Opinie o DELTA SECURITY w Wrocław

W Delta Security wierzymy, że każda firma zasługuje na to, by funkcjonować w bezpiecznym otoczeniu, tak jak każdy człowiek zasługuje na to, by czuć się bezpiecznie. Dlatego zapewniamy profesjonalną ochronę, która gwarantuje spokój i zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELTA SECURITY w Wrocław

Pracuś

Pracuje w firmie od kilku lat i sobie chwale. Pieniadze zawsze wysylane sa na czas, nigdy nie mialem z tym klopaotu. Mam wplyw na liczbe godzin, dni w jakie pracuje. Ogolnie polecam. Jedna z lepszych firm ochrony.

Wacuś
@Pracuś

Lecz się na nogi, bo na głowę za późno.

Bajkonur Dariusz
@Pracuś

Dwie umowy, kasa pod stołem, wymagania nie adekwatne do zarobków, zero wpływu na grafik, docinki za plecami, atmosfera w pracy denna.

agucha

Pracowałam w Delta Security i radzę omijać szerokim łukiem. Na początku obiecano mi, że po miesiącu pracy na umowę zlecenie otrzymam umowę o pracę. Dano mi umowę zlecenie na trzy miesiące. Po obiecanym miesiącu zaczęłąm ubiegać się o umowę o pracę. Dopominałam się przez miesiąc. W końcu otrzymałam umowę - na okres próbny. Miałam więc przez pewien okres 2 umowy (?!!!). W dniu, którym kończyła się umowa na okres próbny, na około 4 godziny przed końcem pracy, powiedziano mi, że nie przedłużą ze mną umowy. Zaoferowano mi co prawda inne stanowisko, ale na bardzo nieatrakcyjnych warunkach. Jednym słowme współpraca z Deltą skończyła się dla mnie frustracją, poczuciem wykorzystania, samooceną zbliżoną do zera, wprost piekielnym, nienaturalnym dla mnie poziomem złości. Z tego wynikają dla mnie dwa wnioski. Po pierwsze nigdy więcej Delty, po drugie warto porządnie przysiąśćnad umową o pracę, przeanalizować ją i się zastanowić, czego w niej brakuje i z jakiego powodu. Jeżeli nie ma BARDZO DOKŁADNIE określonych warunków pracy i zakończenia współpracy, to szkoda naszego czasu i nerwów na takiego pracodawcę.

Ciurma Bajkoś Wrocław

Zero tolerancji, zero uczciwości, zero normalności. Jedna z najgorszych firm w jakich pracowałem. Wymuszenia, mobbing, duże wymagania nie adekwatne do zarobków. Omijajcie szerokim łukiem.

Kunta Kinte

Firma jest w porządku,pracuje tam.Płaci na czas,a mundur jak mundur-panny sznurem za nim nie pójdą ale buty,koszula i pulower dają.Chyba długo tam nie wyrobie ale powodem nie jest firma tylko ludzie z którymi muszę pracować. Chodzi mi o obiekt-WILKELMANN w Legnicy gdzie szefuje Bożena K. Wolne na święta daje tylko swoim ulubieńcom,reszta to dla niej -pod ludzie.Jest wulgarna i zastrasza ludzi co w efekcie najlepsi uciekają a zostają (usunięte przez administratora) i leserzy którzy nie ruszą nawet tyłka aby zrobić obchód.Ktoś zejdzie ze służby wcześniej to robi awanture ale sama to dwie godziny wcześniej zmyka w zamian druga pośpi dłużej i przyjedzie póżniej.Na innych obiektach t.j.GEYS czy HARTER to co mi wiadomo to jest jak należy bo tam jest koordynator który ma właściwe podejście do ludzi i jest uczciwy. Polecam tą firme tylko omijajcie "WILKELMANNA"

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
Ja111

Witam. Czy ktos moglby mi wyjasnic dlaczego pracownicy Delty we Wroclawiu laza w nocy po parku za osobami spacerujacymi z psami? Nie uslyszalam tego od kogos, chodzili za mna, przypadkiem ich przylapalam bo niespodziewanie zmienilam trase spaceru. Konkretniej postanowilam wrocic do domu inna droga niz zawsze i natknelam sie na dwa auta Delty zaparkowane w krzakach, obok stal jeden pracownik, byl tak wpatrzony w polanke na ktorej przed chwila bylam, ze nie zauwazyl iz teraz jestem za nim. Pozostalych trzech panow nie bylo (dwie grupy wiec czterech), pewnie nadal byli w parku w jakis krzakach. Zasadniczo moglabym pomyslec, ze poszli siku gdyby nie fakt, iz podobna sytuacja zdarzyla sie w markecie ochranianym przez Solid (moja byla firme). Pracownik Delty z innego obiektu sledzil konkretne osoby robiace zakupy. Dlatego pytam: Szkolenie, cwiczenia... dodatkowa robota bez umowy...??? Ile placa? Delta ma sekcje detektywistyczna czy jak???

Patrolowiec-kozak
@Ja111

Zbierają psie ekskrementy i sprzedają jako nawóz - chłopaki z delty tak dorabiają od lat. Jaka firma takie zajęcia.

Koźlak

Zalecam omijać szerokim łukiem - wyzysk i oszustwa na każdym kroku. Nie przestrzegają zapisów umów (wysokość wynagrodzenia z łatwością mogą zmienić z dnia na dzień, bez żadnego potwierdzenia na piśmie), a prawo naginają do granic możliwości, bez szczelnie kłamiąc cię w oczy. Pracowników traktują jak śmieci i idiotów. I nie mam tu na myśli TYLKO ochroniarzy. Z łatwością stosują kary finansowe. Szkolenia to fikcja, zakres obowiązków niejasny, a jak z umundurowania dostaniesz jedną (tak tylko jedną) koszule to i tak możesz się uważać za farciarza - na resztę czekasz bo "nie mają pieniędzy", albo koordynator nie ma humoru by ci to przywieźć. Na wszelkie zaświadczenia bez wiercenia dziury, trzeba czekać nawet i 2 miesiące. Ubezpieczenie grupowe, odciągane z twojego wynagrodzenia, to kolejna fikcja - za każdą szkodę płacisz z własnej kieszeni. A jak już mowa o koordynatorach - za bardzo boją się o utrzymanie obiektu by pomóc pracownikowi, a jak za bardzo podskakujesz - wylatujesz, tak dla przykładu by reszcie zamknąć usta.

nickzbędny

Mając takie CV jak Pan Andrzej Bryl to wątpię by ktoś musiał mu pomagać finansowo i by w ogóle agencja Delta Security była mu potrzebna do szczęścia - raczej taka fanaberia która finansuje wydatki "na waciki". Co jak co, Pani Jolanty nie znam, ale o Panu Andrzeju nie jestem w stanie złego słowa powiedzieć a wręcz człowieka podziwiam.

@nickzbędny

Ja już miałem okazję poznać Pana Dr.Andrzeja Bryla oraz, Panią Jolantę i wspaniałe osoby, bardzo ich szanuje super do rozmowy, a jeżeli chodzi o pracę to bardzo polecam

Stary
@Nowy

Lecz się na nogi, bo na głowę za późno...

Widzę, że firma oprócz poszukiwania pracowników na typowe stanowiska pracownika ochrony, czasami poszukuje również pracowników na inne stanowiska. Obecnie można próbować swoich sił w walce o stanowisko administratora powierzchni biurowych. Czy tego typu stanowiska często się zdarzają w DELTA SECURITY?

@oszukanybylypracownik możesz rozwinąć swoją myśl? W jaki sposób zostałeś oszukany? Dokładny opis sytuacji pomoże zrozumieć forumowiczom twoje położenie.

Wasyl

I jak tam? przedstawiła wam już Delta warunki pracy po nowym roku na jakimś obiekcie? Bo u nas na razie cisza pomimo tego że do końca roku 2 tygodnie zostały.

Zeitgeist

A jak jest w przypadku pracowników technicznych czyli instalatorów systemów zabezpieczeń?

Kontent

Uważam, że Delta jest dość dobrą firmą, nieźle sobie radzą

onn

A co ze stawką minimalna w przyszłym roku? Czy firmy ochroniarskie będą to jakoś obchodzić? Może ktoś coś wie?

Dada
@onn

Na pewno będą kombinować

RM

Na naszym obiekcie obecnie kierownik obiektu ma taką samą stawkę godzinową jak zwykły pracownik plus 300zł dodatku, i warto dodać że w przeciągu ostatniego roku dodatek ten zmalał dwukrotnie. Kierownik zmiany również stawka taka jak zwykły pracownik, dodatek 150zł, również połowa z tego co było pół roku temu.

