Opinie o DELTA SECURITY w Wrocław

W Delta Security wierzymy, że każda firma zasługuje na to, by funkcjonować w bezpiecznym otoczeniu, tak jak każdy człowiek zasługuje na to, by czuć się bezpiecznie. Dlatego zapewniamy profesjonalną ochronę, która gwarantuje spokój i zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELTA SECURITY w Wrocław

Przepracowane 8 lat w tej firmie- kilka bolesnych faktów na temat Delty... - nie doprosisz się o umowę o prace - niskie stawki - umundurowanie raz na kilka lat i to jeszcze z problemami - zatrudnianie na stanowiskach typu dowódca obiektu , osób nieumiejących współpracować, chamskich , nie mających często pojęcia, co zrobić ze sobą ... - doproszenie się o jakieś zaświadczenie, często trwa tygodniami - możesz zostac zwolniony przez sms i mimo że masz w umowie kilka dni jakiegoś okresu wypowiedzenia, to jednak po dostaniu wiadomości że zoatałes zwolniony, juz nic ci nie przysługuje (sam miałem taką sytuację ) - ogółem sama polityka firmy, to aby zatrudnić najtańszym kosztem, wymielić z człowieka ile się da i tyle . Jedyny plus, to wypłaty w terminie

bolo
@były pracownik

Do pyty żył Pan Doktor (usunięte przez administratora) , to była firma z kasą gdzie ze świeczką szukać , teraz to firma sprzątająca z masą Ukr.. , kalek i sprzątaczek :)i ich kolejne pokolenia jaki Liderzy :)

Obywatel

Poprosiłem firmę o pomoc w znalezieniu sprawcy zdarzenia drogowego, system kamer umożliwiał taką identyfikację, a firma Delta nimi zarządzała. Przez ponad tydzień "zwodzili mnie za nos" że to zrobią. Są wyjątkowo antypatyczni i nie uprzejmi. Jestem przekonany że tak działają również na polu zawodowym. Zdecydowanie nie powierzyłbym tej firmie jakiejkolwiek ochrony, nawet budy dla psa.

@Anka

Nie przyszło ci do głowy, że można o tym powiedzieć zamiast zwodzić, że to się dla kogoś zrobi? Nie chcesz - mówisz. Załatwione.

Anonimowy Nowy wpis

Faworyzacja ukraińców to standard, Polacy nie mają głosu. W skrócie ukraińska firma :)

Alicja Nowy wpis

Hej w ofercie dla handlowca jest napisane, że na start umowa zlecenie trzeba znać branżę Security. Co do jakiego stopnia? Po prostu piszą też później o kompleksowych szkoleniach i wdrożeniu. Zastanawiam się czy można się dzięki nim faktycznie rozwinąć

handlowiec Nowy wpis
@Alicja

musisz rozumieć o co w niej chodzi, są miejsca w których podpiszesz umowę a Twoi koledzy będą wyzywać bo nie znajdą pracownika bo obok mega firma gdzie płacą na rękę 5 tys i benefity a w ochronie minimalna krajowa na umowe zlecenie. Dlatego nikt nie chce się w to pchać. Często jest rotacja pracowników bo ludzie mają za daleko, godziny nie pasują w innych mogą dostać umowę o pracę itp.

Piotr Nowy wpis

Byłem na spotkaniu w sprawie pracy i był jeden Ukrainiec pracownik przyjechał jakiś kierownik i kazał mu dać pieniądze w kopercie. Czy takie metody płatnościi w firmie to norma.

Kierownik

Potwierdzam to wszystko co jest powyżej napisane. Nie płacą żadnych składek, wysyłają fałszywe paski, zatrudniają ułomnych, Ukraińcow, nie płacą, a koordynator to kłamczuch i gsmoń.

@Kierownik

na jakiej podstawie stwierdzasz, że ktoś może posiadać jakiś stopień ułomności? Odzwierciedla się do bezpośrednio w twoich warunkach pracy? jest szansa na przytoczenie okoliczności?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

To prawda ze 20% zatrudnionych to Polacy? Tak ktoś przynajmniej napisał i nie wiem czy to głównie sprzedaży dotyczy czy może jednak ogółu? Co z handlowcami? Jest teraz oferta i zastanawiam się jak dla porównania na tym dziale się pracuje, jak ludzie są zintegrowani?

