Rollen Polska Studio Figura

Opinie o Rollen Polska Studio Figura

Aktualność
Nowy Rok rozpoczęliśmy od okładki magazynu "Sukces po poznańsku". W nim artykuł o historii powstania naszej marki, w jaki sposób staliśmy się liderem branży wellness.
Studio Figura rozrastało się w takim tempie, że prezes Izabella Michalak postanowiła zaprosić do zarządu cztery niezwykłe kobiety, które swoim zaangażowaniem i pasją zarażają do działania innych. To Magdalena Tomaszewska, Natalia Janiak, Dorota Litwicka-Powaga, Aneta Malińska, których działania przyczyniają się do niezwykłego rozwoju firmy.
Studia Figura dotarło do takich miejsc jak Turcja, Australia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie, chociaż to dopiero początek, chcemy być rozpoznawalni w każdym kraju świata.
Artykuł do przeczytania:
w styczniowym wydaniu magazynu
w e-wydaniu: https://wydawnictwa.grupamtp.pl/spp/012021/18/
na stronie: https://sukcespopoznansku.pl/.../lider-rozkwitajacej.../
Ewelina

To się zebrała ekipa . Szkoda ,że nie piszecie że studia zamykają się i odchodzą i to coraz więcej w Polsce i za granicą . Sukcesy odnosi tylko ta ekipa żerując na naiwnych.

Proszę przedstawicieli firmy o ustosunkowanie się do powyższych zarzutów. Czy podane informacje na temat współpracy i jakości oferowanego sprzętu są prawdziwe? Rozumiem, że Wasze milczenie od pół roku na ten wpis to akceptacja tej opinii jako prawdziwej. Pozdrawiam.

Anna z Poznania

Witam-ponieważ nie otrzymałam pisemnej odpowiedzi na maila wysłanego do Państwa powielam pytanie - czy standardem w Studio Figura jest nienoszenie maseczek przez Panie obsługujące klientów ? Chodzi konkretnie o Studio Figura Szczepankowo -byłam raz ok.1,5h trwała moja wizyta (zaznaczę ze nie kwestionuje skuteczności zabiegów )i żadna z dziewcząt obsługujących klientów ani przez moment nie miała maseczki,nie proszono aby klienci bez maseczek je założyli -a nawet sama usłyszałam „ze niech zdejmie Pani maseczkę tu nikt nie nosi „.szok i niedowierzanie z mojej strony -skąd zgoda na takie zachowanie w dobie pandemii gdzie odpowiedzialność za zdrowie zycie klienta ??? Czy Studio Figura dba tylko o sylwetkę ??? Natomiast kwestia zdrowia nie jest istotna ??? Kto poniesie odpowiedzialność w przypadku choroby klienta ??? Nie wspominając o karze pieniężnej wynikającej z kontroli Sanepidu. Jako klient w obecnej sytuacji jestem głęboko rozgoryczona i z pewnością nie będę zachęcać do odwiedzenia Studio Figura. Z wyrazami szacunku Anna z Poznania

@Anna z Poznania

Szanowna Pani Anno, Chcemy Panią z całą pewnością zapewnić, że jako centrala firmy bezwzględnie dbamy o wymogi sanitarne, szczególnie w warunkach COVID myślimy, że musiało to być jakieś chwilowe niedopatrzenie lub natrafiła Pani na moment gdy ktoś spożywał posiłek lub pił napój regeneracyjny. Niezależnie od wszystkiego jako centrala firmy bezwzględnie respektujemy wszystkie wymogi i do ich stosowania zachęcamy właścicieli wszystkich naszych gabinetów partnerskich. Dziękujemy Pani za informację, prosimy bardzo, żeby odezwała się Pani bezpośrednio do właścicielki gabinetu i przekazała jej swoje spostrzeżenia, jeśli ma Pani jeszcze coś do dodania w przedmiotowej sprawie :) Pozdrawiamy !

Anna z Poznania
@Rollen Polska Studio Figura

Dziękuje Państwu za odniesienie się do sprawy -jednakże pragnę nadmienić (ponieważ może niezbyt jasno się wyraziłam )i przestrzegam pozostałe klientki -żadna z dziewcząt podczas mojego pobytu nie spożywała jedzenia ani napoju - życzę Państwu tylko mądrych właścicieli -pozdrawiam

Magda

Dzień dobry. Jak wyglądają godziny pracy?

@Magda

Dzień dobry, Pracujemy w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku :) Oddział logistyczny pracuje od 8-16. Czy możemy odpowiedzieć jeszcze na jakieś pytania ? Pozdrawiamy !

Dawid

Studio Figura to doskonała firma na start. Rozpoczynając staż zastanawiałem się jak będzie wyglądać współpraca. Po pierwszym miesiącu mogę śmiało powiedzieć, że ilość przyswajanej wiedzy jest ogromna, a podejście do pracownika sprawiedliwe, pozytywne i dające wiele możliwości rozwoju. :)

Chętnie wyjaśnimy tą sprawę proszę o mail na adres pr@studiofigura.com.pl lub telefon : 577996007 Natalia Janiak :) Postaramy się pomóc :) Pozdrawiam !

