Opinie o Magna Car Systems w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Magna Car Systems. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magna Car Systems o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Car Systems w Tychy

Nowy pracowik

Nie rozmawiać, biegać, donosić, pisac listy, tego nie bylo w umowie ?! Muszę jeszcze raz na przeczytać.

Czy na hali sec dalej jest aż 4 brygadzistów na 2 zmiany? Jedna która potrafi tylko zaparzyć kawę i jarać fajki i ten misiu kolorowy któremu kolega kierownik załatwił posadę bo gra z nim w piłkę? Dwóch pozostałych robiacych całą robotę samemu? :)

Adas

Łysy i jemu podobni, obstawiają swoimi ludźmi firme żeby mieć kontrolę.

@Adas

Przecież ten brygadzista jedyne co kontroluje to paznokcie czy mu rosną i może je obgryzać. Z tego co pamiętam zjedzone ze stresu miał nawet skórki.

Ktoś

Ten misiu kolorowy powinien się cieszyć że ma chociaż jedną fanke na swojej zmianie która za nim ciągle lata

Kontroling
@Ktoś

Swój swojego znajdzie .żałosne.

Takie tam
@Kontroling

Żałosne ale prawdzie, "Łysy" ma swoich giermków, kierowniczek dwoch pomarańczowych(usunięte przez administratora)a dziewczę swojego kolorowego misia. Firma w której spełniają się marzenia. O nie konczacych się możliwościach.

ania
@Ktoś

Przypuszczam że chodzi o tą kobite z kucykiem kontrolującą detale.czy się mylę?

Długoletni pracownik

Na szczęście na seca wrócił ten brygadzista który się zwolnił chyba 3 lata temu. Miejmy nadzieję że szybko wskoczy spowrotem i poustawia tych pseudo brygadzistow którzy są teraz

Aplikujący

Witam, jak wygląda na zakładzie sytuacja brygadzistów? Dość często widzę ogłoszenia na to stanowisko do Waszej firmy. Zastanawia mnie czym jest to spowodowane, zwłaszcza że dostałem zaproszenie na rozmowę. Warto się podjąć tego zadania??

Yorgus
@Aplikujący

Szczerze, nie polecam, kierownictwo nad Toba to kolesiostwo i amatorka , szkoda czasu i zdrowia

Xyz
@Yorgus

Śmiech na sali co się tu wyrabia, chyba amatorzy białego proszku, Prezes jest ślepy, głuchy i naiwny.

TAKIE TAM
@Yorgus

Ta swita "Lysego" bez ogrodek opowiada tu i tam ze Magna to ICH firma, chyba nie przeczytali umow o prace ze zrozumieniem, nie mowiac o zakresie obowiazkow, i dokumencje dotyczacym rownego traktowania w zatrudnieniu, a bohaterstwem jest wyslac meila, ktorych i tak nikt nie czyta. A bladyna w okularach od nasluchiwania, powina sie zatrudnic w' Polskich nagraniach', tam by mogla rozwinac skrzydla, albo ten z dwoma fakultetami, gosc sie troche zagalopowal, ma etat dozywotnio, chociaz wszyscy wiedza ze ledwo ogarnol srednie. Tego nawet nie mozna nazwac amatorstwem.!

TAKIE TAM

W "Lysego" interesie nie jest zatrudnianie ludzi na poziomie, kto by za nim biegal i "sluzyl". Wysadzili by go z posady, a na szczyt blisko, {w tak krotkim czasie, daje do myslenia} paru na poziomie odstawil na boczny tor, ale nie zrobil im tym krzywdy, ten ktory sie nie "uklada" mozna go zdegradowac pod byle pretekstem. jak twierdza pracownicy "Lysy' nie wybacza. Rotacja pracownicza tez jest mu na reke, mozna tez kogos zniechecic do pracy, troche po popracowal juz go nie ma, swiadkow brak.{w hurtowni bhp sie ciesza} Nie wygodne tematy mozna przykryc braki materialowe {przeciez gospodarka materialowa to tam abstrakcja} i te kamery nawet nie daja rady, reklamacje, nie trafione decyzje byle "kupil" to Prezes. A Prezes w oczach pracownikow "wporzo", i zadne rozmowy nie pomoga. Ale swistak na skupie ............. czeka na dostawe z Magny.!

Brygadzista Produkcji

Rekrutacja w porównaniu z innymi firmami prowadzona można powiedzieć byle jak. Nie było przedstawiania stanowska co i jak wygląda tylko szybko szybko i dowidzenia.

Pierwsze pytanie mnie rozbroiło bo się mnie zapytali czy wiem na jakie stanowisko aplikuję śmiech na sali tak jak by rekrutujący nie wiedziali na jakie stanowisko mają wolne miejsce. Pytań wiele nie było ale był test logiczny do rozwiązania wraz ze znajomością firmy.

