Aktualności

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.
pracodawca

Pakiet Korzyści Florysta
Po jednoczesnym ukończeniu kierunków Florysta i Dekorator wnętrz, nasi absolwenci zwiększają swoje szanse na wysokie zarobki, dzięki umiejętności kompleksowego zaaranżowania przestrzeni mieszkalnych i użytkowych oraz ozdobienia ich niezbędnymi w pięknych wnętrzach kompozycjami kwiatowymi i roślinnymi
 
Słuchacze decydujący się na Pakiet Korzyści zyskują 25% zniżki na kierunek płatny.
 
Naukę można uzupełnić również o:
Kurs decoupage
Kurs profesjonalnej obsługi klienta - skuteczne techniki sprzedaży i negocjacji

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.
pracodawca

Kąciki kawowe

 

W kilkudziesięciu naszych oddziałach na terenie całej Polski, specjalnie dla naszych słuchaczy, zostały zorganizowane Kąciki kawowe. Wychodząc naprzeciw Ich oczekiwaniom, stworzyliśmy miejsca, w których mogą się zrelaksować przy kubku kawy lub herbaty podczas przerw między zajęciami w naszych szkołach lub podczas zwyczajowego pobytu w sekretariacie szkoły.

Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z miast: Chorzów, Gdańsk, Kwidzyn, Opole

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.
pracodawca

Pakiet Korzyści Technik usług kosmetycznych
 
Połączenie kierunków Technik usług kosmetycznych oraz Wizażystka/Stylistka dostarcza najbardziej pożądanych na rynku kosmetycznym umiejętności. Dzięki takiemu pakietowi absolwentka może kompleksowo zadbać o swoje klientki – poczynając od zabiegów upiększających, przez sztukę makijażu, aż po kreowanie wizerunku dzięki odpowiednio dobranemu ubiorowi. To połączenie doskonale sprawdza się też w pracy dla magazynów mody!
 
Słuchacze decydujący się na Pakiet Korzyści zyskują 25% zniżki na kierunek płatny.
 
Naukę można uzupełnić również o:
Kierunek szkoły policealnej Manikiurzystka                 
Kurs Manicure hybrydowego
Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.
pracodawca

Chciałoby się rzec "nic się nie stało, Polacy nic się nie stało...". Oczekiwania były, kibicowanie również. Może następnym razem.

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.
pracodawca

ELBLĄG - Strefa Kibica – Mundial 2018
Żak kibicuje naszym!

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.
pracodawca

SUWAŁKI - Strefa Kibica – Mundial 2018
Żak kibicuje naszym!

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.
pracodawca

MŁAWA - Strefa Kibica – Mundial 2018
Żak kibicuje naszym!

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.
pracodawca

Jeden z naszych pracowników szkoły Żak w Opolu podjął współpracę z Biblioteką Obcojęzyczną w Opolu. Dzięki temu Żak, jako jedyna placówka edukacyjna – oprócz uczelni wyższych – miał możliwość uczestniczenia w pierwszym opolskim wydarzeniu polsko-ukraińskim – „Opolskie Wita!’’. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu i odbyło się 27.05.2018 r.
            Podczas wydarzenia promowaliśmy nasze stanowisko informacyjne wraz z wykładowczynią kierunku Florysta. Osobom zainteresowanym przedstawiane były możliwości nauki, jakie szkoła Żak oferuje słuchaczom z Ukrainy. Przekazywana była również bardzo ważna informacja, że dzięki nauce w naszej szkole można dodatkowo nauczyć się języka polskiegoi to całkowicie za darmo.
Stoisko cieszyło się bardzo dużą popularnością ze względu na pięknie wykonane kompozycje florystyczne, które je ozdabiały.

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.
pracodawca

Piknik Dobrych Uczynków – szkoła Żak w Zielonej Górze

19 maja w Słubicach odbył się Piknik Dobrych Uczynków. Jest to coroczna impreza organizowana przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, której celem jest zbiórka funduszy na konkretny cel. Tej edycji przyświecała zbiórka pieniędzy na „drugi dom” wychowanków SOSW, aby internat był miejscem, w którym będą czuli się dobrze i bezpiecznie.
Szkoła Żak w Zielonej Górze również postanowiła przyłączyć się do tak szczytnej akcji. Podczas festynu nasi słuchacze kierunku technik masażysta wykonywali masaże dla osób zgromadzonych na pikniku, a najmłodszym były wręczane balony Żaka.
Sam piknik to doskonała okazja do miłego spędzenia wolnego czasu oraz integracji lokalnej społeczności. Przez organizatorów została przygotowana masa atrakcji, domowe ciasta i lemoniada, konkurencje sportowe, kurs tańca zumba, place zabaw dla najmłodszych. Całość ze zbiórki została przeznaczona na pomoc w wyremontowaniu internatu w Słubicach.

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.
pracodawca

Gra miejska w Kwidzynie
 

26 kwietnia odbyła się 4 edycja Gry Miejskiej skierowanej do posiadaczy Kart EURO26 Kwidzyn Moje Miasto w Kwidzynie. Wzięli w niej udział gimnazjaliści z kwidzyńskich szkół. Podzieleni na grupy odwiedzali różne lokalizacje w mieście, np. Kwidzyńskie Centrum Kultury, Hufiec ZHP, Eko-Inicjatywę itp., w których wykonywali zadania i zdobywali za nie punkty. Na koniec na Terenach Rekreacyjnych Miłosna, odbyło się ognisko, przygotowane przez organizatorów, a na uczestników czekały nagrody.

Jednym z miejsc, które odwiedziły drużyny, była również kwidzyńska szkoła Żak. Uczniowie mieli w niej kreatywne zadanie: przygotowanie prezentacji/plakatu dotyczącego Żaka. Na jego wykonanie mieli 30 min. Otrzymali podstawowe informacje o Żaku (oferta skierowana jest do różnych grup społecznych, np. seniorów; do wyboru są atrakcyjne kierunki, kursy; do wygrania atrakcyjne nagrody w konkursach). Zostali również wyposażeni w materiały: nasze plakaty i ulotki, mazaki i inne przybory. To co musiało się pojawić na pracy, to napis: „Chcę być słuchaczem ŻAKA, bo…”

Młodzi ludzie po zapoznaniu się z atutami Szkoły Żak, wykonali swoje prace w bardzo ciekawy sposób. Wszystkie były omawiane wraz z komisją, w której skład wchodzili nasi pracownicy.

Jedne z ciekawszych haseł to:

„Moja mama i mój tata zapoznali się u ŻAKA. Podnieśli swe kwalifikacje. Dzisiaj widzę – mieli rację

Ja chcę być Słuchaczem ŻAKA Tam studiuje fajna paka!”

„Możliwości są wszelakie i Seniorzy mają pakę!”

„Każdy w Kwidzynie wie, że najlepsza szkoła „ŻAK” się zwie. Kto do niej chodzi dobrze na tym wychodzi”.

„Chcę być Słuchaczem ŻAKA, bo na rozwój mam smaka”.

„Chcę być Słuchaczem ŻAKA, bo mam szansę wygrać przyszłość”.

Akcja z pewnością pozwoliła na promocję Żaka w formie kreatywnego zadania, które umożliwiło poznanie naszej szkoły, jej zalet i kierunków. 

Poniżej zamieszczamy klika przykładowych prac.