Opinie o DELTA SECURITY w Wrocław

W Delta Security wierzymy, że każda firma zasługuje na to, by funkcjonować w bezpiecznym otoczeniu, tak jak każdy człowiek zasługuje na to, by czuć się bezpiecznie. Dlatego zapewniamy profesjonalną ochronę, która gwarantuje spokój i zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DELTA SECURITY. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DELTA SECURITY o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o DELTA SECURITY w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
AN

W dniu dzisiejszym "byłam" na rozmowie w firmę DELTA (Stanowisko specjalistyczne) . Może byłabym w stanie powiedzieć więcej co do funkcjonowania firmy czy tez samej rozmowy rekrutacyjnej niestety Pani Agnieszka z którą byłam umówiona, po prostu nie przyszła. Brak jakiejkolwiek informacji ze strony firmy źle świadczy o podejściu do człowieka, który zwalnia się z pracy by odbyć rozmowę. Jak dla mnie to jest brak szacunku nie tylko dla potencjalnego pracownika ale również co do jego czasu. ABSOLUTNIE NIE POLECAM PRACODAWCY Z TAKIM PODEJŚCIEM! SZKODA TRACIĆ CZAS.

były pracownik

Przepracowane 8 lat w tej firmie- kilka bolesnych faktów na temat Delty... - nie doprosisz się o umowę o prace - niskie stawki - umundurowanie raz na kilka lat i to jeszcze z problemami - zatrudnianie na stanowiskach typu dowódca obiektu , osób nieumiejących współpracować, chamskich , nie mających często pojęcia, co zrobić ze sobą ... - doproszenie się o jakieś zaświadczenie, często trwa tygodniami - możesz zostac zwolniony przez sms i mimo że masz w umowie kilka dni jakiegoś okresu wypowiedzenia, to jednak po dostaniu wiadomości że zoatałes zwolniony, juz nic ci nie przysługuje (sam miałem taką sytuację ) - ogółem sama polityka firmy, to aby zatrudnić najtańszym kosztem, wymielić z człowieka ile się da i tyle . Jedyny plus, to wypłaty w terminie

