Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

Opinie o Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marta

@Stella, Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" prowadzi aktualnie rekrutacje. Więcej informacji na temat poszczególnych ofert można znaleźć na jednym z wiodących serwisów z ogłoszeniami o pracę. Jesteś zainteresowana podjęciem zatrudnienia w tej firmie? Na jakie stanowisko chciałabyś aplikować?

Stella

Słyszalem, że fundacja ma opinię dobrego pracodawcy. Czy w ogóle potrzebuje pracowników?

Lola

Jestem od jakiegoś czasu zatrudniona w fundacji twój startup. Zostałam bardzo serdecznie przyjęta i profesjonalnie zapoznana z obowiązkami oraz zasadami panującymi w firmie. Szkolenie przebiegło w bardzo luźnej atmosferze sprzyjającej przyswajaniu wiedzy. To idealna praca dla absolwentów szukających doświadczenia. Szybko się rozrasta i oferuje nowe miejsca pracy stąd duże zapotrzebowanie na nowych pracowników. Nie radzę słuchać opinii ludzi którzy zwracają uwagę na pochodzenie zamiast kompetencje pracownika oraz osób które nie otrzymały propozycji współpracy po nieudanej rozmowie kwalifikacyjnej.

Kate
@Lola 10.01.2018 17:33

A na jakim stanowisku zostałaś zatrudniona? Koordynator?

Andrzej

Przy okazji mam pytanie do GoWork: Ile należy według Państwa standardowego cennika kosztuje usuwanie negatywnych komentarzy jak ma to miejsce w przypadku usuwania przez GoWork negatywnych komentarzy o takich firmach jak "Twój StartUp"?

Admin
@Andrzej 28.04.2018 22:45

Funsi

Byłam tam na rozmowie ws. pracy. Ich cechy: bałagan, brak organizacji, nieprofesjonalizm w podejściu do kandydata, oferowane umowy to jakieś dziwne nowotwory nieznane nawet najlepszym specjalistom od prawa pracy i, wszystko na to wskazuje, wcale nie poświęcają zbyt wiele czasu na zapoznanie się z CV aplikanta. Otóż najpierw recepcjonistka przekręcała moje nazwisko, mimo że byłam umówiona na konkretny dzień i godzinę, więc powinna była wiedzieć, kto przychodzi, a zatem i wymówić nazwisko poprawnie. Rozmowa (po spóźnieniu się prowadzących) trwała 10 min! (A tłukłam się autobusem z innego miasta specjalnie do nich). Przedstawiono mi umowę, jakiej w ogóle nie ma wśród oficjalnie przyjętych umów, tj. zlepek wszystkich możliwych typów umów w jedną. Oczywiście w wariancie najniekorzystniejszym dla kandydata. Już w drugim zdaniu stwierdzono, że się nie nadaję. Ale czemu tu się dziwić, skoro rekrutowano mnie na zupełnie inne stanowisko niż to, które proponowano w ofercie, na którą odpowiedziałam. Krótko: po odbyciu tej rozmowy nie chciałabym wracać tam na kolejną.

Michał Jeziorski
@Andrzej 28.04.2018 22:42

Czężko to inaczej określić :) Zestawienie przychodów TS od początku istnienia (dokumenty są jawne i dostępne w KRS ): 2013 - 2,7 mln zł 2014 - 11,1 mln zł 2015 - 38,7 mln zł 2016 - 52,8 mln zł 2017 - 68,8 mln zł

Grzesiek

Może dowiem się coś więcej o pracy ?

Michał Jeziorski
@kuba 03.04.2018 22:17

No coż muszę przyznać, że łatwo mi nie jest .... Zmiana kodu na trójke z przodu już nastąpiła, więc 20 lat nie mam :(, i robię tochę za emeryta... No ale wychodzę z założenia, że ma się tyle lat na ile sie człowiek czuje... ;)

Marta

@Lola na jakie stanowisko zostałaś przyjęta? Wypowiadasz się bardzo dobrze o firmie Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp", rozumiem że poleciłabyś ją innym czytelnikom forum? @ns z forum usuwane są komentarze naruszające regulamin (Link - https://www.gowork.pl/regulamin)

Zdziwiony

Widać że Pani ewidentnie czegoś nie rozumiem Nie była Pani żadnym pracownikiem Fundacji tylko beneficjent programu wsparcia. Fundacja jest inkubatorem przedsiębiorczości czyli pomaga osobom testować swój model biznesowy, proszę się zapoznać z informacjami na stronie. To że jakaś firma wymagała od Pani założenia działalności to proszę mięć pretensje do nich nie do Fundacji/Inkubatora. Naprawdę polecam się zapoznać z informacjami na stronie https://twojstartup.pl/ ewentualnie poniżej informacje co to jest inkubator https://pl.wikipedia.org/wiki/Inkubator_przedsi%C4%99biorczo%C5%9Bci Czyli proszę nie mylić pojęć czym innym jest osoba współpracująca z Fundacją jako jej beneficjent a czym innym pracownik. Proszę nie oczerniać niesprawiedliwie innych osób

Zostaw opinię o Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"