Opinie o Magna Car Systems w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Magna Car Systems. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magna Car Systems o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Car Systems w Tychy

Kros

Pracowałam w firmie i odradzam.Jeśli nie donosisz i nie liżesz (usunięte przez administratora) nie istniejesz.Panie brygadzistki z szycia donosicielki nr 1 dlatego maja jak maja.Królowa ich kryje.Pracownicy montażu fajni.Brygadziści tragedia tak jak i kierownictwo.Pan dyrektor powinien zainteresować się tym jak traktuje się ludzi w firmie bo kasa to nie wszystko.

Maly z blok ekipy
@Kros

Wielbienie panow, (usunięte przez administratora) wazeliniarstwo to strategia tej firmy.

Jjjj
@Kros

Tak to jest prawda jesteś nikim traktują cię jak śmiecia, bez wody do picia a jak jest to pij ciepłą wodę na hali 40 stopni

????

Chory zakład, omijać szerokim łukiem.

Ahahaa

Jak najbardziej szerokim łukiem

Ciapata

Zgadzam się

KUBA
@????

Chorzy ludzie tym zarzadzaja.

Hg

Witam jak wygląda praca na utrzymaniu ruchu?

MAGNACIK
@Hg

Jak lubisz biegać przez 8 godzin po kilku halach, uwielbiasz soboty i nadgodziny, do tego jeśli masz średnie wykształcenie, znasz języki obce, angielski i niemiecki, masz ważne uprawnienia elektryczne SEP, aktualną książeczkę spawacza, uprawnienia na wózki widłowe z UDT, znasz się na mechanice, hydraulice, pneumatyce, elektryce, nie boisz się przepchać kibel, nie chorujesz, nie korzystasz z urlopów na żądanie, masz badania na pracę wysokościową powyżej 3 metrów, jesteś dyspozycyjny, odporny na stres, jesteś w stanie poświęcić swoją przerwę która Ci przysługuje po to by zachować ciągłość produkcyjną, masz doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata i odpowiada Ci stawka 3400 BRUTTO to zapraszamy serdecznie

Kandydat na magazyn

Witam wszystkich aplikujących do tej firmy na stanowisko magazynier, wozkowy i odradzam. Sam proces "rekrutacji" w tej firmie pomijając godzinne spoznienie kierownika(oczywiście żadnego przepraszam...) I totalny brak poszanowania dla kandydata nie wspominając o zwykłym dzień dobry! Nawiasem mówiąc kultura firmy Magna cts nie odzwierciedla tego co reprezentuje Magna Factory

Brygadzista Produkcji

Rekrutacja w porównaniu z innymi firmami prowadzona można powiedzieć byle jak. Nie było przedstawiania stanowska co i jak wygląda tylko szybko szybko i dowidzenia.

Pierwsze pytanie mnie rozbroiło bo się mnie zapytali czy wiem na jakie stanowisko aplikuję śmiech na sali tak jak by rekrutujący nie wiedziali na jakie stanowisko mają wolne miejsce. Pytań wiele nie było ale był test logiczny do rozwiązania wraz ze znajomością firmy.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ha ha

Firma o napoleońskich planach i ambicjach, oderwana od rzeczywistości. Dyrektor jakby wczorejszy i nic mu nie wychodzi, kadra nie udolna, sami specjaliści...........Rotacja, kolesiostwo, nepotyzm. Fabryka brudna i staroświecka. Pracownicy patrzą na to z politowaniem, i uśmiechem.

Dobrze ze "lider" z problemami alkoholowymi już wrócił na fiata. Jak widać można chodzić do pracy jak się chce bez konsekwencji. Taka sytuacja :)

Alex

To świadczy o firmie i jej zarządzaniu jeśli się pozwala na takie rzeczy. Nic dziwnego że nie ma najlepszej opinii na rynku i nikt nie chce tu pracować.

Bilo

Wyszło na to, że najlepiej wyszli Ci co siedzą tylko na jednym projekcie wiele lat i nie muszą nic udowadniać bo mają swoich liderów !!!! A teraz byli liderzy Cię nie pamiętają i głupio się śmieją ! Jak była potrzeba to sami przychodzili się prosić a teraz skleroza!!!!

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Magna Car Systems?

Tak jak do wszystkich konfidenci są nie do ruszenia, nawet nie musisz za wiele umieć, byle byś służył, polityka jednego pustego dzbana w firmie, jak jesteś przyzwoity i rozgarniety będziesz miał pod górkę , nawet nie zawracaj sobie głowy tym bagnem .

....:)

Wiecie co... zastanawiam się dlaczego księżniczko- liderki z szycia wygodnie sobie siedzą, zbijjają bąki w fotelu podczas gdy na innych projektach liderzy pracują na równo z wszystkimi. Mysle że cos tu jest nie tak i czas to w końcu zmienić.

