Opinie o State Street Bank Polska w Kraków Podgórska 36

Branże: Biura rachunkowe

Foreigner

Niestety miałem złe doświadczenie współpracy z działem hr tej firmy Za pierwszym razem, po dwóch rozmowach nikt nie wróciłem do mnie z feedbeckiem, nawet po tym jak wysłałem kilka maili o feedbacku nikt nie odezwał się. Za drugim razem rozmowa była bardzo kurtka, Pani zapytała o moje obywatelstwo, kolejne pytanie było czy potrzebuje jakiekolwiek zezwolenia dla pracy w kraju, o czym poinformowałem ją ze nie. I po sekundzie ciszy dostałem odpowiesz ze Pani musze skontaktować się z menedżerem. Po południu sprawdziłem swoją aplikacje na workdayu i okazało się ze - not selected Dziwna sprawa

alex

Witam, jak wyglada praca na stanowisku Derivatives Specialist A1- czy jest trudna, nuda czy raczej ok? :)

Andrzej8362

Cześć, Miał ktoś z pracowników taką sytuację, że pozytywnie przeszedł rozmowę na A2, a awansu nie dostał? Czy tylko ja jestem takim przegrywem?

Bella

Najgorsza firma ever.sttes deadliny nieludzkie podejście do pracowników. Wywyzszanie się managerów.... atmosfera dno .wywuzszanie się a2 ... (usunięte przez administratora)

typowe rekrutacyjne

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Tur

Czy SS rozpatruje cv wysłane kilka razy na rózne stanowiska? Na myworkdayu moja pierwsza aplikacja ma od 3 tygodni status "application received", a wszystkie inne wysłane po niej mają już "not selected". W zasadzie chyba nie mam co liczyć że się odezwią no nie?

Miki

Corporate Actions Team Leader, Senior Associate ktoś może mi wyjaśnić na czym polega ta praca ? jaki jest zakres obowiązków na codzien? na ile można liczy na poczatek ?

Stażysta

Cześć, za niedługo kończy mi się umowa próbna, jak u was wyglądała kontynuacja współpracy ze strony SS? Będę musiał na nowo przechodzić rekrutacje na A1 czy wystarczy podpisać nową umowę?

Mateusz
@Stażysta

Po pierwsze pytanie czy zaproponowali Ci A1? Nie każdy stażysta z marszu przechodzi na 1, musisz ogarniać, muszą Cię chcieć i musi być wolne miejsce w dziale. Potem nie trzeba przechodzić dodatkowych rozmów.

Karol

Czy da się zmienić dział na stażu?

Igor

Jestem na praktykach w SS już prawie miesiąc. Wciaż nie mam dostępu do VDI przez co oprócz szkoleń nie robię nic. Czy dosatnę normalne wynagrodzenie skoro jednak posiadałem gotowość do pracy?

Oh
@Igor

Nie pytałeś menadżera?

@Igor

Dostaniesz normalne wynagrodzenie. Dziwne, ze Twój menago nie goni buddiego lub TL, który jest nad Tobą - u mnie było tak, ze oni byli odpowiedzialni za to, żeby nowy pracownik miał jak najszybciej dostępy. Skoro firma jednak ma takie dziwne podejście, to się nie przejmuj. Pieniądze wpłyną na konto, a Ty i tak możesz sobie wpisać staż do CV (jeśli tylko na tym Ci zależało). Generalnie nawet jeśli miałbyś dostępy, to w State i tak zbyt wielu przydatnych rzeczy się nie nauczysz.

Trr655

Bardzo nieciekawy proces rekrutacyjny, duzo pytan z ekonomii na pozycje A1, o dziwo cala rozmowa wylacznie w jezyku polskim. Pierwszy ran spotykam sie z sytuacja, gdzie menadzer na rozmowie mowi do mnie zdrobniale. Niezaleznie od decyzji, juz nie chce mi die tam pracowac.

Yo
@Trr655

A jakie miałeś/aś pytania?

Trtr
@Trr655

A jakie miały być pytania ? Z górnictwa ? Rekrutacje dopiero co pomału ruszają na bardziej krytyczne pozycje wiec jest sporo chętnych i można wybierać.

Menadżer
@Trr655

Przepraszam Januszu, po prostu chciałem, żeby nasza rozmowa przebiegała trochę bardziej przyjemnie.

Trr655
@Menadżer

Januszu to nie zdrobnienie, zdrobnienia mozna sobie zostawic po przejsciu na ty pracujac juz w firmie. Na rozmowie rekrutacyjnej sprawia to wrazenie poczucia wyzszosci, zwlaszcza kiedy kandydat jest starszy od menadzera. Juz na rozmowie odechciewa sie pracy z taka osoba.

W jakiej formie odbywają się obecnie rozmowy z managerami?

Iryt
@Kasia

Ludzie zadajcie sobie odrobinę trudu i zejdźcie do komentarzy niżej, takie pytania juz padały

Zarobki

Na jakie zarobki może liczyć stażysta po przejściu na A1?

Tryr

Na takie jak A1.

