counter
Klaudia Nowy wpis

Cześć, czy firma zapewnia ubiór roboczy czy trzeba samemu płacić ?

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonymous Nowy wpis

Odradzam te firmę przede wszystkim ze względu na „koordynatora” strzeleckiego czy jak mu tam (spasionego chana, który myśli, że jest napakowany). Poza tym codzienne kontrole przez „szefostwo” też nie są fajne

Janku

Pracuję w Stabil dwa lata. Czego oczekujecie odo firmy, która zajmuje się ochroną i sprzątaniem? Oczekujecie, że dostaniecie darmowe obiady, 2h przerwy, służbowy samochód, a do tego panienkę na weekend? Niestety taki rynek. Pokażcie mi jak jest u konkurencji. Znam temat, znam ludzi i nie jest lepiej. Osobiście uważam, że jest w porządku. Jedynie nalezy wykonywać swoje obowiązki, za które się bierze pieniądze. Jeśli ktoś mnie zatrudnił do sprzątania, to mam sprzątać. Ogarnijcie się...

mycha Nowy wpis
@Janku

Oczekujemy przede wszystkim szacunku, którego jest brak w tej firmie, ale widocznie tobie też jest to obce zjawisko

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

janusz

Umówiłem się na rozmowę o pracę jednak nikogo nie było. Pocałował em klamkę. Firma żenada. Ciekawe czy właściciel wie jakich ma pracowników. Nie radzę się zatrudniać u nich

szatan

Firma Stabil... stawka 4-5 złotych za godzine, a wiec masz od 700 do 1000, zalezy od godzin. Szef idiota czepia się, że książki czytasz: o laptopie czy tv zapomnij. Nie można być mądrzejszy od szefa. A alkoholik pracuje, bo kumpel kierownka. Zenada

Dawid

AKURAT TA FIRMA JEST OK KAZDY BY CHCIAŁ ZARABIAC PO 3000 ZŁ I TAK BY BIADOLIŁ ZE MAŁO

m.

Zgadzam się mam koleżankę,która tam pracuję pomiatają im !!!!!!!!!

GERWAZY

KIEDYS PRACOWALEM W TEJ FIRMIE ODRADZAM TO SA TZW.CENTUSIE STAWKA 4-4,50 TO STANDART PRZY 240 godz zarobek okolo 1000zl ponizej wegetacji [usunięte przez moderatora] NIE POLECAM LEPIEJ ZBIERAC RYZ U CHINCZYKOW.

Zostaw merytoryczną opinię o Stabil Security Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad