Opinie o DELTA SECURITY w Wrocław

W Delta Security wierzymy, że każda firma zasługuje na to, by funkcjonować w bezpiecznym otoczeniu, tak jak każdy człowiek zasługuje na to, by czuć się bezpiecznie. Dlatego zapewniamy profesjonalną ochronę, która gwarantuje spokój i zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELTA SECURITY w Wrocław

Delta Security

Szanowny Panie, podczas rekrutacji nie kierujemy się pochodzeniem danej osoby, lecz jej kwalifikacjami. Każdy pracownik przed zatrudnieniem musi okazać świadectwo o niekaralności, uzyskane we Wrocławiu. Nie ma więc mowy o jakimkolwiek błędzie. Pracownicy sumiennie podchodzą do powierzonych obowiązków i wykonują je z należytą starannością.

bariusz dajkowski
@Delta Security

Cała ta delta to jest błąd. Widziałem jak pracownicy podchodzą do cieciowania na zapierdzianych stołkach. Ta firma to (usunięte przez administratora)

mati
@Delta Security

a jaka maja państwo gwarancje ze ukraincy ktorych zatrudniacie nie byli karani na ukrainie

@mati

Ukraińcy nie popełniają przestępstw, w związku z czym.

@mati

Ukraińcy są gwarancją sami w sobie, nie znacie innych nacji.

mati
@Delta Security

no ja czytalem w internecie cos innego

Cieciu

Wypłaty nie na czas i zaniżone, nie można się doprosić swego, nerwowość wśród władz, a jak się człowiek chce grzecznie doprosić o swoje to grożą wyrzuceniem. Nie doceniają pracownika, nie wierzą, że firma osiągnęła swój status dzięki ciężkiej pracy ludzi na niższych stanowiskach. Pracownik nigdy nie jest nagradzany, wiecznie karany, tylko po to by pomnożyć majątek szefostwa. Słaby pracodawca, bez pakietów socjalnych, podwójne umowy. Lokalne janusze biznesu w porównaniu do ogólnopolskich firm z sektora. Już nawet wielkie (usunięte przez administratora)ochroniarskie mają minimalne pakiety socjalne dla pracowników... Moje sugestie dla DELTA SECURITY: Szanujcie pracownika, nie patrzcie tylko na pieniądze. Bądźcie bardziej wdzięczni ludziom za Wasz sukces.

Anusiak
@Cieciu

Szczera prawda! Patologicznie niski poziom przedstawia to "coś".

Prokurent, Gwarant Poziomu.
@Cieciu

Firma Delta jest bardzo wdzięczna robolom za ich wkład w Zasobny Portfel Firmy. Nie okazuje wdzięczności, z wdzięczności, żeby się motłochowi we łbach nie poprzewracało. To jest bardzo wysokopoziomowe podejście, gwarantujące najwyższe standardy.

PRACUJE W DELCIE prawie 10 lat zaświedczenia są wystawiane od ręki badż wysyłane pocztą, umunurowanie wynieniane raz na pół roku. Panie w biurze miłe i chętne aby pomóc. Wiadomo nie zawsze ma się dobry humor i wszystko od załatwia się od zaraz. ale każdy człowiek ma takie dni. Koordynatorzy sa spoko a z ty,i karami finansowymi to fikcja jeżeli na obiekcie jest wszystko ok. no chyba że ktoś jest burakiem i nierobem, zależy też od wychowania. Nigdy nie maiłem problemu z załatwieniem czegoś w biurze Delta Security

prawda
@pracownik

podpisał profesjonalny czyściciel końcowego odcinka jelita grubego swojego władcy.

Jesli chodzi o obiekt BZ-WBK Wroclaw o ktorym piszesz to bzdury i klamstwa kolego lub kolezanko obrazasz ludzi pracujacych na tym obiekcie i siebie mysle ze ty tez pracujesz na WBK .Polecam slownik-co to jest rynsztok a jesli chodzi o atmosfere to pracownicy ja twarza a jesli chodzi o tego goscia co tam dowodzi to opinia nie prawdziwa i radzil bym nie wymieniac go z nazwiska bo ten wpis podlega karze art.24 kc znieslawienie a znam goscia kilka lat ma aktualne badania i umyslowym nie jest i ma bardzo dobra opinie wsrod pracownikow Banku BZ.WBK pozdrawiam prac banku.

to nie bajka.darek ni ma jajka
@anonymous

Prawda w oczy kole? Cała ta delta to rynsztok. Dno, smród. A ten dowutca bz wbk "jajkowski" to cieć, smrodziarz z dziada pradziada, robiony przez dziure w kondomie. nadaje się na cieciówe przy kopaniu rowów. bajkoś - srajkoś. Zniesławienie? Czy ty jesteś normalny??? Jak można zniesławić kogoś kto jest śmieciem bez zasad i kultury.

siwa
@to nie bajka.darek ni ma jajka

zgadzam sie w zupelnosci nie pracowałam na tym obiekcie ale nie mam dobrej opini ,o tej firmie pracowalam na wielu ochronach ale ta to żenada ,chodz zastanawia mnie jak do ochrony mozna ukraincow przyjmowac i po co wogole

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Delta Security

Poniżamy profesjonalnie, wyzyskujemy perfekcyjnie. Do roboty ciecie i zamoty!

BSW

I tak się dorabiają DOKTORANTY na ludzkiej krzywdzie CWANIACTWO I WYZYSK

Robot Nick

Mobbing, brak zasad, brak szacunku. Jak dla mnie wystarczy, by omijać takie "coś" z daleka.

Maria_1987

Mojego męża który pilnuje lini kas na sklepie IKEA we Wrocławiu jak robot. Nie moze zachorowac bo uwazaja ze klamie. Zero szacunku do osob niepełnosprawnych. Zamiast grzecznie porozmawiać to mówią że kłamie, że udaje itp. Nie polecam Wam tam pracowac bo będziesz mieli tak samo jak mój mąż. Chociaż dają umowę o pracę a oczekuję gwiazdki z nieba. Nawet koledzy z Niego sie śmieją bo nie wiedzą jak to być po wypadku samochodowym.

Asizo
@Maria_1987

To samo miał mój facet w dyżurce BZ WBK we Wrocławiu. Był wtedy po ciężkiej chorobie i musiał często chodzić do kontroli i na badania. Zero szacunku, zero grzeczności, zero uprzejmości. Chcesz pracować - bądź jak robot. Możesz być (usunięte przez administratora) pijakiem, oszustem, ale musisz być robotem. Przełożony, który cały czas fałszywie się uśmiechał i gadał od rzeczy, ale jak trzeba było coś wyjaśnić, coś pomóc, to już sorry to nie ja. Wyśmiewanie i obgadywanie za plecami, wymagania zupełnie nie adekwatne do zarobków. Nieludzkie warunki!

Traktują Pracowników bez szacunku..... Idź na rozmowę z właścicielka a zostaniesz zmieszany z błotem i wyzwany. Zero tolerancji, zero uczciwości. Ale karma się w końcu odwróci. Firma niestety nierzetelna, sporo widziałem ale takiego syfu od lat nie widziałem!

@Michał

Drogi Michale jesli zoztales skrzywdzony jak byles na rozmowie z szefostwem firmy to dlaczego nie podasz firmy do sadu o znieslawienie chyba troche przesadzasz a zawsze mozesz odejsc z firmy jesli jest taki (usunięte przez administratora) jak piszesz a ja tez pracuje w tej firmie pare lat i bywalem na rozmowach z wlascicielami i nik mnie nie obrazal byla ostra rozmowa ale merytoryczna z zachowaniem kultury po obu stronach pozdrawiam pracownik delty

@anonymous

No to drogi anonimie jesteś zastałkiem, przytakiwaczem takiego frajera jak joker bajo lewe jajo. Weź i podaj delte do sądu - zwykły robol. Dobre! NApewno wygrasz! Leczyć się na nogi trzeba.

Deltous
@Michał

Byłem na kilku rozmowach z szefostwem i nigdy na zadnej nie zostalem obrazony! A wrecz odwrotnie. Państwo Bryl to naprawde bardzo życzliwi i dobrzy ludzie

Toja

Hahaha

deltal

chyba obnażony...

BERTI
@Deltous

MILI I ŻYCZLIWI, ALE TYLKO WTEDY JAK WIDZĄ W TYM JAKIEŚ PLUSY DLA SIEBIE. KŁAMLIWI, NIE DOTRZYMUJĄ SŁOWA!!!

@BERTI

Masz rację. Jak zrobisz jak oni są wtedy są mili a jak źle od razu atakują

Klient

Na obiekcie IKEA na Bielanach Wrocławskich kolejnego pracownika ochrony zwolnili. Coraz mniej ich zostaje i więcej dni pracują Ci co zostali.

@AN, sytuacja, która Ciebie spotkała jest rzeczywiście przykra ale może można dać firmie DELTA SECURITY drugą szansę? Przypadki chodzą po ludziach, mogło komuś coś wypaść. Czy umówiłaś się na inny termin?