Strongman w Delcie Nowy wpis

Strongman w Delcie - Firma jakich wiele, zarobki zawsze na czas, grafik do dogadania. Za to przez 10 lat nigdy nie otrzymałem podwyżki, żadnej nagrody, żadnej paczki na Mikołaja, żadnych bonusów, żadnej pochwały, na urlop wysyłano mnie wbrew mojej woli, nigdy nie było słowa przepraszam, nigdy żadnej propozycji wyjazdu na turnus, żadnej ulgi, żadnej propozycji na zmianę stanowiska, na zmianę obiektu, żadnego przekwalifikowania, żadnego szkolenia aby awansować z daleka od mobbingu i innych nadgorliwych, którzy wycierali sobie buty o moją osobę. Za nadgodziny wysyłano mnie na wolne. Paweł koordynator wprost napisał do mnie na fejsie, że te 40 kilometrów, które codziennie pokonuje w firmie pomiędzy parkingami na Bielanach we Wrocławiu , to między innymi pośrednio także dzięki Niemu... a przy, okazji nawrzucał kilka ikonek nabijacza śmiechu. Do dzisiaj nie jestem pewien czy ten szpicel skończył podstawówkę. Autentyczni, niepełnosprawni ze względu na swoją psychikę są łatwym łupem - robią ponad siły i za grosze. Nigdzie się nie odwołają bo to co mają obawiają sie, że stracą, gdyż wymiana takiego pracownika na zdrowszy model to kwestia kilku minut o czym tu na tej stronie nagminnie informują. W dzisiejszych czasach szybko i sprytnie wymienia się na pracowników z Ukrainy, którzy wywożą nasze pieniądze do swego kraju i są więcej faworyzowani niż wysłużony polski rencista. Wszyscy w firmie korzystają z moich funduszy beneficjenta, ale nigdy nikogo nie zainteresuje pogłębiająca się degeneracją wobec rencistów. Mój problem polegał na tym, że mojej niepełnosprawności nie widać. A pracodawca nie podejmuje żadnych działań wspierających zatrudnianie osób z niepełnosprawnością: - niewiedza pracodawców w kwestiach formalno-prawnych, brak wykwalifikowanych pracowników wśród tej grupy, ograniczona wiedza, brak doświadczenia , nierówne traktowanie, obawa przed " innością" przez koordynatorów stosujących stereotypy. Przetrzymałem naprawdę dużo w tej firmie, zaciskając zęby, ponieważ chciałem udowodnić sobie, że dam radę i w ekstremalnych warunkach. Po co było zatrudniać rencistów z grupą do pracy skoro wymagania księcia Sebastiana były za wysokie progi jak na moje nogi ???. Musztrant z operowym głosem. Człowiek władczy, dominujący, chorobliwie nienawidzący niepełnosprawnych, mobbing to już rutyna w chwili kiedy pojawiłem się na Jego wzrokowym polu rażenia. Preferuje swoje procedury, gdzie osoba z niepełnosprawnością nie ma racji bytu bo jest inna, ma inne potrzeby, inne przepisy mnie dotyczą, w końcu stałem się „zagrożeniem” dla JEGO porządku pracy i nawet blokował moje zatrudnienie. A przecież ludzki odruch powinien być wpisany w kulturę, a nie w przepisach, no ale ponoć książę mają więcej klas .. Nie potrafi zrozumieć, że dzięki DELCIE ani nie wyzdrowiałem, ani nie podleczyłem mojego schorzenia a i reszta podległych księciu S. także nie okazali się uzdrowicielami. Kolejny nawiedzony Wojtek, niezmiennie miał do mnie wyszukane i wyuzdane koncerty życzeń, (usunięte przez administratora) i cham jakich mało . Nigdy nikt nie stanął w mojej obronie, a za znalezienie pieniędzy przy bankomacie otrzymałem tylko wyzwiska i poniżenie. Zgubił je staruszek, oddałem je do depozytu i do dzisiaj nic nie wiem co się z nimi stało. Powodem mojego samodzielnego odejścia po tylu latach pracy nie jest firma, tylko ludzie z którymi musiałem pracować. Nikt z tego towarzystwa wzajemnej adoracji na Bielanach we Wrocławiu nie potrafił zrozumieć, że nie bez powodu otrzymałem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Bo niby jak zmierzyć, że kogoś bardziej boli od innych. Otrzymałem orzeczenie na stałe i na cale życie, na pewno nie za piękne oczy , a to znaczy, że od lat nic się we mnie nie zmieniło i nie zmieni. Czyli przez 10 lat byłem dobrym pracownikiem a w ostatnim tygodniu nieco zbrzydłem i zaczęły się mocno zmyślone, naciągane historie o mojej służbie. Ale karma w końcu się odwróci. Oby WASZE dzieci były zawsze zdrowe. Jeśli kiedyś będziesz cierpiał jeden z drugim to nie pytaj dlaczego .. bo tylko ja będę znał odpowiedz. Ile firma zarobiła na mnie tylko z Państwowego Funduszu, gdzie przecież dodatkowym zarobkiem jest wynagrodzenie od najemcy za zlecenie ochrony obiektu - tam też napiszę kilka słów, w obronie niepełnosprawnych, tylko wrócę z leczenia.

bx@wp.pl Nowy wpis
@Strongman w Delcie

wszystko prawda.... smutne

acer

Grupa wzajemnej adoracji,.(usunięte przez administratora)..zwykły pracownik jest nikim,..w wojsku nie byłem tak psychicznie sponiewierany,..samą pracę da się przerobić,..atmosferę psuję "góra", że czasem nie masz ochoty wracać do pracy,..nie wszyscy są żli, można się dogadać,..ale są osoby ze zrytymi mózgami, którzy wszystko spują,..

