Opinie o State Street Bank Polska w Kraków Podgórska 36

Branże: Biura rachunkowe

podgóska

Jakie dają wynagrodzenia na AVP w Krakowie? Co jest wyżej po tym stanowisku?

Ghghfh
@podgóska

Jeżeli nie wiesz co jest po avp to raczej się nie dostaniesz na to stanowisko :) to dosyć często spotykane tytuły korporacyjne. Wyżej jest VP - Vice President. AVP pewnie zarobki pod 25k brutto. Stosunkowo wysoka pozycja w hierarchii (średnio przynajmniej 10 lat w korpo albo bardzo dobre kwalifikacje/renomowane certyfikaty typu acca,cfa,cpa).

@Ghghfh

Po co odpowiadać na pytanie o kasie nie wiedząc o czym się mówi? AVP dostaje w okolicach 16-22k brutto

Malwina

Cześć, czy w State Street w Krakowie zatrudniają czasami anglojęzycznych obcokrajowców w branży finanse?

Non
@Malwina

Oczywiście.

Aa

Czy każdy pracownik dostaje podwyżkę inflacyjną ?

@Aa

Nie. Moga nie dac

Mirek
@Dominika

To nie dadzą. Co pańska laska będzie chomikowania w skarpetce heheh

Ann
@Aa

I czy pracownik, ktory od razu dostaje umowę na czas nieokreślony dostaje podwyżkę instalacyjną? Bo nie będzie zmiany umowy

kristofer
@Ann

wlasnie, podbijam to pytanie i prosze o odpowiedz

Rodzyn
@kristofer

Jak ktoś dostał awans na początku roku nie dostanie a reszta powinna dostać. Nie wiem jak jest z new hires, którzy nie dostali jeszcze tej podwyżki po jakimś czasie (tej co kiedyś się dostawało na przedłużenie umowy po okresie próbnym). Ale nie wiem ile takie podwyżki inflacyjne będą wynosić.

Gosia

Hej, Orientujecie sie kiedy sa wyplacane premie roczne? Wiem,ze ostatnio byla w marcu w zeszlym roku. Wiecie tez jaka jest kwota przy ocenie 4? Pozdrawiam

@Gosia

Połowa marca

Zosia
@Gosia

W zeszłym roku za taką ocenę było około 6%.

anka
@Zosia

czy dla new hires (w pracy od padziernika/listopada)sa tez przewidziane premie i przede wszystkim podwyzka?

Zosia
@anka

O takie kwestie lepiej menadżera zapytać;)

Pomp
@anka

Dostaniesz pewnie w najblizszym czasie podwyzke do 3200 na reke

typowe rekrutacyjne

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
gość

Myślicie, że staże zaczynające się w kwietniu będą w całości online? Ile teraz płacą na stażu? Na forum przewija się 2300 brutto i 2800 brutto, co jest aktualne nie dla studenta? I czy umowa jest na czas określony, próbny czy jakieś zlecenie?

stażysta
@gość

Będą online. Jeśli idziesz na 3 miesięczny staż to 2300 zł brutto dla wszystkich. Umowa o praktykę.

NN

Na 8-miesięcznym stażu proponują 2800 brutto, ile dostanę na rękę? Mam poniżej 26 lat, ale już nie studiuję.

stażysta
@NN

Mi też tyle proponowali, ale na umowie była już stawka 2300 zł brutto. Wychodzi około 1900 zł na rękę.

mm
@stażysta

Oferowali Ci staż na 3 miesiące, a nie 8 miesięcy.

Haubica

Do osób, które odeszły w zeszłym roku że Stejta - dostaliście papierowe pity/macie je dodane do tego eUrzedu Skarbowego?

Mapet
@Haubica

Przejdźcie wiec do działania ;)

Szoł
@Mapet

I czytania przepisów podatkowych. Do 1 marca pracodawca ma czad ma przekazanie PITa.

Lulu
@Szoł

Świadectwa pracy też mają przekazać ostatniego dnia pracy, a poczta wychodzi w piątki. Miesiąc się skończył w poniedziałek? Czekaj se do końca tygodnia, aż łaskawie wyślą dokumenty...

Al
@Haubica

Pit wysłany będzie pocztą

Kasia2

Czesc, mam pytanie czy teraz firma zatrudnia ludzi do roznych działów na A1? Kiedys pracowałam przez chwilę w SS ale przeszłam do innej polskiej firmy.. angielski raczej znam na poziomie ok. C1 . Jakie zarobki mozna wynegocjowac? Nie wiem dlaczego gdy wysyłam cv do innych korpo mam info, ze moj profil nie odpowiada ich wymaganiom obawiam sie ze w SS tez tak bedzie i nie wiem czy w ogole się w to bawić.. Wiecie moze w ktorych działach praca jest w miarę spoko, nie ma wiele nadgodzin i czy w ogole osoby po 30tce są mile widziane :) dziękuję za pomoc!

ANkaSkakanka
@Kasia2

Po 30 jak najbardziej ale jednak odczuwalne jest, że jest bardzo dużo młodszych ludzi, wiec pewnie nad Tobą będzie wiele młodszych, jeżeli Ci to nie przeszkadza to wiek nie ma znaczenia. Jak pracowałaś to może być na plus, zaznacza się to przy rekrutacji. Zarobki takie jak piszą na forum, ścisłe widełki ale zawsze można próbować więcej jak masz spoko doświadczenie. Co do braku odzewu z innych firm- ma pewno masz dobrze napisane CV? :) to czasami klucz. Próbuj! SS to sredniawka.

Majki
@Kasia2

Mam powyżej 30 lat i powiem wprost będzie masa pytań i musisz się naprawdę postarać byś przeszłą dalej bo dla nich to jest grubymi nićmi szyte wszystko. a podobno to jest najbardziej lajtowa jeśli chodzi o przyjęcia korporacja w Krakowie.

Angelika
@Majki

Nie zgadzam się, do osoby po 30 podchodzą tak samo. Mam 36 lat 1,5 roku temu byłam na rozmowie i pracuje nadal. Wypadłam dobrze i mnie wzięli, nikt nie miał problemów z wiekiem.

Majki
@Angelika

Próbowałem co najmniej kilka razy , za każdym razem podśmiewki ,że na starość mnie się zachciało karierę robić. A prawda jest taka ,że trudno mnie w urzędzie wykręcić tyle co tutaj ma się na początek a szybko dobija do dwukrotności mojej pensji.

Greg
@Majki

Szczerze mówiąc nie wydaje mi się, żeby to była kwestia wieku, chyba, że trafiłeś na wyjątkowego buca/ dzieciaka- bo tacy też rekrutują. Może źle wypadłeś i po prostu Cie nie chcieli, nie ma co zwalać na wiek.

@Majki

Co ty gadasz, ja mam 33, inni new hires z mojego teamu także po 30 i żadne z nas nie miało pytań czy tez komentarzy na temat wieku. Jestem teraz na A1

nobody222

Mam pytanie obecnie pracuję jako telefoniczny specjalista ds obsługi klienta gdzie obsługuję klientów w sferze finansowej równiez w jez. angielskim. Znam tez francuski ok. b2. Wszedzie, gdzie wysyłam CV oczywiscie na A1 czy entry level mam informację, że mój profil nie pasuje do stanowiska pracy.. Pytanie co ze mna jest nie tak? Czy każda korpo chce osob już z doswiaczeniem? Nie dają szansy aby móc tę wiedzę dopiero zdobyc?

gosc
@nobody222

To dziwne, bo w jednym zespole podobno nie mogą znaleźć A1 która ma jakiekolwiek pojęcie o finansach

@gosc

Właśnie do SS jeszcze nie aplikowałam :)

Lopez
@gosc

Ja kiedyś aplikowałem do SS na kilkanaście podań , zlali mnie ciepłym moczem. A co ciekawe mojego kolegę co jest nogą językową i ledwo duka po angielsku przyjęli z pocałowaniem reki. nie rozumiem tej firmy.

Angelika
@Lopez

Może złe CV? Języki wiadomo podstawa ale liczą się inne umiejętności i zalety. Znam osoby, które zaczynały z bardzo niskim angielskim a były ogarnięte i sobie poradziły oraz takie, co po angielsku śmigają ale żeby proces ogarnąć to ledwo.

