Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Opinie o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Klient

Dlaczego negatywne komentarze są usuwane? To w niczym nie pomoże. Jakości chleba to nie poprawi, a każda szanująca się firma bierze na klate wzloty i upadki.

Bożenna

Robię zakupy w sklepie w Biskupcu ul 1Maja (była Karuzela), obsługa bardzo miła. Dziś zszokowany byłam temperaturą w sklepie, grubo ponad 30st.C. Pani sprzedawczyni ledwo stała. Jak tak można traktować pracowników????? Spytałem Pani czy Klima się zepsuła, ale niestety zabrano Paniom pilota do klimy. WSTYD ,że taka dobrze prosperująca firma nie potrafi poszanować zdrowia pracowników

@Bożenna

Taka sama sytuacja w Bartoszycach na moje pytanie czy klimatyzacja się zepsuła Pani odpowiedziała Zabrali pilota

Klient

O zgrozo... Ostatnio wasze wypieki to jakis ŻART. Ceny co rusz w górę, ale nic to się ma do jakości. Chleb glina, z twardymi ziarnami z dziurami w środku że nawet nie można posmarować chleba masłem bo wszystko się rozlazi. Naprawdę daleko wam do tej dawnej Tyrolskiej... Ja dziękuję, nie będę płaciła za chleb, który nie nadaje się do zjedzenia. Ostatni raz dałam się nabrać wczoraj i od dziś omijam Was szerokim łukiem.

Jeszcze takiego kierowcy HAMA niespotkałem. Jak można wyzwać ekspedientkę przy ludziach. Masz coś do niej to trzeba było poczekać aż nikogo w sklepie niebedzie.

K.G
@Gość

A co ma kierowca do ekspedientki? Ta Pani nie ma przełożonego ? Jeśli szef nie reaguje na takie zachowania Panów kierowców to proszę się zgłosić do PIP. Jest to (usunięte przez administratora) stosowany przez P.kierowcę.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Klientka

Czy tak potężna firma nie posiada kontrolera jakości bo po tym co ostatnio wychodzi to wnioskuję, że nie.. Razowy ze słonecznikiem to chyba jakaś kpina ani to razowy ani tam słonecznika nie widać glina to mało powiedziane. Za to cenę sprzedawać z taką jakością pieczywo to wstyd, krótko mówiąc z supermarketu pieczywo lepsze w smaku niż od Was!!!! Ostatnio chleb z foremki, baltanowski wszystko gliniaste mokre, ze ciężko oderwać kromki od siebie bo próbowałam wszystkiego po kolei. Powodzenia z klientami bo podejrzewam, że połowa nie wróci do Państwa

Jur

Dzisiaj ostatni raz robiłem zakupy w Tyrolskiej choć byłem stałem klientem od lat. Po raz kolejny pani obsługująca w sklepie przy giełdzie warzywnej miała uwagi że dałem jej banknot i 80 groszy bilonem . Jak miałem dać jej te 80 gr w jednym kawałku ??? Z tą samą panią miałem już kilka takich samych przygód więc wolę tam już nie chodzić aby na nią znów nie trafić. Życzę powodzenia z takimi pracownikami. Zeby to była jakaś uwaga ale ona robi aferę z tego że płaci się jej bilonem.

Ala
@Jur

A w sumie po co dajesz bilon i banknot? Ja nikomu na siłę grosiaków nie wciskam. Nie dziwię się kobiecie, bo jak znam życie pracuje od 5 do 18 (tak to wygląda, towar się sam nie rozłoży, sklep się nie posprząta, a tam jest co sprzątać), brak czasu na toaletę, jedzenie, picie i jeszcze na koniec dnia drobniaki liczyć. To nie "świnka", żeby je tam podrzucać.

W Olsztynie ta sama sytuacja

..m
@Klient

To że upał to szczegół,w zimie zimno jak ma Syberii,klimatyzacji w lecie brak, zimą totalna kosta,latem brak wody do picia,wiatraki-brak, klimatyzacja-brak-szkoda kasy na naprawę -,koszty duże spokojnie poczekajmy na pszczoły i ose gdzie w sklepach będzie ich rój

Zofia

Przed pracą bułek nie mogę kupić bo sklepy od 6.30 po pracy bułek już nie ma ☹️

Witold
@Zofia

Widzę, że Ty też jesteś zawiedziona tym, że sklepy tej właśnie firmy otwarte są dopiero od 6:30. Chcę dowiedzieć się, czy wraz z innymi osobami zgłaszaliście może bezpośrednio szefostwu piekarni, że jest zapotrzebowanie od klientów na to, aby sklep był otwierany wcześniej? Być może pracodawcę taka kwestia mogłaby zainteresować. Myślę, że warto to sprawdzić.

@Zofia

Może być pani szczęśliwa sklepy znów będą otwarte od 6.00 oby tylko kierowcy zdążyli dowieść świeże bułeczki

W Olsztynie ta sama sytuacja

Kiedy sklepy będą czynne od godziny 6.00

Bc

Obsługa w Biskupcu jest super tylko chleb do niczego. Przez okolo2 miesiące piekłam sama,ale ostatnio kupiłam 2 razy pieczony, trójkątny i bułki. Nie ma porównania co było wcześniej. Chleb masakra na spulchniaczach. Cena o wiele wyższa a standardy 100 razy słabsze.Szkoda bo na początku było naprawdę dobrze. Myślałam kiedyś że tego nie powiem ale wolę teraz w Biedrze kupić niż u Was.

J23

01.04.2021r kupiłem makowiec z piekarni Tyrolskiej. Jestem nie zadowolony. Z mojej oceny jest chyba niedopieczony,tak jakby zakalec. Trudno to opisać. Nie do zjedzenia. Nie polecam!!!

baca

Kupiłem dziś rano o 7.15 bułki w Piekarni Tyrolskiej na Kortowie z myślą, że będą świeże i dobre na śniadanie. MASAKRA TAK TWARDE. STARE (CHYBA Z DNIA POPRZEDNIEGO). NIE POLECAM!!!!!

Wieloletni klient

Przez wiele lat kupowałem chlebek i bułeczki, dziś się zawiodłem !!! Sklep czynny od godz. 6,30 kto to wymyślił chyba właściciel ma za duży dochod ,żeby nie było dotyczy miasta Szczytna.

Chleb z koszyka z nowej piekarni poza gorszą jakością zawiera twarde ziarna nie wiem jakiego zboża , ale zęby można stracić.

Gaga

Dzień dobry, chciałam zatrudnić się w piekarni jako sprzedawca, może ktoś napisać jak tam się pracuje? Jak wyglądają zmiany i czy jest umowa o pracę? Jakie zarobki itd

Klientka

Jest pandemia,czy widzi pan jak są zabezpieczone pana pracownice? Panie zabezpieczały się same ale na własne oczy widziałam jak pewna paniusia obcinała to zabezpieczenie ... O zgrozo .. pół metra pleksy

Klient

Co się dzieje z razowym z koszyka? Chyba zamiast mąki dodawane są kamienie bo idzie sobie zęby na nim połamać

Ala

Dzień dobry czy właściciel widzi jak wygląda chleb baltonowski i 2razy pieczony od paru dni? Wstyd że to wogle trafia do sklepów

Dzień dobry. W dniu 13.02.2021r. robiłam zakupy w waszym punkcie w Olsztynie na ulicy Bałtyckiej obsługa jest fatalna po raz kolejny trafiłam na tą samą Panią .Obsługuje bez maseczki jest nie miła i nie kulturalna. Za każdym razem idąc do tego sklepu daje szansę , ale tym razem byłam tam po raz ostatni. Zachowanie tej Pani było skandaliczne - tak być nie może. Może czas pomyśleć oraz zacząć szkolić pracowników z zasad sanitarnych oraz obsługi klienta. Myślę że pracodawca tak znany poważnie potraktuje moją opinie. Gość

@Gość

Tylko najeżdżać na innych potrafisz kobieto...radzę stanąć przez 11 lub 12 godzin w maseczce i być miłym dla każdej Paniusi.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. - Barczewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.