Rollen Polska Studio Figura

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Nowy Rok rozpoczęliśmy od okładki magazynu "Sukces po poznańsku". W nim artykuł o historii powstania naszej marki, w jaki sposób staliśmy się liderem branży wellness.
Studio Figura rozrastało się w takim tempie, że prezes Izabella Michalak postanowiła zaprosić do zarządu cztery niezwykłe kobiety, które swoim zaangażowaniem i pasją zarażają do działania innych. To Magdalena Tomaszewska, Natalia Janiak, Dorota Litwicka-Powaga, Aneta Malińska, których działania przyczyniają się do niezwykłego rozwoju firmy.
Studia Figura dotarło do takich miejsc jak Turcja, Australia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie, chociaż to dopiero początek, chcemy być rozpoznawalni w każdym kraju świata.
Artykuł do przeczytania:
w styczniowym wydaniu magazynu
w e-wydaniu:


na stronie: >https://sukcespopoznansku.pl/.../lider-rozkwitajacej.../

Pracodawca

 Aktualność

⭐RUSZA NOWY PROJEKT ! #BiuroKarier Studio Figura ! ???? Zdobądź praktyki u Lidera BRANŻY ????
Dołącz do 3 - miesięcznego płatnego stażu w Centrali #StudioFigura w Wysogotowie oraz zakładzie produkcyjnym w Batorowie. ????‍
♀ Jeśli jesteś osobą, która chciałaby sprawdzić się w branży #Beauty #wellness, otworzyć w przyszłości swój gabinet ????‍♀ lub jesteś absolwentem/ką ????‍???? i chcesz zdobyć wiedzę oraz praktykę w dziedzinach : ⬇
???? Kosmetologii
???? Dietetyki
????‍⚕Fizjoterapii
????‍♀ Rehablitacji
????‍???? Social Media
????Dziennikarstwo
???? Grafiki
???? Projektowania
????Marketingu
???? Bankowości
⚖ Rachunkowości
????OGŁASZAMY NABÓR ???? do projektu #BiuroKarier ????‍????
Dlaczego warto ? ????
a) po zakończeniu stażu otrzymasz Certyfikat ukończenia praktyk. ✅
b) jest to projekt za który proponujemy symboliczne, lecz jednak wynagrodzenie w systemie 8 godzin dziennie ( przez 3 miesiące : 500 PLN w pierwszym miesiącu, 1000 PLN w drugim, 1500 PLN w trzecim) ✅
#StudioFiguraInternational najlepszych stażystów zatrudni na Pełen Etat umowy o pracę ????
Jeśli jesteś absolwentką wyższej uczelni i chciałabyś wejść na rynek pracy poprzez staż w największej firmie w branży wellness&fitness w Polsce zapraszamy do złożenia swojej aplikacji CV ???? mail : studiofigura@studiofigura.com.pl Powodzenia !

Pracodawca

 Aktualność

WIELKI FINAŁ METAMORFOZ JUŻ ZA NAMI! 
W piątek 6.11 odbyła się Akademia - część szkoleniowa, dla wszystkich Partnerów. Prelegentami były cudowne osoby między innymi Sebastian Drobczyński oraz Ania Morks! Niesamowita dawka wiedzy tej praktycznej oraz teoretycznej! Podczas Akademii dla naszych partnerów zostały specjalnie przygotowane promocje i rabaty, które mają wesprzeć w tym niełatwym momencie!
SOBOTA- NIESAMOWITE EMOCJE- 2 zwyciężczyni - 2 pierwsze miejsca
-największy spadek kilogramowy masy ciała oraz największy spadek procentowy masy ciała. 
Niesamowite przemiany Pań oraz ogromne wsparcie od studiów, w których przechodziły swoją metamorfozę. 
Zachęcamy do obejrzenia całej gali! Niezwykła dawka motywacji. 10 finalistek, z których każda podjęła się tego wyzwania!

Pracodawca

 Aktualność

GALA METAMORFOZ STUDIO FIGURA 2020
Przed nami kolejna, już po raz dziewiąty Gala Metamorfoz, która jednak będzie inna niż wszystkie dotychczasowe. Jest to coś absolutnie wyjątkowego, w obecnych czasach; z narzuconymi ograniczeniami i brakiem motywacji. NIE PODDAJEMY SIĘ i nasze przedsięwzięcie ma jeszcze większą powinność odbycia się! W tym roku formuła Akademii (część dzienna) oraz Gali (część wieczorowa) będzie poprowadzona w zupełnie nowej odsłonie!

Wiele podopiecznych gabinetów nie poddało się mimo trudności, jakie napotkały na swojej drodze: zamrożenie gospodarki, ograniczenia w poruszaniu się, brak dostatecznej opieki i strach. To wszystko nie zatrzymało większości z nich w drodze do osiągnięcia wyznaczonego celu. Jako firma jesteśmy niezmiernie dumni, że w tych trudnych czasach mamy przyjemność prowadzić tak wiele z kobiet do wymarzonej figura.  DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA ZAUFANIE!

Zapraszamy do przeczytania całego artykuły i poznania historii Metamorfoz Studio FiguraKopiowanie zabronione. Treści chronione prawnie oraz monitorowane.

| Studio Figura International
Kopiowanie zabronione. Treści chronione prawnie oraz monitorowane.

| Studio Figura International

Pracodawca

 Aktualność

Studio Figura International rusza z Biurem KARIER !
Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, która stworzyła Międzynarodową Strukturę Gabinetów Modelowania Sylwetki w Polsce oraz UK, Grecji, Cyprze, Litwie, USA, Turcji, UAE, Norwegii, Ukrainie, Islandii, Australii.
W 2021 roku będziemy obchodzić 15 rocznicę działania firmy.
W oparciu o własną produkcję urządzeń, suplementów i kosmetyków zapraszamy Ciebie do rozpoczęcia z nami kariery zawodowej poprzez staż w naszej organizacji.

