Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

H2O Wrocław Fashion Outlet Półmaraton

7 kwietnia odbył się wiosenny bieg na 21 km H2O Wrocław, w którym udział wzięła również wrocławska szkoła Żak.
Na evencie pojawiło się specjalne stanowisko z bezpłatnymi masażami dla zawodników, na którym nasi Słuchacze, pod czujnym okiem swojej nauczycielki z kierunku Technik masażysta, pomagali w zregenerowaniu zmęczonych mięśni nóg po ukończonym półmaratonie.

 W imprezie wzięło udział ponad 1000 osób. Stoisko Żaka było licznie odwiedzane, dzięki czemu nasi słuchacze mieli okazję do wykorzystania swoich umiejętności w praktyce.

Pomocna?
TakNie1

Pracodawca

 Aktualność

Białostockie Targi Edukacji i Pracy
4-5 kwietnia 2019 r. w Białymstoku odbyły się Targi Edukacji i Pracy przeznaczone dla młodzieży.
Wśród kilkunastu wystawców, do których należały m.in. szkoły policealne, uczelnie wyższe i agencje pracy tymczasowej, znalazła się również białostocka szkoła Żak.
 Wydarzenie miało na celu przedstawienie młodym ludziom różnych sposobów na rozwijanie się – możliwości dalszego kształcenia się oraz podjęcia pracy.

 Uczniom zaprezentowaliśmy ofertę edukacyjną naszej szkoły, która skupia się na praktycznej formie nauki nowych umiejętności i kompetencji. Tym razem na stoisku prezentowaliśmy głównie kierunek Technik usług kosmetycznych, a każda zainteresowana osoba mogła skorzystać z  bezpłatnego zabiegu parafinowego na dłonie.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Stroiki wielkanocne we włocławskim Żaku
Powoli zbliża się czas przygotowań do Świąt Wielkanocnych. Na warsztatach florystycznych we Włocławku uczestnicy tworzyli własnoręczne ozdoby na świąteczny stół przy użyciu techniki decoupage.

Pomocna?
Tak1Nie2

Pracodawca

 Aktualność

Warsztaty z makijażu smokey eye w Zamościu

W szkole Żak w Zamościu wiosenną porę otworzyły pierwsze warsztaty z makijażu smokey eye. Przybyły na nie pasjonatki kosmetyki i wizażu. Wśród nich znalazły się także panie, które marzą o otwarciu własnego salonu kosmetycznego. Była to wspaniała okazja do nauki nowych umiejętności i twórczego spędzenia czasu w gronie osób o wspólnych zainteresowaniach.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Udział w Targach Pracy i Edukacji w Żaganiu

 
20.03.2019 r. byliśmy wystawcą na targach Pracy i Edukacji w Żaganiu – kolejnej imprezie edukacyjnej zorganizowanej przez Młodzieżowe Centrum Kariery. Udział w targach był dla młodych ludzi okazją do zapoznania się z ofertą dalszego kształcenia oraz skorzystania z różnorodnych ofert pracy.
 
Naszą ofertę, kierowaną do uczniów, który ukończyli 18 lat, prezentowaliśmy pośród lokalnych pracodawców, powiatowego urzędu pracy, agencji pracy tymczasowej, a także lokalnych szkół ponadgimnazjalnych, uczelni wyższych i instytucji szkoleniowych.

Pomocna?
TakNie10

Pracodawca

 Aktualność

Warsztaty florystyczne w Chełmie


Często seniorzy, bez względu na swój wiek, pozostają aktywni, są głodni wrażeń i zdobywania nowych umiejętności. Szkoła Żak w Chełmie zorganizowała bezpłatne warsztaty florystyczne dla Pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Każda z uczestniczek wykonała świąteczny stroik na zbliżającą się Wielkanoc.

Pomocna?
Tak1Nie2

Pracodawca

 Aktualność

Zdolne bełchatowianki na kursie manicure

W szkołach Żak dużą popularnością cieszą się kursy krótkoterminowe. Na kursie stylizacji i przedłużania paznokci uczestniczki uczą się między innymi pięknych zdobień zgodnie z obowiązującymi trendami. Oto kilka przykładowych manicure’ów wykonanych przez kursantki ze szkoły Żak w Bełchatowie:

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Warsztat z dekorowania wnętrz w Elblągu 

Kierunek Dekorator wnętrz – jak wszystkie z oferty szkół Żak – uczy praktycznych umiejętności. Słuchacze z Elbląga mieli niepowtarzalną okazję przekonać się o tym podczas zajęć warsztatowych. Artystyczny charakter pracy, jaką wykonuje dekorator wnętrz zainspirował nas do oddania naszych murów w ich ręce. To na nich nasi przyszli dekoratorzy wykonywali swoje pierwsze projekty aranżacji pomieszczeń. Oto zdjęcia przedstawiające wstępne efekty:

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność

Biżuteria w wykonaniu florystów z Sosnowca

Kwiaty nie dość, że są ozdobą ogrodów, pomieszczeń lub uzupełnieniem kreacji ślubnych czy fryzur, sprawdzają się również jako biżuteria!
Poniżej prezentujemy kilka prac biżuterii florystycznej, stworzonej przez słuchaczy kierunku Florysta ze szkoły Żak w Sosnowcu.

Pomocna?
TakNie

Pracodawca

 Aktualność

Otwarcie szkoły Żak w Lubinie

Miło nam poinformować, że w Lubinie przy ul. Armii Krajowej 9 otworzyliśmy nowy oddział szkoły Żak. To nasza 81 placówka na mapie Polski.
 
Każdy zainteresowany zdobyciem praktycznego zawodu, nowych kompetencji i umiejętności poszukiwanych przez pracodawców, chcący rozwijać się lub uzupełnić wykształcenie o szkołę średnią i przystąpić do egzaminu maturalnego, znajdzie coś dla siebie.
 
Tak jak w naszych pozostałych szkołach, w lubińskim Żaku trwa rekrutacja na wszystkie kierunki z aktualnej oferty. Nie trzeba czekać do wiosny, naukę można rozpocząć jeszcze w lutym!

Pomocna?
Tak1Nie
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny