Opinie o profi-lingua.pl - Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona) w Warszawa

Zdecydowanie polecam, jestem lektorem od kilku już lat i nie zamierzam na tą chwilę zmieniać swojego miejsca pracy.

Uczę w szkole już od kilku lat i na tą chwilę jestem bardzo zadowolona. Cieszy mnie, że z szefostwem można się dogadać, a grafik jest naprawdę elastyczny. Jeśli ktoś się sprawdza, może zarobić w szkole konkretne pieniądze.

Justyna

To co mi się podoba w tej szkole to to, że grafik jest elastyczny, przez co można dowolnie go modyfikować, polecam.

Daniel

Jestem usatysfakcjonowany - stawka jest uczciwa, a pracy sporo, wystarczy się sprawdzić.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Brylant

hej. Jak wygląda praca jako przedstawiciel handlowy ??????? W różnych miastach ? Bo tak się zastanawiam jeździ się po placówkach i sprzedaje się te książki ale ile to może potrwać , co po kilku miesiącach jak objeździmy wszystkie placówki ??? Mam wątpliwości czy będzie zbyt cały czas na zmiany w książki i można po 3 miesiącach stracić prace. Proszę o odpowiedzi i opinie ???????????????????????

Hahaha

Najlepszym swiadectwem tej firmy jest fakt, ze w dniach 27-30 wrzesnia magicznie przybylo milion pozytywnych opinii na temat pracy w Profi Lingua. O dziwo zbiega sie to w czasie ze spotkaniem organizacyjnym dla lektorow oraz rekrutacja nowych pracownikow przed startem nowych kursow w polowie pazdziernika. Czyzby tak malo bylo chetnych na prace za 55zl brutto/ 60 min? Za to mozna dostac premie za pisanie pozytywnych komentarzy :)

Przemysław
@Hahaha

Mnie bardziej interesuje, czy można dostać premie za dobre wyniki w pracy lub benefity takie jak prywatna opieka lekarska, czy dofinansowanie do wypoczynku letniego. Napisz proszę o tych dodatkach.

Gosc
@Hahaha

Potwierdzam !!!!! w samo sedno!

Ola

Uczę w tej szkole hiszpańskiego. Mimo, że chętnych jest sporo, grupy są niewielkie, przez co łatwiej każdemu poświęcić tyle czasu, ile potrzebuje.

Przemysław
@Ola

Powiesz coś więcej na temat warunków jakie oferują? Ile można wyciągnąć za godzinę? Czekam na info.

Hahaha
@Przemysław

60 brutto

ANONIM

To 3 szkoła językowa w której uczę. Mogę zaryzykować stwierdzenie że dbają tu najlepiej o pracownika i jeśli pokażesz co potrafisz i kursanci będą zadowoleni z Twojej pracy to będzie ona naprawdę dobrze opłacana. A kierownictwo będzie traktowało Cię z należytym szacunkiem.

Eryś

Dostałem szanse w tej szkole, nie miałem dużego doświadczenia zanim podjąłem pracę. Rozwinąłem się bardzo i teraz mogę śmiało powiedzieć, że jestem profesjonalnym lektorem języka hiszpańskiego.

Polecam to miejsce pracy dla nauczycieli języków obcych.

Marysia

Praca w tej szkole odpowiada mi pod każdym względem. Nie spodziewałam się, że będę się spełniać jako nauczyciel w szkole językowej. A jednak. Na zarobki nie narzekam.

Tamara

Pracuje mi się naprawdę dobrze i za tą pracę jestem odpowiednio wynagradzana.

Paulina

Na dzień dobry dostałam naprawdę dobre warunki. Pracuje mi się dobrze, mam małe grupy i rzeczywiście można z odpowiednim nastawieniem wiele w tym czasie z kursantami osiągnąć.

Ewelina

Uczciwe wypłaty, praca w dobrych warunkach i w miłej atmosferze.

ON

Chyba pierwsza moja praca gdzie nie mam się do czego przyczepić. Jest naprawdę dobrze.

Iza

W poprzedniej szkole językowej zarabiałam mniej. Nie żałuję zmiany, zwłaszcza że mam elastyczny grafik.

ANONIM

W moim oddziale gdzie uczę kadra zarządzająca to naprawdę świetni ludzie. Dla takiej atmosfery warto się starać a zarobki dla mnie są też satysfakcjonujące.

Nie miałam lepszej pracy jeszcze a pracuję jako lektor 20 lat. Za moje doświadczenie jestem wreszcie odpowiednio wynagradzana.

Julia

Uczyłam wcześniej w państwówce, udzielałam korepetycji ale chciałam spróbować czegoś innego. I tak trafiłam do Profi Lingua. Nie tylko lepiej zarabiam jak wcześniej, praca jest o wiele spokojniejsza i pozwala mi zdobywać nowe umiejętności.

Pracuję jako lektor w szkole w Katowicach. Profi Lingua to nie tylko dobra szkoła na naukę języków ale też godne miejsce pracy. Nie mam na co narzekać.

• Jak się pracuje w Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona)?

Zobacz opinie na temat firmy Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona)