Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

Opinie o Geyer & Hosaja Sp. z o.o.

Mikołaj

Ho Ho Ho Merry Christmas. znów w piątek wigilia i fałszywe uśmiechy i łamanie się opłatkiem a za plecami wiadomo jak jest ,no i nagrody dla pracowników tylko się zastanawiam kto dostanie w biurze jak jedna Pani odeszła i co roku dostawała jako wzór pracownika oddanego :-)

@Mikołaj

Chętnie dowiemy się jak jest "za plecami". Mikołaju, Ty potrafisz wejść nawet przez komin, a zatem na pewno weźmiesz udział w piątkowym Spotkaniu. Wówczas zaspokoimy Twoją ciekawość, kto dostanie nagrodę roczną. Wskaż nam też ukradkiem tych, którzy fałszywie się uśmiechają, byśmy wiedzieli. Wtedy spróbujemy zadbać, by ich uśmiech w przyszłości był prawdziwy.

Mikołaj 2
@Mikołaj

Święta prawda potwierdza nie powinno być nagród tylko raz do roku 13 pensja, dla wszystkich pracowników, Wesołych Świąt.

XYZ

Podajcie jakieś wydział gdzie brygadzista PRACUJE. Może mikser i magazyny . Reszta to?

Czy poziom wynagrodzeń w Geyer & Hosaja Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na GoWork.pl 27 września.

xxx

To znaczy? Jakie było wcześniej, a jakie jest teraz? Masz na myśli też, że nowi pracownicy mają mniej proponowane niż kiedyś? Zastanawiam się, bo od września szukają Operatora Maszyn i myślałem nad aplikacją, ale no właśnie tak myślę, że skoro do połowy grudnia jest oferta aktualna, no to pewnie ciężko im kogoś znaleźć..

Noble

Dlaczego pokazują ile dają pracownikowi! ile dokładają firma,niech pokarza ile zarabia góra... Miały być podwyżki a tu jak nie było tak nie ma,z tego co wiadomo bylo,powiedziano że nie będzie bo ludzie się zwalniają chore myślenie,zamiat zatrzymać ludzi dać ludziom lepsze pieniądze to mają gdzieś... Nie wiem na co czekają, że jakoś to będzie nie sądzę,

@Noble

Kiedy miały być podwyżki? Szefostwo mówiło o nich oficjalnie czy tylko krążyły takie plotki? Myślisz że do końca roku coś się ruszy w tym temacie czy dopiero w przyszłym?

ABC

W przyszłym roku będzie podwyżka bo do niej zmusza ustawa i nie chodzi tu o stawkę miesięczną a o stawkę godzinową 27,7 zł minimum

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Kontrolingu w firmie Geyer & Hosaja Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Cześć, szukają Operatora Maszyn i Urządzeń w Partyniu i myślę nad aplikacją i w sumie nie wiem, czytając te wasze opinie, że zarobki słabe, odzież ochronna kiepska i że produkcja gorzej traktowana :< możecie rozwinąć te zarobki u nich? Dają chociaż więcej niż minimalną krajową? A w związku z tym, że są szkodliwe warunki pracy, to pracownik dostaje jakiś dodatek zdrowotny?

Nie jest tak źle. Może tylko KIEROWNICTWO wytłumaczy , dlaczego jeśli pracy jest coraz więcej,to premie są niskie. Były premie po 900 zł a są jakie są . Pracy jest coraz więcej. Na BRD i na MRE i na konferencji tych wydziałów brakuje ludzi. Ja wiem , że ktoś tam przewalił ileś pieniędzy, ale to nie powinno odbijać się na pracownikach. I jeszcze jedno niech co niektórzy tzw planiści popracują na produkcji Jak można planować produkcję , jeżeli nie pracowali na produkcji .

