DELTA SECURITY
counter
2 232 267 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czym DELTA SECURITY zachęcają? Jakie mają dodatki?

TakNie1
AN

W dniu dzisiejszym "byłam" na rozmowie w firmę DELTA (Stanowisko specjalistyczne) . Może byłabym w stanie powiedzieć więcej co do funkcjonowania firmy czy tez samej rozmowy rekrutacyjnej niestety Pani Agnieszka z którą byłam umówiona, po prostu nie przyszła. Brak jakiejkolwiek informacji ze strony firmy źle świadczy o podejściu do człowieka, który zwalnia się z pracy by odbyć rozmowę. Jak dla mnie to jest brak szacunku nie tylko dla potencjalnego pracownika ale również co do jego czasu. ABSOLUTNIE NIE POLECAM PRACODAWCY Z TAKIM PODEJŚCIEM! SZKODA TRACIĆ CZAS.

Tak58Nie

DS
@AN

Szanowna Pani, firma Delta Security z najwyższą powagą traktuje zatrudnienie nowych pracowników, ceni również ich czas. Została Pani poinformowana, że osoba, która miała Panią rekrutować nie dojechała jeszcze do pracy i z przyczyn niezależnych od niej (była to godzina 08:00) poproszono Panią o chwilę cierpliwości. Opóźnienie wyniosło maksymalnie 3 min, jednak w tym czasie już opuściła Pani budynek Naszego biura. Oczywiście przepraszamy za zaistniałą sytuację i jeżeli tylko Pani wyrazi taką chęć - zapraszamy ponownie.

Tak1Nie20
AN
@DS

Zawsze szanuje czas innych jak i swój. Pojawiłam się na rozmowie o godzinie 7.55. Wyszłam o godzinie 8.15 ( na takie oczekiwanie mogłam sobie pozwolić- swoją drogą, wystarczył telefon z prośbą o poczekanie-bo Pani w biurze nie była mi w stanie powiedzieć Kiedy Pani Agnieszka pojawi się w biurze) Gdyby były to 3 minuty, sytuacja nie została by przeze mnie oceniona publicznie. Zmarnowali Państwo mój czas a ja dodatkowo musiałam brać wolne w obecnym miejscu pracy. Jeżeli potencjalny pracodawca w ten sposób traktuje przyszłych pracowników, nie wróży to dobrej współpracy.

Tak49Nie
darek zbajkoś
@DS

Kłamstwo, firma delta oszukuje pracowników i olewa ich. U mnie nie zapłacili składki ZUS i zatrudnili na dwie firmy, wypłata z drugiej zawsze pod stołem. Super uczciwość. Nic nie pokazali, nic nie objaśnili, tylko siedź jak cieć za biurkiem. A to bank BZ WBK w Rynku! Pełno alarmów, czujek, srujek... Jak się nagle włączył alarm to było kino na trzy powiaty. (usunięte przez administratora) Teraz pracuję w normalnej firmie w ochronie i jakoś nie ma takich problemów. Omijajcie ich ludziska jak możecie.

Tak41Nie1

Mirek8508@wp.pl
@darek zbajkoś

A mogę spytać do jakiej firmy poszedł Pan bo ja obecnie szukam wierzytelnej i uczciwej firmy ochroniarskiej

Tak26Nie

Mirek8508@wp.pl
@Mirek8508@wp.pl

Szczerze zostałem wykluczony z ciężkich robót kolejowych przez lekarza medycyny i szukam ale pochylam się nad opinią Proszę o info na priv 692868427

Tak16Nie

bariusz dajkowski
@DS

ale perfidne kłamstwo! tfu! wasza najwyższa powaga się wam zes*ała.

Tak36Nie
Commandos
@DS

Hahaha! Perfidne kłamstwo, łgarstwo! I tak działa proszę Państwa cała ta ubecka "fyrma". Oszukują szeregowych pracowników na każdym kroku!

Tak20Nie

KTM Nowy wpis
@bariusz dajkowski

barjuszu dajkowski... A może byś tak wreszcie ukończył zaocznie szkołę podstawową.............. Choć.... może daj sobie z tym spokój , za bardzo byś odstawał od reszty...