Haha
@....:)

A to ciekawe. Na montażu liderzy obecni to wybitni pracownicy którzy mają pełne ręce roboty. Dobre żarty. Ich praca jest donoszenie na siebie wzajemnie. Na pracowników również. Służysz panu w ten sposób jesteś nietykalny. I pomyśleć że jeden z nich pracował wiele lat na linii. Wyszło szybko kim jest naprawdę za 300 zł po trupach do celu. Oby mu się noga nie podwinęła bo będzie musiał się zawijać z magny. Ludzie nie zapominają kim się stał. Fałsz fałsz jeszcze raz fałsz.

Raz, dwa,trzy
@Haha

W magnie donoszenie to sport narodowy, walka plemienna, jak się nic nie potrafi to najłatwiej informowac, nawet jest skrzynka na donosy, ciekawe co na to PIP? Nawet on tej firmy nie ogarnie.

Bbiibiii
@Haha

A mówisz o tym brygadziscie co sepil paczki od lasek na dzień kobiet ?

@Haha

Ale żeby za 300 zł się sprzedać ? Co to za ludzie.?

abc

Niech o podejściu "kierownika" i jego "klasie" świadczy sytuacja z zeszłego tygodnia gdy pracownik oblał sobie twarz czarnym środkiem chemicznym, a kierownik sie z niego śmiał, może dlatego że to pracownik z Ukrainy był?

xyz
@abc

Znasz kogoś z sosnowca kto prezentuje sobą jakiś poziom ?

Tomus
@xyz

Poziom jaki jest wszyscy widzą, najlepsze było jak łaził z łapami w kieszeniach był taki amerykanski !

abc2
@Tomus

Albo jak chodził w za duzej bluzie i wygladał jakby dostał po starszym bracie xD

Xyz
@abc

Magna lubi przyciągać oszołomów, dyrektor karierowicz, kierownik inteligentny 'inaczej'. Jeszcze paru którzy pochowali się po biurach, ci też są 'wybitni'.

TAKIE TAM
@Tomus

a jak latal za "Lysym" i ustalali w konspiracji plan gry, chociaz wiekszosc ucieka przed nim w firmie te narady w akwarium za zamknietymi drzwiamii i tak wszyscy wszystko wiedza ,maja na to wywalone najlepszy ma ten tekst - idz mu tam powiedz, kariera murowana przy blasku fleszy. !? Wpad tu na chwile na wystepy goscinne, bo u siebie pewnie "spalony" , trzeba przeczekac.

Nik
@abc

O matko co się tu wypisuje na forum!! Niezadowolenie zgłaszać pisać i wrzucać do skrzynki skarg i zażaleń bo jest takowa na korytarzu.

Xyz
@Nik

Dobre, ta skrzynka pełni taka funkcje jak te rolki po których nie jada raki (pojemniki) -korespondencja zwrotna- adresat nie znany!!!

@Xyz

Lepiej napisać do Prezydenta RP, wyjdzie na to samo.

TAKIE TAM
@abc

Jedyna "klasa' ktora mu sie marzy to A klasa w garazu,A "Wybitni" jak zaszczyca swoja obecnoscia to ani me, ani be, ani kukuryku cos tam mrucza pod nosem, w PGERZE te studia pokaczyli czy gdzie !?

CBS
@Nik

Za komuny była książka skarg, a za nie gospodarność i działanie na szkodę firmy szło się siedzieć, dziś się awansuje i można być spokojnym.

Hans
@CBS

Jeśli wierzyć encyklopedii to daniel to rodzaj jelenia :)

Maly z blok ekipy

MTCS to najlepsza firma, bardzo miła atmosfera. Wykwalifikowana kadra kierownicza, z ludzkim podejściem do pracownika bardzo pomocna z wysoka kulturą osobistą. Firma która docenia pracowników za ich produktywność . Polecam prace w tej firmie to najlepsze co może cię spotkać .

Moczymorda

Nigdzie tylko do logistyki! Wspaniala atmosfera, ogromne zarobki, mili ludzie, robota sama sie robi. Nic tylko aplikowac :) polecam goraco :)

@Moczymorda

Witaj! Jakie to zarobki? Ludzie faktycznie tacy cacy?

@Zainteresowany

Zarobki to 4.250 brutto a ludzie sa mega ok. Liderzy pomocni zawsze tak jak cala reszta :)

Związkowiec
@Moczymorda

Zapraszamy do Logistyki, stawka 4500 na startplus 500 premii. Tak idzie robić. Polecam!

Dupa_tam
@Moczymorda

Skąd wy te zarobki bierzecie, co za bzdury...!!!

Moczyryj
@Dupa_tam

A pasek za luty Ci pokazac w marcu?

