Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

Junior

Lucek coś chyba jest na rzeczy z tą "czarną ospą" na Okopowej wcześniej stary kocur zawinął pod swoje skrzydełka łysą kocinę teraz następna (usunięte przez administratora) na tą samą chorobę zachorzał zaczyna ich wszystkich parzyć w dupska nieźle ten gostek daje im popalić.Słyszałem że jak przegrają jakąś sprawę to posypie się lawina pozwów morze w końcu dotrze do tych po.....bów z okopowej że za 5 zeta na śmieciówkę to mogą jedynie pocałować pstrą kozę w łys (usunięte przez administratora)

łysy

Ja nie wiem czy śmiać się czy płakać.Przyjąłem sie do impela niedawno bo ok.1,5 miesiąca temu,dostałem dwie umowy śmieciowe do podpisu ze stawką 5 zł ale kopii dla siebie nie dostałem choć sie upominałem co wydaje mi sie dziwne bo przecież zawsze dostaje sie kopie umowy.Przelew za 250 godzin pracy - 820 złotych.Byłem w szoku bo myślałem że to pomyłka jakiejś paniusi przy liczeniu ale okazało się że to nie żadna pomyłka ale brutalna prawda.Za tyle kwalifikowany pracownik ochrony ma wyżywić rodzine!

lucek

Gościu brednie wypisujesz jak się mogą rozliczać zgodnie z umową jak na umowie nawet ci nie podają żadnej stawki za jaką pracujesz i na tej podstawie dymają nas po kolei na wypłatach dzisiaj tyle jutro jeszcze mniej takie to są hieny implatowskie.A tak na marginesie osobiście znam gościa co stanął w obronie tych biednych tyraków z impla widziałem go już chyba na 7 sprawie przeciwko implowi a z tego co wiem to i PIP i Prokuratura też im nie odpuszczą, w końcu się doigrali cwaniaki z Okopowej,jeden nawet już zachorzał na raka o nazwie (prorok),nidługo jak szczury będą uciekać z tonącego okrętu.Gościu co się za nich wziął ma jaja i co więcej to ma poparcie całego ludu pracującego w tym piep....nym kołchozie zwanym implant

lucek

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik sekcji
Służba Cywilna
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży
Tutlo Sp. z o.o.
wiki

Ludzie te pozytywne opinie to piszą ci co mają na to czas i za to onimają kasę ! Tragesdia firma w której udziałowcami są sami politycy! Pieniądze żadne !!! Praca po 24 godziny z czego 160 albo umowa zlecenie albo albo jak się sprawdzisz czyli tyrasz po 320 godzin w miesiącu !! to umowa na czas określony !!!! Powyżej 160 godzin reszta na inną umowe zlecenie którą się ma do czasu twania ! Potem idzie do kosza !!! max. stawka 5zł na godzinę chociaż i tak wszystkiego nie wypłacą !!! Płaca do ręki bo jak na konto to otrąscają za przelew !! Tragedia Ale siedzą sobie tacy politycy z ppo i pis a ludzie im za darmo zap....ą ! A i jeszcze jedno ten przekręt z ochroną stadionu narodowego w Warszawie na 2,5 miliona to właśnie ta firma z prominętnymi politykami !!!!

@wiki

Nie wiem skąd takie wieści, pracuje od kilku miesięcy i się rozliczają ze wszystkiego jak w umowie,w ochronie wiadoma sprawa że nie zarobisz jak dyrektor czy manager jednak stawki jak na rynek ochroniarski są dobre.

dzidek

posłuchaj biały murzynie z IMPLA nadgodziny to masz na umowę o pracę setka przy najniższej krajowej to 16PLN ale to twoje nie doczekanie dopóki będziesz siedział w tym obozie pracy.

han

zgadzam sie na nadgodziny bo potrzebuje kasy, ale jak nie moge i sie nie zgadzam, to jakos nikt mi z tego problemu nie robi

dzidek

tak, tak kierownictwo bardzo przyjazne jak pracujesz po 14 godz na dobę na nogach i nawet możesz się dogadać na pewno pozwolą ci ci pracować więcej, no ale jak już się nie zgodzisz to cie wywalą na zbityryj z dnia na dzień szefo - srule i jeszcze na kasę wydymają taki to jest nasz zakład specjalnej troski.