Tak5Nie
Niki Nowy wpis

Pytanie do szanownego szefostwa? Czy za to że narazalismy swoje zdrowie pracując między klientami galerii handlowej ( spożywka, apteki, drogerie były otwarte) doczekamy się jakieś premii????? Cholerne dziadki mający emerytury i siedzący w domu przez półtora miesiąca dostali postojowe i śmieją się nam prosto w twarz że barany pracowali, a oni odpoczęli i dostali prawie tyle ile my zarobiliśmy. SZANOWNE SZEFOSTWO MY NIE SIEDZIELIŚMY W PRACY BO TAKA MIELIŚMY OCHOTĘ, SIEDZIELIŚMY BY FIRMA NIE STRACILA OBIEKTU I JESTEŚMY WAM NAPRAWDĘ WDZIĘCZNI ZA DOCENIENIE TEGO FAKTU - WYKAZALIŚCIE SIĘ I POKAZALIŚCIE JAK SZANUJECIE PRACOWNIKÓW. KARMA WRACA

Tak1Nie1
Barti2 Nowy wpis

Powodem mojego samodzielnego odejścia po tylu latach pracy nie jest firma, tylko ludzie z którymi musiałem pracować. Nikt z tego towarzystwa wzajemnej adoracji na Bielanach we Wrocławiu nie potrafił zrozumieć, że nie bez powodu otrzymałem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Bo niby jak zmierzyć, że kogoś bardziej boli od innych. Otrzymałem orzeczenie na stałe i na cale życie, na pewno nie za piękne oczy , a to znaczy, że od lat nic się we mnie nie zmieniło i nie zmieni. Czyli przez 10 lat byłem dobrym pracownikiem a w ostatnim tygodniu nieco zbrzydłem i zaczęły się mocno zmyślone, naciągane historie o mojej służbie. Ale karma w końcu się odwróci. Oby WASZE dzieci były zawsze zdrowe. Jeśli kiedyś będziesz cierpiał jeden z drugim to nie pytaj dlaczego .. bo tylko ja będę znał odpowiedz. Tu można poczytać ile firma zarobiła na mnie tylko z Państwowego Funduszu, gdzie przecież dodatkowym zarobkiem jest wynagrodzenie od najemcy za zlecenie ochrony obiektu - tam też napiszę kilka słów, w obronie niepełnosprawnych, tylko wrócę z leczenia.(usunięte przez administratora)

Tak3Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Barti1

Strongman w Delcie - Firma jakich wiele, zarobki zawsze na czas, grafik do dogadania. Za to przez 10 lat nigdy nie otrzymałem podwyżki, żadnej nagrody, żadnej paczki na Mikołaja, żadnych bonusów, żadnej pochwały, na urlop wysyłano mnie wbrew mojej woli, nigdy nie było słowa przepraszam, nigdy żadnej propozycji wyjazdu na turnus, żadnej ulgi, żadnej propozycji na zmianę stanowiska, na zmianę obiektu, żadnego przekwalifikowania, żadnego szkolenia aby awansować z daleka od mobbingu i innych nadgorliwych, którzy wycierali sobie buty o moją osobę. Za nadgodziny wysyłano mnie na wolne. Paweł koordynator wprost napisał do mnie na fejsie, że te 40 kilometrów, które codziennie pokonuje w firmie pomiędzy parkingami na Bielanach we Wrocławiu , to między innymi pośrednio także dzięki Niemu... a przy, okazji nawrzucał kilka ikonek nabijacza śmiechu. Do dzisiaj nie jestem pewien czy ten szpicel skończył podstawówkę. Autentyczni, niepełnosprawni ze względu na swoją psychikę są łatwym łupem - robią ponad siły i za grosze. Nigdzie się nie odwołają bo to co mają obawiają sie, że stracą, gdyż wymiana takiego pracownika na zdrowszy model to kwestia kilku minut o czym tu na tej stronie nagminnie informują. W dzisiejszych czasach szybko i sprytnie wymienia się na pracowników z Ukrainy, którzy wywożą nasze pieniądze do swego kraju i są więcej faworyzowani niż wysłużony polski rencista. Wszyscy w firmie korzystają z moich funduszy beneficjenta, ale nigdy nikogo nie zainteresuje pogłębiająca się degeneracją wobec rencistów. Mój problem polegał na tym, że mojej niepełnosprawności nie widać. A pracodawca nie podejmuje żadnych działań wspierających zatrudnianie osób z niepełnosprawnością: - niewiedza pracodawców w kwestiach formalno-prawnych, brak wykwalifikowanych pracowników wśród tej grupy, ograniczona wiedza, brak doświadczenia , nierówne traktowanie, obawa przed " innością" przez koordynatorów stosujących stereotypy. Przetrzymałem naprawdę dużo w tej firmie, zaciskając zęby, ponieważ chciałem udowodnić sobie, że dam radę i w ekstremalnych warunkach. Po co było zatrudniać rencistów z grupą do pracy skoro wymagania księcia Sebastiana były za wysokie progi jak na moje nogi ???. Musztrant z operowym głosem. Człowiek władczy, dominujący, chorobliwie nienawidzący niepełnosprawnych, mobbing to już rutyna w chwili kiedy pojawiłem się na Jego wzrokowym polu rażenia. Preferuje swoje procedury, gdzie osoba z niepełnosprawnością nie ma racji bytu bo jest inna, ma inne potrzeby, inne przepisy mnie dotyczą, w końcu stałem się „zagrożeniem” dla JEGO porządku pracy i nawet blokował moje zatrudnienie. A przecież ludzki odruch powinien być wpisany w kulturę, a nie w przepisach, no ale ponoć książę mają więcej klas .. Nie potrafi zrozumieć, że dzięki DELCIE ani nie wyzdrowiałem, ani nie podleczyłem mojego schorzenia a i reszta podległych księciu S. także nie okazali się uzdrowicielami. Kolejny nawiedzony Wojtek, niezmiennie miał do mnie wyszukane i wyuzdane koncerty życzeń, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jakich mało . Nigdy nikt nie stanął w mojej obronie, a za znalezienie pieniędzy przy bankomacie otrzymałem tylko wyzwiska i poniżenie. Zgubił je staruszek, oddałem je do depozytu i do dzisiaj nic nie wiem co się z nimi stało.

