Opinie o Homebook.pl w Wrocław Jaworska 13

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Homebook.pl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Homebook.pl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Homebook.pl w Wrocław Jaworska 13

Ile teraz doświadczenia potrzeba aby dostać się na testera? Widziałem ofertę od nich z kiedyś, w której i tak nie zostało to jakoś jasno sprecyzowane. W każdym razie z ponad rok już mam za sobą jeśli chodzi o testy apek webowych i narzędzi z przeglądarek. Zastanowił mnie jednak ten brak opinii. nie maja rotacji?

Nowy wpis

Aktualność

Dwa razy w roku obchodzimy swoje święto – User First Day. Skąd taka nazwa?

Misją naszych trzech połączonych serwisów (Totalmoney.pl, Extradom.pl, Homebook.pl) jest User First. To użytkownik jest w centrum naszego zainteresowania i na biznes patrzymy z jego perspektywy. Ale nie zapominamy, że użytkownikami są także pracownicy :)

W miniony piątek (12.03.2021), już po raz piąty, odbyło się spotkanie wszystkich pracowników, na którym Zespół Zarządzający oraz Liderzy zespołów, opowiadali nam co wydarzyło się od ostatniego UFD oraz pokazali plany na przyszłość.

Po części oficjalnej integrowaliśmy się w wirtualnych eskape roomach, a także mogliśmy przegryźć coś pysznego.

Trzymamy kciuki za to, żeby następne spotkanie odbyło się już offline!
Nowy wpis

Aktualność

Wczoraj, w naszych trzech połączonych zespołach (Homebook.pl/Extradom.pl/Totalmoney.pl), świętowaliśmy Dzień Kobiet. Jesteśmy zdania, że to pomyłka, że tak ważny dzień jest tylko raz do roku!

Na Panie, które były tego dnia w biurze, czekał słodki poczęstunek (żałujemy, że nie każdy mógł się na niego załapać).

W związku z tym, że większość z naszych 150 Koleżanek, pracuje w trybie Home Office i nie mogliśmy postawić kwiatka, na każdym biurku osobiście, postanowiliśmy podziękować im w trochę inny sposób. Każda z naszych Totalnie&Extra&Inspirujących Kobiet otrzymała drobny upominek – voucher na zakup kwiatów.

Nasze drogie Panie mamy nadzieję, że kiedy postawicie na swoich domowych biurkach zamówionego kwiatka, uśmiechniecie się choć trochę na myśl o męskiej części naszej ekipy.

A Wy jak świętowaliście ten wyjątkowy dzień?

Dzień dobry :)

Zapraszamy Was do umieszczania opinii na temat pracy w homebook.pl, zadawania pytań, oraz sprawdzania co u nas słychać (aktualności, oferty pracy). Cieszymy się, że możemy być tutaj z Wami!
Pod naszymi skrzydłami znajdują się trzy spółki: Homebook.pl, Extradom.pl, Totalmoney.pl. Każdego dnia razem decydujemy o kierunku rozwoju w świecie: finansów, budowy domów i wyposażenia wnętrz. Jeżeli chcesz stać się częścią jednego z nich (a może wszystkich razem?), serdecznie Cię zapraszamy – sprawdź nasze aktualne rekrutacje https://www.pracuj.pl/praca/totalmoney.pl%20sp.%20z%20o.o.;en?rd=30

Wpadajcie na nasz profil, sprawdzajcie aktualności i zadawajcie pytania! Jeśli chcecie podzielić się czymś lub zadać pytanie bardziej prywatnie mamy dla Was dwa adresy mailowe: w sprawa związanych z pracą piszcie na: hr@homebook.plw pozostałych tematach: katarzyna.nowak@totalmoney.pl.
Czytamy wszystkie opinie i informacje jakie zamieszczacie. Konstruktywna krytyka to nie to samo co obrażanie innych i brak szacunku. Stawiajmy przede wszystkim na szczery i otwarty dialog!
Pamiętajcie, że wszystkie wypowiedzi niezgodne z polskim prawem i regulaminem gowork.pl będą usuwane przez Administratora. W szczególności takie jak: wypowiedzi mogące obrazić uczucia religijne, zawierające pomówienia i oszczerstwa, znieważające inne osoby lub grupy ludzi, zawierające treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w homebook.pl. Jesteśmy przekonani, że razem możemy stworzyć jeszcze bardziej przyjazne środowisko pracy.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Homebook.pl - Wrocław

Homebook.pl