Opinie o Sivantos Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sivantos Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sivantos Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sivantos Sp. z o.o. w Poznań

maciek

A juz zatrudnili czy jeszcze trwa ta rekrutacja?

jojo

nowa rekrutacja to najpierw praca przez 3 pełne miesiące przez pośrednika Randstad z zarobkiem brutto prawie o 1/3 niższym niż dwa posty wcześniej padło pytanie o netto, po okresie próbnym podstawa + premia za produktywność + premia za twarz + 100PLN za brak zwolnień lekarskich w miesiącu, prawdopodobnie max maxa co można dostać to trochę ponad 4tys brutto przy założeniu b.wysokiej wydajności. Ale jeżeli nawet jest się b.dobrym to zawsze może okazać się, że nie wyrobisz 200% normy, bo może być np. mniej sprzętu do naprawiania i starczy tylko na wyrobienie normy przez wszystkich :)

wk

czy da się tam zarobić 2500 netto na produkcji lub w serwisie ? szukają teraz pracownika serwisu i na produkcję więc pytam.

maciek

Czy ktos startował teraz na stanowisko technika? Czy juz przyjeli nowych? Kiedy bada znow zatrudniac? Nie zdarzylem wyslac cv; (

Serwisant

Na rozmowie zostały przekazane ogólne informacje o firmie i w miarę szczegółowe o zarobkach na okresie próbnym jak i na umowie o pracę czyli jaka podstawa, jakie premie i za co. Krótko, zwięźle i na temat. Pozytywnie.

Pytań za bardzo nie było za to był test fizyczny, po krótkim przeszkoleniu trzeba było wyciąć wkładkę kanałową z plastiku (spokojnie i powoli) w drugiej części zadania trzeba było przylutować pod mikroskopem jakieś kabelki do układu scalonego. Tu pewnie wszyscy mają taki sam, że nikt nie lutował pod mikroskopem i są problemy z oceną odległości.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
doznana mabbingu

Nie można było, ona prowadziła mobbing w białych rekawiczkach za pozwoleniem pani dyrektor finasowej, bo ona załatwiała brudne sprawy a dyrektor "brudami sprawami" sie nie zajmuje!! Brawo Nowy PREZESIE! Mam wielą nadzieję, że Pani dyrektor w końcu zrozumiała swój wieloletni błąd! Pani dyrektor nigdy nie była w NASZEJ skórza (szkoda), może dlatego ten błąd nieustannie popełniała! To przykre, bo zadaniem dyrektora jest dbanie o podwładnych, a nie kamuflowania mobbingu, działając tym samym na straty firmy! Teraz już można składać tam CV!

Martok

Trochę to dziwne, że całą atmosferę w firmie - tak jak napisane - psuła jedna osoba... Przecież nawet za jej pracy można było się odizolować od niej, chyba, że to jakiś kierownik.

paluch

właśnie czy po jej odejściu coś w związku z atmosferą zmieniło się na lepsze? czy jednak wszystko zostało po staremu?

bbb

mam iść na spotkanie w sprawie pracy na samodzielną księgową. Wiem że to stanowisko było kiedyś obsadzone przez 4 lata przez jedną osobę. Czy nadal jest tam zła atmosfera w księgowości i kto jest tam obłudny? Główna księgowa czy dyrektorka finansowa? A może te trzy panie pozostałe w księgowości? Pomóżcie bo juz kiedyś trafiłam na złą atmosferę......

serio tak żle w księgowości?

xxx

Wciąż przenika mnie gorycz i niesmak, jak pomyslę, że tyle czasu byłam w stanie wytrzymać w dziale księgowym, a szefowa wolała sobie sukienki kupować w najdroższych sklepach, zamiast zadbać o pracowników (usunięte przez administratora)

xyz

jak wygląda teraz atmosfera w finansach?

gość

Ktoś ale złą reklamę robi.. Pewnie konkurencja:-) Ja uważam, że firma jest na poziomie, słyszałam wiele pochlebnym opinii od pracowników - chciałabym tam pracować:-)

paweł

kiepściuchna firma, handlowo - coraz gorsza zarząd wyjątkowo nieudolny naprawdę nie polecam ! poza tym niemiecka ..brrr

Ktoś

info - 2012-01-12 17:27:58 Justyna - 2012-01-10 20:38:18 Szukam pracy w zakresie sprzedaży. Czy wie może ktoś jak wygląda sytuacja w tej firmie w tym dziale? Jakieś biuro obsługi? Jak to wygląda, warto startować?Dwa biura obsługi, które zajmują się trzema markami na rynku. Firma cały czas się rozwija, tak więc możliwości dla ambitnych są. Myślę, że warto się przekonać jak jest. Również klimat całkiem przyjazny. (usunięte przez administratora)

info

Justyna

a kierownictwo ?

Cienkie płace, duże wymogi

anon

witam jestem tu nowa , czy ktoś może mi napisać jak wygląda na produkcji ?praca jednozmianowa ? jakie wymogi i zarobki

horlin - 2011-01-21 21:40:38 Najgorsze jest w tym wszystkim, że Zarzęd nie reaguje na takiego typu zachowania, jakie się dzieją w księgowości. Nie rozumiem! Jaki Zarząd ? A faktycznie, ale Zarząd to dużo powiedziane! Przecież lepiej robić "piękne miny do złej gry", udawać i zataić przed pracownikami, że wszystko ok i że nic się nie dzieje, a w ten sposób bronić i kryć każde podłe, wrogie i niesmaczne zachowania serdecznej koleżanki !

Zostaw merytoryczną opinię o Sivantos Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Sivantos Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sivantos Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sivantos Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 6 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sivantos Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sivantos Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sivantos Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 2746 ocen.
  • Bałtycka 6
    61-013 Poznań