Aktualność
⭐RUSZA NOWY PROJEKT ! #BiuroKarier Studio Figura ! ???? Zdobądź praktyki u Lidera BRANŻY ????
Dołącz do 3 - miesięcznego płatnego stażu w Centrali #StudioFigura w Wysogotowie oraz zakładzie produkcyjnym w Batorowie. ????‍
♀ Jeśli jesteś osobą, która chciałaby sprawdzić się w branży #Beauty #wellness, otworzyć w przyszłości swój gabinet ????‍♀ lub jesteś absolwentem/ką ????‍???? i chcesz zdobyć wiedzę oraz praktykę w dziedzinach : ⬇
???? Kosmetologii
???? Projektowania
????Marketingu
???? Bankowości
⚖ Rachunkowości
????OGŁASZAMY NABÓR ???? do projektu #BiuroKarier ????‍????
Dlaczego warto ? ????
a) po zakończeniu stażu otrzymasz Certyfikat ukończenia praktyk. ✅
b) jest to projekt za który proponujemy symboliczne, lecz jednak wynagrodzenie w systemie 8 godzin dziennie ( przez 3 miesiące : 500 PLN w pierwszym miesiącu, 1000 PLN w drugim, 1500 PLN w trzecim) ✅
#StudioFiguraInternational najlepszych stażystów zatrudni na Pełen Etat umowy o pracę ????
Jeśli jesteś absolwentką wyższej uczelni i chciałabyś wejść na rynek pracy poprzez staż w największej firmie w branży wellness&fitness w Polsce zapraszamy do złożenia swojej aplikacji CV ???? mail : studiofigura@studiofigura.com.pl Powodzenia !

Czy firma Rollen Polska Studio Figura w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Dzień dobry, Oczywiście finansujemy w pełni szkolenia dla pracowników, zależy oczywiście od stanowiska i jakie przełożenie będzie z tego szkolenia dla firmy :) Zapraszamy !

Aktualność
WIELKI FINAŁ METAMORFOZ JUŻ ZA NAMI!
W piątek 6.11 odbyła się Akademia - część szkoleniowa, dla wszystkich Partnerów. Prelegentami były cudowne osoby między innymi Sebastian Drobczyński oraz Ania Morks! Niesamowita dawka wiedzy tej praktycznej oraz teoretycznej! Podczas Akademii dla naszych partnerów zostały specjalnie przygotowane promocje i rabaty, które mają wesprzeć w tym niełatwym momencie!
SOBOTA- NIESAMOWITE EMOCJE- 2 zwyciężczyni - 2 pierwsze miejsca
-największy spadek kilogramowy masy ciała oraz największy spadek procentowy masy ciała.
Niesamowite przemiany Pań oraz ogromne wsparcie od studiów, w których przechodziły swoją metamorfozę.
Zachęcamy do obejrzenia całej gali! Niezwykła dawka motywacji. 10 finalistek, z których każda podjęła się tego wyzwania!
Joanna

Witam, Czy państwo przyjmują kosmetologów do swojej kadry?

@Joanna

Dzień dobry, Naturalnie mamy zespół kosmetolog, rekrutacja w Naszej firmie ma tryb ciągły więc nawet jeśli na obecną chwilę nie powiększamy zespołu kosmetolog chętnie przyjmiemy CV i znając ekspansję firmy za chwilę będziemy powiększać ten dział. Proszę wysłać CV na adres : sekretariat@studiofigura.com.pl Dziękujemy,

Joanna
@Rollen Polska Studio Figura

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam

Na jakie benefity można liczyć w Rollen Polska Studio Figura?

W firmie stawiamy na ciągły rozwój, dlatego jest bardzo wiele szkoleń dla pracowników, poszerzających ich kompetencje i możliwości rozwoju. Jako pracownik można również liczyć na bonusy świąteczne, trzynastą pensję i wiele więcej, grunt to zaangażowanie. Pozdrawiamy, Zespół SFI

ela

jakie jest podejście do rozwoju pracowników, awansów oraz szkoleń?

@ela

Pani Elu, w firmie stawiamy na ciągły rozwój, dlatego szkolenia pracowników i ich ciągłe podnoszenie kompetencji są dla nas jak i dla pracownika bardzo ważne. Pozdrawiamy, Zespół SFI

Agnieszka

Dzień dobry, Obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko pracownika do działu rozliczeń i finansów. Czy pracownik na tym stanowisku może liczyć na rozwój zawodowy? Czy pracodawca zapewnia jaką formę szkoleń? Jak wygląda sprawa awansów w firmie. Pozdrawiam

@Agnieszka

Pani Agnieszko, jak najbardziej! Jest to zależnie również od predyspozycji pracownika, ale jeśli są chęci do pracy to jest to nieuniknione. Firma rozwija się cały czas więc obowiązki pracowników również i możliwości na ich rozwój :) Pozdrawiamy, team SFI

Sia

Jestem obecnie pracownikiem...minimalna krajowa i muuuuuultum obowiązków. 13lat pracowałam jako przedstawiciel medyczny z zarobkami ok4000 (usunięte przez administratora)Nie polecam.Szukam czegoś godnego mojego doświadczenia

Kadry
@Sia

Szaniwna Pani nie może i nigdy nie była naszym pracownikiem bo gdyby tak było wiedziałaby że nasze najniższe zarobki netto w firmie są bardzo korzystnymi co można potwierdzić we wszystkich portalach gdzie poszukujemy pracowników

Czy pracownicy Rollen Polska Studio Figura chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

PRacownik Rollen

Bardzo chętnie, jak widać po zdjęciach, filmach ale też na fanpage Studio Figura :) Jesteśmy niesamowicie zgranym zespołem, który lubi od czasu do czasu spędzać wspólnie czas prywatny. Pozdrawiam!

Madzia

Czy to prawda, ze pracownicy dostają własny laptop i komórkę ? Jest jeszcze oprócz tego jakis socjal?

@Madzia

Dzień dobry, Oczywiście, pracownicy dostają wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania swoich obowiązków ( auto, laptop, telefon komórkowy) zależy o jakim stanowisku rozmawiamy. Dodatkowo jest opieka i ubezpieczenie medyczne ( opłacane również przez pracodawcę ) Jakie stanowisko Panią interesuje ? Proszę śmiało napisać na pr@studiofigura.com.pl

Jola

Ja mogę napisać jedynie jako pracownik jednej z franczyzy studio figura. (usunięte przez administratora)Ogólnie kontakt z siedzibą słaby. Na serwis czeka się długo.. Starałam się ale wytrzymałam jakiś czas.. Robi się zabiegi, sprząta, ustala promocje, ogarnia portale społecznościowe prowadzi eventy. W innej firmie takie osoby są menagerami a nie zwykłymi pracownikami. Panowie z serwisu bardzo zmęczeni.. Czemu się nie dziwię.. Myślę że to mogłoby wygaldac nieco inaczej. Cały zamysł firmy jest fajny ale chyba troszkę za dużo już powstało tych punktów i sobie nie radzą

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Rollen Polska Studio Figura?

Pracownik w dziale kreacji i marketingu, otrzymuje telefon, wysokiej klasy laptop lub komputer, odpowiednie oprogramowanie oraz wszelkie licencje pakietu office ( praca biurowa ) Serwisanci oraz specjaliści, wysokiej klasy narzędzia, auta służbowe oraz telefony, odzież. Każdy otrzyma najlepszej jakości narzędzia aby dobrze wykonywał swoją specjalność. Pozdrawiamy i zachęcamy do kontaktu :)

Anetta

Studio Figura to nowoczesna, innowacyjna i prężnie rozwijająca się firma. Pracownikom gwarantuje się najlepsze narzędzia do pracy, programy szkoleniowo-rozwojowe, zaplecze socjalne oraz odpowiednie wynagrodzenie i inne świadczenia. Atmosfera w pracy to priorytet, praktykuje się pozytywne podejście do pracy, wzajemną pomoc i współpracę, co zapewnia pozytywne relacje między pracownikami. Pracownik ma za sobą solidne wsparcie w postaci zespołu i menedżera, na które może liczyć . Pani Prezes Izabella Michalak służy pomocą poprzez własne doświadczenie i umiejętności oraz regularnie komunikuje się z pracownikami, zarówno w przypadku pozytywnych zmian w firmie, jak i negatywnych decyzji wpływających na zespół. Warto dołączyć do takiego zespołu.

@Anetta

Anetko, w Naszej firmie były dwie Anetki, jedna pracuje nadal a z jedną rozstałyśmy się dwa tygodnie temu. Dziękujemy za zarządzanie działem Statystyk, wspaniale się współpracowało, dziękujemy za opinię i życzymy wszystkiego dobrego :)

pikobelo

A mniej wiecej jakie zarobki jako serwisant .

Natalia Janiak - Studio Figura
@pikobelo

Zapraszamy do kontaktu - dział Kadrowy 577 966 833 :) Pozdrawiam !

Były robol

Jako "serwisant" odradzam. (usunięte przez administratora) Fatalna organizacja pracy. Niedludzko długie godziny pracy na wyjazdach. Od rana do nocy, następnego dnia powtórka, a praca w połowie jako kierowca -(usunięte przez administratora) Co tydzień inne zasady wdrażane w życie, człowiek głupieje. (usunięte przez administratora)Wypłata zawsze na czas. Słabo płatne nadgodziny, mniej niż normalna godzina pracy. Śmiech. Idzie zarobić, ale kosztem własnego zdrowia. Zebrania raz w tygodniu całej firmy. (usunięte przez administratora) Firma na pierwszy rzut oka fajna. Ładnie się prezentuje budynek.(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Rollen Polska Studio Figura - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Rollen Polska Studio Figura?

Zobacz opinie na temat firmy Rollen Polska Studio Figura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rollen Polska Studio Figura?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rollen Polska Studio Figura?

Kandydaci do pracy w Rollen Polska Studio Figura napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rollen Polska Studio Figura