Totalmoney.pl Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Totalmoney.pl Sp. z o.o.

Aktualność
Cześć:)
Zapraszamy Was do umieszczania opinii na temat pracy w totalmoney.pl, zadawania pytań, oraz sprawdzania co u nas słychać (aktualności, oferty pracy). Cieszymy się, że możemy być tutaj z Wami!
Pod naszymi skrzydłami jeszcze do września 2022 znajdowały się trzy spółki: Totalmoney.pl, Extradom.pl i Homebook.pl.
Co ważne, doszło do rozszycia spółek i obecnie pracujemy z nowym zarządem, w innym modelu i z nowymi perspektywami rozwoju.
Każdego dnia razem decydujemy o kierunku rozwoju w świecie finansów, Jeżeli chcesz stać się częścią naszej organizacji, serdecznie Cię zapraszamy – sprawdź nasze aktualne rekrutacje https://www.pracuj.pl/praca/totalmoney.pl%20sp.%20z%20o.o.;en?rd=30

Wpadajcie na nasz profil, sprawdzajcie aktualności i zadawajcie pytania! Jeśli chcecie podzielić się czymś lub zadać pytanie bardziej prywatnie mamy dla Was dwa adresy mailowe: w sprawa związanych z pracą piszcie na: hr@totalmoney.pl,.
Czytamy wszystkie opinie i informacje jakie zamieszczacie. Konstruktywna krytyka to nie to samo co obrażanie innych i brak szacunku. Stawiajmy przede wszystkim na szczery i otwarty dialog!
Pamiętajcie, że wszystkie wypowiedzi niezgodne z polskim prawem i regulaminem gowork.pl będą usuwane przez Administratora. W szczególności takie jak: wypowiedzi mogące obrazić uczucia religijne, zawierające pomówienia i oszczerstwa, znieważające inne osoby lub grupy ludzi, zawierające treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w totalmoney.pl. Jesteśmy przekonani, że razem możemy stworzyć jeszcze bardziej przyjazne środowisko pracy.
Pracownik z 3-letnim stażem

Pracuje w Totalmoney już trzeci rok i mogę śmiało powiedzieć, że to jedno z najlepszych miejsc pracy, w jakich miałem przyjemność pracować. Firma naprawdę dba o swój personel. Tutaj nie jesteś tylko "jednym z wielu". Twoje zdanie jest naprawdę ważne, a możliwości rozwoju są nieograniczone. Wspierają nas w zdobywaniu nowych umiejętności i podnoszeniu kwalifikacji. Totalmoney to firma, która nie tylko oferuje stabilność zatrudnienia, ale także daje możliwość rozwoju, zapewnia świetne warunki pracy i dba o swoich pracowników. Gorąco polecam!

Pracownik działu IT

Od dawna pracuję dla działu IT Totalmoney.pl (dla zespołu Rozwój Technologi, a nie dla zespołu E-commerce). Szefowa tego działu jest naprawdę uczciwą, szczera i ogarniętą osobą, rozumie o co chodzi w wytwarzaniu opragrowania i programowaniu ogólnie (czego niestety zazwyczaj nie można powiedzieć o osobach zarządzających w IT). Ludzię w zespole są naprawdę fajni, wszyscy wzajemnie się szanują, panuje luźna ale profesjonalna atmosfera, a nasz architekt oprogramowania to świetny gość z ogromną wiedzą, którą umie i chce przekazywać. Jeśli ktoś zastanawia się nad dołączeniem do IT w Totalu, zdecydowanie polecam, ale do działu Rozwoju Technologi.

@Pracownik działu IT

Dziękujemy za pozytywną informację zwrotną. Dokładamy wszelkich starań aby praca w Totalmoney.pl była satysfakcjonująca dla wszystkich naszych Pracowników. Takie wiadomości pokazują, że nasza praca przynosi odpowiednie efekty :)

Pracownik z 3-letnim stażem Nowy wpis

Dawid R Nowy wpis

Polecam z całego serca, Praca dla tych co lubią rozmawiać przez telefon i mają chęci i umiejętności sprzedażowe , Atmosfera w pracy jest naprawdę w porządku. Od razu dostajesz Umowę o prace, Premie które można zarobić są naprawdę w porządku ( o ile systematycznie pracujesz ) Plusem jest to ze każdy ma swoje indywidualne stanowisko ,które należy tylko do pracownika wiec nie ma tzw. walki o miejsce. Jeśli ktoś szuka jasno stawianych celów dobrego kontaktu z menadżerami i ma zaangażowanie. chęci sprzedażowe i umiejętności to pokocha tą prace jak ja :) Ps Wypożyczają hulajnogi Elektryczne wiec kolejny plus

