Żak - Centrum Nauki i Biznesu

Opinie o Żak - Centrum Nauki i Biznesu

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Żak - Centrum Nauki i Biznesu odbywa się w siedzibie firmy?

Basia

Czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego dostajemy listy z zajęciami na cały dzień, a te kończą się po dwóch godzinach? Szkoła florystki w Białymstoku - kwiaty a raczej coś co je przypomina robią na sali gimnastycznej z osobą która słabo mówi po polsku . Na google piszą koleżanki opinie jakie to panie cudne i dyrektorka wspaniała a tymczasem to jedno wielkie dni

Aa
@Basia

Białystok to magiczne miasto, osoby które nie zaliczają przedmiotów, zaliczają semestry. Na kosmetyce są koleżanki dyrektorki. Życie jak w Madrycie. Nauczyciele rozkładają ręce a dyrka sobie swoje ziomki przepycha jak chce. Dziewczyny chcą z tym iść do kuratorium bo to nie fair że ktoś zasuwa i musi zaliczać a ziomki mają szkołę bez kiwnięcia palcem

Florystka Nowy wpis
@Basia

Skończyłam floryste w zaku w czerwcu 2023, grupy były tak duże że nie miescilimy się w pracowni. Trzeba było dooychac się do kwiatów i robić na parapecie lub korytarzu. Nauczycielka latała pomiędzy uczniami i próbowała cokolwiek robić z tego co miała aż przykro się patrzyło na to wszystko. Sale do zajęć piękne, ale z tego co wiem to nie była własność szkoły tylko wynajmowana od nauczycielki, teraz widzę na planie zajęć że nie ma tam już zajęć i ta pani nie uczy już. Ale już jak ja się uczyłam było bardzo ciężko, sama słyszałam rozmowe z dyrektorką że za mało jest pieniędzy na materiały i za duże grupy robi, na co powiedziała że to nie od niej zależy. A teraz się czyta że nawet ok polsku zajęć nie ma. Tragedia

MilutkaKuna Nowy wpis

Witam Czy robił ktoś może eLo proszę o opinię jak to wygląda i czy wywiązują się z materiałów

Czy w Żak - Centrum Nauki i Biznesu zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czy po rozmowie w Żak - Centrum Nauki i Biznesu rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
O!

Dzień dobry mam pytanie zapisał się może ktoś do szkoły żak i nie dostawał planów zajęć? Ja tak miałam i nie wiem co teraz zrobić bo oczekują ode mnie pieniędzy tylko nie wiem za co mam płacić jak to oni nie wywiązali się z umowy .

L
@O!

Nie jesteś jedyną osobą ,opinie są usuwane.Vo jakiś czas podobne opinie się wyświetlają że chcą pieniędzy a nie wywiązali się z umowy i oczywiście ciężki kontakt z nimi jest .Zgłaszaj odrazu gdzieś wyżej bo zaraz windykację wyślą w tym są dobrzy .

Uwaga
@O!

planów nie rozdają celowo, żeby sie wszystko zgadzało w papierach i zeby nie mogli się do niczego doczepic. Reklamacje mozna zlozyc tylko za niewywiazywanie sie z programu zajec. Ucza jak im sie podoba. Nie trzymaja sie planu zajec

Uwaga

Nie polecam kursu rejestratorka medyczna w Dąbrowie Górniczek, na zajęciach się nic nie robi, skracają godziny zajęć. Liczą się tylko zapisy w dziennikach i lista obecności. W umowie jest też punkt o windykacji w przypadku rezygnacji z kursu trzeba zapłacić szkole aż 3 raty. Reklamy mają ładne a niczego nie uczą. Nie ma zajęć na programie komputerowym. Cena za wysoka jak na taką jakość zajęć. Odradzam naukę w Szkole Żak . Cały kurs jest niezorganizowany, sami nie wiedzą co mają robić i czego uczyć. Stanowczo odradzam

Lilo

(usunięte przez administratora) jeszcze raz (usunięte przez administratora) ,po opłaceniu koniec kontaktu egzamin nie zaliczony zero konkretów ucinanie rozmów z kontekstu mówię o mailach .Do dziś zero potwierdzenia czy egzamin zdany czy nie .W sekretariacie z oburzeniem odpowiadają ale nie na to co trzeba .Zastanówcie się dwa razy zanim zaczniecie .Opinie są usuwane negatywne jak ktoś pisze konkretną prawdę .

