Biuro Audytorskie Fk - Bad Sp. z o.o.

Adres: Os. Słoneczne 3, 31-956 Kraków

NIP: 6782681654 KRS: 0000075491

Biuro Audytorskie Fk - Bad Sp. z o.o.

Opinie o Biuro Audytorskie Fk - Bad Sp. z o.o.

Jakie masz odczucia odnośnie pracy w firmie Fk-Bad Sp. z o.o. ? Podziel się swoją opinią na forum.

Zostaw opinię o Biuro Audytorskie Fk - Bad Sp. z o.o. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Audytorskie Fk - Bad Sp. z o.o.