Opinie o State Street Bank Polska w Kraków Podgórska 36

Branże: Biura rachunkowe

Jolo

Rozmowa przez Webexa musi być z kamerką czy bez

Bez
@Jolo

Bez kamerki, oni sami są bez kamerki. Trochę dziwne bo nie widzisz nawet swojego menadżera

Marina
@Bez

Z kamerką u mnie byli obaj i mi tez kazali włączyć.

Iwon
@Jolo

U mnie menager i druga osoba mieli wyłączone kamerki. Miałam wybór wyłączyć swoją lub zostawić włączoną :)

@Jolo

Tylko z. Jak nie włączysz to znaczy, że coś kombinujesz. Z drugiej strony dużo lepiej się rozmawia, jak wszyscy się widzą.

7 grudnia mam zacząć pracę, kiedy powinnam dostać info o szczegółach w tym umowę? Ostatni kontakt z hr miałam końcem października a nikt mi nie odpisuje na moje wiadomości.

D
@Ania

Ja tez mam zacząć 7 grudnia. Ostatni kontakt z hr miałam dwa tygodnie temu i zostałam poproszona o wysłanie swoich danych które są potrzebne do podpisania umowy. Napisałam dzis znowu maila do hr i ona powiedziała ze muszę czekać na kontakt :(

Roba
@D

Leniwe HRy wszystko robią na ostatnią chwilę. Jak myślicie że gorzej niż przy onboardingu nie będzie to poczekajcie aż będziecie się zwalniać. Tragedia

Kasia1

Długo czekaliście po rozmowie z managerami??

Basia

Basia
@Robert

Sprzątaczka

Verka

Jakieś opinie o dziale Derywatyw (Zielińskiego)? Charakter pracy, ludzie itp :)

Verka
@Verka

Ktoś coś?

typowe rekrutacyjne

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Czy rozmowa z managerami jest na kamerkach??

Koj
@Kasia

Nie mam pojecia, moze ktos pomoc? Również mnie to czeka

Cc
@Koj

Ja miałam na kamerkach. Trwała 1,5 h co jak powiedzieli menadżerowie dość długo jak na rozmowę.

Pytek

Cześć, robię drugie podejście do SS, po pierwszym dwa etapy przeszedłem, jednak do ostatniej rozmowy z managerem, która miała się odbyć nigdy nie doszło, ponoć zawiesili rekrutacje. Billing Accountant, Associate 2, czy ktoś może pracuje na tej pozycji i mógłby mi coś więcej napisać? Obowiązki, atmosfera nadgodziny, jakie widełki zarobków. Dzięki wielkie.

Pytella
@Pytek

Dobry moment na rekrutacje był 2-3 miesiące temu. Teraz znowu pozamykali biura na wiele miesięcy.

Pytek
@Pytella

No to właśnie w sierpniu aplikowałem. :)

Dowiedziałem się że przy wewnętrznym awansie z A2 na SA można liczyć na 1000 brutto podwyżki względem dotychczasowej pensji. Ktoś mógłby potwierdzić czy to realna kwota? Czy może jest to zależne od działu w którym się awansuje?

Czerczil
@Zainteresowany

Otrzymuje się znacznie więcej.

@Czerczil

Dzięki za info.

Ola

Czy można wypowiedzieć umowę w trakcie stażu? Czy są jakieś konsekwencje?

Nnn
@Ola

A co masz napisane w umówie na ten temat?

Ola
@Nnn

Nie jestem pracownikiem, pytam z ciekawości:)

Layer
@Ola

Wystarczy zapoznać się z kodeksem pracy.

Xxx

Masz tygodniowy okres wypowiedzenia

Zosieńka
@Ola

tak, zostaniesz ukrzyżowany a twoje nazwisko trafi na czarna listę

Giza
@Zosieńka

Rozbawiłaś mnie do łez.