Lopez
@Angelika

Chodzi o to ,że składam podania odzywają się testują , rozmawiają .I raz piszą /mówią ,ze mnie zatrudniają, że wyślą umowy albo następny etap potem nagle zapada cisza i zero kontaktu /odzewu. Tak od kilku lat.

Nina

Czy ktoś może powiedzieć mi jak wygląda szkolenie wstępne w dobie pandemii/online?

@Nina

W całości online. W zależności od działu trwa do tygodnia a później już szkolenie procesowe w konkretnym dziale, do którego się zatrudnia.

Czy ktoś wie ile trwa proces uzupełniania dokumentów po przyjęciu do pracy? Ponad tydzień temu uzupełniłem pierwsze dane na workdayu i od tygodnia cisza.

Lolek
@Nina

Czy na A1 jest tak samo wszystko online? Kiedy jest coś w biurze i co?

Nina
@Lolek

Podoba mi się to ze główny nic nie wie :)

Lolek
@Nina

Nie o czym mówisz , czy osoba nowo przyjęta zobaczy w ogóle biuro czy wszystko online łącznie z podpisaniem i odesłaniem przez kuriera dokumentów? Bardzo mnie zależy by tak było a z drugiej strony żadnej pomocy i szkolenia ?

@Lolek

Szkolenia wyłącznie online, podpisana umowę i inne dokumenty złożyłam w biurze

Iwon
@Nina

Szkolenie wstępne jest online, mam na myśli podstawy o finansach, fundy, derivates etc. plus bhp. Jeśli chodzi o szkolenie dotyczące procesów wykonywanych przez team to jest kwestia zależna od menadżera/teamu /działu. Sama szkolenia miałam w biurze, oczywiście wszystko zostało wcześniej ustalone z menadżerem, znajomi mieli całość online.

Dam
@Lolek

Ja miałem całość online, ani jednego dnia w biurze. Najpierw wszystko online ogólne, testy itd a potem już w dziale szkolenia indywidualne.

Powiedzcie mi proszę, dlaczego Multisporty są zablokowane? Przecież Baseny, Lodowiska, Joga i Szkoły Tańca są otwarte zgodnie z prawem. Większość siłowni też się otworzyła, a oni nam wciskają kity że obiekty sportowe są zamknięte.

Kasa idzie na social fund - pewnie komuś zapłacą za wystąpienie a Ty będziesz się mógł się wdzwonić i posłuchać :) Naprawdę szkoda ludzi którzy regularnie trenują i treningi wpływają na ich zdrowie psychiczne przy tym zamknięciu na WFH. A ceny karnetów wahają się koło 2 stów.

Może niech wszystkie chętny osoby na ponowną aktywację odezwą się do kadr? Zobaczą że dużo osób chce je to ponownie aktywują.

Koko

Ludzie ale macie ciśnienie z tymi siłowniami. Jeszcze trochę i bardziej poluzują obostrzenia. W międzyczasie lepiej wybrać się na spacer po bulwarach/ na plaży.

vendor

Witam, czy w poniższej ofercie pracy można liczyć na dodatek językowy jeśli sie zna francuski czy standardowo 2800 netto? Jak wygląda praca w tym dziale (nadgodziny, stres, atmosfera) oraz czy obecnie w SS obowiązuje praca zdalna? Investment Compliance Analyst (Operations), Associate 1 -Advanced level of English (Intermediate German or French where applicable)

ciekawy

Client service to jakiś normalny dział, czy lepiej dać sobie spokój i uciekać?

madaw
@ciekawy

Zespół gdańsk czy krk?

@ciekawy

Taki typowy operacyjny dzial w SSB - klepiesz raporciki dla klientow

steven
@Prac

Czy w tym dziale jest kontakt telefoniczny z klientami?

JL

Hej, macie jakies informacje o pracy jako Market Risk Analyst w State Street Global Exchange Analytics?

trelelel

Hej, tak sie zastanawiam, wszyscy narzekają, niewazne odnosnie jakiego korpo by sie szukalo opinii. W takim razie jakie miejsce pracy w KRK dla korpoludzi polecalibyscie jako pracownicy (badz juz byli pracownicy) SS? pozdro

Czelendż
@trelelel

Lidl, biedronka - na magazynie z uprawnieniami na widlaki 6k brutto na start.

trelelel
@Czelendż

nie wiem czy sie smiac czy plakac ;) jednak preferuje robote biurowa. Na terenie KRK co polecacie? gdzie startowac?