@Pracodawca

Dzień dobry, Proszę nie wierzyć w plotki. Rzadko ktoś zamieszcza pozytywne komentarze na portalu internetowym typu gowork, gdzie pracownicy mogą się anonimowo wypowiadać,. Z reguły pracownicy nie doceniają ani pacy ani pracodawcy. Ja jednak zachęcam do kontaktu osobistego. Jeżeli ktoś ma coś do zarzucenia swojej firmie, to proszę być na tyle odważnym aby zgłosić to do przełożonego, a jeśli to nie przyniesie skutku, to do działu HR. Odpowiadając na główne pytanie - czy warto aplikować. W firmie pracuje ponad 600 osób, niektórzy pracują tu od początku, zarobki nie są złe, znacznie przekraczają minimalną krajową - na produkcji. Ubrania robocze spełniają wszystkie wymagania BHP. Firma ponadto oferuje wiele bonusów pracownikom, które mają wymiar finansowy i znacznie odciążają budżet pracownika. Zapraszam do aplikowania.

On
@@Pracodawca

ZNACZNIE przekraczają minimalną krajową. Ciekawe jak to ktoś wylicza? Jakie to niby bonusy finansowe? Parę groszy na święta? Dwadzieścia lat temu brałem na święta 1200 plus paczki dla dzieci.przecierz to z naszych odłożonych na socjal pieniędzy.Nikt nikomu nie daje że swoich prywatnych środków.A że np.wycieczki rowerowe kosztują to niech płaci ten kto jedzie

Zzx
@@Pracodawca

Mam pytanie . Zarobki znacznie przekraczają minimalną krajową na produkcji.Proszę poinformować jak znacznie przekraczają minimalną krajową w tzw administracji

@On

No to powiedz ile dostaje się na święta. Mówimy tutaj o świętach grudniowych? O jakiej wartości teraz dzieci dostają paczki?

Xxx

Tak nie powinno być na rolnictwie jeden ma jedną. Prasę i sobie robi a niektórzy rzucają na 3 prasy np jak nie bylo ludzi od nas chodzili na miksery i na magazyn ale z magazynu lub z miksera nie daj jak brakuje ludzi

Odnośnie kart co mamy na jedzenie jedzenie w górę a na karcie jest dalej taki sam limit moglibyście zwiększyć większy limit albo żeby pieniądze z którego miesiąca Nie wykorzystaliśmy żeby przechodziły na następny miesiąc jeszcze jedno Dlaczego firmy zewnętrzne mogą jeść bez limitu bo my mamy limit niech już dla wszystkich będzie tak samo

Niko

Jaki jest limit na karcie to znaczy ile dają na jedzenie? Serio niewykorzystane środki się nie sumują? Gdzie w ogóle można korzystać z tych kart? W jakich restauracjach?

@Niko

Dzień dobry, Karta jest przeznaczona tylko dla naszych pracowników i korzystać z niej można tylko w naszej firmowej kantynie. Limit środków jest uzależniony od długości miesiąca. Środki się nie sumują ze względów podatkowych.

Prins

Co do ostatniego informacji na kantynie ile pracodawca placi za pracownikow to mam pytanie jak tak ciezko jest to nie lepiej zamknac firme

On
@Prins

Na wszystkie składowe tego diagramu musi zarobić pracownik pracodawca nie dopłaca ze swoich prywatnych środków

Klara

Ludzie często chcą iść na łatwiznę... ;/ ale skoro mówisz tak o awansie, to czy jest to konkretny czas od zatrudnienia, w którym można dostać wyższą posadę? i jakie kwestie trzeba spełnić, aby otrzymać taki awans?

Zzz

Dlaczego nikt z kierownictwa nie pojawia się na hali produkcyjnej w południe kiedy temperatura przy pracach wynosi 60 - 80 stopni

@Zzz

Kierownictwo pojawia się na halach w godzinach południowych, natomiast jest kilka hal i nie zawsze uda się dotrzeć w samo południe do każdej. Na halach zawsze przebywają brygadziści.

Zzx
@Zzz

Niech brygadzista pokaże co potrafi Który umie a powinien umieć pokazać jak się powinno pracować na tej a nie innej prasie Raz na jakiś czas powinni przepracować na prasach cały dzień

@pracownik

Ogólnie na firmie panuje minimalny szacunek dla pracownika. Od pomocnika , brygadzistów do mistrzów włącznie. Po otrzymaniu odrobiny władzy wszyscy robią się nadenci.Brak pomocy w razie problemu " powinnaś przewidzieć to wcześniej " takie słowa padają. I pretensje że chwilę się siedzi lub gdzieś stoi. Przyjdą kierownicy z biura na chwilę i wszystko źle a po człowieku się leje. Jak mamy się szanować to niech kierownicy zrobią to wcześniej.