Dawid R Nowy wpis

supersprzedający Nowy wpis

Pracuję już od kilku msc w totalu - jest to zupełnie inne call center niż te w których poprzednio pracowałam. Atmosfera jest mega luźna, reszta pracowników jest bardzo pomocna i miła a ze strony kierowników jest wsparcie na każdym poziomie! PS MAMY PYSZNĄ KAWĘ :)

Rekrutacji przebiegła w przyjemnej atmosferze z samymi konkretnymi informacjami odnośnie pracy oraz rzeczy, które oferuje firma przyszłemu pracownikowi.

Pytania krótkie, konkretne - nie powodujące jakiegokolwiek dodatkowego stresu przy rozmowie.

Lidia8710

Witam , chciałabym się dowiedzieć o pracy totalmoney w Chorzowie jako Specjalista ds. sprzedaży produktów bankowych - infolinia przychodząca. Chciałam zapytać o atmosferę pracy , jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna i na jakie zarobki mogę liczyć na początek ? Z góry dziękuje za odpowiedzi

pracuś
@Lidia8710

Atmosfera w pracy jest prawie jak w domu - pracownicy tak samo jak kierownicy są pomocni, mili ale nie zabraknie też czarnego humoru :P a sama rozmowa nie powiedziałbym, że jest to rozmowa o pracę ponieważ była bardzo luźna :)

Selvanis

Serdecznie polecam dla osób, które chcą się rozwijać w obszarze telefonicznej obsługi Klienta z uwagi na dobre warunki pracy (brak tzw. śmieciowych umów zlecenie), satysfakcjonująca podstawa + przejrzysty system premiowy. Dużym plusem jest to, że każdy pracownik ma własne stanowisko pracy co z pewnością wyróżnia się na tle pozostałych Call Center.

Sajkoo

Pracuje w callcenter od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolona z warunków panujących w tej firmie. Przełożeni angażują się w rozwinięcie danego projektu i pomagają rozwiązać każdy problem, mocno stawiają na rozwój firmy. Osobiście bardzo polecam pracę w tym miejscu :)).

Śmiało mogę polecić tego pracodawcę. Całkowicie inny poziom prowadzenia Call Center, a przez takich się wiele przewinęłam. Tutaj przoduje profesjonalizm, przyjazna atmosfera, pomoc w każdym aspekcie pracy. Zdecydowanie +.

anonimowy123

Jeśli chodzi o pracodwacę i kierowników naprawdę mogę polecić to miejsce pracy. Warunki dla mnie jako pracownika uważam, że są super.ekipa fajna i kierownicy (Kasia i Tomek). A co najważniejsze to zarobki na satysfakcjonującym poziomie. Z pewnością będę polecał prace na callcenter w Chorzowie.

Dziewczynaxo

Pracuję tutaj od jakiegoś czasu i mogę śmiało polecić, pracowałam u wielu pracodawców jeśli chodzi o call center ale mogę powiedzieć że to najlepsza firma. Osoby, które tu pracują są zawsze miłe, uśmiechnięte i pomocne. Szkolenie ,które jest przeprowadzone przez liderów jest na najwyższym poziomie, świetnie przygotowali mnie do pracy i liczę, że to będzie praca na dłuższy czas ;) Polecam wszystkim którzy lubią kontakt i pracę z klientem.

Całkiem niedawno rozpocząłem pracę w Total Money, jestem oczarowany. Przeszedłem tutaj z pracy z call center z o wiele niższym standardzie i to zmiana zdecydowanie na lepsze. Zespół ludzi wyrozumiałych, ale nastawionych na efektywną pracę oraz zysk. Bardzo serdecznie polecam.

Ciekawy

Czy ktoś już podjął pracę w tej firmie po wielkich zmianach? Jak się pracuje? Jaka atmosfera? Jak kierownictwo? Realne zarobki?

