Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

BASIA

Wzięłam udział w kursie II stopnia z podstaw księgowości. Zajęcia prowadziła Pani Ania Malinowska. Jestem bardzo zadowolona z kursu. Wykłady i Wykładowca świetnie przygotowani. Pani Ania cierpliwa, wyrozumiała i świetnie tłumaczy. Dziękuję

Gosik

O to to, zgadzam się! Chaos i żenada. Myślałam że się czegoś nauczę, ale z tym raczej słabo. Dla nich liczy się tylko podpis na liście obecności

@ kandydat

Brak jakiejkolwiek wyobraźni w układaniu planu zajęć . Zajęcia w dwóch różnych miejscach i czas na przemieszczanie się to 5 min 3.5 km . Totalna porażka , brak wyobraźni . Oczywiście taki plan zajęć przedstawił Żak w Sieradzu

mariola

Korzystałam z usług tej firmy, z pewnego kursu. Zajęcia były przekładane kilkukrotnie. Jeżeli chodziło o podpisanie umowy to dało się wszystko od razu załatwić ( bo pieniądze oczywiście) , najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Zajęcia były skracane. A żeby otrzymać certyfikat to już czekam drugi miesiąc. Kompletnie nie polecam tej firmy.

Spoko

Jak oceniasz szkole?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Erykk

Najgorsza szkoła do jakiej chodziłem nie wywiązują się ze swoich obowiązków zajęcia wgl nie są prowadzone Do tego (usunięte przez administratora) tyle co mam do powieszenia o tej szkole Z daleka od tego (usunięte przez administratora)

Yhhhhh

Nie polecam pracy ze względu na kierownika północ. Traktuje on pracę jak rozrywkę. Nie reaguje na ważne rzeczy i zamiata je pod dywan lub ukrywa przed centralą. Wyżywa się na tobie jeśli nie jesteś dostępna tak jak on by tego oczekiwał, i nie myślę tu o pracy. Ta co jest dostępna może robić co chce, chodzić lub nie chodzić do pracy a czas pracy ma normalnie liczony po 8h, nie musi ta osoba pracować bo inni robią to za nią i to wedle kierownika jest w porządku. Ciągle kłamstwa, (usunięte przez administratora) i krętactwo. Nie wiem kto wybrał tak nieodpowiedzialna osobę na tak istotne stanowisko.

Sekretarze
@Yhhhhh

A to ciekawe bo pracujemy z tym kierownikiem kilka lat i to co przeczytałyśmy jest po prostu wierutnym kłamstwem. Kierowniku pozdrawiamy :) i niech Pan do nas wraca.

Sekretarzee
@Sekretarze

Nam też się dobrze z nim pracowało. Mógłby do nas wrócić.

Viktoriia Dubrova

Polecam Państwu online kurs "Podstawy ksiengowości" prowadzony przez p. Annę Malinowską. Zajęcia intensywne, bardzo skuteczny. Obok teorii - dużo zadań praktycznych. Organizacja kursu, przkazywanie informacji i kontakt z prowadzącą - bardzo dobry. Dziękuję bardzo!!! Zapisałam się na drugi kurs. I mam nadzieję, że na następny kurs też trafię do pani Malinowskiej.

Polecam Państwu kurs online "Kadry, ZUS i płace" prowadzony przez p. Annę Malinowską. Zajęcia intensywne, jednak cała organizacja zajęć, sposób przekazywania wiedzy /nierzadko zupełnie nowej/ - bardzo skuteczny. Obok niezbędnej teorii - dużo zadań praktycznych, na czym zależało mi najbardziej. Organizacja kursu, przkazywanie informacji i kontakt z prowadzącą - bardzo dobry.

Joanna

Kurs kadry, płace, ZUS oceniam na bardzo dobry. Pani Anna Malinowska prowadząca kurs posiada ogromną wiedzę którą potrafi przekazać słuchaczom. Dzięki temu kursowi nauczyłam się obliczać m.in listy płac. Polecam !!

