczekać,poinformowaliśmy że jeżeli nie jest jeszcze naliczone na terminal -możemy dokonać zapłaty gotówką i tu się zaczęło.Pani expedient powiedziała że nic nie jest nabite i nie bardzo wie co ma skasować(wybuchnęła śmiechem) na pytanie czy przyjmie gotówkę dostaliśmy opowiedz ,że jest poniedziałek i w ten dzień terminal łączy się dłużej i to powinniśmy wiedzieć,następnie dodała na cały głos że byśmy nie przedłużali(po rozejrzeniu się i stwierdzeniu zwrócenia na siebie uwagi)Zaczęła komentarze:Gdzie tak nam się spieszy?po usłyszeniu odpowiedzi -do pracy.Usłyszeliśmy że mamy jej nie denerwować.Następnie odeszła od lady na pięcie i po powrocie oznajmiła:W pobliżu jest pięć piekarni a myśmy musieli przyjść do tej i dodała że cała chodzi.

Witek

Czy firma potrzebuje piekarzy?

@Witek

Tak ale nie polecam

anonimowa

piekarnia tyrolska to obus pracy .pracownicy niesa nic warci w oczach wlascicela .maja pszyjeta zasade i system zatrudnien pacownikw daja umowy na okres prubny 1,2,3, miesace a puzniej sa pszyjmowani nowi pracownicy na tych samych warunkach i po uplywje wyzej zamieszczonego czasu nie otszymuja dalszej umowy .i tak dziala system piekarni tyrolskej .odradzam karzdemu kto ma zamiar tam sie zatrudnic .pozdrawiam .

biala
@anonimowa

ortografia-wstyd

Pamiętliwy

Kto pamięta ( ok. 8-10 lat temu ) ten ma wyrobione zdanie o jakości. Np. kiedyś bułka cięta z ziarnami - dopieczona brązowa chrupiąca. Teraz miałkie białe gnioty. Pasztetem czy smalcem obrotów nie zwiększycie tylko jakością jak kiedyś.

klient

Witam, to co wyrabia właściciel tyrolskiej to jest żenada , śmiechu warte, pasztety, dżemy, jajka , co jeszcze to są JAJA.

JaBol
@klient

Kiełbasa, smalec, sznur do snopowiązałek... A przy okazji mam pytanie, czy sklepy Tyrolskiej będą czynne w niedzielę? W pisowskiej ustawie o zakazie handlu piekarnie są wyłączone spod tego zakazu, ale czy to oznacza, że sklepy mające w nazwie słowo "piekarnia" mogą być otwarte? Np. to, że Korea Północna nazwała się demokratyczną, nie oznacza że uznawana jest za taką.

Sprzedawczyni ze Szczytna.
@klient

W sumie nie przeszkadza to w produkcji czy sprzedaży dobrego chleba. U nas całkiem ok schodzą te dodatki... Nie wiem w czym problem.

JaBol
@Sprzedawczyni ze Szczytna.

Dla mnie żaden. Mam tylko nadzieję, że sklep w Szczytnie będzie otwarty w niedzielę, w razie gdybym tam akurat przejeżdżał i potrzebował np. masła...

Picco
@JaBol

Gościu, zluzuj porty i daj ludziom żyć. Masło sobie możesz zakupić w sobotę, to się nazywa ogranizacja. Ja osobiście mam nadzieję, że piekarnie będą zamknięte w niedzielę. Jeszcze tego brakuje, żeby kobiety zamiast spędzić czas z rodziną, siedziały w piekarniach po około 12 godzin, gdzie ruch będzie znikomy.

Picco
@Picco

Organizacja*

Sprzedawczyni ze Szczytna
@JaBol

Zapraszam:)

BYŁA JUŻ KLIENTKA

Dziś miałam ochotę na coś słodkiego do kawy . Zaszłam po drodze do sklepu DO PIEKARNI TYROLSKA W STAWIGUDZIE.Z gabloty słodkości kuszą. zakupiłam 4sztuki pierniczka w kostce. ZADOWOLONA WRACAM DO DOMU ZEBY KAWĘ ZAPARZYĆ.. ROZPAKOWUJĘ KOSTKĘ PIERNICZKOWĄ-ŁADNIE WYGLĄDA , iii ii iii......PIERWSZY KĘS!!!MAŁO ZĘBÓW NIE POŁAMAŁAM!!!!!Były chyba z tygodnia!!!NA TE CZTERY KAWAŁKI KTÓRE ZAKUPIŁAM,TYLKO JEDNA BYŁA ŚWIEŻA!!!! NIE ROBIĘ ZAKUPÓW W PIEKARNI TYROLSKIEJ!!!!!

Aussie
@BYŁA JUŻ KLIENTKA

Ja dzis kupilem i są super. pozdo

ag

Czyżby objawił się nam nowy gatunek trolla? "Były/a klient/ka" Cechą charakterystyczną dla niego jest parzenie kawy w domu po zakupie ciastek w Tyrolskiej

Snoww
@ag

Dokładnie to samo zauważyłam. Bliźniaczo podobne komentarze, wszystkie do wyrobów cukierniczych. Gdzie w tyrolskiej pracuję juz sporo czasu i nikt nigdy przez kilka lat nie mial u mnie zastrzeżeń wspomnianych powyżej wyrobów ????

Snoww
@Snoww

Do wspomnianych *

MIKI

Kupiłam dzisiaj w sklepie firmowym w Szczytnie 'Napoleonki".Wykonawcy polecam do kawy ,ale nikomu więcej.Tak okropnego kremu nigdy nie jadłam.Zalecam kurs cukierniczy u dobrego cukiernika,to co kupiłam z Napoleonką nie miało nic wspólnego ano ciasto ani krem.Pozdrawiam

Mouse
@MIKI

A ja kupuję je często i nie mam zastrzeżeń :)

Zarobki netto dla kierowcy?

Edziu
@Zainteresowany

Podpinam się. Szukają kierowców, jaka kasa?

Były klient

Dnia 14.02.2018r nabyłem w jednym z waszych sklepów firmowych wyrób cukierniczy o zachęcającej nazwie pychotka. Sugerując się nazwą pomyślałem, że może rzeczywiście jest pyszna. Nabyłem 2 szt. w cenie 2,50 za szt. Już przejmując od sprzedawczyni torebkę z tymi dwiema pychotkami nabrałem wątpliwości, gdyż te dwie pychotki trochę mniejsze od pączków wydały mi się nieco ciężkie. Przyszedłem do domu zrobiłem sobie kawkę, czarną gorzką wyłożyłem pychotkę na talerzyk, pychotka okazała się nieco twarda. Przepiłowałem pychotkę nożykiem z ząbkami…. Spróbowałem…., Na całe szczęście mały kęs pychotki. I wiecie, co? Nic tak ohydnego, mówię tu o wypiekach cukierniczych – jeszcze nie próbowałem. Ciekawe czy ktoś z Państwa miał tą wątpliwą przyjemność spróbowania "pychotki". Polecam codziennie do porannej kawki temu, co to wymyślił. Niech za karę spożywa po dwie takie pychotki codziennie przez miesiąc – myślę, że to i tak mała kara za takiego gniota.

Miraviol

Stare mini pączki w tłusty czwartek, Panie Goszczycki, wstyd.

Ula
@Miraviol

Nie tylko mini ale i inne pączki Tyrolskiej w tłusty czwartek smakowały jak stare, twarde bez smaku. Wygląda na to, że obsmażyli zamrożone, które dużo wcześniej były przygotowane.

Witold

Niektórzy mają nie po drodze z pracą i dlatego nie mogą znaleźć swojego miejsca na ziemi.

ag
@Witold

A ty, czego tutaj szukasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. - Barczewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.