@trelelel

State jest ok na początek. Mimo niskich zarobków na start, masz niezły potencjał do rozwoju jeśli trafisz do normalnego zespołu. Jeśli nie jest dla Ciebie problemem praca stresująca, głownie przez ilość tej pracy, da się wiele nauczyć i wyrobić odporność na stres

@Czelendż

chyba nie dają tam tyle, skad takie info :)

Nikifor

Witam, Czy ktoś z Was orientuję się, jaka jest podwyżka przy awansie z SA na Officera. Chodzi mi głównie o procentowy wzrost - kwoty mogą się zawsze różnić w przypadku poszczególnych osób. Pozdro

Bierz pod uwagę ze odchodzą płatne nadgodziny :) Pozdro

Nikifor

W tym dziale akurat nie ma ani jednej nadgodziny. To nie FA produkcja ;)

Pawel

10800 brutto

Pawel

Platnych nadgodzin nie bedzie nigdzie. Beda do odbioru.

@Pawel

Jak to? Tyle lat były i to nawet przez system rejestrowane....

@Pawel

Jesteś pewien? Toć przecież na SA mam ponad 10k, więc pytam własnie o procentowy wzrost :)

Nick2
@Nikifor

Pytasz o wynagrodzenia działu nieprodukcyjnego - tutaj pracuje mała cześć w porównaniu z produkcja wiec uzyskanie odpowiedzi jest znikome.

Pablito

Dokladnie. Mysle ze odbior nadgodzin jest zdecydowanie lepsza opcja.

@Pablito

Uśmiałem się. Nie będzie kiedy tych nadgodzin odbierać

@Pablito

Pablito To mamy przewodnika pracy za darmo:)

Nick2
@Pablito

Nalezy pamietac, ze jesli pracodawca nie oferuje platnych nadgodzin, tylko narzuca ich odbior, to odbierane sa w wymiarze 1.5 godz za kazda 1 nadgodzine

niefajnie
@Nick2

tylko, że firma oprócz zawieszenia ot, zawiesiła także multisporta jest tylko online, do obiektów fizycznych zawieszona została karta, a jest ich cała masa, to nie tylko siłownie i aquaparki zamknięte, cała masa jest otwarta. U innych pracodawców można korzystać normalnie.

Wiktoria
@niefajnie

Widzę, że sporo wiecie na temat firmy State Street Bank i dlatego też bardzo liczę na pomoc z Waszej strony. Chcą tam teraz zatrudnić (między innymi) Java Developera. Wiecie, jak dokładnie przebiega rekrutacja na to stanowisko?

Misiek
@niefajnie

No ale przecież obostrzenia dot. siłowni nadal obowiązują. Myślę że zawieszenie kart jest zasadne - SS to poważny i odpowiedzialny pracodawca, który nie moze sobie pozwolić na obchodzenie obowiązujących zaleceń.

rumcajs
@Misiek

czy ty masz świadomość tego co piszesz? tłumacze Ci jak krowie na rowie, że cała masa obiektów jest otwarta a tylko siłownie zamknięte, ośmieszasz się taką opinią "odpowiedzialny pracodawca", nie musi obchodzić obostrzeń, jak inne obiekty sportowe są otwarte, jakoś inne korporacje nie zawiesiły kart pracownikom koniec dyskusji Misiek

Ziombel
@rumcajs

Dzis pisalem z pretensjami i prośba o jak najszybsze aktywowanie multisportu do benefitu SS i HRów, napiszcie również, to może wrócą po rozum

@Ziombel

Po co?

Ciekawski

Hej . Zastanawiam się nad aplikacja na Stanowisko FA A1 . Macie może wiedzę jakie są widełki netto ?

Księgowy

@Raw

Plus podwyzka do 3200 na reke po ok pol roku

ciekawski
@War

prowadzone są obecnie jakieś rekrutacje czy wstrzymane przez koronawirusa?