Były Nowy wpis
@acer

Bo tak jest

Zofia Nowy wpis
@acer

No to słabo jak źle traktują pracownika. A podasz jakieś przykłady sytuacji, w której ktoś z pracowników został sponiwierany?

W firmie DELTA SECURITY właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Pracownik Biurowy. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 3400 ?

DELTA SECURITY zatrudni osobę na stanowisko Kierownik Zmiany. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

KSTAN
@Administrator

Witam pracowałam 3miesiace przykro stwierdzi firma nie zapłaciła mi za 9dni urlopy No cóż spotkamy się w inspekcji pracy (usunięte przez administratora)

logo firmy Samdzielna/y Księgowa/y
Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska
(14 opinii)
logo firmy inżynier budowy
Wrocław
Pro-Tra Building Sp. z o.o.
(5 opinii)
logo firmy Office Assistant
25wat Agencja Kreatywna
(19 opinii)
logo firmy Konsultant Wsparcia Technicznego
Vulcan Sp. z o.o.
(130 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

DELTA SECURITY poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Gospodarczy. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Obywatel

Poprosiłem firmę o pomoc w znalezieniu sprawcy zdarzenia drogowego, system kamer umożliwiał taką identyfikację, a firma Delta nimi zarządzała. Przez ponad tydzień "zwodzili mnie za nos" że to zrobią. Są wyjątkowo antypatyczni i nie uprzejmi. Jestem przekonany że tak działają również na polu zawodowym. Zdecydowanie nie powierzyłbym tej firmie jakiejkolwiek ochrony, nawet budy dla psa.

Anka
@Obywatel

Ojej... Straszne. Nie przyszło Ci do głowy, że właściciel obiektu nie chce udostępniać nagrania monitoringu ludziom z zewnątrz? Poza tym, jak być empatycznym wobec donosiciela?

Kaz
Kandydat
@Obywatel

Zdarzenie drogowe zgłaszasz na policję im udostępnią

DELTA SECURITY poszukuje pracownika na stanowisko Sekretarka. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

DS
@AN

Szanowna Pani, firma Delta Security z najwyższą powagą traktuje zatrudnienie nowych pracowników, ceni również ich czas. Została Pani poinformowana, że osoba, która miała Panią rekrutować nie dojechała jeszcze do pracy i z przyczyn niezależnych od niej (była to godzina 08:00) poproszono Panią o chwilę cierpliwości. Opóźnienie wyniosło maksymalnie 3 min, jednak w tym czasie już opuściła Pani budynek Naszego biura. Oczywiście przepraszamy za zaistniałą sytuację i jeżeli tylko Pani wyrazi taką chęć - zapraszamy ponownie.

@DS

Zawsze szanuje czas innych jak i swój. Pojawiłam się na rozmowie o godzinie 7.55. Wyszłam o godzinie 8.15 ( na takie oczekiwanie mogłam sobie pozwolić- swoją drogą, wystarczył telefon z prośbą o poczekanie-bo Pani w biurze nie była mi w stanie powiedzieć Kiedy Pani Agnieszka pojawi się w biurze) Gdyby były to 3 minuty, sytuacja nie została by przeze mnie oceniona publicznie. Zmarnowali Państwo mój czas a ja dodatkowo musiałam brać wolne w obecnym miejscu pracy. Jeżeli potencjalny pracodawca w ten sposób traktuje przyszłych pracowników, nie wróży to dobrej współpracy.

darek zbajkoś
@DS

Kłamstwo, firma delta oszukuje pracowników i olewa ich. U mnie nie zapłacili składki ZUS i zatrudnili na dwie firmy, wypłata z drugiej zawsze pod stołem. Super uczciwość. Nic nie pokazali, nic nie objaśnili, tylko siedź jak cieć za biurkiem. A to bank BZ WBK w Rynku! Pełno alarmów, czujek, srujek... Jak się nagle włączył alarm to było kino na trzy powiaty. (usunięte przez administratora) Teraz pracuję w normalnej firmie w ochronie i jakoś nie ma takich problemów. Omijajcie ich ludziska jak możecie.