Witek

Witam ile mozna zarobic do reki jak nowy pracownik z Ukrainy

Alicja
@Witek

Też chciałabym to wiedzieć. Ale na pewno na zarobki w firmie Magna Car Systems zależą i od obejmowanego stanowiska, no i od doświadczenia. Wiem, że akurat teraz szukają na stanowiska specjalistyczne. A Ty czym konkretnie chciałbyś się tam zajmować?

Ktoś
@Witek

Jako osoba z Ukrainy zarobisz więcej niż Polak

Pracująca

Jak długo jeszcze będzie trwać eksperyment społeczny na montażu pt. "Farmer brygadzista"? Załoga ma dosyć,chłop ledwo ogarnia,już moje dziecko jest bardziej ogarnięte.Przecież tak się,nie da pracować,gdy "przełożony" nigdy nic nie wie.

Młody
@Pracująca

TVP ma "Rolnik szuka żony", a na Magnie "Farmer brygadzista" xD

Kura
@Pracująca

Ego wydęte już jak brzuch - żal na to patrzeć, ten kierownik jest chyba ślepy i głuchy..

Michal
@Kura

Pewnie jest nie decyzyjny, czyli statysta on opanował chodzenie na zebrania....... Pracownicy go nie interesują i ich problemy codzienność w MCS

Trzynastka
@Michal

Jeśli dyrektorzyna jest marnej jakości a zarządzanie ludźmi to dla niego abstrakcja, pozostali też będą kosmitami.

Czternastka
@Trzynastka

Marnej jakości to na Fiacie teraz jest wszystko zaczynając od kierownika i tych "brygadzistów". Jeszcze chwila i sami pracownicy z UKR beda tam pracować.

rozbawiona

I ta pani z co lata za żonatym liderem z fiata i chyba chce mieć resztę włosów wyskubanych z i tak już przerzedzonej fryzury.

Ciekawska

Wie ktoś może czemu pracownicy fiata masowo zaczęli mówić o zmianie pracy ???

@Ciekawska

Nie ma ludzi niezastąpionych ,których nie można wymienić na kolegów z za granicy

Już biegną stadami, szczególnie do tej firmy i za tą kasę weź się ogarnij.!

Ale Góra tak myśli

I nie wyprowadzaj ja z tego przeświadczenia że "Mysli", każdego dnia możesz się przekonać że "Myśli' !?

Pracownik2
@Ciekawska

Teraz Fiat jest najgorzej zarządzanym projektem. Kierownik bez pojęcia o zarządzaniu ludźmi + jego (usunięte przez administratora) które nic nie potrafia zupełnie jak on. Przykład idzie z góry na autorytet i szacunek trzeba zasłużyć.

@Pracownik2

Rozwój umysłowy nie których skończył się w liceum, ważne byś służył. Autorytet i szacunek nie w przypadku tych ludzi, dumają czy można to kupić na allegro? Praca ich boli, a o myśleniu nie wspomnę.

W agencji pracy wynajęli już autobus, część jest przy rondzie, reszte uzupelnia bezrobotni z Parchim.!

xyz

Firma hierarchiczna krola Marcina S, ksywa cichociemny typ, parkingowy gawedziarz.

Yogi
@xyz

Układy, układziki... Jak lubisz komuś wchodzić do tyłka to może nawet zostaniesz brygadzistą lub kierowniczkiem pana M.S, bez względu na wykształcenie (gimnazjum wystarcza) ważne byś był pokorny i służył "panom".

Xyz
@Yogi

takie czasy, kiedyś trzeba było mieć wiedzę teoretyczną i praktyczną i powazanie, dziś byle śmieć rządzi.

@Yogi

predzej czy pozniej ludzie orientuja sie z kim maja doczynienia, a swiat wyjatkowo maly.

@Yogi

ten na magazynie nie zdazy sie "rozkrecic"

Mario
@xyz

Chłopaki mówią że cienki bolek

@Yogi

Przeciez ten "pan" "Lysy" M.S biega po firnie z opuszczonym lbem, wyglada jak by cos bral i jest to towar dobrej jakosci, albo robi musztre swojim podwladnym, a z braku zajec kreci bajere na parkingu, z kim popadnie ogladajac samochodziki.

Szyszka

Może nie jest tak źle, kiero próbuje dojsc kaj jest ten montaż, i o co tam chodzi ?

Maciek

Ta firma to jeden wielki eksperyment i chaos, chociaz jeden twierdzi ze to jego dziecko, mozna zaryzykowac ze ulomne. Jesli dyrektorem jest 'Szemrany" gosc o niskiej kulturze osobistej nawet pracownicy rozkladaja rece w bezradnosci. A opinie pracownicze to tez jedna wielka sciema.

Basia

Czy są przyjecia na szwalnie? I jaka agencja pracy rekrutuje bo pewnie od razu pod firmę nie da się dostać? W jakich godzinach praca?

