Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.

Alicja

Szkola nie wywiazala sie z umowy z ich przyczyny nie doszlo do kursu online a teraz ciagle do mnie pisza i kaza mi zaplacic za kursy.Jak udowodnilam ze to z ich winy to ich to nie obchodzi przyslali windykatora.Nie polecam wrecz ostrzegam

Adrianna
@Alicja

Hej,powiedz proszę jak wygląda Twoja sprawa z firmą eindykacyjną...mam podobną sytuację. TRZEBA z tym zrobić porządek bo jak można płacić za coś w czym nie brało się udziału.

Żak

Dlaczego nikt z tym nic nie robi. Sekretarz to sprzedawca, wykonujący obowiązki dyrektora i co jeszcze. Czy ktoś się wogole zacznie tym interesować. Wychodzą kiedy im się podoba

@Żak

Niestety, myślę, że nikt się za to nie weźmie. Dlatego lepiej nie robić sobie nadziei tylko się zwolnić, to nie jest praca na dłuższą metę.

Polecam kurs Kadry Płace ZUS online. Pani Ania Malinowska z pełnym zaangażowaniem przekazuje wiedzę. Jest bardzo ciepłą i cierpliwą osobą. Wyjaśnia wszystko nawet po kilka razy. Można bardzo dużo wynieść z tych zajęć. Polecam!!!

Zawadzka Milena

Zajęcia z Panią Anną Malinowską to czysta przyjemność. :) Profesjonalne podejście do uczestników w szkoleniu. Bardzo sympatyczna atmosfera, Pani prowadząca naprawdę z dużą wiedzą, cierpliwością, i chęcią pomocy do uczestników. Polecam!

Spoko

Jak oceniasz szkole?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Stanislaw

Żak w Legnicy nie ma nic wspólnego ze szkołą....Odwoływanie zajęć na chwile przed, oceny na ładne oczy i gubienie zadań w sekretariacie KATASTROFA

mmoksiu

Witam Nie polecam. Z uwagi na covid nie podjąłem edykacji, nie bylem na żadnych zajęciach a w międzyczasie straciłem dochód. Mimi wyjaśnień mam firmę windykacyjną która domaga się spłaty za nieodbyty kurs. Chciałem zapisać się na nowy semestr i zapłacić za jego korzystanie ale NIE !!! (usunięte przez administratora). TAK PRAWDA.

Najgorsza szkoła policealna, nie polecam. Oni (usunięte przez administratora) wszystkich

Słuchacz DSA Zielona Góra

Wielkie podziękowania dla Pani nauczycielki Kariny, która dobrze prowadziła zajęcia i przygotowywała nas do egzaminu który większość zaliczyła dziękujemy za poświęcony nam czas. Dsa Z.G.

Sluchacz
@Słuchacz DSA Zielona Góra

Zgadzam się z opinią.

Dormina
@Słuchacz DSA Zielona Góra

Zajęcia były przeprowadzane zgodnie z planem i rzetelnie, atmosfera super. Niestety ta Pani też już nie pracuje jak i pani Beatka, ale pełny szacun za podjętą decyzję. Byliśmy ostatnim rocznikiem który miał szczęście i dobrych nauczycieli.

Nie polecam pracy w Żaku, wymagania ogromne - pensja śmieszna. Na stanowisku sekretarza głównie zajmujesz się obsługą słuchaczy, oprócz tego katujesz ludzi telefonami- istne call center. Nikt nie patrzy czy wyrabiasz się ze swoimi zadaniami- musisz to zrobić i koniec. Dodatkowo zrzucają na Ciebie zadania dydaktyczne i marketingowe… Najlepiej jakbyś pracował za cały oddział, zostawał po godzinach i robił wszystko charytatywnie. Ps. Prawdopodobnie zostanie usunięty ten komentarz w ciągu kilku godzin, jak wszystkie inne pozostałe

Zgadzam się

Dokładnie tak, robisz wszystko. Zero docenienia ciężkiej pracy, a robisz za wszystkich i kasę bierze kto inny. Bo ta co nic nie robi dostaje prowizje która tak naprawdę ty wyrobilas

Zły

Jestem uczniem LO w Kwidzynie i odradzam tym co planują się zapisać. To co się tutaj dzieje to nie jest do przejścia. Ale ostatnia sytuacja mnie przerosła. Dowiadujesz się na grupie że twoje prace zostały zagubione przez dyrektora szkoły idziesz pytać co teraz ale nie masz informacji bo dyrektora nie ma. Idziesz kolejnego dnia i dyrektora również nie ma. Jak już trafiasz cudem na tą panią otrzymujesz informacje proszę się nie martwić znajdę prace. Co to ma być, ta pani jest nieodpowiedzialna osoba i patrząc na nią jak ona wygląda to nie wiem czy bym chciał aby sprzątała w mojej firmie. Jak ja bym prowadził swoj biznes tak jak ona prowadzi to coś to już dawno bym padł z głodu

Laura

Stanowczo odradzam. Zapisałam się na jednodniowy kurs do żaka. Szkolenie nie odbyło się w podanym terminie oraz nikt się ze mną nie kontaktował by o tym poinformować. Kurs został wznowiony 14 dni poźniej, choć w umowie był zapis o możliwości przesunięcia terminu tylko o 8 dni. Chciałam zrezygnować z kursu, jednak powiedziano mi, że nie ma takiej możliwości i jestem bezwgzlędnie zobowiązana do zapłaty. Nie przyszłam na kurs i próbowałam reklamować sprawę drogą mailową. Pani Paulina Dębska z działu reklamacji twierdzi że moja rezygnacja z kursu wpłynęła po 14 dniach od terminu zawarcia umowy oraz że spółka nie uznaje mojej rezygnacji. Od 10 dni czekam na maila z odpowiedzią, a kontakt jest bardzo mocno utrudniony.