Ciekawy

Czy ktoś mógłby opowiedzieć o dziale IFDS?

zainteresowany

Cześć, czy ktoś pomoże mi rozszyfrować skrót działu BOAT? Oraz ma jakąś opinie o nim?

@zainteresowany

Business Onboarding and Transition - bardzo fajny zespół i ciekawa praca.

Karolinaaaa

Hejka mam pytanie , odbyłam 3 rozmowy rekrutacyjne , 2 z Indiami 3 miałam z menagerami na stanowisko juniorskie F&A .Powiedzieli mi ze odpowiedź bedzie do 2 tyg ale zazwyczaj dzieje się to szybciej . We wtorek minie 2 tyg ale wczoraj zakończyła się mozliwosc rekrutacji na to stanowisko . Czy istnieje możliwość ze juz kogoś znaleźli ale zapomnili mi napisać? Czy przez pandemie wszystko sie teraz wydłuża? Jak to teraz wygląda?

Kornelia
@Karolinaaaa

Ja dostalam odpowiedz dokładnie 2 tyg po ostatniej rozmowie

Nowy stażysta

Hej, wie ktoś co robi się i jak wygląda staż w dziale Client Delivery Management ? ;)

Stażysta

Cześć, dostałem się na staż wakacyjny do state streetu, czy ktoś był może i opowie jak taki staż tam wygląda ? Można się czegoś nauczyć? Jak z jakimś wolnym/nadgodzinami w przypadku stażu?

@Stażysta

A ile sie zarabia na start na umowie o pracę np jako fund account? Po ilu latach podwyzka I o ile?

Stażysta2
@Stażysta

W jakim dziale zaczynasz?

Stażysta2
@Stażysta

Od kiedy zaczyna się staż?

@Stażysta

Wiesz do jakiego teamu trafiles?

@Stażysta

Czekam na odpowiedź dotyczącą stażu. Jakie warunki finansowe proponują?

@ciekawy

Miałem juz rozmowę, ale Pani z Indii mi nie odpowiedziała, również nie powiedziała do którego zespołu trafiłem.

@Junior

A nie otrzymałeś tej informacji w mailu?

Stażysta

2300 brutto

@ciekawy

No właśnie nie dostałem w mailu żadnych ciekawych informacji od nich, oprócz wymaganych dokumentów z uczelni :/ Miałem zaczynać staż od dzisiaj, ale w piątek do mnie nikt nie zadzwonił i podobno zacznę z początkiem lipca.

@Junior

Rozpoczęcie stażu jest przesunięte na następny tydzień :)

@Stażystka

A wiesz może, zdalnie czy stacjonarnie?

@Junior

Ja dostałam informacje w mailu, że będzie zdalnie :) od następnego tygodnia proces wdrażania

@Stażystka

Czy dali ci znać na początku że zdalnie? Bo raz słyszałem że mam zdalnie (ale pogłoski) ale niby w 'umowie' dali lokalizacje (akurat CBK)

a
@newty

Na umowie napisali Ci lokalizację twojego zespołu, w którym budynku wcześniej pracował. Ty będziesz zdalnie. Dostałeś dzisiaj jakieś informacje ?

@a

Nie, żadnych dalszych informacji nie było. Właśnie ani razu nie określili oficjalnie, że zdalnie się odbędą dlatego nie wiem za bardzo czego oczekiwać

a
@newty

A wiesz w jakim dziale będziesz pracować? Logowałeś się już do myworkday?

stażystka
@a

ja miałam telefon od Pani z potwierdzeniem mojego adresu zamieszkania i została mi przesłana na niego umowa, pozostałe rzeczy na maila, łącznie z informacją odnośnie rozpoczęcia pracy i hasłem i loginem do myworkday. Na końcu kontaktowała się też ze mną moja bezpośrednia przełożona. Staż będzie przebiegał zdalnie.

@newty

Też otrzymałem informacje, że lokalizacja to CBK, w ogóle co ten skrót oznacza?