defender2346

W Impelu jestem od niedawna, jak na razie wszystko okej, proces rekrutacji bardzo w porządku, szkolenie też w miare dobrze przeprowadzone, kierownictwo przychylne co do grafiku i ogólnie można się dogadać. Na początku pracy dużo ci pomagają i uczą. Atmosfera akurat u mnie na duży plus. A najważniejsze to że pensja zawsze wypłacana na czas i zgodnie z tym co wypracowałeś.

radek

jak sie pisze takie opinie, to swiadczy tylko o poziomie czlowieka ktory to wypisuje, ja uwazam ze wazne jest podejscie, dobre nastawienie, reszta sie sama uklada

Roy

A jaki z niego szef chyba na ja-kach prosiak uciekł z chlewa zwanego okopowa za lizanie d...pska ptaszynie, baran bez papierów, no ale co tam same popaprańce w tym implańcie zakładzie specjalnej troski pracują a raczej udają że pracują;

Blueberry

Praca w Impel Security Sp. z o.o. to POMYŁKA. Szczególnie u takiego (usunięte przez administratora) quot;niby szefa ochrony MOSiR" Pawła Kozłowskiego,który dorabia sobie jeszcze do pensyjki pilnując "Areny Lublin". Ludzie pilnujący "Globus-u" to niezłe pijusy "walą w palnik" i to ostro szczególnie na 2 i 3 zmianach gdy kierownika Matraszka niema.

Dżinks

Ten kto pisze pochlebne opinie o tych inplantach - obozach pracy musi mieć orzeczenie nipełnosprytnego z literką P takie wymogi stawiają teraz szefo-srule żeby zarobić swoje wypasione pensje i swoich .impleminentów

stefan

To niezła roobota nie ma do czego się przyczepić. Kasa na czas, można dogadać się kierownikiem na zamiany w grafiku. Słowem ok.

rik

praca w porzadku, zespol tez, uwazam ze nie ma co bic piany i poprostu robic swoje

swojak

Gościu nie spinaj się przecież wszyscy na mieście wiedzą że te pochlebne opinie o tych obozach pracy piszą tylko i wyłącznie te po....by z Okopowej.

mirc

dziwne, w impelu jestem już jakiś czas i chwalę sobie tą firmę jako pracodawcę. warunki jak w umowie, atmosfera ok, obowiązki jasne- każda ze stron wywiązuje się z tego co było ustalone.

swojak

To nie tan Impel z przed lat teraz zasiadają w kierownictwie Lubelskiego oddziału same cioty:ćwirek-ronaldo,łysa pała-ronaldinio,księżna Diana wielbicielka ronaldo niezła mietła,pedzio otoczony bezmuzgami co cały czas patrzy w laptopa i nigdy nic nie wie,gwiazda holu która ze swoją wiedzą co najmniej nadaje sie na babkę klozetową no i pi....duś laluś najważniejszy gościu wygląda jak ten z tą szczęka z kabaretu Para-nienormalnych, kręcą lody aby gwizd idzie.Ale na wszystko przychodzi czas już się im i ich przybocznym pieskom szefom ochrony urzędy do d-sków dobierają ,nogaweczki maja pełne. Szacun dla tego co się za to wziął,gościu jesteśmy z tobą. Ha,ha,ha,ha,ha............

blueberry

czy mogę rozwiązać umowę zlecenie z Impel Security Sp. z o.o. bez wypowiedzenia tylko na słowo??? w umowie jest klauzula,że obowiązuje mnie dwutygodniowe wypowiedzenie ale przy podpisywaniu zrzekłam się "świadomie" praw pracowniczych

zek

moja prace moge podsumowac jednym slowem, jest ok, poki co zadnych problemow , do pracy chce mi sie chodzic, a to zadkosc w moim przypadku

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 13 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security