Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Opinie o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Dzień dobry. 13.02.2021r robiłam zakupy w waszym punkcie w Olsztynie na ulicy Baltyckiej obsługa jest fatalna poraz kolejny trafiłam na tą panią obsługuje bez maseczki . jest nie miła i nie kulturalna. Za każdym razem idąc do tego sklepu daje szansę ale tym razem byłam tam poraz ostatni. Zachowanie tej Pani było skandaliczne tak być nie może. Może czas zacząć szkolić pracowników z zasad sanitarnych oraz obsługi klienta.

Nika

Przepyszne pączki ; świetna robota brawo tak trzymać pozdrawiam

Kris

Witam czy ktoś pracuje albo pracował jako kierowca

Joł
@Kris

Mój partner, zalezy o co chodzi

Klient

Rewelacyjna kruszonka na kuchu Warmińskim???????????????????????? ciasto ????bardzo dobre

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Klientka

2x pieczony jest jakis (usunięte przez administratora) smakuje i wyyglada jak baltonowski juz dawno to zauwazylam, cena rosnie a jakosc tego chleba maleje. Chodzę jeszcze po okrągly ale nie wiadomo jak dlugo o ten smak sie utrzyma. Wielu ludzi nadal sobie ceni dobre pieczewo i jest w stanie zaplacic alr nie za takie oszukiwanie

@Klientka

Jakość chleba bardzo się poprawiła i baltonowskiego i 2x pieczonegom

@Gość

Dziękujemy bardzo za przesłana opinię oraz za poświęcony czas za pozostawienie komentarza. Ze swojej strony możemy dodać, że nieustannie chcemy aby jakość Naszego pieczywa była jak najlepsza.

Ara

Czy pracownicy otrzymają covidowe w pańskiej firmie i chociasz jakiś drobiazg na święta? Proszę o odpowiedź a nie chowani głowy w piasek

olsztyn dajtki

Obecne pieczywo jest gorszej jakości ,dlatego, że jest wszystko robione programowane przez komputer ,jak było robione na starych maszynach RĘCZNIE PRZEZ LUDZI BYŁO DUŻO LEPSZE , TO JEST OPINIA WIĘKSZŚCI KIENTÓW , ZMIENIAMY PIEKARNIE KIENCI

@olsztyn dajtki

Dzień dobry, Piekarnia w Barczewie jest nowoczesna i zautomatyzowana. Cały czas staramy się aby Nasze pieczywo było smaczne i dobrej jakości. Pracujemy nad tym. Nasi piekarze uczą się obsługiwać nowoczesne maszyny. Do produkcji używane są wyłącznie surowce najwyższej jakości. Chcemy, aby Nasze pieczywo było świeże, smaczne i chętnie przez Państwa kupowane. Pozdrawiamy

Klientka

Jakość pieczywa jest żenadą, ale Mikołaje biją na głowę wszystko ????????0,17 dkg za 10.00 zł chyba bije rekord czyli ok 59 zł za kg gdzie piernik z marmoladą kosztuje 25 zł za kg gdzie tu logika

Klientka

Pomijając jakość pieczywa ostatnio dostarczanego na Pana sklepy to co dzisiaj zobaczyłam w Pana sklepach przechodzi ludzkie pojęcie jak można sprzedawać mikołaja z piernika który waży 0,17 dkg za ok 59 zł, gdzie piernik z marmoladą kosztuje 25 zł za kg rozumiem że są święta ale są jakieś granice??? Raczej?? Jak dalej tak będzie straci Pan resztę klientów - których i tak już sporo odeszło pozdrawiam

@Klientka

Dzień dobry, Mikołaj z piernika jest w cenie 10 zł/szt. Ceny wyrobów z piernika nie odbiegają od cen z ubiegłych lat, pomimo wzrostu cen surowców. Wyroby ręcznie robione pochłaniają więcej czasu i zaangażowania, stąd też taka cena.

Gosia

Od dłuższego czasu jestem klientka w waszej piekarni w Gdyni centrum Kwiatkowskiego ale na obsługę na jaką dziś trafiłam to jest beznadziejna,oraz brak szacunku do klienta. Proszę żeby szefostwo zwróciło na to uwagę tak być nie powinno. Wchodząc do sklepu powinien być uśmiech pozytywna energia a nie chamska obsługa klienta.

@Gosia

Ciężko stwierdzić czy ekspedientka się uśmiecha mając maseczkę na twarzy.