Tak3Nie

Czy dyżury międzyświąteczne w DELTA SECURITY obstawiają najmłodszymi stażem?

@Pytanie

Dyżury zależne są od grafiku lub wewnętrznych ustaleń między pracownikami. Długość stażu nie ma na to wpływu.

Cbd

Ja być zadowolony z pensja 11 zł/h ok

Robert
@Cbd

Czy Twoim zdaniem istnieje szansa na poprawę zarobków w najbliższym czasie? Czy do pensji doliczane są też jakieś premie- a jeśli tak, to jakie warunki trzeba spełnić? Czekam na Twoją odpowiedź.

@Cbd

Szanowny Panie, podane informacje są nieprawdziwe. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 10 września 2019 r. minimalne wynagrodzenie za godzinę pracy wynosi 17 zł.

Tak1Nie1
Obiektywy

Prawda jest taka że delta wmojm rejonie gdzie pracuje o 9 lat płacić największe stawki , ponad 2,5 zł na godzinę.

Delta Security

Dzień dobry, szpital w Ochojcu nie jest chroniony przez firmę Delta Security. Pozdrawiam.

Bael

Pracuję obecnie w Delta Security - stawkę mam wyższą niż miałem w multiagencji ubezpieczeniowej, 1zł netto więcej mam jako obchodowy niż dowódca zmiany w kilku innych firmach. Jasne, Dowódca Obiektu do aniołków nie należy, zgrzybiały staroć, ale za to koordynator jest mega w porządku. Co prawda trzeba prosić o wiele rzeczy i przypominać się kilka razy, ale w porównaniu do innych firm w których pracowałem, w których pracowali znajomi muszę przyznać, że jest znośnie i bardziej opłaca się „cieciować” niż pracować w kilku innych branżach, bo odpowiedzialności kosmicznej nie ma, rąk sobie nikt nie powyrywa, czasem człowiek będzie mieć podniesione ciśnienie (jak wszędzie) i tyle. Szału nie ma, tyłka nie rozrywa ale można trafić dużo gorzej.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 268 dni.

Jak wygląda podstawa w DELTA SECURITY?

Gustawek

Dziwne są te wpisy. Generalnie firma oceniana jest przez pracowników jako dobry pracodawca choć pewnie do ideału coś zabraknie!

były pracownik

Przepracowane 8 lat w tej firmie- kilka bolesnych faktów na temat Delty... - nie doprosisz się o umowę o prace - niskie stawki - umundurowanie raz na kilka lat i to jeszcze z problemami - zatrudnianie na stanowiskach typu dowódca obiektu , osób nieumiejących współpracować, chamskich , nie mających często pojęcia, co zrobić ze sobą ... - doproszenie się o jakieś zaświadczenie, często trwa tygodniami - możesz zostac zwolniony przez sms i mimo że masz w umowie kilka dni jakiegoś okresu wypowiedzenia, to jednak po dostaniu wiadomości że zoatałes zwolniony, juz nic ci nie przysługuje (sam miałem taką sytuację ) - ogółem sama polityka firmy, to aby zatrudnić najtańszym kosztem, wymielić z człowieka ile się da i tyle . Jedyny plus, to wypłaty w terminie