Pawel
@Basia

Na czele bandy szpekoli stoji łysawy rasistą, fama niesie ze w poprzednim zakładzie przednim maszerowali salutując, wojsko pomylił z zakładem pracy?!.. Priorytetem tego osobnika jest -"starych się pozbyć, a reszta ma zaiwaniac" wiec dobrze się zastanów, może znajdziesz coś normalniejszego.!?

Crazy

Czy ktoś wie co całymi dniami robi "brygadzista" Mariusz S.? Na produkcji go nie ma,trzeba go szukać, na palarni podobno jest widywany, ale teraz zimno to mniej.

żal
@Crazy

Naprawdę jesteście (usunięte przez administratora) pisząc takie komentarze. W normalnej sytuacji idzie się do przełożonego i mówi co i jak a nie załatwia problemu w Internecie. Jeszcze piszę "M S (usunięte przez administratora)." to już na pewno nikt się nie domyśli o kogo chodzi...

Cześć, czy w Tychach produkowane są jedynie dachy?

Bibik
@Zainteresowany

Dachy i kinematyki do dachow

Damian

Czy firma zatrudnia także studentów ?

Cała prawda
@Damian

Będziesz zaiwanial na potęgę kanadyjsko-żydowska za marne zlocisze, paru "przyjaciół" umili Ci czas w pracy a na koniec nazwa Cię amatorem, szkoda życia.

Yogi
@Damian

Biorą wszystkich,więc spokojnie.

marek

Kadra zarzadzajaca to druzyna pierscienia, specjalisci wysokich lotow. Pracownicy nie moga wyjsc z podziwu. "Menager" ksywa Don Pedro ciagle knuje jak ich ograc, pacjent o niskim morale. Doradca strategicznym jest bladyna poprzednio chyba byla wrozka. Jest i Matii na magazynie ulubieniec wynikow, znalazl sie sportowiec, jedyne co mu wychodzi to podnoszenie cisnienia pracownikom. Paru krzata sie po firmie w niewiadomym celu. Pracownicy zorientowali sie o co chodzi w tej zabawie, kogo jak kogo ale Magne stac?

Belzebub

Zm C Fiat, pani z Eola to jakaś kpina. Naraża firmę na reklamację. Zamiast sprawdzać i robić co do niej należy to siedzi non stop na telefonie, przejeżdża cała stacje patrząc w telefon i zrzuca dach bez sprawdzania . Przełożeni nie reagują i pozwalają jej na wiele. Lepiej niech tatuaże robi, niż te dach sprawdzo. Buntuje Panią z pająka która swoją drogą też nie wykonuje swoich obowiązków. Po cichu liczę, że to w koncu się zmieni i ktoś wyciągnie konsekwencje co do tych dwóch damulek buntowniczek. Ciężko się pracuje w takiej atmosferze i szczerze rozważam zmianę zakładu.

Sekowiec
@Belzebub

A u nas na Mercedesie to samo. Tylko telefony. Pani z fiata może nie lubi sprawdzac dachów ale bajerke lubi

Cleo
@Belzebub

Jacy przełożeni ? Przecież na tej zmianie jest aż 2 brygadzistów i żaden nie ma pojecia co robić! Siedziec przy biurku to sztuka. Mogła się o tym przekonać w zeszłym tygodniu poranna zmiana gdy byli na zastępstwie dwa dni i pełen chaos,rozgardiasz.

Cudawianki

Noo i wolne

Jeden z wielu
@Belzebub

Przecież to kpina aby praca wyglądała w ten sposób ! Ciekawe kto na tym zyskuje bo napewno nie zakład skoro tak wygląda ta praca. Osobiście gdyby to było pod moja wodzą to w życiu nie pozwoliłbym sobie na takie zaniedbalstwo. Brawo niekompetencji

Szery
@Jeden z wielu

myslisz ze tym niby brygadzista zalezy na jakosci ? Wali ich to, oni sa rozliczani za wynik, wiec na to jest nacisk.

@Belzebub

Firma hierarchiczna krola Marcina S. ksywa cichociemny typ, parkingowy gawedziarz, pracownicy maja ubaw.

Ciekawski

Witam, czy firma płaci regularnie wynagrodzenie? Pracujecie na cały etat? Czy na 80%?

katka
@Ciekawski

tak na cały etat , wypłaty są na czas

Pysiu
@katka

dzięki za info

Hej. Czy ktoś napisze jak ze zmianami na szwalni? W weekendy się też pracuje?

katka

Na szyciu się pracuje na dwie zmiany ale żeby nie przychodzić w sobotę na drugą zmianę panie pracują po 12 godzin albo 2.00- 14.00 albo 14.00-2.00

@katka

Dziękuję za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Car Systems - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Car Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Car Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Car Systems?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 11 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Car Systems?

Kandydaci do pracy w Magna Car Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Car Systems
2.2/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Turyńska 80
    43-100 Tychy