@Moczyryj

Oczywiście, zapraszam drugi budynek dział HR

Adryjan

Jest i na magazynie logistyki kanalia dużego kalibru, Przemysław P własną matkę by sprzedał, jeszcze trochę i doniesie sam na siebie.

Szeryf
@Adryjan

Paldon to parówa na skalę światową :) ten synek może i dużo umie ale jego zdolności sprzedawania są podobne jak przedstawiciela handlowego sypie zawsze i wszędzie. Podlizuje się przełożonym i udaje niewiadomo kogo a telefon mu się od ręki nie odkleja. Zabrać premie pierwszy. Jak coś on źle zrobi to obróci kota ogonem cały paldon. Nie lubiłem go bardzo smutny przypadek. Zapomniałem lubi jesc KFC

@Szeryf

On i paru innych ma etat dożywotnio.! A ja lubie ten jego obiektywizm , zaradność i zdolności organizatorskie.

YYY
@Szeryf

On jest taki wiarygodny jak świadek koronny "Masa"

Grupa wzajemnej adoracji go wspiera.

Z biura dobrze nie wyjdziesz a już cię obsmaruje, a na wózku jeżdzi jak ostatnia łajza .

Szczery
@Adryjan

Chłopu wiecznie coś nie pasuje. Na siłę szuka sztucznych problemów mam wrażenie, ze prowadzi jakiś (usunięte przez administratora) na magazynie tylko chłop nie wie że ściga się sam ze sobą

@Szczery

Non stop jakaś spina. Lepiej już jak w te gry gra.

Dzisiaj sąsiad zza płotu ogłosił 450 zł podwyżki i 1800 dodatkowej premii. Zobaczymy jak na to zareaguje nasz cudowny pracodawca bez którego nie mielibyśmy co do garnka włożyć. Panie dyrektorze czas w końcu stanąć na wysokości zadania i przestać ludziom mydlić oczy. Stawki brygadzistów na poziomie początkującego woskowego. Starzy pracownicy na poziomie plac podobnym do mlodego który nawet nie wie dokąd prowadzą go schody wejściowe. Czas na zmiany. Czekamy !!! Pracy dookoła jest mnóstwo !!!!

QQQ

Generał Manager Operational ogarnie to, Będzie Pan Zadowolony !

Jorguś

A u nas wyrównanie do 3050 i tyle jak nowy...

Dramat
@Jorguś

To sa te "podwyzki" ktore jak to mowil dyrektor beda extra....

@Dramat

Nie spodziewał bym się po nim za wiele, bajer ma dobry .

pytalski

Na którym projekcie obecnie najlepiej pracować, u którego majstra?

katka
@pytalski

Nie ma takiego :-)

Xxxx
@pytalski

najlepiej pracuje się u parobka farmera.l o niego pytaj. Profeska po całości.

Swiezy wozek

Tak czytam o tych zarobkach na logistyce i gadalem z paroma ludzmi na magazynie to az mi tak troche glupio ze mi na start dali te 4.500 a oni dopiero dostali aneksy i maja tyle samo choc robia po pare lat

Aga

Najlepszy jest na magazynie Paweł R. ten za piwko wszystko załatwi. Teraz na jednego szybkiego wyskakuje za bramę.?!

@Aga

A tam za brame! My juz w biurze walimy przed koncem zmiany :) zimno na dworze to wiesz... ???? ???? ???? ????

Magazyn
@Aga

Kazdy ma swoja wartosc...

Moczymorda

Wszyscy jeczycie a ja jestem zadowolony zwlaszcza po podwyzce :) 4.500 br mi pasuje na logistyce :)

Robi

Team bhp: "przemiła" mamuśka, i dziewczynka z parciem na szkło .

Viola

Moim zdaniem "farmer" lider fiata to odpowiednia osoba na to stanowisko.a kto się z tym nie zgadza to jego problem. Robi co od niego przełożeni oczekują ,nie wpiepsza się w nie swoje sprawy nie jest jakis "śliski 'jak co niektorzy i tyle. Ja go lubię.

xXx
@Viola

Tutaj nie chodzi o lubie czy nie. Niektóre osoby nie nadają sie na bycie przełozonym i zarządzania itd Wieczny chaos, brak umiejetnosci podejmowania decyzji, wszystko pokazuje ze nie nadaje sie do tego. Widocznie krotko pracujesz bo "wpiepsza" sie od zawsze, wszedzie nadstawiajac swoje ucho od x lat,podsluchujac nawet prywatne rozmowy ludzi. Robi to co przelozeni oczekuja i nie jest "sliski"- uwierz ze gdbyby kazali mu lizac buty to nawet by sie nie zastanawial, a "sliski" jest tak ze nawet juz wazeliny nie potrzebuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Car Systems - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Car Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Car Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Car Systems?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 11 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Car Systems?

Kandydaci do pracy w Magna Car Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Car Systems
2.2/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Turyńska 80
    43-100 Tychy