Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Wieloletni klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Klient

Szefostwo zadecydowało o tym ,że niektóre chleby podobno sprzedaje się stare to znaczy z poprzedniego dnia o zgrozo!! Tak drogi chleb i stary? Jak stary to za pół ceny .Panie Goszczycki wstyd !!!

Xxx
Klient

Witam dzisiaj byłam w piekarni tyrolska Pani Sprzedawczyni nie nabija paragonów dziwiła się że chce paragon. Kogo wy zatrudniacie? Następnym razem zgłoszę do skarbówki, bo tak nie może być. Jeszcze szukała paragonu jakiegoś żeby mi dać, na oczepnego, gdzie widziałam że to nie mój, bo nic do kasy nie wpisała. To nie była jedna sytuacja tylko już 3, dlatego piszę Chodzi o sklep w galerii warmiskiej, dnia 13 padziernika

ona Nowy wpis
@Xxx

Tak uczy szefostwo...tylko polecenie jest ,ze jak znamy klienta dobrze to nie nabijac

klient Nowy wpis
Klient

kupiłem w Sopocie w Piekarni Tyrolska drożdżówki z serem , rogale,bułki oraz chleb - wyroby nie smaczne, w drożdżówkach brak sera,rogale twarde - nie świeże pieczywo chociaż ceny wysokie. od dawna nie jadłem tak paskudnych wyrobów piekarniczych . Dla przyszłych potencjalnych klientów odradzam zakupu

Xxx Nowy wpis
Klient

Jakość pieczywa masakra, bułki tez słabej jakości bo tylko nadają się do bułki tartej

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Zarządzania i tworzenie ofert w sklepie internetowym Allegro.. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Gosc

Trwarde chleby bulki porazka

Jakie godziny pracy obowiązują w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

.....
@Pytanie

Zależy o kogo pytamy piekarza? kierowcę czy sprzedawcę ?dodam jeszcze magazynierów?o ośmiu godzinach można zapomnieć

...
Klient

Najgorsza jakość pieczywa ze wszystkich piekarni

Cukrzyk
Klient

Co się stało z chlebem orkiszowym? Od około 2 tygodni chleb ten jest suchy, twardy, skórki nie da się ugryźć, tak, jakby był pieczony kilka razy, opiekany! Chleb jest drogi a jeść się nie da.

Sabina
@Cukrzyk

To samo zauważyłam z chlebem wiejskim i razowym kamień normalnie, coraz gorsze wypieki w tej piekarni a ceny stale w górę!!!

Klient
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.
Klient

Dlaczego nie ma wyprzedaży w niedzielę?

Klient

Co się dzieje że w znowu nie było wyprzedaży w niedzielę?

Klient

Mniejszy wybór pieczywa bułki które są smacze( z ziemniakiem, burakiem) dosrarczane są sporadycznie. Warunki pracy Pań sprzedawczyń są katastrofalne, budynek przeszklony bez wentylacji i nie działającą klimatyzacją dramat otwierając drzwi wkraczają owady dramat panie pracodawco

@Cines

Ta opinia jest zdecydowanie negatywna

Klient

Mniejszy wybór pieczywa bułki które są smacze, z burakiem, ziemniakiem dosrarczane są sporadycznie Warunki pracy Pań sprzedawczyń są katastrofalne budynek przeszklony bez wentylacji i nie działającą klimatyzacją dramat otwierając drzwi wkraczają owady dramat panie pracodawco

Leszek K
Klient

Bardzo słabo bułki jak z waty bez smaku zapachu do tego twarde , i to za tą cenę , Coraz gorzej niestety ,dla mnie teraz to piekarnia tylko z nazwy .

Klient

Czy po wakacjach wrócą wyprzedaże w niedzielę?

Klient

Dlaczego negatywne komentarze są usuwane? To w niczym nie pomoże. Jakości chleba to nie poprawi, a każda szanująca się firma bierze na klate wzloty i upadki.

Bożenna
Klient

Robię zakupy w sklepie w Biskupcu ul 1Maja (była Karuzela), obsługa bardzo miła. Dziś zszokowany byłam temperaturą w sklepie, grubo ponad 30st.C. Pani sprzedawczyni ledwo stała. Jak tak można traktować pracowników????? Spytałem Pani czy Klima się zepsuła, ale niestety zabrano Paniom pilota do klimy. WSTYD ,że taka dobrze prosperująca firma nie potrafi poszanować zdrowia pracowników

@Bożenna

Taka sama sytuacja w Bartoszycach na moje pytanie czy klimatyzacja się zepsuła Pani odpowiedziała Zabrali pilota

Klient

O zgrozo... Ostatnio wasze wypieki to jakis ŻART. Ceny co rusz w górę, ale nic to się ma do jakości. Chleb glina, z twardymi ziarnami z dziurami w środku że nawet nie można posmarować chleba masłem bo wszystko się rozlazi. Naprawdę daleko wam do tej dawnej Tyrolskiej... Ja dziękuję, nie będę płaciła za chleb, który nie nadaje się do zjedzenia. Ostatni raz dałam się nabrać wczoraj i od dziś omijam Was szerokim łukiem.

Gość
Klient

Jeszcze takiego kierowcy HAMA niespotkałem. Jak można wyzwać ekspedientkę przy ludziach. Masz coś do niej to trzeba było poczekać aż nikogo w sklepie niebedzie.

K.G
@Gość

A co ma kierowca do ekspedientki? Ta Pani nie ma przełożonego ? Jeśli szef nie reaguje na takie zachowania Panów kierowców to proszę się zgłosić do PIP. Jest to (usunięte przez administratora) stosowany przez P.kierowcę.

Klientka
Klient

Czy tak potężna firma nie posiada kontrolera jakości bo po tym co ostatnio wychodzi to wnioskuję, że nie.. Razowy ze słonecznikiem to chyba jakaś kpina ani to razowy ani tam słonecznika nie widać glina to mało powiedziane. Za to cenę sprzedawać z taką jakością pieczywo to wstyd, krótko mówiąc z supermarketu pieczywo lepsze w smaku niż od Was!!!! Ostatnio chleb z foremki, baltanowski wszystko gliniaste mokre, ze ciężko oderwać kromki od siebie bo próbowałam wszystkiego po kolei. Powodzenia z klientami bo podejrzewam, że połowa nie wróci do Państwa

Jur
Klient

Dzisiaj ostatni raz robiłem zakupy w Tyrolskiej choć byłem stałem klientem od lat. Po raz kolejny pani obsługująca w sklepie przy giełdzie warzywnej miała uwagi że dałem jej banknot i 80 groszy bilonem . Jak miałem dać jej te 80 gr w jednym kawałku ??? Z tą samą panią miałem już kilka takich samych przygód więc wolę tam już nie chodzić aby na nią znów nie trafić. Życzę powodzenia z takimi pracownikami. Zeby to była jakaś uwaga ale ona robi aferę z tego że płaci się jej bilonem.

Ala
@Jur

A w sumie po co dajesz bilon i banknot? Ja nikomu na siłę grosiaków nie wciskam. Nie dziwię się kobiecie, bo jak znam życie pracuje od 5 do 18 (tak to wygląda, towar się sam nie rozłoży, sklep się nie posprząta, a tam jest co sprzątać), brak czasu na toaletę, jedzenie, picie i jeszcze na koniec dnia drobniaki liczyć. To nie "świnka", żeby je tam podrzucać.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. - Barczewo

Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.