Tak9Nie1
PIEKŁO
@były pracownik

Potwierdzam prawie wszystko co napisał były pracownik. Co do wypłaty w terminie, to nie jest to wypłata, to jest jałmużna. Lepiej wystawić rękę pod kościołem. Chcesz być wyssany jak niewolnik w klatce - idź do delty, tam zostaniesz zgnojony perfekcyjnie. W razie czego biurowe demony delty (panie satanistki) wszystko wytłumaczą.

Tak11Nie2
Antoni
@PIEKŁO

Negatywnie oceniasz wysokość wynagrodzenia, które oferuje swoim pracownikom firma DELTA SECURITY. Mimo wszystko chciałbym dowiedzieć się, jak dokładnie to wynagrodzenie wygląda? Bądź tak miły i odpowiedz w kolejnym wpisie.

WILK

zomo (usunięte przez administratora)

Tak2Nie
Jurgen

Jeśli komuś nie odpowiada praca to nikt na siłę nie trzyma!!

Tak3Nie4
xxx

monika - 2011-03-02 14:30:21 Nie wiem jak śmiesz pisać takie rzeczy nie upewniając się i nie wiedząc gdzie i jak zaczynałam... Nigdy nie pracowałam w biurze w ochronie. Pracowałam w Delcie i to również przy szlabanie. Nigdy nie miałam stanowiska kierowniczego. zawsze pracowałam i robiłam to co do mnie należało. Mój przełożony był zawsze zadowolony. Odeszłam z firmy, z chwilą ukończenia studiów. Znalazłam prace - fakt za lepszą kasę i w zawodzie. Znam zasady tej firmy. Popatrzcie na te wszystkie rzeczy , które są wypisane pod innym kątem. Czy gdyby nie ta firma to mielibyście kasę na chleb?? Są ludzie, którzy pracują bo muszą i oni nie narzekają. Narzekają Ci co pracują bo nie mają co z sobą zrobić a liczą na powiększenie zysków. Teraz pracuję w zawodzie i jestem zadowolona bo robią to co lubię i zawdzięczam to Delcie. Dali mi możliwość zarobku wtedy gdy potrzebowałam kasy i nauki gdy miałam zjazdy...Ale niech każdy pisze za siebie po przemyśleniu a nie komentuje kogoś....jeden wielki syf

Tak3Nie17
curik faren!
@xxx

czy ty zdajesz sobie sprawę z tego jakie kłamstwa wypisujesz?

Tak30Nie

kupie niewolnice
@xxx

xxx - sprzedałaś się za kilka marnych groszy. doszłaś do tego po latach...?

Tak7Nie
piekło

żydokomuna

Tak6Nie1
goreją wici!
@piekło

parchy, gady z zakładów karnych spotkasz w tej "pracy" jako swoich pryncypałów.

Tak6Nie
Wiki

Komuś się nudzi i pisze takie poematy? Jak nie pasuje praca to trzeba ją zmienić i tyle w temacie.

Tak2Nie10
Dwernicki, antysemita
@Wiki

jak nie chcesz pomóc innym to nie, ale potem sam też nie oczekuj pomocy

Tak6Nie

Tak26Nie
anonymous

Jesli jest tak zle w tej firmie to co tam ludzie robicie mozna szukac innych firm a jesli chodzi o umundurowanie jesli jest ustalone na danym obiekcie to sie pelni sluzbe w ustalonym przez firme umundurowaniu pozdrawiam.

TakNie18
Jan
@anonymous

Przecież wyraźnie napisał - NIE MOZNA SIE DOPROSIC O MUNDURY!!! A srają się że ich nie masz na sobie. delta to kicha, anus.

Tak43Nie

Niko
@Jan

Jesli jest klopot z umundurowaniem zglasza sie przelorzonemu podaje wymiary on zalatwia sprawe mozna tez zadzwonic tel.881-009-506 logistyka zapytac czy sa koszule spodnie itd. Podjechac samemu bedzie szybciej w ostatecznosci wiem ze czeka sie troche tez czekalem miesiac bo nie bylo koszul uszyli i dostalem dwie i nowe spodnie.A umundurowanie ustala sie ze zleceniodawca uslugi jakie ma byc na danym obiekcie i zleceniodawca wymaga kompletnego umundurowania itd.