Mirek8508@wp.pl
@darek zbajkoś

A mogę spytać do jakiej firmy poszedł Pan bo ja obecnie szukam wierzytelnej i uczciwej firmy ochroniarskiej

Mirek8508@wp.pl
@Mirek8508@wp.pl

Szczerze zostałem wykluczony z ciężkich robót kolejowych przez lekarza medycyny i szukam ale pochylam się nad opinią Proszę o info na priv 692868427

bariusz dajkowski
@DS

ale perfidne kłamstwo! tfu! wasza najwyższa powaga się wam zes*ała.

Commandos
@DS

Hahaha! Perfidne kłamstwo, łgarstwo! I tak działa proszę Państwa cała ta ubecka "fyrma". Oszukują szeregowych pracowników na każdym kroku!

KTM
@bariusz dajkowski

barjuszu dajkowski... A może byś tak wreszcie ukończył zaocznie szkołę podstawową.............. Choć.... może daj sobie z tym spokój , za bardzo byś odstawał od reszty...

Delta force
@KTM

KTM.. ja z nim teraz pracuję, podstawówki dalej nie ukończył, ale donosi jak dawniej...

Podobno pracując jako Pracownik Ochrony można liczyć na 3000 na rękę. Czy to prawda?

Poszukuje obecnie pracy jako: Ochroniarz w mieście Świdnica. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Jak wygląda rozmowa w DELTA SECURITY na stanowisko Ochroniarz? Z iloma osobami się rozmawia? 19 sierpnia pojawiło się ogłoszenie.

Delta
@Pytanie

Dzień dobry , rekrutacja odbywa się u nas w biurze jeśli chodzi o Wrocław, natomiast poza Wrocławiem rekrutacja odbywa się na danych obiektach .

były pracownik

PIEKŁO
@były pracownik

Potwierdzam prawie wszystko co napisał były pracownik. Co do wypłaty w terminie, to nie jest to wypłata, to jest jałmużna. Lepiej wystawić rękę pod kościołem. Chcesz być wyssany jak niewolnik w klatce - idź do delty, tam zostaniesz zgnojony perfekcyjnie. W razie czego biurowe demony delty (panie satanistki) wszystko wytłumaczą.

Antoni
@PIEKŁO

Negatywnie oceniasz wysokość wynagrodzenia, które oferuje swoim pracownikom firma DELTA SECURITY. Mimo wszystko chciałbym dowiedzieć się, jak dokładnie to wynagrodzenie wygląda? Bądź tak miły i odpowiedz w kolejnym wpisie.

Smok
@były pracownik

Mi sami dali umowę o pracę. Po trzech miesięcach na umowę zlecenie. I to niestety tylko wtedy podnieśli mi stawkę.poza tym wszystko prawda. Pieniądze powyżej normy dawali do ręki pod stołem. Ciuchy tragedia aż wstyd było po obiekcie w tym chodzić. Dyrekcja ,kadry mają cię gdzieś i nigdy czasu nią mają.

Kandydat

Będąc na rozmowie o Prace Pan Inspektor zapewniał mnie ze będzie się do mnie odzywał i powie jak sytuacja ma sie a ja głupi czekałem na telefon ponad 2 tygodnie i cisza dzwoniłem to dostawałem SMS-a ze nie mogę rozmawiać oddzwonię i tak za każdym razem . Firma nie powinna tak traktować ludzi

Jaka atmosfera jest między działami w DELTA SECURITY?

Anka

Jedna z wielu (usunięte przez administratora)firemek ochroniarskich, żerująca na ludzkiej krzywdzie. Umowy dla inwalidów i śmieciówy dla reszty. Filozofia polegająca na zawaleniu pracownika, jak największą liczbą godzin (no bo koszty ubezpieczenia i składek). Szkoda, że policja i PIP mają w głębokim poważaniu tę jedną wielką patologię, jaką jest branża ochrony osób i mienia. Jeżeli ktoś podaje za plus to, że są wypłacalni to... Serio uważacie, że robią jakąś wielką łachę za wypłacenie kasy, która należy się za pracę? Co do zleceniodawców... Jeżeli zależy wam na jakości to poszukajcie innej firmy albo stwórzcie własną, zakładową ochronę.

