Opinie o Profi Lingua Centre w Madrid

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Profi Lingua Centre. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Profi Lingua Centre o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profi Lingua Centre w Madrid

Iwona Nowy wpis

Najlepsza szkoła językowa w mieście, jeśli ktoś tylko chce się nauczyć to tu dostanie profesjonalną pomoc. Zespół z doświadczeniem, indywidualnym podejściem do kursantów i cierpliwością :) zasłużona najwyższa ocena.

Janusz Nowy wpis

Naprawdę fajna kadra, spoko szefowie. Warunki zatrudnienia podobne jak w innych szkołach, ale atmosfera lepsza. Dużo lepsza patrząc ze swojego doświadczenia przez lata.

Arkadiusz Nowy wpis

Nauka języka angielskiego na naprawdę wysokim poziomie! Lektorzy kompetentni, a zajęcia bardzo ciekawe i nastawione na konwersacje.

Lucy Nowy wpis

Godny polecenia pracodawca. Fajna, pozytywna atmosfera. Zawsze wynagrodzenie na czas plus premie za efektywność.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Profi Lingua Centre? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Mika

Polecam, zajęcia odbywają się w kameralnych grupach (w moim przypadku 3 osoby), duża elastyczność i różnorodność :)

Alex

Dream job dla studentów :) nigdzie nie było tak elastycznie tak tu. Dużo pracy w sezonie, ale warto bo doceniają za ciężką prace!

Edi

pracuję w Profi od niedawna i na ten moment jestem zadowolona zarówno z panującej atmosfery, jak i warunków zatrudnienia

Przemysław

Rzetelnie przygotowano mnie w tym miejscu do egzaminu, dzięki tej szkole zdobyłem certyfikat!

Paula

Z pewnością nie jest to tania szkoła językowa, ale za jakośc trzeba płacić a ta jest naprawdę wysoka. Już na pierwszy rzut oka widać, że lektorom zależy na tym, aby przekazać swoją wiedzę (w innych szkołach zajęcia często były przerabiane od niechcenia)

Andrew

Popieram przedmówców. Pracuję tylko dla tej szkoły i nie narzekam ani na stawki, ani na administrację. Nie mam im nic do zarzucenia

Max

Polecam pracę w Profi Linqua bo można się dużo nauczyć oraz pozwoliło mi to na wyjazd zagranicę gdzie jestem w dalszym ciągu lektorem za dużo większe stawki. Doświadczenie w Profi bardzo mi się przydało.

Konrad

Polecam pracę w Profi. Jedyna firma w której płacili mi odsetki nawet za 3 dni wypłaty po terminie na umowie. Pozatym dobre metody szkoleniowe i dość duża ilość godzin pracy w elastycznej formie

Krzysztof

Dobre warunki pracy nawet w czasie epidemii nawet bym powiedział, że lepiej bo dużo więcej godzin zdalnie w domu i bez limitów . Wynagrodzenie zawsze wypłacone na czas.

Jan

Super praca super ludzie ale premia i zarobki mogłyby być większe...

Arek

Dobry i wyrozumiały pracodawca, jak najbardziej polecam! Bez zgrzytów dobra atmosfera i pensja na czas

Ada

Szkoła jest naprawdę dobra i dlatego zaskoczyły mnie negatywne oceny na innych forach czy choćby dwa wpisy tutaj, podejrzewam że to zazdrosna konkurencja wypisuje bzdury. Jak każdy zawód ma swoje plusy i minusy jednak nie jest źle Polecam Profi jako firmę do współpracy

kamil

srednio tam sie pracuje oczywiscie nie jest to katastrofa ale mozna znalezc lepsze miejsca wiec jak nie musisz i masz cos innego sprobuj tam.

Aldona
@kamil

Pozwolę się odnieść do tego komentarza z 2008r. Od 12 lat według mnie wszystko pozytywnie się zmieniło. Uważam, że na rynku jesteśmy silną konkurencją dla innych lektorów. Wynagrodzenie poszło w górę jakość szkolenia również.

Aldona

Według mojej opinii jako pracownika szkoła jest solidnym partnerem do współpracy na linii lektor - szkoła, Grupy zapełniają się szybko co przekłada się na ilość godzin i wynagrodzenie. Ja w porównaniu do innych tutaj wręcz przeciwnie, jak najbardziej polecę dla lektorów. W razie pytań chętnie odpowiem

andyblue

witam a ma ktos nr telefonu do tej firmy albo adres www?

pracę oceniam dostatecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Profi Lingua Centre - Madrid

• Jak się pracuje w Profi Lingua Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Profi Lingua Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profi Lingua Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Profi Lingua Centre