Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

Opinie o Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

Firma krzak

Witam. Może nie w temacie, ale firma oszukuje Klientow. Nie chce akceptować zwrotów zakupionych produktów. Tak chamskiego i niemiłego konsultanta na infolinii jeszcze nie miałam okazji spotkać. Zero zaangażowania i inicjatywy w strone Klienta, firma narusza podstawowe zasady kupna w internecie, jakimi sa np. Zwrot w ciągu 14 dni. Nie polecam, odradzam, bo jak nie są fair w stosunku do Klienta to i do Pracownikow tez nie będą Moje sugestie dla Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp": Powinniście akceptować zwroty i do kupionych rzeczy należy paragon albo fakture wystawić, a nie wysyłać wszystko bez tego, gdzie ja potem jestem pozbawiona możliwości zwrotu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przeszkolić pracowników, albo sam sie zająć obsługą Klientów

Twój Startup
@Firma krzak 07.11.2018 08:57

Dzień dobry, fundacja jest inkubatorem przedsiębiorczości, co oznacza że korzystała Pani ze sklepu jednego z naszych podopiecznych i prawdopodobnie rozmawiała Pani z właścicielem owego startupu, nie z naszym pracownikiem. Prosimy o przesłanie szczegółów i danych sklepu na adres: reklamacje@twojstartup.pl, abyśmy mogli wyjaśnić zaistniałą sytuację oraz monitorować poprawność działania startupów rozwijających się pod naszymi skrzydłami.

Zbyszek Sz

Extra sprawa, załatwiają wszystko szybko i sprawnie, zawsze pomocni Polecam

Gabriela

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Fundacją.

Stella

Słyszalem, że fundacja ma opinię dobrego pracodawcy. Czy w ogóle potrzebuje pracowników?

@Stella 12.05.2018 21:32

Ponieważ TS cały czas rozwija nowe projekty oraz otwiera nowa oddziały, to cały czas poszukujemy pracowników którzy mogliby wzmocnić nasza kadrę.

Re: grzegorz

A od kiedy młody wiek zespołu to jest wada? I o co chodzi z tą fobią antyukraińską ? Akurat w TS osoby z Ukrainy zajmują się obsługą klientów ze wschodu, więc to raczej logiczne ponieważ jest cały dział TS Wschód. Dobrze jest najpierw zapoznać się z istotą działania firmy którą się opluwa  https://twojstartup.pl/o-nas/ Inna sprawa, że nie bardzo rozumiem co jest złego w zatrudnianiu osób ze wschodu?

nowy

A jak można mieć doświadczenie w działalności Startup-ów w Polsce skoro one funkcjonują u nas może od 5 lat? Inna sprawa doświaczenie w Marketingu 10 lat? To już wtedy w tej branży na emeryturę się idzie :). Widać kogoś trollowanie poniosło :) więcej luzu

@nowy 15.01.2018 17:25

widać, że pracujesz w tej firmie i krytyka nie pasuje, ja uważam , że tylko praktyka poparta wiedzą daje dobre rezultaty - samą teorię możesz sprawdzać na testach, a nie w życiu. Może załóż działalność, popracuj trochę na własny rachunek, będziesz wiedział o czym mówie. Bo głowę masz może pełną pomysłów tylko eksperymentuj na sobie , za własne pieniądze - a nie na innych. Ja uważam, że widza i praktyka, cały czas doszkalanie się ( 10 lat) daje efekty - powiedz to ludziom którzy w martetingu pracują 10 , żeby poszli na emerytuję, bo mają 30 parę lat - ty z twoim podejściem pewnie jesteś w przedszkolu. Takie jest moje zdanie, ty masz inne i masz do tego prawo.