Jest teraz parę obiektów od Was wystawionych. Widzę opcje na ochronę biurowca, jakiegoś obiektu przemysłowego, galerii i tym podobnych. gdzie najlepiej odnalazłby się młody człowiek bez doświadczenia? być może skorzystam z aplikacji

Wkurza

Firma krzak (usunięte przez administratora) zatrudnili mnie w grudniu bo polka z doświadczeniem w męskiej ekipie z Ukraińcami.Nic nie mam przeciwko im ,ale że fajnie bo polka ,ogarnięta ze wszystkimi itd a z dnia na dzień tel o zwolnieniu bo muszą kogoś wcisnąć,a że świeża to won .Dno po prostu tak się nie robi nawet na smiecowce

PIEKŁO
@były pracownik

Potwierdzam prawie wszystko co napisał były pracownik. Co do wypłaty w terminie, to nie jest to wypłata, to jest jałmużna. Lepiej wystawić rękę pod kościołem. Chcesz być wyssany jak niewolnik w klatce - idź do delty, tam zostaniesz zgnojony perfekcyjnie. W razie czego biurowe demony delty (panie satanistki) wszystko wytłumaczą.

Antoni
@PIEKŁO

Negatywnie oceniasz wysokość wynagrodzenia, które oferuje swoim pracownikom firma DELTA SECURITY. Mimo wszystko chciałbym dowiedzieć się, jak dokładnie to wynagrodzenie wygląda? Bądź tak miły i odpowiedz w kolejnym wpisie.

Smok
@były pracownik

Mi sami dali umowę o pracę. Po trzech miesięcach na umowę zlecenie. I to niestety tylko wtedy podnieśli mi stawkę.poza tym wszystko prawda. Pieniądze powyżej normy dawali do ręki pod stołem. Ciuchy tragedia aż wstyd było po obiekcie w tym chodzić. Dyrekcja ,kadry mają cię gdzieś i nigdy czasu nią mają.

Moni
@były pracownik

Zgadzam się Nie polecam a wręcz odradzam trzymać się jak najdalej od tej firmy i od większości ludzi tam pracujących podlizywaczy W większości to ludzie specjalnej troski

Robert
@Moni

Aż tak źle jest? Ile tam pracowałaś i co jest do poprawy w pierwszej kolejności?

Bo ek

Tak właśnie jest w Białymstoku

bolo
@były pracownik

Są tu może długoletni pracownicy? Zaciekawiła mnie ta opinia od poprzedniej Pani, która deklarowała swoje zatrudnienie na lata 90te. Myślicie, że sporo zmieniło się w warunkach zatrudnienia? jest tu ktoś kto może to z własnego doświadczenia rzetelnie porównać?

Jakie warunki pracy są w DELTA SECURITY? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Operator Wózka Widłowego?

Beata

Pracowałam tam w latach 90. Dość krótko i się zwolniłam. Głównie pamiętam chamstwo i wyniosłość kolesia, który zatrudniał. Chyba z rodziny, pamiętam że był po AWF. O kierowniku zmiany nie wspomnę, delikatnie mówiąc: prosty czlowiek. Piszę opinię, bo szukając teraz pracy, przez przypadek natknęłam się teraz na Deltę, a na pewno nie złożyłabym tam papierów. Nędzna, ciężka praca.

Cześć, jak wiec wygląda sytuacja tych całych umów? Kiedyś ktoś pisał, że cos w nich się raczej nie zgadza a teraz jeszcze pojawiła się ta opinia z tym, że były jakieś problemy z ubezpieczeniem. Czy każdy teraz tak miał czy może to zależy od koordynatora lub cos?

Młody1998

Szczerze mówiąc firma nie jest godna zaufania. Gdyż, podpisujesz umowę zlecenie, a okazuje się, że nie jesteś ubezpieczony. Po 3 tygodnia dzwoniłem do lekarza, kilka krotnie, cały czas wyświetlałem się na czerwono, oczywiście koordynator przez telefon bajki wciska , że ubezpieczony się jest od pierwszego dnia. Uważajcie kiedy się przyjmujecie tam, i po tygodniu najlepiej zadzwońcie do lekarza i sprawdźcie, żebyście potem nie byli rozczarowani. Pozdrawiam

Witajcie, zauważyłem, że od jakiegoś czasu widnieje tu oferta dla kierownika zmiany. Z rok temu jedna Pani także już pytała o zarobki na tych stanowiskach lecz bez odzewu, w opisie także nie są podane, co wiec ma na nie ostateczny wpływ? i w jaki sposób obecnie rozmowa na te funkcje może być przeprowadzana? Ciekawi mnie także to oznaczenie, że to może być praca za granica, czy się co do niego odniesiecie?