@ciekawy

Szukałem i nie znalazłem. Ale wiem, że chodzi o oddział na podgórskiej i to tyle niestety

Krke
@Stażysta2

W mailu mam napisane ze od 6 lipca

Stazystka2
@stażystka

Po jakim czasie od wypelnienia „zadania” Na stronce kandydata i przekazania Danych, adresu itd przyslali ci umowe ? Bo wypelnilam wszystko, napisalam maila z akceptacja, danymi i cisza : /

@Stazystka2

Zadzwonili do mnie w poniedziałek aby potwierdzić adres, pod koniec tygodnia umowa już doszła

Stazysta
@Stażysta

Hej, nie mam zadnych informacji od nich wyslalam dane i teraz otrzymalam jakis plik do przeczytania o state streecie i napisali ze beda po krótce sprawdzac wiedze z tego podczas wprowadzania do pracy, wie ktos kiedy ma się to odbyć i czy bedzie zdalnie ?

m
@Stażystka

Czy mogę się spytać w którym mailu (chodzi tylko w którym etapie tego procesu) dostałaś maila, że zdalnie? Bo się zastanawiam czy mam stacjonarnie czy zdalnie bo nikt nie określił za bardzo. Moja umowa jest do odebrania stacjonarnie w oddziale firmy, stąd nakierowanie, że może stacjonarnie się odbędzie staż (?)

@m

Ja dostałam informacje najpierw, że zakładają, że biura będą działać normalnie, a potem jednak zmienili, że będzie to zdalnie. To było jakoś po wysłaniu mi umowy. Może po prostu umowa jest do odebrania w biurze, ale wątpie żeby staż też się tam odbywał

m
@Stażystka

dziękuje za odzew, pewnie masz racje :)

@Stażystka

A jaka to jest umowa? Umowa o staż?

@ciekawy

Centrum Biurowe Kazimierz, centrala przy ul. Podgórskiej 36 - obok galerii kazimierz

@stażystka

A uzupełniałaś te informacje, jak składanie zaświadczenia o niekaralności, etc.?

Zainteresowana
@ciekawy

Czy ktoś wie coś o dziale FUND ACCOUNTANT i stażu w nim?

Milo
@Zainteresowana

Fund accounting - stres, deadline goni dealine. Ilość pracy na ponad 8 godzin. Zdarza się widok płaczących pracowników.

Nowy stażysta
@Stazystka2

Hej, mógłbyś mi opowiedzieć jakie masz odczucia po stażu ? Jak wygląda system wdrożenia do pracy i jak sprawdza się praca zdalna w przypadku stażu ?

patii

Witam, w jakich godzinach sie pracuje na stanowisku: KIID Junior Administrator Associate 1- jakie zarobki na start, czy firma obecnie pracuje zdalnie jesli chodzi o new hire'ów? Czy ogólnie fajna jest praca w tym dziale? Pytam o atmosferę, nadgodziny, taski, liderów itp :) dziękuję z gory za wszelkie info!

Meri
@patii

Właśnie zostałam przyjęta na to stanowisko. Oczywiście aplikowałam na nie a teraz nazwa stanowiska jest inna, bo panie z HR przydzielają do jakichś konkretnych stanowisk osoby. Zarobki 3686 brutto, szkolenia online na początku i praca zdalna.

Marcella
@Meri

Czy możesz opowiedzieć coś więcej na temat tego, jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna? Kandyduje na to samo stanowisko i po prostu jestem ciekawa, bo nie mam żadnego doświadczenia w pracy w finansach :)

stefan

Mam pytanie gdzie mieści się dział Derivatives i w jakich godzinach tam się pracuje?

Kierowniczka
@stefan

w bigu na kapelance

Marina
@Kierowniczka

Między 8 a 16

Nadiaa

Hejka , przeszlam.dwie rozmowy z Indiami, na pierwszej pytania o mnie o obecna prace , na drugiej o firme , oczekiwania finansowe , co to jest fundusz , obligacje . Od tamtej pory cisza, napisalam maila Pani odpisala "hej nadia mamy nadzieję że u Ciebie wszystko wporztku bedziemy informowac o procesie rekrutacji " czy to może oznaczać ze nie przeszlam do kolejnego etapu ??

