Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

cobra13

ja pracuje w impelu i nie narzekam płacą na czas interesują się pracownikami superfirma super atmosfera i ludzie i kierownictwo

stanley

to naciągacze ja pracowałem po piętnaście godzin na stokrotce w lublinie bo zmiennik zachorował i szef mnie gnębił rozstaje się z nimi za 6zł bez zusu to skandal spałem po 5 godzin

Norbi
@stanley

Choroba nie wybiera losowe przypadki są zawsze, choć u mnie rozkładało się to na kilka osób. Zawsze mogłeś odmówić, problemów nie ma w takich przypadkach.

Maciek

Impel to jeden z większych i lepszych graczy na tym rynku, w kilku firmach przepracowałem i tu jest mi najlepiej. Dobra atmosfera i ciekawa praca. Impel ochrania różne ciekawe budynki czy obiekty więc trudno się nudzić.

lukas

wynegocjowac cos tam sie da, wiadomo ze to nie jest nie wiadomo co, ale z drugiej strony gdzi emozna kokosy zarabiac za taka prace?

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik sekcji
Służba Cywilna
logo firmy Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim
Lublin
Voice Contact Center Sp. z o.o.
mirek

nikogo bym tutaj nie omijal, bo naprawde ekipa jest spoko, atmosfera fajna, stres czasem jest, ale gdzie go nie ma, no i placa na czas i tyle ile powinni

jak

mam jedna umowe od poczatku, pieniadze na czas sa wyplacane i nie takie stawki o ktorych tutaj jest napisane, wiec jak dla mnie problmeu nie ma

poszukujacy

witam wie ktos jak sie pracuje w tej firmie w galerii łodzkiej chodzi mi o ilosc godzin w miesiacu jaka pensja miesieczna ? Pracuje lub pracował tam ktos?

ole

ludzie to prawda bardzo sympatycznie, co wiele zmienia w pracy, poza tym jest ok, ja pracowalem w roznych firmach i uwazam ze tutaj jest calkiem niezle

kai

prezesie maja duze zarobki, ale i odpowiedzialnosc jest duza, ja bym sie z nimi nie zamienil, wole pracowac na swoim stanowisku i miec spokojna glowe

aaaaaaaaaaaa

A może "panowie" prezesi, dyrektorzy czy inspektorzy będą na tyle odważni i opublikuja swoje miesięczne wynagrodzenie? A ci wszyscy co tak chwalą Impel to pewnie by i za darmo pracowali ku chwale firmy i tych, którzy takie marne grosze płacą zasłaniając się polityką rządu. Składka do ZUS to 5,70 (słownie : pięć złotych i 70/100 i niech ktoś teraz obliczy ile do emerytury trzeba pracować i jak wysoka będzie emerytura. Ale wszystkie agencje ochrony bazują na wojkowych i policyjnych emerytach, ewentualnie na malorolnych bo taki jak się uchla nawet na służbie to zanim znajdzie pracę ma z czego żyć i właśnie tacy psują ten rynek.

dziobakpukpuk

O jakich pinądzach mówimy?.Prawko,umiejętność obsługi bankomatów.t.z.licencja, dyspozycyjność,broń itd,itp a płaca za 1 godz.szkoda gadać.A do tego szef z ambicjami [debil u władzy].Nawet gośc który ma pieczątkę kierownika się go słucha.Trudna sprawa nie ma do kogo się zwrucić bo wszystko blokują.

dziobakpukpuk

Witam,a może by ktoś przyjżał się implowi z łodzi z ul. Palki co tam się dzieje??.

jacek

hmmm, dziwia mnie takie informacje, jestem szeregowym pracownikiem, zadowolonym ze swojej pracy, obowiazkow i ludzi z ktorymi pracuje

ANONYMOUS

IMPEL – Praca nic nie warta Firma ta wyzyskuje ludzi. Jest wiele przykładów ludzi zatrudnionych przez spółkę Impel, którzy nie dostają urlopów i są zmuszani do pracy w czasie choroby. Ci pracownicy mają zwykle wciąż odnawiane umowy zlecenia – nawet jeśli na stałe pracują w Impelu. W niektórych zakładach, pracodawca daje pracownikom do podpisania zobowiązanie, iż zrzekają się praw pracowniczych. Pracodawcy twierdzą, że podpisane umowy mają charakter umów cywilnoprawnych, a nie umów o pracę. Impel dziś jest jednym z największych prywatnych pracodawców w Polsce, zatrudniającym blisko 20 tys. osób. W ubiegłym roku IMPEL miał wzrost o ponad 19,8 proc. w stosunku do zysków rok wcześniej. Firma jest bardzo zyskowna – bo nie chcą ludziom dobrze płacić i nie pozwalają im na żadną samoorganizację. W marcu 2006 r. w Kostrzynie nad Odrą z firmy Impel-Tom zwolniono Jacka Rosołowskiego, bo chciał założyć organizację związkową Inicjatywa Pracownicza. Rosołowski wygrał pierwszą sprawę przed sądem pracy. Sąd orzekł, że powodem zwolnienia była działalność związkowa. Zarząd zemścił się za to na trzech członkach OZZ Inicjatywa Pracownicza, pozbawiając ich pracy, bo przed sądem pracy otwarcie mówili o bezprawiu, którego zarząd dopuszcza się wobec związkowców. Taka jest firma IMPEL. Jakie wampiry stoją za tą firmą? Zobaczmy: Józef Biegaj – współwłaściciel firmy, 108. pozycja na liście „Najbogatszych Polaków” tygodnika „Wprost” w 2005 r. Grzegorz Dzik – współwłaściciel firmy, 93. pozycja na liście „Najbogatszych Polaków”, wiceprezydent Konfederacji Pracodawców Polskich. Obecnym przewodniczącym Rady Nadzorczej jest prof. Krzysztof Obłój z Międzynarodowego Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, który wcześniej był m.in. przewodniczącym Rady Nadzorczej PZU SA. Andrzej Malinowski – członek Rady Nadzorczej Impela, prezydent Konfederacji Pracodawców Polskich, były poseł z listy PSL, były członek rządów Z. Messnera, T. Mazowieckiego, W. Pawlaka. Sylwester Cacek – członek Rady Nadzorczej Impela, przewodniczącego Rady Nadzorczej Dominet Banku SA (właścicielką 50,1 proc. akcji banku jest Dorota Cacek, małżonka Sylwestra.) Ale trzeba przyznać, że najciekawszą postacią IMPEL-u jest jeden z byłych członków Rady Nadzorczej, który tam pracował przez ponad 8 lat. Krzysztof Krystowski jest byłym wiceprzewodniczącym Unii Pracy i Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Gospodarki i Pracy. Wywodzi się ze środowiska FMUP i był w kierownictwie Impela dokładnie wtedy, gdy ochroniarze tej spółki rozbijali protest robotników w Ożarowie Mazowieckim. Krystowski w latach 2000-2001 reprezentował polską branżę usług outsourcingowych na międzynarodowych konferencjach w Berlinie i Lizbonie. Następnie był prezesem zarządu Acta HR, spółki specjalizującej się w usługach outsourcingowych. Podczas wyborów parlamentarnych w 2005 r. Krystowski startował z pierwszego miejsca we Wrocławiu z list komitetu SdPL-UP-Zieloni 2004. http://cia.media.pl/impel_praca_niczego_nie_warta?from=90&comments_per_page=90

robi

Jak czytam wypowiedzi co niektórych że Impel to taka cudowna firma to chce mi się rzygać. Podczas przyjścia do pracy na pytanie czy będzie opłacany zus od całości wynagrodzenia odpowiedź jest że tak, tylko że umowę zlecenie nie mogą podpisać od razu bo drukarka się zepsuł (G. prawda - działanie celowe) rozpoczynasz pracę a wtedy przy największym zamieszaniu gdy masz dużo roboty podsuwają ci dwie umowy na dwie spółki Impela (celowo nie wymieniam nazw) pierwsza umowa zlecenie na 10 zł od której jest odprowadzany zus ok 1 zł, druga na cała resztę i tu już nie muszą doprowadzać składek (czyli dymają cię nieźle, istne złodziejstwo) o takiej sytuacji dowiedziałem się przypadkiem. Niestety sytuacja w jakiej się znalazłem zmusiła mnie do podjęcia pracy z marszu w tej dziadoskiej firmie oczywiście stawka gówniana ale jak się dowiedziałem że dodatkowo okradają mnie z przyszłej emerytury to powiedziałem dość. Na szczęście już nie muszę pracować w tej złodziejskiej firmy. Na pohybel właścicielom i kierownikom co łzą jak psy. A ta forsa którą ukradli pracownikom nie opłacając im składek zus mam nadzieje ze wyjdzie im bokiem.

jalapeno
@robi

Ty celowo nie napiszesz, a ja celowo to zrobie. Te 2 firmy to Orta i Horsa, a wszystko co jest tu napisane o ZUSie to niestety prawda. Jedyne co moge powiedziec dobrego o IMPELu, to że trafiłem na pozytywnych ludzi. Atmosfera w pracy była w porządku i kierownictwo nie działało na nerwy. Poza tym widywałem już gorsze jaja w róznych firmach.

jarek

firma pozytywna to i opinie pozytywne, nic w tym dziwnego nie widze

aaaaaaaaa

Pozytywne opinie -pierdolta, pierdolta, ja się zdrzemne

gacek

praca przynoszona do domu, chocby nawet w glowie, negatywnie dziala na rodzine, cos o tym wiem, jednak tak jak piszesz, to juz rowniez za mna, prace zostawiam w pracy i jest znacznie lepiej

adam

co prawda to prawda, wczesniej z pracy przynosilem stres do domu i bywalo roznie, teraz jest zupelnie inaczej, praca i to ja sie w niej czujemy jest niezwykle wazna

rafal

nie sama praca czlowiek zyje, ale jak w pracy ok, to i inne sprawy jakos sie ukladaja

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 13 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security