RO

Pracowałem w firmie Delta Security przez pewien czas i niestety muszę podzielić się negatywnymi doświadczeniami, które miały miejsce w trakcie mojego zatrudnienia. W pierwszej kolejności, pojawiły się problemy z wypłacaniem wynagrodzenia. Pracodawca nie wypłacał wszystkich pieniędzy, które mi się należały, co stanowiło poważne zakłócenie mojego budżetu i sprawiło, że miałem trudności finansowe. Poza tym, w trakcie pracy pojawiło się wiele sytuacji, w których czułem się niekomfortowo i źle traktowany. Atmosfera w firmie była napięta, głównie przez brak proaktywności liderów, a brak jasno określonych procedur i standardów pracy, sprawiał, że często dochodziło do nieporozumień i konfliktów między pracownikami. Dodatkowo, jako pracownik, nie miałem dostępu do potrzebnych narzędzi ani odpowiedniego szkolenia, co ograniczało moją efektywność i możliwość wykonywania swoich obowiązków. Brak inwestycji w rozwój personelu był widoczny i wpłynął negatywnie na jakość pracy całego zespołu. Na koniec, chciałbym wspomnieć o niestabilności zatrudnienia w firmie. Zmiany personalne były częste, w paru przypadkach nagłe i niesłuszne, co wprowadzało chaos w organizacji pracy i sprawiało, że trudno było zbudować stabilne relacje z kolegami z pracy. Podsumowując, moje doświadczenia w firmie Delta Security były negatywne ze względu na problemy z wypłatą wynagrodzenia, napiętą atmosferę, brak wsparcia oraz niestabilność zatrudnienia. Mam nadzieję, że firma podejmie kroki w celu poprawy tych kwestii, aby przyszli pracownicy mieli lepsze doświadczenia zawodowe.

Czy rozmowa rekrutacyjna w DELTA SECURITY odbywa się również w języku angielskim?

Marco

Opowiem Wam jeszcze jak przez chorego z grupą nagle zostałem bez pracy i obiektu w grudniu...i miało być dla mnie inne miejsce pracy...i niby to miało być za kilka dni...Pod koniec marca wspaniały pan koordynator z Postańców Śląskich Grzegorz napisał smsa że ma dla mnie pracę...Churrrraaaa.Patrzcie jaki szybki i słowny..Tylko bał się zadzwonić w tak ważnej sprawie tylko esa wysłał.Bardzo niepoważny człowiek...nadmieniam że pracowałem 5 lat do tego momentu w tej firmie i chyba conajmniej.o 4 zadługo.Podziękowałem bo.miałem.już inną pracę.A gdybym chciał liczyć na niego i deltę to chyba zęby w ściane musiał bym już wtedy wbić.Taka ta wspaniała firma z tej delty i taki super koordynator.Przestrzegam przed tym.człowiekiem jak najdalej od niego.Tak czasem myślę że dyrektorzy czy prezesi chyba wcale nic nie wiedzą na temat całej działalności tego pana koordynatora...Próbowałem kontaktu z jednym z panów dyrektorów by naswietlić sprawę ale nic to nie dało.Nie polecam tej firmy nikomu i tych ludzi którzy są tam u władzy....