Irena

Pracownika działu finansowego szukają, z tego co widziałam po ogłoszeniach o pracę. To praca na pełen etat? I czy jest gwarancja, że dostanę umowę o pracę? Dajcie znać, jeśli ktoś wie. Będę wiedziała, na czym stoję.

IN

Kurs Kadry i płace był naprawdę dobry. Bardzo dobre przygotowanie przez Panią Anne Malinowską, zarówno teoretycznie jak i praktyczne.Zajecia nie tylko klasyczne na kartce ale również w popularnych programach kadrowych. Także mogę polecić ????

Anna M

Z czystym sumieniem mogę polecić kurs Kadry Płace ZUS online. Pani Ania Malinowska z pełnym zaangażowaniem przekazuje wiedzę. Wyjaśnia wszystko nawet po kilka razy. Można bardzo dużo wynieść z tych zajęć. POLECAM!

Uczestniczyłam w kursie Kadry, płace, ZUS prowadzonym przez Panią Annę Malinowską. Kurs świetny i godny polecenia. Pani Ania jest osobą bardzo kompetentną i profesjonalną. Wie o czym mówi, jest otwarta na propozycje i świetnie prowadzi zajęcia. Dzięki jej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej można naprawdę wiele się nauczyć. Grupa dostała wiele materiałów, również dodatkowych dla osób chętnych aby ćwiczyć na konkretnych zadaniach z życia wziętych. Biorąc pod uwagę jej osobowość, zaangażowanie i wiedzę, szczerze polecam ten kurs pod jej "skrzydłami".

MartaF

Korzystałam z kursu w trybie online "Kadry, płace, ZUS". Dzięki przesłanym materiałom w pigułce dużo się dowiedziałam, dzięki wiedzy merytorycznej i teoretycznej prowadzącej zajęcia Pani Annie Malinowskiej znacznie więcej wiedzy przyswoiłam, ale tak naprawdę zrozumiałam dużo więcej na godzinach ćwiczeń spędzonych podczas naszych spotkań online. Duża ilość wiedzy teoretycznej i praktycznej pozwoliła mi nie tylko zdobyć "papier", ale nauczyć się obsługiwać komputerowe programy kadrowe i przygotować mnie do przyszłej pracy w dziale kadrowym. Zajęcia online odbywały się w terminach dogodnych dla wszystkich uczestników/słuchaczy, bardzo fajna atmosfera, dużo pytań, dużo odpowiedzi, dużo przykładów. Dziękuję :)

MartaF

Korzystałam z kursu w trybie online "Kadry, płace, ZUS". Dzięki przesłanym materiałom w pigułce dużo się dowiedziałam, dzięki wiedzy merytorycznej i teoretycznej prowadzącej zajęcia Pani Annie Malinowskiej znacznie więcej wiedzy przyswoiłam, ale tak naprawdę zrozumiałam dużo więcej na godzinach ćwiczeń spędzonych podczas naszych spotkań online. Duża ilość wiedzy teoretycznej i praktycznej pozwoliła mi nie tylko zdobyć "papier", ale nauczyć się obsługiwać komputerowe programy kadrowe i przygotować mnie do przyszłej pracy w dziale kadrowym. Zajęcia online odbywały się w terminach dogodnych dla wszystkich uczestników/słuchaczy, bardzo fajna atmosfera, dużo pytać, dużo odpowiedzi, dużo przykładów. Dziękuję :)

Słuchacz

Polecam! Bardzo podobały mi się zajęcia z Panią Anią z Radomia . Nauka w miłej atmosferze oraz dużo wiedzy. Szkoła jest super ponieważ jednocześnie można pracować i uczyć się.

słuchacz

Jestem bardzo zadowolona z kursu kadry, płace zus prowadzonego przez Panią Annę Malinowską. Uważam, że jest on bardzo dobrze zorganizowany. Proporcjonalna ilość wykładów do ilości ćwiczeń ułatwia zrozumienie zastosowania teorii w wyliczeniach. Dziękuję bardzo.

Małgorzata

Ukończyłam kurs z zakresu " Kadry, płace, ZUS". Pani prowadząca- Anna Malinowska to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Z pełnym zaangażowaniem przeprowadziła cześć merytoryczną, a co jest jeszcze bardzo ważne teoria została poparta praktyką( zadania praktyczne- dużo liczenia :) bez której opanowanie materiału byłoby ciężkie. Jeśli będzie więcej takich osób to z pewnością jeszcze będę chciała poszerzyć swoje kompetencje o kolejne kursy w szkole :)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 182.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 118, z czego 26 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Sp. z o.o.