@Ciekawy

Cześć, jako nowy HR sami jesteśmy ciekawi odczuć, szczególnie nowych pracowników zatrudnionych w Sales Call Center - a zatrudniliśmy w tym miesiącu 5 osób w Chorzowie. Od czasu trudnych decyzji biznesowych i nowego formatu firmy, osobowo stabilnie a nawet kilka osób awansowało..

fuzyjny

To co się w tej firmie działo od 2020 roku nie mogło się skończyć inaczej. Fuzje, chore ambicje ZZtu, nierealne plany, niejasne oczekiwania, złe zarządzanie. Aż tu proszę, koniec 2022 roku, a tu zwolnienia i przekazanie władzy do Chorzowa. Witamy! :)

Halina
@fuzyjny

Ale to zwolnili pracowników ze wszystkich działów? Czy jakichś konkretnych? Do kiedy te zwolnienia mają w ogóle trwać? Nie przyjmują w takim razie aktualnie nowych osób?

Miti
@fuzyjny

I tak długo wytrwali. Dla mnie to nie firma to parodia firmy i to od wielu, wielu lat. Szkoda tylko ludzi ale dla ZZ to tylko komórki w excelu. (usunięte przez administratora)

Gabriela
@Miti

Czemu w czasie przeszłym piszesz? To ogłosili upadłość czy coś? Patrz, a ja nic nie wiem nawet. Przydałyby się jakieś newsy.

Iwona
@Miti

skoro według Ciebie to tylko komórki w excelu to jak aktualnie ich praca tutaj przebiega, jak jest zorganizowana i przede wszystkim płatna?

truestorybro
@fuzyjny

Dokładnie. Nie mówiąc o kółku wzajemnej adoracji, które "swoich" traktowało ok, a pozostałych pracowników (najczęściej nowych) bez szacunku. Wielokrotnie byłem świadkiem czy sam doświadczyłem chamskich zachowań i dyskryminujących odzywek przez osoby, które czuły się w firmie lepsze od innych i ważniejsze i nikt nie wyciągał żadnych konsekwencji bo np. ktoś był w firmie długo i był lubiany przez ZZ. Obgadywanie, tworzenie plotek, rzucanie do kogoś i na kogoś przekleństw, utrudnianie pracy były częstym zjawiskiem. Przez co tracili wartościowych pracowników, którzy mogliby wiele wnieść. Ale jak widać, karma wraca. Trzymam jednak kciuki aby teraz było lepiej i pod nowym kierownictwem nie dochodziło do takich (usunięte przez administratora)

NowyKandydat

Mam mieć rozmowę do tej firmy. Z tego co widzę, co opinie nie są pochlebne. 1.9*, to słabo. Mam duże obawy, czy nie wpadnę z deszczu pod rynnę. Praca ma być obecnie w Chorzowie. Proszę Was o rady. Polecacie tą pracę, czy nie.

xD
@NowyKandydat

We wrześniu zwolnili dużo ludzi z każdego działu. Praca była całkiem ok, ale obecnie są gorsze czasy w tej firmie i codziennie wprowadzają sporo zmian.

Beata
@xD

Czemu zwolnili tyle osób? To jest kwestia tego, że firma nie miała na wypłaty czy jak?

Onaaa96
@NowyKandydat

Heej, ja właśnie jutro mam rozmowę w Chorzowie .

Onaaa96
@NowyKandydat

A ty byłaś/ byłeś na rozmowę? Jak było ? Kiedy rozpoczęcie pracy ?

NowyKandydat
@Onaaa96

Tak, tak byłem, ale nie zdecydowałem się. Za dużo bym stracił, to co mam obecnie. Poczekam, zobaczę jak ten dział i praca rozwinie się do czerwca, a później zobaczmy...

Czołgista

Skuteczny w swoich działaniach Tandem z Superauto , naprowadzi Was na właściwe tory . I będzie Bosko i skutecznie. Pozdrowienia z Chorzowa

LOL
@Czołgista

Jaki skuteczny... przeciez to zwykle pionki i stanowiska za kupienie akcji WP z earnout-u XD

kralovec

cześć totalowcy, jak tam po zwolnieniach? czy w związku z szalejąca inflacją możecie spodziewac się podwyżek czy tak jak w wp nie ma takiej opcji bo prąd drogi hihihihihi :D . (usunięte przez administratora)

stalowa

Cześć, chciałabym zapytać czy pracownicy firmy totalmoney czują się dobrze po otrzymaniu kolejnego z rzędu tytułu pracodawcy roku? Coś tam się u Was zmieniło? były podwyżki i niegłodowe premie? Tylko pytam, bez czepialstwa z czystej ciekawości. No i jak tam atmosfera w firmie? jakieś nowe aferki? :)

Beata
@stalowa

No wydaje mi się, że jak ktoś dostaje takie wyróżnienie no to powinno być spoko. A jak było kiedyś? Pracowałś tam może?