Tak2Nie16
Anonimowy Pracownik

Jezeli chodzi o stawki to kompletne klamstwo! Nie spotkalem sie zeby na jakims obiekcie nie bylo minimalnej krajowej, wiec trzyamjmy sie faktow.. Na mundury faktycznie trzeba czekac ale dlatego ze sa one szyte. Liczbe godzin do wypracowania ustalamy sami mowiac przelozonemu swoja dyspozycyjnosc. Wiec Pana wypowiedz to kompletna bzdura

Tak2Nie15
anty-delciarz
@Anonimowy Pracownik

zależy jak leży. twoja wypowiedź zakrawa na to że jesteś potakiwaczem przełożonego (przez kolano).Czarna twarz napisał prawdę. I nie boję się tego potwierdzić. A mundury mogą być nawet dziergane na drutach czy na czym tam sobie chcecie...

Tak43Nie

Dariusz B. BZ WBK
@Anonimowy Pracownik

kompletne bzdury piszesz gościu. jest dokładnie odwrotnie. wiem bo pracuje w tym łajnie już pare ładnych lat.

Tak35Nie

siwa
@Niko

o ile sie dodzwonisz do koordynatora bo moj to wiecznie jest chyba na wczasach

Tak33Nie

@siwa

Koordynatorzy wykonują obowiązki z należytą starannością. Nie jest to biuro telefonicznej obsługi pracownika.

Tak3Nie11
@siwa

To jest właśnie wasz stały problem! Macie lekką pracę, jak na wczasach. I jeszcze chcecie sobie pogaduszki z koordynatorami urządzać. O tempora, o mores!

Tak2Nie17
mati
@Delta Security

nie pogaduszki tylko konkretne sprawy zalatwic ,a 24 h sluzby nie nazwalbym lekka praca

Tak31Nie

DS
@mati

Ludzie! Delta was karmi, Delta was żywi, a wy tacy niegodziwi!!!

Tak3Nie14
"dziubek"
@Anonimowy Pracownik

(usunięte przez administratora) prawda. godziny są narzucane "z góry". jak masz jakieś wąty co do mądrzejszych którzy to ustalają to zostajesz obgadywany i oczerniany za plecami, wyśmiewany. masz ciągnąć 24 godziny a spróbuj się zdrzemnąć! potem możesz wracać do chaty, zeżreć, pospać i już - z powrotem do delty doić 24 następne godziny jak robot!!! a jak ci się nie podoba to wylatujesz.

Tak30Nie

krawiec - planeta
@Anonimowy Pracownik

1. Mundury leżą uszyte od bardzo, bardzo dawna. 2. Liczba godzin do wyrobienia jest ustalana przez "starszyznę", jak służby i warty w patologicznej jednostce wojskowej (fala). 3. Twoja dyspozycyjność ma być 100%!!! jeśli nie chcesz dostać kopa w zad z roboty, lub w najlepszym razie zostać wyśmiewanym popychadłem. 4. Twoje sprawy do załatwienia to są Twoje sprawy i załatwiasz je sobie w czasie wolnym, jak już znasz grafik. Więc Pana wypowiedź to kompletne, śmierdzące łgarstwo.

Tak28Nie

Marta
@krawiec - planeta

Czytając obecną dyskusję przyszło mi do głowy jedno pytanie odnośnie warunków zatrudnienia w tym miejscu pracy, mianowicie: na jaki rodzaj umowy może liczyć nowo zatrudniona osoba w firmie DELTA SECURITY? Wspominacie o dyspozycyjności i ustalaniu grafiku - czy w takim przypadku praca odbywa się jedynie na elastycznej umowie zleceniu? A może istnieje również szansa bardziej stabilniejszego zatrudnienia w tym miejscu na umowę o pracę na dłuższy okres czasu? Możecie wyjaśnić mi tę kwestię?

Tak1Nie14

Koko22
@Marta

W fyrmie delta nowo zatrudniona osoba może liczyć na ZBIOROWY GWAŁT ANALNY

Tak5Nie
Randall

Jedno z najgorszych firm w jakich pracowałem, a poznałem tego sporo. Szanujesz sam siebie - to omijaj delte.

Tak22Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o DELTA SECURITY - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

DELTA SECURITY