Wiemy, że po ukończeniu studiów niełatwo jest znaleźć pierwszą pracę. Wiemy, też że Twoja przyszłość zależy od tego jak zaczniesz swoją karierę zawodową. Chcemy dać Ci przykład dobrego, uczciwego i bardzo dynamicznego pracodawcy.

Mamy dla Ciebie wspaniałą szansę poznania i funkcjonowania firmy oraz kontakt z najbardziej wykwalifikowanymi ludźmi z branży. Zacznij z nami i ucz się od firmy, która jest największą strukturą gabinetów w Polsce.
Wyślij CV już dziś!
>https://studiofigura.olx.pl/oferta/praktyki-odplatne-grafik-social-media-ninja-marketing-specialist-CID4-IDH8Evo.html?fbclid=IwAR2WQfv7JUtOabsGviOJpwJaHrmLRA4YsNLkvIYyiLwuCsvMZoEqoAFbAUI

Pracodawca

 Aktualność

Krótka fotorelacja ze Szkolenia ????#SzkolenieSF z urządzeń ze strefy fitness oraz wellness ❤️ Nie tylko szkolimy NOWE gabinety przed Otwarciem, ale również doszkalamy zespoły na bieżąco ????????
Więcej informacji na temat szkoleń organizowanych z naszym udziałem znajdziecie na studiofigura.com.pl/szkolenia

Pracodawca

 Aktualność

W piątek odbyła się niezwykle ważna konferencja online. W rozmowie wzięli udział:

-Właścicielki Studio Figura: Klaudia Wieczorek, Monika Maj i Anna Morks,

-Izabella Michalak- prezes firmy Studio Figura International

-Natalia Janiak- dyrektor PR firmy Studio Figura International

-Sebastian Drobczyński-ekspert ds.wizerunku i marketingu politycznego

oraz goście honorowi

Pani Minister Jadwiga Emilewicz oraz  oraz WiceMinister Olga Ewa Semeniuk
Rozmowa dotyczyła przede wszystkim konkretnych dat i rozwiązań wykorzystywanych podczas odmrażania branży fitness. Cieszymy się, że jako Studio Figura kreujemy trendy i jesteśmy na liście podmiotów wspierających rozwój branży, i że to właśnie MY mamy szanse negocjować warunki z Panią Minister.
Nie możemy jeszcze oficjalnie podać dokładnej daty otwarcia wszystkich fitnessów, jednak możemy zdradzić, że stanie się to już wkrótce. Wiemy również, że zostaną znacznie zwiększone limity osób na  m2 powierzchni biznesu, a urządzenia będą mogły być umieszczone w odległości 1,5m od siebie.


Pozdrawiamy,
Studio Figura TEAM

Pracodawca

 Aktualność

Udowodniliśmy to! Udowodniliśmy, że jako sieć mamy  realny wpływ na branżę beauty!  W poniedziałek symbolicznie przywieźliśmy 11 tys. ankiet, wypełnionych przez klientki Studio Figura, które chcą wrócić do gabinetów. Cieszy nas, że akcja którą zorganizowaliśmy, przyniosła  tak wymierny efekt.
Duży może więcej.
300 właścicieli, a za nimi tysiące pracowników, to grupa robiąca wrażenie nawet na  partii rządzącej.
Cieszymy się ogromnie, że już za moment nasi Partnerzy będą mogli wrócić do pracy a klientki do dbania o swoje zdrowie.

Pracodawca

 Aktualność

Studio Figura jako koncept melduje swoją gotowość do pracy. Wczoraj w Poznaniu odbyła się konferencja z udziałem prasy, gdzie jako przedstawicielki gabinetów stanęły trzy właścicielki: Monika Sączek-Maj - Studio Figura Warszawa Targówek, Anna Morks - Studio Figura Wrocław Krzyki oraz Klaudia Wieczorem - Studio Figura Opole.
Publicznie oświadczyły, że gabinety Studio Figura są przygotowane do przyjęcia klientek z zachowaniem wszelkich niezbędnych środków ochrony osobistej, co z resztą w naszych gabinetach nie jest nowością.
Studio Figura w Polsce to 300 zdeterminowanych właścicielek oraz ponad 1500 pracowników gotowych by powrócić do swoich codziennych obowiązków.
Prawie 11000 ankiet przeprowadzonych z klientkami gabinetów jasno pokazują, że chcą one wrócić do aktywności fizycznej i dbania o swoje ciało i zdrowie w bezpiecznym miejscu jakim jest gabinet Studio Figura.
Zaraz po konferencji przedstawicielki gabinetów udały się do biura poselskiego Wicepremier i Minister Rozwoju Jadwigi Emilewicz z petycją zawierającą prośbę oraz rekomendację jak otworzyć branże, aby bezpiecznie wrócić do pracy.
Już wczoraj po konferencji media były pełne informacji o naszej petycji. Studia Figura #IdęPoSwoje! Radio, telewizja, prasa, social media. Jest nas pełno. Walczymy o dobro tysięcy ludzi, którzy potrzebują pracy oraz aktywności fizycznej!
EPOZNAN.PL


KONFERENCJA PRASOWA - Bezpieczny powrót do FIGURY!

Pracodawca

 Aktualność

My nie zwalniamy Naszych DZIAŁAŃ !Przedstawimy NOWOŚĆ- już niedługo w licencjonowanych gabinetach Studio Figura Sunny Studio, czyli DUŻO słońca w kilka CHWIL ! Bezpieczne opalanie natryskowe.  Zapewnij sobie piękny odcień opalenizny i bądź gotowa wiosenne kreacje.

Rollen Polska Studio Figura