Opinie o profi-lingua.pl - Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona) w Warszawa

Tom

Byłem w tej szkole nauczycielem - prawie trzy lat i powiem szczerze, że to najlepsza szkoła, w jakiej miałem okazję pracować. Atmosfera jest odradzam szkoły publiczne, tutaj w prywatnej możesz wszystko ustalić, dograć tym bardziej że szef jest człowiekiem ugodowym..

Jan

Dobra praca dla chcących sobie dorobić. Pewna wypłata pracowałem ile mogłem jako drugi etat. Nie mam żadnych przykrych doświadczeń robota ciężka ale nie tak jak na Uniwersytecie czy Szkole bo do profi nikt nie przychodzi bo musi

Patryk

Pracuję w profi jako student filologii. Dla mnie jako studenta to super opcja, kasa jest doświadczenie zbieram no same plusy. Może czasem mam dośc ale to z uwagi na napięty plan dnia. Wiem że to duża inwestycja w siebie więc zaciskam zęby.

Marzena

Praca odpowiadała mi bardzo z uwagi na możliwość rozwinięcia swoich umiejętności.. Mało kto traktuje tę pracę jako coś na całe życie co w sumie jest prawdą ale za to już jest możliwość wpisania czegoś konkretnego do CV. Nie jest to może najlepiej płatne zajęcie, ale jak na początek, to w zupełności wystarcza, trym bardziej ze godziny są elastyczne

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona) się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Konrad

Szkoła in plus oczywiście znalazłoby się kilka minusów ale nie wpływają one tak bardzo na charakter pracy. Najważniejsze - jest kogo uczyć i odpowiednia do obowiązków wypłata na czas.

byyły

wow, ile wazeliny tu, aż się zastanawiam czy to ta sama szkoła jezykowa... przestarzałe podręczniki, skostniała metodologia, system rozliczania papierkowo-karteczkowy, lata 90-te tam się nie skończyły, ale przede wszystkim, pensja, na początku przymyka się oko, bo je mydlą, że coś tam w centrali, właściwie każdy umywa ręce, dlaczego nie ma jej na czas. prace każdy chce mieć wykonana na czas i bez opóźnień, ale pensji za to już nie? rachunki nie tolerują zbytnio zwłoki, niketórzy lektorzy pracuja tylko na umowie zlecenie i z czego maja zyc? dlatego nie polecam, opóźnienia w pensji sa nagminne i nie sa to zwloki jedno dwudniowe, takich rzeczy człowiek może się spodziewać od jakiegoś Janusza w budzie z hamburgerami a nie od firmy, która chciałaby byc postzregana jako powazny pracodawca

Jan Kalicki

Swoją pierwszą umowę na czas nieokreślony dostałem po 3 miesiącach więc standardowo. Myslę ze nic się nie zmieniło od mojego czasu czyli 5 lat. Jestem od tego momentu zatrudniony, bez żadnych problemów braku wypłaty czy cięcia godzin.

Współpracowałem z Profi Linqua dobrych kilka lat jednak z uwagi na wyjazd zagranicę nasze drogi się rozeszły. Pracę jako lektor wspominam bardzo dobrze, gdyby mnie ktoś zapytał o czy warto to odpowiem, że zdecydowanie tak.

Nie polecam, słabe zarobki, poprzednie komentarze pisane z przymusu.

Przemysław
@Anna

Co to znaczy, że komentarze były pisane z przymusu, nie zgadzasz się w jakikolwiek sposób z nimi? "Słabe zarobki", czyli w jakich granicach się wahają?

Martyna

Szkoła, w której można liczyć na naprawdę atrakcyjne zarobki, do tego grupy uczniów są niewielkie.

Karol

To pierwsza szkoła, w której zdecydowałem się uczyć i jestem naprawdę usatysfakcjonowany - zarówno z zarobków, jak i z panującej w pracy atmosfery.

Ewunia

Złego słowa powiedzieć nie mogę – pracuje w dogodnych godzinach, do tego jestem odpowiednio wynagradzana.

Daniel

To nie pierwsza szkoła językowa, w której uczę, ale tylko z pracy w tej jestem tak zadowolony. Wynagrodzenie wypłacane o czasie, grupy uczniów niewielkie, dzięki czemu każdemu z nich można poświecić tyle czasu, ile potrzebuje.

Jestem lektorem w tej szkole od dwóch lat – warunki finansowe są naprawdę bardzo dobre, a atmosfera panująca w szkole jest przyjazna.

Matylda

Stabilne źródło zatrudnienia – mam dzieci, a że grafik jest elastyczny mogę go dowolnie modyfikować, polecam.

Roksana

5/5 szkoła z ugruntowaną pozycją na rynku, szefostwo oraz kierownictwo w porządku.

Justyna

Jeśli szukacie stabilnego zatrudnienia to wybór jednej ze szkół Profi Lingua jest strzałem w dziesiątkę – kasa zawsze wypłacana na czas, a zarobki zadowalające (szczególnie, jeśli ktoś zamierza pracować pełnoetatowo).

Mery

Szkołę mogę polecić. Grafik rzeczywiście jest elastyczny, a do tego opóźnienia w wypłatach nie zdarzają się (wiadomo, że z tym bywa jednak różnie)

Magda

Oceniam szkołę na 5 z plusem - wynagrodzenie zawsze wypłacane jest na czas, a grafik można dowolnie modyfikować.

Paulina

Serdecznie polecam, uczę w szkole już od jakiegoś czasu i zarówno współpracownicy, jak i szefostwo jest naprawdę w porządku.

• Jak się pracuje w Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona)?

Zobacz opinie na temat firmy Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Profi-Lingua Nowa Sp. z o.o. (wykreślona)