Nadia

Kurs kadry płace ZUS, prowadzony przez Panią Annę Malinowską oceniam bardzo pozytywnie - mimo intensywności spotkań dużo można się nauczyć. Serdecznie polecam :)

kadrowa

Pracowałam 2 lata na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac, z powodów zdrowotnych byłam zmuszona do przerwy w pracy przez 9 miesięcy, co spowodowało, że bałam się powrotu do pracy, z powodu braków w wiedzy merytorycznej, czułam się niekompetentna, by ponownie zająć ww. stanowisko. Ale znalazłam informację w internecie, że Centrum Nauki i Biznesu ŻAK, prowadzi pełne szkolenia z Kadr, Płac i ZUS'u. Jestem już po zaliczonym egzaminie i bardzo się cieszę, że uczestniczyłam w kursie, wzmocniłam swoją wiedzę merytoryczną, a poprzez wykonywanie wielu zadań praktycznych, nie obawiam się powrotu do pracy. Wiele spraw zostało mi przypomniane, oraz uaktualniłam swoją wiedzę o nowe artykuły z Kodeksu Pracy, ponieważ co jakiś czas są wprowadzane nowe zasady przez nasz rząd. Polecam szkolenia w ŻAK'u, prowadzący są bardzo cierpliwi i pomimo wielu pytań, spokojnie, każdą niejasność wyjaśnią.

PatrycjaP

Kurs KADRY, PŁACE, ZUS - jestem bardzo zadowolona. Prowadząca w sposób jasny i przystępny wytłumaczyła wszystkie zagadnienia, poświeciła dużo czasu i dostosowała godziny zajęć do pracujących kursantów. Polecam

agnieszkapa29@wp.pl

Kurs KADRY, PŁACE, ZUS bardzo się podobał i moja opinia jest pozytywna. Dziękuję i pozdrawiam. Agnieszka

Karen.28

Nie polecam kursów online, brak jakichkolwiek informacji przy zapisie na kurs i wprowadzanie ludzi wbłąd przy podpisywaniu umowy. Zapisując się na kurs miesiąc wcześniej, po rozpoczęciu wykładów mimo to, że coś może tobie nie odpowiadać i chcesz zrezygnować to i tak musisz zapłacić za cały kurs. (usunięte przez administratora)pieniądze od ludzi za nic. Totalna porażka i bezczelność. Mimo to,że ich pracownik popełnił błąd nie są wyciągnięte żadne konsekwencje i tak Ty musisz płacić pieniądze mimo składanych reklamacji. NIE POLECAM I ODRADZAM KAŻDEMU!!!

Polecam kurs kadry I płace z Panią Anią Wszystko super wytłumaczy, kurs sam w sobie trwał dwa tygodnie w godzinach popołudniowych, na końcu jest egzamin. Bardzo polecam dużo wiedzy w krótkim czasie

Mirella

Szkolenie w Żak Centrum Nauki i Biznesu na kierunku Kadry, Płace, Zus online było wyczerpujące merytorycznie, bardzo dobra organizacja spotkań. Zajęcia bardzo ciekawe, a uczestnictwo w nich to czysta przyjemność. Mam wrażenie, że wiedza sama wchodzi do głowy, gdy zajęcia są prowadzone w ten sposób. Prowadząca zajęcia Pani Anna Malinowska bardzo sympatyczna, otwarta, przystępna dla uczestników i pomocna. Wysoki poziom merytoryczny, zajęcia prowadzone w sposób zrozumiały, a wszelkie wątpliwości wyjaśniane na bieżąco, bardzo dużo praktyki. Polecam!

M.N.

Ukończyłem kurs Kadry, Płace i ZUS u pani Anny Malinowskiej i jestem bardzo zadowolony z jego przebiegu. Zajęcia prowadzone w jasny i klarowny sposób, sporo zadań do przećwiczenia, otwartość na wszelkiego rodzaju sugestie odnośnie spotkań czy pytania, jak najbardziej na plus.

@kamcia

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA W SIERPNIU ukończyłam kurs "Kadry, płace ZUS". Pani Ania Malinowska była bardzo miła, Tłumaczyła wszystko krok po kroku zadania oraz obsługę dwóch programów płacowych, nawet dla początkującej było wszystko zrozumiałe. BARDZO POLECAM SUPER !!! :)

Dominika.

W lipcu ukończyłam kurs "Kadry, płace ZUS". Połączenie z wykładowcą bez zarzutów, 15 min. przed zajęciami. Pani Ania Malinowska była bardzo miła, w sposób spokojny i wyczerpujący odpowiadała na wszystkie zadane pytania, wątpliwości; Tłumacząc krok po kroku zadania oraz obsługę dwóch programów płacowych, tak że nawet dla początkujących było wszystko zrozumiałe. BARDZO POLECAM !!! :)

Iwona

Szkoła ŻAK to kompletna porażka i wyłudzanie pieniędzy od ludzi może w końcu ktoś się tym zajmnie. A jak komentarz szkołu nie jest pozytywny się usuwa wtedy. Pozdr,

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 115, z czego 25 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.