Marco

Witam.Pracowałem 5 lat w tej firmie i powiem tak...nie docenia się tu pracownika wogóle(jest się dziś jutro już Cię nie ma).Ciągłe zatrudnianie na umowach śmieciowych i kombinowanie z umowami...A miało już nie być śmieciowych umów prawda?Ktoś to obiecywał i co?Z dnia na dzień zostałem wyautowany najpierw z pracy(najpierw nie zwolniony).Wspaniały pan koordynator powiadomił mnie że przyjdzie na obiekt 20 letni człowiek do pracy ze schorzeniem-zupełnie bez doświadczenia i chory na Aspergera.No i zdrowego doświadczonego pracownika trzeba było się pozbyć i zrobić miejsce tamtemu bo za tamtego firma dostaje pieniążki z góry(dopłaty).Chory system i chora polityka firmy.Traktują Cię zawsze jak intruza..Siedzą w tym pałacyku przy parku południowym i tak naprawdę jak masz sprawę może przyjść tam ale tylko na dół.Raz musiałem załatwić coś poważniejszego i sekretarka dla mnie poprosiła z góry panią z kadr-płac.Ta przyszła na dół do mnie i zaprosiła na góre w celu wyjaśnienia i załatwienia mojej sprawy.Tam rzekomo nie może wchodzić taki szeregowiec jak ja ale mimo to wszedłem.Po chwili już tam podszedł do mnie jeden z dyrektorów a jest ich tam kilku z pytaniem co ja tu robię?No i żebym sobie poszedł bo tu nie można przebywać itd ..Ja na to że zostałem tu zaproszony i do póki nie załatwie sprawy nigdzie się nie ruszę...po chwili odpóścił.Taka to firma jest...Potem zwodzili mnie że dostanę pracę na innym obiekcie...i nic telefon milczał a czas uciekał a ja czekałem.Nie warto u nich pracować naprawdę nie polecam.Większość koordynatorów to gbury i cwaniaki z wyjątkiem jednego....krętactwo z ich strony to codzienność.Przykład:koordynator polecił by zrobić listę wszystkich pracowników danego obiektu i wpisać co komu brakuje z umundurowania i rozmiary itd żeby wymienić stare na nowe.Po kilku dniach pojawia się po to zabiera i cisza...po około 2 tygodniach wizytuje obiekt znów-padają pytania gdzie są te umundurowania czy przywiózł?On na to że nie bo się zagapił i wywiózł na inny obiekt i nie będzie żadnych sortów mundurowych...Pan i władca zwalniany 2 krotnie za różne grzeszki i na nowo przyjmowany ;szkoda gadać chory system.A to jak czytam w waszych komentarzach tu że duży plus że wypłaty na czas są w tej firmie ...Słuchajcie to żadna łaska to są wasze ciężko zarobione pieniądze.Pracowałem trochę w Niemczech i Anglii i tam wynagrodzenie jest zawsze na czas co do minuty na koncie i nikomu nie przyjdzie do głowy nawet że mogło by być inaczej.Pozdrowienia i nie polecam delty naprawdę...

Obywatel

Anka
@Obywatel

Ojej... Straszne. Nie przyszło Ci do głowy, że właściciel obiektu nie chce udostępniać nagrania monitoringu ludziom z zewnątrz? Poza tym, jak być empatycznym wobec donosiciela?

Kaz
@Obywatel

Zdarzenie drogowe zgłaszasz na policję im udostępnią

falcon5952@wp.pl
@Obywatel

Nie ma przepisów odnośnie CCTV i Delata doskonale o tym wie !! chyba ze poprosisz pana 0 o odpowiednią ustawę która nie będzie kolidować z RODO . wszak Dowód rejestracyjny , to jakaś pozycja w katalogu twojej tożsamości ?

Fanstefan
@Obywatel

Ze stluczkami do do policji nie do occhrony.

@Anka

Witam Pracuje w firmie już dwa lata, przez ten czas nauczyłem się jednego, że jak pijak chce tu pracować, to śmiało! Co drugi pracownik w delcie to pijak, przenoszony z obiektu na obiekt ale nikt go nie wyrzuci bo tak xD Księgowa kilka razy miała problem z liczeniem wypłaty. Co jakiś czas zdarza się pracownik, z którym nie ma szans współpracy. Jedyny plus firmy to wypłaty na czas, a cała reszta to tylko minusy, całą listę by można napisać o kabararecie, który się dzieje w tej firmie.

zona
@pracownik

nawet jak złapią na gorącym to Kierownik boi się delikwenta zwolnić bo ten ma na niego haka . Niby taki duży a strachliwy, Ale tak to jest jak kierowniczek otacza się (usunięte przez administratora)by kryli Jemu (usunięte przez administratora) jak nie pojawia się w firmie bo np. jedzie sobie na urlopik a później bierze ekwiwalent . Wiadomo osoby z takiego bliskiego otoczenia kierowniczka mają się bardzo dobrze , lepsza kasa , wolne w weekendy a inni (usunięte przez administratora) . Szefostwo mogłoby się zająć w końcu filią w Poznaniu

Barbara
@zona

Nie wiem jak tam w tym Poznaniu na poważnie jest ale skoro sugerujesz, że góra powinna coś konkretnego wobec tego zrobić, to szły już zgłoszenia w tym kierunku? Taki szeregowy pracownik to z kim o takich sprawach może ewentualnie rozmawiać?

Zostaw merytoryczną opinię o DELTA SECURITY - Wrocław

• Jak się pracuje w DELTA SECURITY?

Zobacz opinie na temat firmy DELTA SECURITY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DELTA SECURITY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DELTA SECURITY?

Kandydaci do pracy w DELTA SECURITY napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DELTA SECURITY