@pracownik, dziękuję za Twój komentarz. Wiele wnosi do tego forum. Czy jesteś w stanie powiedzieć, dla jakich osób dedykowana jest praca w DELTA SECURITY Twoim zdaniem? Piszesz, ze kary jakie nakłada firma są tylko dla " nierobów". Z tego też względu zastanawia mnie jakie konkretnie obowiązki są nakładane na pracowników w tej firmie? Z czym trzeba wiedzieć, że będzie trzeba się zmierzyć podejmując się pracy w DELCIE?

@najgorsza praca pl, piszesz, że jaka praca takie komentarze, jednak tu na forum komentarze dotyczące firmy DELTA SECURITY są zróżnicowane. Jedni piszą o firmie dobrze, innym zaś pewne tam aspekty nie pasują. Kwestia gustu i preferencji. W tym wypadku chciałabym dowiedzieć się od Was czegoś na temat aktualnych naborów na stanowiska do firmy. Czy ma ktoś jakiekolwiek na ten temat informacje? Szukają kogoś?

@omijać, czy takie sytuacje faktycznie mają często miejsce w DELTA SECURITY? Może to tylko jakieś jednorazowe niedopatrzenie? Chciałabym zwrócić uwagę osobom wypowiadającym się poniżej - Wasze wypowiedzi są niezgodne z obowiązującym na forum GoWork.pl regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ), ani ogólnie przyjętymi zasadami netykiety. Wasze komentarze mogą zostać zarchiwizowane przez administratora forum.

najgorsza praca pl
@Marta

jaka firma takie komentarze. rynsztok to rynsztok.

robcio

Pracuje w delcie juz od kilku lat i naprawde polcam. kasa zawsze na czas, grafik do dogadania, jezeli chodzi o ekipe - roznie, ale wiadomo, ludzie sa rozni. najlepsza firma ochroniarska, a wiem co mowie, bo pracowalem juz w kilku.

AS
@robcio

robcio, znam cie - liżesz odbytnice pana jak piesek.

BW KBW
@robcio

Ropcio - zaraz zaleje cie psia ropa. Z powodu łgania jak pies.

doktor
@robcio

najgorsza praca pl tam szukajcie rzetelnych opinii

omijać

Wynagrodzenia po czasie tylko najniższa krajowa +100 czyli 2100 brutto często niektórym nie odprowadzają składek na ZUS

@omijać

Pierwszy raz się spóźnili z wypłatą!

@Gość

W umowach jest zapis, że zlecenie płatne do 15stego....więc się nie spóźnili. Zawsze wcześniej płacą (ok.10-tego)

@Niko, możesz napisać, jak oceniasz pracę w DELTA SECURITY i warunki oferowane przez tego pracodawcę? Jesteś zadowolony? @Anonimowy Pracownik, czy przy układaniu grafiku podana dyspozycyjność jest faktycznie brana pod uwagę? Co uważasz za największy plus pracy w tym miejscu? @Dariusz B. BZ WBK, możesz napisać coś więcej? Jaka jest atmosfera w DELTA SECURITY? Czy nie ma problemu na przykład z wzięciem kilkudniowego urlopu?

Pola

Nie polecam...Dlaczego nikt się Toba nie interesuje, co z czym, i jak...

Kazio

Odezwał się (usunięte przez administratora) który siedzi i pierdzi w stołek, grając w gierki na fejsie. "Jak nie pasuje to się zwolnij" - oto po czym można poznać chama i prostaka, a niby ma szkołę. Właśnie z takich przykładnych buraków składa się cała firma. Prawda zawsze w oczy kole.

Czesiek Pajkert (stary zomol)

Pracowników traktują jak śmieci i idiotów. Z łatwością stosują kary finansowe. Szkolenia to fikcja, zakres obowiązków niejasny, a jak z umundurowania dostaniesz jedną (tak tylko jedną) koszule to i tak możesz się uważać za farciarza - na resztę czekasz bo "nie mają pieniędzy", albo koordynator nie ma humoru by ci to przywieźć. Na wszelkie zaświadczenia bez wiercenia dziury, trzeba czekać nawet i 2 miesiące. Ubezpieczenie grupowe, odciągane z twojego wynagrodzenia, to kolejna fikcja - za każdą szkodę płacisz z własnej kieszeni. A jak już mowa o koordynatorach - za bardzo boją się o utrzymanie obiektu by pomóc pracownikowi, a jak za bardzo podskakujesz - wylatujesz, tak dla przykładu by reszcie zamknąć usta.

Zostaw merytoryczną opinię o DELTA SECURITY - Wrocław

• Jak się pracuje w DELTA SECURITY?

Zobacz opinie na temat firmy DELTA SECURITY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DELTA SECURITY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DELTA SECURITY?

Kandydaci do pracy w DELTA SECURITY napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DELTA SECURITY