Jakie wartości są cenione w Żak - Centrum Nauki i Biznesu?

Były kursant

Natomiast ja nie polecam szkoły Żak w Toruniu na kierunku stylistka paznokci. To czego doświadczyłam na zajęciach i później ze strony szkoły to totalny szok. W pracowni brak przestrzegania zasad BHP. Nauczycielka kazała nam pracować bez rękawiczek i maseczki bo stwierdziła ze sie skończyły, kazała nam także wymieniać się miedzy sobą JEDYNYM dobrym frezem w pracowni bez uprzedniego wysterylizowania go i stwierdzała ze po koleżeńsku to można. Pędzelki posklejane i brudne, frezy tępe do tego stopnia że nie da się pracować, instruktorka kazała mi ściągać poprzednia stylizacje pilnikiem a gdy podczas ściągania okazało się ze trzeba ściągnąć całą masę żelowa z paznokcia mojej modelki pociągnęła za żel próbując go oderwać i sprawiła jej tym ogromny bol. Pilniki myte pod bieżąca wodą i suszone na ręczniku. Pomijam fakt ze w sekretariacie zostałam poinformowana ze przyjdę na pierwsze zajęcia , a gdy przyszłam okazało się ze to już któreś zajęcia z kolei i instruktorka nie miała nawet pojęcia ze dołączę do grupy. Po odbyciu jedynych zajęć w tej szkole gdy poinformowałam szkole o mojej rezygnacji i irracjonalnych warunkach w pracowni wszystko zostało zlekceważone - nawet powołałam się na złamanie ICH WŁASNEGO REGULAMINU, nadal szkoła nie chciała pójść na ugodę. Po prostu z takim podejściem u warunkami się nigdy nie spotkałam i uważam ze sanepid powinien częściej zaglądać w tego typu pseudo szkoły nastawione tylko i wyłącznie na zarobienie kasy.

Czy zdarzają się nadgodziny w Żak - Centrum Nauki i Biznesu?

Jarek

Jeden wielki bałagan, od kilku dni próbuje skontaktować się z prezesem ,w oddziale w Łodzi pani w dniu 2 maja 2023 r. odebrała telefon odmawia podania imienia i nazwiska, mówi że nie ma możliwości kontaktu z prezesem (jest bardzo oburzona że w ogóle się dzwoni , ) można to zrobić tylko przez infolinie, na infolini natomiast mówią że nie mają możliwości połączenia z prezesem tylko poprzez oddziały, uważam że zanim ktoś zacznie udzielać informacji powinien ustalić od czego jest i co do kogo należy, podobna sytuacja z opłatą za kurs , na infolini mówi jedno a w oddziale żądają pieniędzy które według infolini się nie należą, pani w Łodzi odmówiła nagrania rozmowy więc jak teraz dochodzić prawdy od oszukańców

Uczeń

Mało kto wie ze nadzór na żakiem ma inspekcja pracy , jeżeli macie z nimi problemy proponuję poinformować Wojewódzkiego inspektora pracy w Łodzi a on sprawdzi czy wszystko jest zgodne z umową i czy nie wyłudzają pieniędzy, przejrzyjcie swoje umowy i sprawdźcie czy czasem godzina to nie 45 minut ,