RM

No nic dziwnego że odchodzą jak kierownik zmiany zarabia w tym momencie prawie tyle samo co podległy mu pracownik.

RM

Młodemu pewnie chodziło o potrącenia przy odejściu z pracy za stan zdanego munduru, w sumie mają rację że potrącają, tylko z tego co wiem to śmieszne kwoty, nie pamiętam dokładnie ale za koszulę, jakościowo chyba najtańsza jaka była w sklepie, warta może 20zł, liczą sobie 100zł. Opieka medyczna, multisport? Chyba nie o tej delcie piszecie... chyba że dla dyrektorów. Podwyżki? Jakieś tam ostatnio są, bodajże z 7.50 podnieśli na 8.00, ale tylko zwykłym pracownikom którzy przyjmowani są już na zasadzie sztuka jest sztuka i byle chodził, a śmieszne jest to że to co stracą na podniesieniu stawki godzinowej odbijają sobie krojąc dodatki funkcyjne dla kierowników którzy co jak co ale coś muszą w głowie mieć, i ponoszą całą odpowiedzialność za obiekt

Yyyyyy

Na swojej stronie maja informacje, ze szanują swoich pracownikow, traktują jak rodzine, stałe podnoszą ich kwalifikacje, organizują szkolenia...... Taaaaa jedna wielka fikcja i bajka. Pracując tam nie dostałem podwyżki, wciaz mówią ze nie ma pieniędzy. Traktują Pracownikow bez szacunku..... Idź na rozmowę z właścicielka a zostaniesz zmieszany z błotem i wyzwany. Zero tolerancji, zero uczciwości. Ale karma sie w końcu odwróci.

Robert
@Yyyyyy

Coś w tym jest - jeśli ktokolwiek sie czymkolwiek wyróżni, to hieny tj. dziedki, niepełnosprytni, resortowi i inni podobni, niestety ale próbują wsadzać swoich kolesi - nawet ta młoda kadra nie ma nic do gadania - jeden to sam się o własny stołek trzesie, że ktoś zdolniejszy go wygryzie albo ktoś młodszy. Nie szanują starych pracowników, ale to Polska wlasnie. Jak zobacza, ze nie dajesz sie podejsc - zaraz probuja manipulowac, przechwalaja sie znajomosciami, co to oni nie osiagneli, kim sa, jakie maja wyksztalcenie, docinaja miedzy slowami, posuna sie nawet do puszczenia sie, kradziezy telefonu, dokumentow, grzebania w rzeczach.

mlody

Jestem zainteresowany pracą w ochronie ogólnie jak i w firmie Delta. Czy pracując w ochronie nabywamy prawo do wczesnej emerytury? Jak wygląda taka praca? Pracuje się 12 godzin czy 24? Niech ktoś powie jakie są aktualnie stawki godzinowe oraz czy trzeba znać jakieś sztuki walki aby tam pracować itp.

Czy
@mlody

Lepiej nie pracować w Delta Security. Oszukują, naciągają zwykłych ludzi, wypłaty na czas ale za marne pieniądze. Dostaniesz do podpisu dwie umowy na rożne firmy, jedna bez składek na ZUS. Potem zerowa emerytura a i w urzędzie pracy tez nie dostaniesz zasiłku bo nie ma z czego! Zwalniają jak im sie podoba, traktują ochroniarzy jak śmieci. Potrącana z wypłaty za wszystko - brudne koszule, nie oddanie butów, za pranie i takie tam inne. Dyrekcja - szkoda gadać! W biurze nigdy nic nie załatwisz. Siedzą i pachną!! Szkoda słów kto tam pracuje! Podwyżka - zapomnij!wciaz im brakuje pieniędzy.

galernik

Ti 20zł/h to z połykiem.

były długoletni pracownik

polecam omijać tą firmę szerokim łukiem, nie dotrzymują słowa, nie ma z kim rozmawiać,brak kompetentnych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o DELTA SECURITY - Wrocław

• Jak się pracuje w DELTA SECURITY?

Zobacz opinie na temat firmy DELTA SECURITY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DELTA SECURITY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DELTA SECURITY?

Kandydaci do pracy w DELTA SECURITY napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DELTA SECURITY