Czy zmienili państwo recepturę na chleb? 2x pieczony jakiś "gliniasty" , baltonowski na drugi dzień nienadaje się do spożycia. Chlebki zawsze leżały kilka dni i nic się nie działo.

Aga

Pieczywo ostatnio bardzo złej jakości ani wyglądu ani smaku

Mariusz

Witam.Jestesmy od wielu lat klientami piekarni, ubolewamy nad ppgorszeniem jakości wypiekanego pieczywa. Chleb baltonowski nie nadaje się następnego dnia do jedzenia., kiedys po pracy kupowalem bochenek i jedliśmy następnego dnia na śniadanie, obecnje jest wiórowaty, jak papier, praktycznie niczym się nie różni od pieczywa z supermarketów. Jeśli wkrotce jakość się nie poprawi, niestety zmienimy piekarnię.

Klientka

To co ostatnio przywożą Państwo na sklepy to jest skandal chodzi mi głównie o chleb baltonowski, który jest niewypieczony, ścisły, twardy i popękany o kwasocie nie wspomnę i 2*pieczony który nie nie jest nic lepszy gdzie jego nacięcia i ten smak co kiedyś. Odkąd wychodzą z Barczewa jedna wielka porażka a jakość pozostawia wiele do życzenia. Jestem stała klientka od 10 lat ale jak tak dalej będzie będę szukała innej piekarni... Mam nadzieję, że wezmą Państwo uwagi do serca i nie będziecie lekceważyć klientów takimi wyrobami. Pozdrawiam

Obsługa klienta

Dzisiaj w sklepie Państwa w Olsztynie po raz kolejny Sprzedawczyni w sposób, delikatnie mówiąc, niegrzeczny zwróciła mi uwagę, że przyszłam za wcześnie. Nawiasem mówiąc Pani wyszła po zakupy i na jakiś czas sklep zamknęła, więc czekałam pod drzwiami. Proszę poinformować sprzedawców, że godziny dla seniorów są preferencją, a nie nakazem czy zakazem. Zastanawiam się czy dalej korzystać z Państwa usług.

Też klientka
@Obsługa klienta

A może ekspedientka zwyczajnie wyszła do toalety czemu od razu po zakupy

Paweł Orange

Witam mega duży plus za kanapki co kupiłem wczoraj w piekarni na 10 Lutego,oby zawsze tak smakowały.

Klientka jeszcze?

Dzisiaj w sklepie w Olsztynie Sprzedawczyni po raz kolejny (w sposób bardzo niemiły-bardzo delikatnie mówiąc) zwróciła mi uwagę, że przyszłam za wcześnie. Nawiasem mówiąc Pani wyszła po zakupy i czekałam przed zamkniętymi drzwiami. Proszę poinformować pracowników, że godziny dla seniorów są preferencją a nie nakazem czy zakazem. Poza tym to może trochę więcej taktu i dobrych manier.

Mirka

Dzień dobry. Dziś robiłam zakupy w waszym punkcie w Gdyni na ulicy 10lutego obsługa jest fatalna poraz kolejny trafiłam na tą panią obsługuje bez maseczki jest nie miłą i nie kulturalna. Za każdym razem idąc do tego sklepu daje szansę ale tym razem byłam tam poraz ostatni. Zachowanie tej Pani było skandaliczne tak być nie może. Może czas zacząć szkolić pracowników z zasad sanitarnych oraz obsługi klienta.

Czy macie w planach otworzyć sklep firmowy PIEKARNI TYROLSKIEJ w Giżycku lub Orzyszu???

Tak mamy takie plany tel.601691244

@Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

A już jakąś lokalizację Pan wybrał czy jest Pan w trakcie poszukiwań. Bo ja właściwie byłabym zainteresowana pracą.

Szukamy lokalizacji

@Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Czy ruszyło si już coś w sprawie otwarcia w Giżycku???

Klient

Witam. W piekarni w Barczewie obok policji pani ekspedientka jest bardzo obcesowa nieuprzejma. Do klientki, która weszła jako druga osoba powiedziala cytuję :proszę wyjść ze sklepu. Rozumiem że jest pandemia i wszyscy są poddenerwowani, ale wszystko można powiedzieć delikatniej. Np. Czy mogłaby Pani poczekać na swoja kolejkę na zewnątrz sklepu.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. - Barczewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.