Marta Florek

Na ten moment skorzystałam z dwóch kursów przygotowanych przez "Żak". W styczniu 2023r. ukończyłam "Kadry, płace, ZUS, a w marcu 2023r. "Podstawy księgowości-stopień I". Oba zakończyły się egzaminem. Pozytywnym. Zajęcia prowadziła Pani Anna Malinowska. Dużo wiedzy, merytoryki, ćwiczeń na konkretnych przykładach, obliczeń i na pewnym etapie kursu praca z programami księgowymi. Osoba bardzo miła, cierpliwa, umiejętnie przekazująca wiedzę. Tłumaczy dotąd dopóki się "załapie o co chodzi". Dużo wiedzy wynosi się z kursu. Dostępność do materiałów. Jestem bardzo zadowolona. Wyniosłam wiele wiedzy i umiejętności. Wiele rzeczy się nauczyłam, a przede wszystkim zrozumiałam i dlatego też postanowiłam zapisać się na kolejny z kursów "Podstawy księgowości-stopień II". Polecam bardzo. Mam nadzieję że kursanci będą mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach z Pani Anną Malinowską.

Zawiedziony

Nie polecam , Kłamią , obiecują a później wypierają się tego co mówili , lepiej nie mieć z nimi nic wspólnego

Ż.G-R.

Bardzo polecam kurs Kadry i Płace/ on-line u P. Anny Malinowskiej wiedza, oraz sposób przekazania świadczą o dużym doświadczeniu. Bardzo dużo wyniosłam/nauczyłam się dzięki sposobie prowadzeniu zajęć, dostępność materiałów, klarowne wyjaśnienie niezrozumiałych zagadnień, i cierpliwość do wszystkich pytań zadawanych. Polecam i mam nadzieję że nie jedni kursanci będą mieli sposobność uczestniczenia na zajęciach z Pani Anną Malinowską.

Kuba

Myślę że, ktoś poprostu ocenia po okładce. Nowa Dyrektor zrobiła już, kawał roboty a jeszcze więcej zmieni. Szkoła nabiera tempa i kształtu. Nowe materiały dydaktyczne, rzutniki, wyposażenie pomagające w nauce. Książki, materiały dydaktyczne, komputery, oprogramowania, pieniądze na remont, pełna kadra. I przedewszystkim odkręcanie bajzlu po profesjonalnych dyrektorach którzy nie potrafili wspomóc szkoły administracyjnie, prawnie i poprawnie. Często ludzie z mgr z przodu mają mniej wiedzy niżeli Pani Dyrektor która wzięła się za szkole i leci z bajzlem aż dym idzie.

Nati29

Witam, chciałabym się zapisać do szkoły Żak i moje pytanie brzmi od jakiego wieku przyjmują i jak to dokładnie wygląda ?

Jakie godziny pracy obowiązują w Żak - Centrum Nauki i Biznesu?

Prawda

Niema na stronie internetowej? Myślę że jest

Kuba

Jakie stanowisko i jaki oddział

Maria

A godziny jakie? I które stanowisko masz tak właściwie na myśli, że niby dzień w dzień trzeba? Chyba, że o jakieś dziennie zmiany Ci chodzi?

Jan
@Maria

Zatrudnij się i będziesz wiedzieć jakie godziny i ile kasy i jaka praca

Maria
@Jan

Zawsze to jakaś opcja... A skoro tak zapraszasz to może napiszesz za co ich polecasz?

Jan

Warunki super tylko później rozczarowanie

Zygmund

Witam , Chciałam bym wystawić opinie o Paniach z sekretariatu na ulicy Banderowskiego. Panie strasznie niemiłe. Nie potrafią pomóc . Nic tylko oprawić w ramki i powiesić . Zygmund

Zostaw merytoryczną opinię o Żak - Centrum Nauki i Biznesu - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Żak - Centrum Nauki i Biznesu?

Zobacz opinie na temat firmy Żak - Centrum Nauki i Biznesu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żak - Centrum Nauki i Biznesu?

Żak - Centrum Nauki i Biznesu