VHS

Firma dobra Firma wypłacalna pracuję 5 lat. Trzeba przykładać się do swoich obowiązków. Większość z, którymi pracowałem to lenie śmierdzące. Ludzie chcą przyjść do pracy i najlepiej nic nie robić. Niektórym tylko narzekanie wychodzi. Nie podoba się to gdzie indziej poszukać, a nie stękać i żywić się czyjąś energią.

Elżbieta
@VHS

Należy się z Tobą zgodzić w stu procentach w tym, że zawsze trzeba się przykładać do swoich obowiązków - ale postaraj się jednak nikogo tu nie obrażać. Z tego co zrozumiałam, to chwalisz sobie pracę w DELTA SECURITY. No a co z zarobkami: godnie tam płacą?

Niki

Pytanie do szanownego szefostwa? Czy za to że narazalismy swoje zdrowie pracując między klientami galerii handlowej ( spożywka, apteki, drogerie były otwarte) doczekamy się jakieś premii????? Cholerne dziadki mający emerytury i siedzący w domu przez półtora miesiąca dostali postojowe i śmieją się nam prosto w twarz że barany pracowali, a oni odpoczęli i dostali prawie tyle ile my zarobiliśmy. SZANOWNE SZEFOSTWO MY NIE SIEDZIELIŚMY W PRACY BO TAKA MIELIŚMY OCHOTĘ, SIEDZIELIŚMY BY FIRMA NIE STRACILA OBIEKTU I JESTEŚMY WAM NAPRAWDĘ WDZIĘCZNI ZA DOCENIENIE TEGO FAKTU - WYKAZALIŚCIE SIĘ I POKAZALIŚCIE JAK SZANUJECIE PRACOWNIKÓW. KARMA WRACA

Barti2

Powodem mojego samodzielnego odejścia po tylu latach pracy nie jest firma, tylko ludzie z którymi musiałem pracować. Nikt z tego towarzystwa wzajemnej adoracji na Bielanach we Wrocławiu nie potrafił zrozumieć, że nie bez powodu otrzymałem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Bo niby jak zmierzyć, że kogoś bardziej boli od innych. Otrzymałem orzeczenie na stałe i na cale życie, na pewno nie za piękne oczy , a to znaczy, że od lat nic się we mnie nie zmieniło i nie zmieni. Czyli przez 10 lat byłem dobrym pracownikiem a w ostatnim tygodniu nieco zbrzydłem i zaczęły się mocno zmyślone, naciągane historie o mojej służbie. Ale karma w końcu się odwróci. Oby WASZE dzieci były zawsze zdrowe. Jeśli kiedyś będziesz cierpiał jeden z drugim to nie pytaj dlaczego .. bo tylko ja będę znał odpowiedz. Tu można poczytać ile firma zarobiła na mnie tylko z Państwowego Funduszu, gdzie przecież dodatkowym zarobkiem jest wynagrodzenie od najemcy za zlecenie ochrony obiektu - tam też napiszę kilka słów, w obronie niepełnosprawnych, tylko wrócę z leczenia.(usunięte przez administratora)