@Nadiaa

Na jakie stanowisko aplikowalas?

Knadydat
@Kandydat

aplikowałam na Junior Fund &Accountant ,

Ciekawski
@Nadiaa

Spokojnie, odezwa sie, gdybyś nie przeszła rekrutacji pozytywnie to dostałabyś również taka informacje.

Nnnnnn.
@Ciekawski

Akurat SS jest jedną z niewielu firm w Krk, która nie informuje o negatywnym przebiegu rekrutacji- po prostu się nie odzywają, uważam, że to bardzo nieprofesjonalne. Jak się odezwała do Ciebie to znaczy, że poszło Ci okej, do dwóch tygodni powinnaś mieć pewnie jakieś info :) W moim przypadku (jakiś rok temu) wszystko było zgodnie z ustaleniami i od 1 telefonu do info o zatrudnieniu było 3 tygodnie.

Meri
@Nnnnnn.

Ja miałam dwie rozmowy z Indiami i od razu umówili mnie na rozmowę z menedżerem z Polski. Rozmowa była w środę a już w czwartek dzwonili że mnie przyjęli. Nie było mowy o tym, że odezwą się jeżeli się nie dostanę...

Ilona

Cześć, Tydzień temu dostałam informację od hr, że zdecydowali się mnie zatrudnić. Przesłałam im dane, których potrzebowali w piątek, w poniedziałek uzupełniłam jeszcze profil na myworkday i teraz cisza. Nie ukrywam, że trochę się stresuję bo złożyłam już wypowiedzenie w obecnej firmie. Jak wygląda dalszy proces? Pracę mam zacząć 7grudnia.

Sylwia

Wie ktoś może czy jest jakieś opóźnienie z wypłacaniem pieniędzy za polecenie? Ile trwa czas oczekiwania?

Pam
@Sylwia

Ile trzeba mieć miesięcy zatrudnienia aby kogoś polecić i jaka jest kwota za polecenie?:)

Ala
@Pam

Mówią wszystko na szkoleniach dla new hiresow.

@Pam

Mozesz od pierwszego dnia. 3000 brutto

Aplikacja

Chciałem zapytać odnośnie czasu w którym zaczyna się prace, został mi ostatni etap, rozmowa z polskim HR, wciąż pracuje w innej firmie i mam miesiąc wypowiedzenia,czy nie będzie to problemem? Czy może wypowiedzieć się osoba która ostatnio się przyjmowała i miała taką samą sytuację? Pozdrawiam.

K8
@Aplikacja

Okresy wypowiedzenia są normą, jak będą Cię chcieli to miesiąc nie zrobi różnicy. Małe szanse, że przez to Cię odrzuca. Ludzie maja nieraz 3 miesięczne okresy wypowiedzenia i firmy na nich czekają.

Ciekawski

Po jakim okresie pracy mozna spodziewać sie podwyżki na A1? Wychodzi z tym manager czy raczej ja powinienem zagadać ? Dzięki

Pawel
@Ciekawski

Officer. Jak uznaja, ze Ci sie nalezy. Max do 12 miesiecy.

Ziomsss
@Pawel

A teraz podczas pandemii?

Nnnnnn.
@Ziomsss

Normalnie są, jeżeli ogarniasz.

Zostaw merytoryczną opinię o State Street Bank Polska - Kraków

• Jak się pracuje w State Street Bank Polska?

Zobacz opinie na temat firmy State Street Bank Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1020.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w State Street Bank Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 612, z czego 56 to opinie pozytywne, 152 to opinie negatywne, a 404 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy State Street Bank Polska?

State Street Bank Polska
2.1/5 Na podstawie 1122 ocen.

State Street Bank Polska