@ciekawski

Cały czas firma rekrutuje, oferty znajdziesz na https://careers.statestreet.com/global/en

Agnieszka

Jestem od prawie 2 lat na A1, dostaje pozytywne feedbacki i otrzymałam info, że żeby dostać awans musi ktoś się zwolnić/dostać awans, żeby zwolniło się miejsce. Czy moge się chociaż starać o podwyzke? Z tego co czytam są widełki, ktoś mi może zaproponować czy sama muszę wyjść z inicjatywa? (Jedną dostałam już po roku)

@Agnieszka

Podwyżka praktycznie tylko przy awansie. Poczekaj do A2 i uciekaj do innego zespołu bo wiele w takim nie osiągniesz.

Kacper

Noname
@Kacper

Mimnimim 5250 brutto

@Noname

Czyli można negocjować? W jaki sposób uzyskać więcej?

A1
@Nowy

Najpierw dostajesz to, co oni ci zaoferują, po ok. 6-9 mc można się starać o podwyżkę.

@A1

Czyli doradzasz brać co dają bez negocjacji i potem dopiero próbować? Wtedy są większe szanse ?

A2
@Nowy

Bez rzucenia papierami praktycznie brak szans na sensowna podwyzke. A i to obecnie niewiele da, od 2 lat nie ma budzetu na zatrzymanie pracownikow podwyzka. Stawka wejsciowa na a2 to min 5200 brutto przy czym minimum 15% podwyzki wzgledem dotychczasowej pensji na a1. Takze czasem jest to troche wiecej niz 5200, zdaza sie ze 5300-5400 jesli ktos awansuje po okolo 2 latach bycia a1 i zalapal sie na podwyzke do 4400 po pol roku i kolejna de facto inflacyjna. Podsumowujac, na tle konkurencji slabo.

Grid
@A2

+ jeżeli ktoś przychodzi na A2 to nie dostaje podwyżki (do roku) tak jak jest to na A1.

Jacek
@Grid

Potwierdzam. Przyszedłem na A2, dostałem 5900 brutto i umowę na rok. Nie dostałem podwyżki przy zmianie umowy na czas nieokreślony tylko podwyżkę inflacyjną do 6200 brutto.

@Jacek

Czy co roku są takie podwyżki inflacyjne?

Grid
@Adam

Tak, razem z premią roczną w okolicach marca (natomiast ciężko przewidzieć jak to będzie wyglądało przy covidzie).

A2
@Grid

Zobaczymy, choc ilosc pracy wcale nie ulegla zmniejszeniu, wrecz przeciwnie. A firma na pracy z domu sporo oszczedzila, odpadla czesc kosztow zwiazanych z utrzymaniem biura.

Pracownik a2
@A2

Niestety nie zgodze sie z tym ze minimum 15% podwyzki z a1 na a2. Mialem na a1 4650, teraz zaproponowali na a2 5250, to raczej jakies 12-13% jedynie.. kiepsko

Tez A2
@Pracownik a2

Bo takie są stawki w operacjach na A2, a nie jakieś 7-8k tak jak niektórzy wypisują.

@Tez A2

To zależy czy z wewnętrznego awansu czy z rekrutacji zewnętrznej ;)

xxxxx

Po 2 latach na A1 dostałem podwyżkę na 5250 brutto i to była kwota nie podlegająca negocjacji

@xxxxx

Co ty robisz po 2 latach na A1??

nek

bardzo słabo, wręcz tragicznie

@Kornelia

W niektórych działach tak jest i nic z tym nie zrobisz nawet jak dobrze sobie radzisz, jak nie ma wolnych miejsc :( czasem nawet dłuższy czas to standard

Qwerty
@nek

Nek, mozesz rozwinac mysl?

Kub
@Adam

Czy podwyżki inflacyjne obejmują tez nowych pracowników?

@Kub

A kiedy zatrudniony?

Kub
@Dominika

Koniec sierpnia

Towo

Ile wynosza minimalne widelki na SA?

Iowo
@Towo

W granicach 6500 brutto.

Towo
@Iowo

Slabiutko

@Towo

6900 brutto

Zostaw merytoryczną opinię o State Street Bank Polska - Kraków

• Jak się pracuje w State Street Bank Polska?

Zobacz opinie na temat firmy State Street Bank Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1020.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w State Street Bank Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 612, z czego 56 to opinie pozytywne, 152 to opinie negatywne, a 404 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy State Street Bank Polska?

State Street Bank Polska
2.1/5 Na podstawie 1122 ocen.

State Street Bank Polska