Barti1

Strongman w Delcie - Firma jakich wiele, zarobki zawsze na czas, grafik do dogadania. Za to przez 10 lat nigdy nie otrzymałem podwyżki, żadnej nagrody, żadnej paczki na Mikołaja, żadnych bonusów, żadnej pochwały, na urlop wysyłano mnie wbrew mojej woli, nigdy nie było słowa przepraszam, nigdy żadnej propozycji wyjazdu na turnus, żadnej ulgi, żadnej propozycji na zmianę stanowiska, na zmianę obiektu, żadnego przekwalifikowania, żadnego szkolenia aby awansować z daleka od mobbingu i innych nadgorliwych, którzy wycierali sobie buty o moją osobę. Za nadgodziny wysyłano mnie na wolne. Paweł koordynator wprost napisał do mnie na fejsie, że te 40 kilometrów, które codziennie pokonuje w firmie pomiędzy parkingami na Bielanach we Wrocławiu , to między innymi pośrednio także dzięki Niemu... a przy, okazji nawrzucał kilka ikonek nabijacza śmiechu. Do dzisiaj nie jestem pewien czy ten szpicel skończył podstawówkę. Autentyczni, niepełnosprawni ze względu na swoją psychikę są łatwym łupem - robią ponad siły i za grosze. Nigdzie się nie odwołają bo to co mają obawiają sie, że stracą, gdyż wymiana takiego pracownika na zdrowszy model to kwestia kilku minut o czym tu na tej stronie nagminnie informują. W dzisiejszych czasach szybko i sprytnie wymienia się na pracowników z Ukrainy, którzy wywożą nasze pieniądze do swego kraju i są więcej faworyzowani niż wysłużony polski rencista. Wszyscy w firmie korzystają z moich funduszy beneficjenta, ale nigdy nikogo nie zainteresuje pogłębiająca się degeneracją wobec rencistów. Mój problem polegał na tym, że mojej niepełnosprawności nie widać. A pracodawca nie podejmuje żadnych działań wspierających zatrudnianie osób z niepełnosprawnością: - niewiedza pracodawców w kwestiach formalno-prawnych, brak wykwalifikowanych pracowników wśród tej grupy, ograniczona wiedza, brak doświadczenia , nierówne traktowanie, obawa przed " innością" przez koordynatorów stosujących stereotypy. Przetrzymałem naprawdę dużo w tej firmie, zaciskając zęby, ponieważ chciałem udowodnić sobie, że dam radę i w ekstremalnych warunkach. Po co było zatrudniać rencistów z grupą do pracy skoro wymagania księcia Sebastiana były za wysokie progi jak na moje nogi ???. Musztrant z operowym głosem. Człowiek władczy, dominujący, chorobliwie nienawidzący niepełnosprawnych, mobbing to już rutyna w chwili kiedy pojawiłem się na Jego wzrokowym polu rażenia. Preferuje swoje procedury, gdzie osoba z niepełnosprawnością nie ma racji bytu bo jest inna, ma inne potrzeby, inne przepisy mnie dotyczą, w końcu stałem się „zagrożeniem” dla JEGO porządku pracy i nawet blokował moje zatrudnienie. A przecież ludzki odruch powinien być wpisany w kulturę, a nie w przepisach, no ale ponoć książę mają więcej klas .. Nie potrafi zrozumieć, że dzięki DELCIE ani nie wyzdrowiałem, ani nie podleczyłem mojego schorzenia a i reszta podległych księciu S. także nie okazali się uzdrowicielami. Kolejny nawiedzony Wojtek, niezmiennie miał do mnie wyszukane i wyuzdane koncerty życzeń, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jakich mało . Nigdy nikt nie stanął w mojej obronie, a za znalezienie pieniędzy przy bankomacie otrzymałem tylko wyzwiska i poniżenie. Zgubił je staruszek, oddałem je do depozytu i do dzisiaj nic nie wiem co się z nimi stało.

Czy dyżury międzyświąteczne w DELTA SECURITY obstawiają najmłodszymi stażem?

Delta Security
@Pytanie

Dyżury zależne są od grafiku lub wewnętrznych ustaleń między pracownikami. Długość stażu nie ma na to wpływu.

Zostaw merytoryczną opinię o DELTA SECURITY - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w DELTA SECURITY?

Zobacz opinie na temat firmy DELTA SECURITY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DELTA SECURITY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie DELTA SECURITY?

Liczba opinii klientów firmy DELTA SECURITY, to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DELTA SECURITY?

Kandydaci do pracy w DELTA SECURITY napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DELTA SECURITY