Zarobki
@Tryr

Czyli jakie? Interesują mnie cyfry

Eh
@Zarobki

Przejdź na gdańskiego goworka i masz wszystko w pierwszym poście - trochę kreatywności.

3686 brutto

rybol
@Zarobki

Po podwyżce na A1 dostajesz niecałe 4400 brutto.

kandydat

Mam pytanie. Trzy tygodnie temu mialam rozmowe z mengerami i od tamtej pory cisza, nie dostalam meila, ze nie jestem przyjeta ani nic. Dzisiaj weszlam w link z aplikacja, ktory przed rozmowa wyslala mi Pani z Indii i 4 dni temu dodali ponownie aplikacje na stanowisko na ktore aplikowalam. Czy to oznacza, ze nie przyjeli mnie?

K8
@kandydat

SS nie wysyła maili z „podziękowaniem” za rektutacje i informacja, że Cię nie przyjęli. Jeżeli nie dostałaś telefonu z info, że zostałaś zatrudniona to raczej nie dostaniesz nic innego.

kandydat
@K8

Dzieki za info. Wolalam zapytac, bo powiedzieli na rozmowie, ze tak czy tak sie odezwą

Jack

Fund Accounting Manager Officer - jakie wynagrodzenie?

Angela
@Jack

Piszą ze z zewnątrz około 10 brutto, realnie według moich obserwacji około 8 brutto (z awansu).

SA
@Angela

Jak oficer może mieć 8k brutto jeśli górna widełka SA jest w okolicach 10k. Niżej już mówili, że oficer ma zakres 11-16

Angela
@SA

Ja takich stawek nie zaobserwowałam może w IT albo bardziej znaczących działach niż FA.

DUPAZUSZAMI
@Angela

Bardziej znaczących działach niż FA ? Wiesz, że FA to jest core State Street'a ? SA ma widełki do 10k, natomiast Officer teraz rzeczywiście 11-16k.

Praca zdalna do końca roku?

@Marek

Też się zastanawiam?

YO

Ile trzeba czekać na odezwę po wysłaniu cv? Wysłałem cv na stanowisko 7 dni temu i do tej pory nie otrzymałem telefonu, czy to oznacza że są na pewno na nie? Czy może trzeba jeszcze czekać?

Pablo
@YO

Spokojnie, do mnie odezwali sie po 3 tygodnaich.

Natalia

czy łatwo jest relokować się do biura w innym kraju? po jakim czasie można się o to starać?

@Natalia

Nie jest łatwo, w zasadzie jest to niemożliwe zwłaszcza w obecnej sytuacji.

Natalia
@ja

@ja dzięki za szybką odpowiedź! podejrzewam, że teraz może być to utrudnione.. A w normalnych warunkach od czego zależy przeniesienie?

Jan
@Natalia

Jeżeli współpracujesz z innym krajem to działają oni głównie jako oversight - tam się przenieść raczej ciężko. Proponuje wejść na myworkday i tam aplikować bezpośrednio aplikować na oferty z innych krajów.

Cześć, może wiecie gdzie warto jeszcze aplikować w Krakowie? Mam złe doświadczenia z pracy w SS. Trafiłem na sfrustrowanego typa, który nie miał czasu dzielić się swoją wiedzą.Najpierw zapewnianie,że wszystko powoli, na spokojnie, a jak przyszło co do czego to pretensje,że to powinienem już umieć. Również ta sama osoba publicznie ośmieszała koleżankę, która pracowała tam 2 lata, twierdząc, że dalej nic nie umie i nie wie. Nie rozumiem tego, wydaje mi się, że jak ktoś się do czegoś nie nadaje to proponuje się tej osobie inne stanowisko czy też dział, a nie prześmiewa przy całym zespole. Ja miałem niestety pecha i odszedłem, co nie znaczy, że we wszystkich zespołach tak jest. Znam ludzi, którzy dobrze trafili.

Be
@Adam

Od marca praktycznie wszystkie krakowskie korporacje zatrudniają tylko na krytyczne role.

qwe
@Be

jak to? a jak A1 odchodza to co wtedy?

Basia
@qwe

To reszcie się dokłada do pieca

Lulu

Czy pytania z polskimi menadzerami, zwlaszcza te o pojecia finansowe sa po angielsku czy po polsku ?

PRacujetu
@Lulu

Po angielsku

jojo
@Lulu

u mnie było po polsku część finansowa na A1 ale nie na typowo księgowe stanowisko. Ogólnie każda rozmowa z managerami jest po części po angielsku

Klara

Jak staże online? Lepsze niż stacjonarne? Trochę sobie nie wyobrażam być wprowadzana bez kontaktu z człowiekiem

Zostaw merytoryczną opinię o State Street Bank Polska - Kraków

• Jak się pracuje w State Street Bank Polska?

Zobacz opinie na temat firmy State Street Bank Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1020.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w State Street Bank Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 612, z czego 56 to opinie pozytywne, 152 to opinie negatywne, a 404 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy State Street Bank Polska?

State Street Bank Polska
2.1/5 Na podstawie 1122 ocen.

State Street Bank Polska