ABV
@@pracownik

Dawno dawno temu gdy nie było pracownika brygadziści brali się za robotę. Który z nich potrafi pracować na prasach .Powinni co jakiś czas normalne popracować

Trick

Dzień dobry, jaka atmosfera panuję w firmie ?

@Trick

Nasza firma jest firmą rodzinną, więc i atmosfera jest jak w rodzinie :-).

Ludzie z natury są dobrzy i pomocni sobie nawzajem. To walka o pieniądze ich tak zniszczyły do szpiku kości. Wiecej, wiecej, wiecej... Na każdym szczeblu kariery coraz wiecej. A może by tak zacząć wydawać po prostu mniej pieniędzy

MariuszDd
@@Ja

Ludzie są dobrzy, a nawet lepsi jak ich się szanuje, jak otrzymują płacę adekwatną do wykonywanej pracy i zaangażowania. Na koniec, ale to jest najważniejsze, że zacząć się w tym miejscu powinno od dbania o warunki, które będą sprzyjać lepszej ochronie zdrowia.

Obserwatorka

Zaleciła bym badania alkomatem pracowników (łącznie z przełożonymi) pakowania dywaników oraz konfekcji brd, strach chodzić jak niektórzy jeżdżą wózkami. O procesjach na papierosa już nie wspomnę.

XYZ

Oczywiście nie dzieciom a pracownikom

Antek

Czy firma testuje pracowników do ile można zejść z wypłatami, bo już nie długo zejdziemy do magicznej liczby 2 tys w tych czasach .jak by nie było polecam prace u nas hmmm może niech firma odpowie na moje pytanie a nie usuwa nie wygodne komentarze my po prostu chcemy żyć godnie

@Antek

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dot. wysokości zarobków to zapraszamy do działu HR.

Bambo

Witam, czy poszukują państwo laborantów z doświadczeniem do pracy? A może jest ktoś, kto pracuje i opowie, jakie są warunki. Pozdrawiam

@Bambo

Zapraszamy do aplikowania :-). Szczegółowe informacje dotyczące warunków zatrudnienia zostaną przekazane podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Wojtek

Witam planuje złożyć CV do firmy jaka atmosfera tam panuje? I na jakie zarobki mniej więcej się nastawić?

@Wojtek

Wszystko zależy od tego, na jakie stanowisko aplikujesz. Szczegółowe informacje otrzymasz podczas spotkania rekrutacyjnego. Zapraszamy do aplikowania :-)

Bab

Pracowałem w tej firmie 5 lat więc się wypowiem. Zarobki nie najgorsze lecz jak na takie wrunki pracy nie wygórowane, praca nie przyjemna uporczywy zapach i w ciepłe dni bardzo gorąco, praca w stresie ciągle gonią aby robić więcej i więcej co nie jest proste a czasami wręcz niewykonalne, duży plus za stołówkę jedzenie dobre. Po dłuższej pracy w tych warunkach odczuwa się ubytki na zdrowiu.

Pracownik G&H.

Wiem że nie wszystko i wszystkim pasuje. Pracuje tam od prawie 16lat. Też narzekam na wypłaty bo to śmiech na sali w dzisiejszych czasach.. P.S. Piszcie zażalenia poprawną polszczyzną. Stawiacie takie byki że ciężko zrozumieć o co chodzi.. pozdrawiam.

Olga
@Pracownik G&H.

16 lat to baardzo długo, czyli jednak musisz mieć powody, skoro tam nadal pracujesz. Co cię tak trzyma w firmie, jakieś plusy? :) Co do narzekania na wypłaty, co ile zdarzają się podwyżki w takim razie? Ne masz jakiejś premii za tak długi staż pracy? Dużo pracowników pracuje tyle lat, podobnie do Ciebie?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Operator Obrabiarek CNC w firmie Geyer & Hosaja Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Geyer & Hosaja Sp. z o.o. - Radomyśl Wielki

• Jak się pracuje w Geyer & Hosaja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geyer & Hosaja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geyer & Hosaja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 18 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geyer & Hosaja Sp. z o.o.