stalowa
@Beata

Beatka a jeżeli ci powiem, że firma zapłaciła żeby dostać to wyróżnienie to zmienia postać rzeczy, czy nadal nie :) ? Pracowałam tam niestety kiedys przez pewien dłuższy czas i był dramat. Raczej wiele nie mogło się zmienić skoro menadżerowie w większości ci sami są. To daje do myślenia

@stalowa

Wyróżnienie Pracodawcy roku przyznawane jest przez renomowaną firmę Kincentric, która przeprowadza badanie wśród wszystkich pracowników firmy. Opłata, jaka ponosi się za badanie, nie przekłada się w żaden sposób na jego wyniki. Co do odczuć dotyczących pracy — bardzo nam przykro, że są one negatywne, ale oczywiście rozumiemy, że każdy ma swoją percepcję. Bardzo cenimy sobie długoterminowe współprace, dlatego fakt, że wielu pracowników (również menedżerów) kontynuuje z nami swoją przygodę zawodową, od wielu lat, jest dla nas dodatkową motywacją.

Totalny

Cześć, drogi zarządzie totala, zróbcie może najpierw "employee first day" zamiast "user first". Myślę, że ludzie by się ucieszyli gdyby wreszcie zaczęło być normalnie i wszyscy czuli się ważni i dowartościowani. I nie kupujcie już tego sponsorowanego rankingu dla najlepszego pracodawcy bo pracownicy co roku przecierają oczy ze zdumienia. Polecam autorefleksję i zaczęcie od pracy u podstaw. A jak wiadomo dobry pracownik to podwalina sukcesu firmy. Nie zaczynajcie znowu od (usunięte przez administratora) strony. bez poważania, Totalny

@Totalny

Drogi Totalny, jako były pracownik możesz nie wiedzieć, że podczas naszych Userfirst Day już od dłuższego czasu kwestie pracownicze (i pracowników) są jednym z głównych obszarów. Zarówno w warstwie prezentacyjnej, jak i odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie do nas trafiają przed eventem. Gdybyś chciał poznać więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej :) Spokojnego weekendu

Totalny
@Totalmoney.pl Sp. z o.o.

A to ciekawe. Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle cytując klasyka? Ludzie są ciągle sfrustrowani, zdenerwowani i czują się niedoceniani a wy udajecie, że wszystko jest w porządku. Smutne to. Nie pozdrawiam

Karol

Dlaczego usuwacie posty i komentarze o patologiach panujących w tej firmie?

@Karol

Administrator (GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o. o.) usuwa posty i komentarze, które są niezgodne z Regulaminem świadczenia usług drogą elektroniczną w ramach serwisu należącego do GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o. o. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia

Opinie
@Karol

Są usuwane po publikacji, czyli na prośbę pracodawcy. Gdyby posty zawierały treści niezgodne z regulaminem to GoWork by ich po prostu nie publikował. Niestety, wszystko można za pieniądze, choć tu na krótką metę - wystarczy porozmawiać z jakimkolwiek pracownikiem :)

@Opinie

Jedyne komentarze, które są zgłaszane do moderacji to te, które są niezgodne z regulaminem. Pozdrawiamy

TM

ZZ: rączka rączkę myje, kolesiostwo jak się patrzy. Nic dziwnego, że dzieje się jak się dzieje. Wspomniany tu AK nie pozwoliłby na to. Nigdy nie zapomnę ostatniej prezentacji UFD kiedy dowiedziałam się o inicjatywach, które zostaną podjęte w moim zespole. Świetny moment na komunikację, nie ma co. Żałosne. Najlepsza była dyr CC, która zmiany w swoim dziale porównywała do wymiany silnika, niezła bekę mieli wszyscy uczestnicy. Miło się czytało czat online :D

@TM

W firmach, w których pracuje kilkaset osób rzadko (pewnie nigdy) zdarza się tak, żeby wszyscy mieli takie samo zdanie na jeden temat i jest to dla nas naturalne. Podczas ostatniego spotkania zespołów (UFD) każdy miał możliwość zadać pytanie, do czego zawsze zachęcamy, bo na wszystkie pytania padły odpowiedzi. Pozdrawiamy niezmiennie szanując prawo do innego zdania.

Zostaw merytoryczną opinię o Totalmoney.pl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Totalmoney.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Totalmoney.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Totalmoney.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 10 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Totalmoney.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Totalmoney.pl Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Totalmoney.pl Sp. z o.o.