Nowy
@ns 16.01.2018 18:45

Ale to nie jest żadna krytyka tylko nawoływanie do dyskryminacji ze względu na wiek. Czyli nie zatrudniajcie młodych tylko emerytów bo przecież każdy wie, że startup-y to domena emerytów, a nie młodych :)

@Nowy 17.01.2018 08:01

w życiu nie skorzystałbym z pomocy waszej firmy jeśli pracują tam osoby Twojego pokroju. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem - napisałem najpierw praktyka, a potem doradzanie, pomoc. Załóż własną firmę a będziesz wiedział o czym mówię - nie masz się od kogo uczyć, czerpać wzorców. No ale skoro tam pracujesz ze swoją butą i pewnością siebie pewnie wiele zdziałasz. Ja mam swoje poletko, które dobrze prosperuje, was z ciekawości będę obserwował. Na moje oko - daję wam rok , a potem będziecie "zjadać swój ogon" ( przenośnia do twojej informacji) Dla Ciebie to tylko akapit w twoim CV, a inni ...............doradzaj - młodym wilkom - oby z dobrym skutkiem

Twój StartUp
@ns 17.01.2018 16:15

Szanowny Panie, Pozwolę sobie odnieść się do Pana wpisów. Po pierwsze, nie wiem skąd u Pana taka niezrozumiała pogarda do pracowników TS. Najpewniej nie zadał Pan sobie trudu, aby sprawdzić czym jest Twój Startup. Nie wiem, co jest przyczyną tak wielkiej wrogość względem osób młodych czy też osób będących innej niż Pan narodowości, ale dla mnie osobiście tego typu inkryminacje są czystą aberracją. Pomijam już fakt, iż to co Pan pisze jest wyjątkowo niestosowne, a moralnie oraz etycznie co najmniej niewłaściwe i powoduje ogromny niesmak u każdej osoby, która to czyta. Po drugie potwierdzam, że średnia wieku całego zespołu TS to około 27 lat. Jest przedmiotem mojej osobistej dumy i satysfakcji, iż w tak krótkim czasie, udało się nam stworzyć tak młody, a jednocześnie niezwykle doświadczony i kompetentny zespół. Po trzecie, odnośnie „zjadania ogona”, chciałbym przedstawić Panu, zestawienie przychodów TS od początku istnienia (dokumenty są jawne i dostępne w KRS ): 2013 - 2,7 mln zł 2014 - 11,1 mln zł 2015 - 38,7 mln zł 2016 - 52,8 mln zł 2017 - 68,8 mln zł Jak może Pan zauważyć w ciągu 5 lat działalności dzięki ciężkiej (czasami wręcz heroicznej) pracy całego zespołu, udało nam się osiągnąć niebywały sukces, także zamknięcie w ciągu roku, raczej nam nie grozi. Po czwarte jak to mówią „last but not least „ Twój Startup to największy inkubator w kontynentalnej części Europy, cały zespół składa się z około 70 ciężko pracujących młodych ludzi, którzy na ten moment, zapewniają sprawne funkcjonowanie dla prawie 2500 firm. I moim skromnym zdaniem należy się im wielki szacunek, ponieważ robią coś niesamowitego i unikalnego. Dlatego zamiast obrażać wszystkich w koło, powinien Pan powstrzymać swoje bezzasadne imputacje i przeprosić cały zespół TS za wszystko co Pan napisał o nich. Z poważaniem Michał Jeziorski Prezes Zarządu

ns

Dlaczego, administrator usunął wypowiedzi anonim, tak przemądrzałego i pewnego siebie człowieka rzadko można spotkać, rewolucjonista to mało powiedziane - szkoda, bo odwiedzający stronę wiedzieli by z jakimi geniuszami będa mieć do czynienia w tej firmie

kuba
@Nowy 17.01.2018 08:01

Tak czytam wasze wypowiedzi na temat wieku - co na to wasz prezes na 20 lat nie wygląda, trochę stary wg waszych kryteriów......dowalacie mu równo, musi poszukać chłopina nowej roboty

@kuba 03.04.2018 22:17

No coż muszę przyznać, że łatwo mi nie jest .... Zmiana kodu na trójke z przodu już nastąpiła, więc 20 lat nie mam :(, i robię tochę za emeryta... No ale wychodzę z założenia, że ma się tyle lat na ile sie człowiek czuje... ;)

Michał Jeziorski

A gdzie Pani znalazła ogłoszenie rekrutacyjne TS z pensja 2000 zł? W Warszawie najniższa pensja wyjściowa to 2600 netto, i to od początku 2018 więc to nie mogło być ogłosznie TS.

Twój Startup

Fundacja jest inkubatorem przedsiębiorczości, co oznacza że korzystał Pan ze sklepu jednego z naszych podopiecznych i prawdopodobnie rozmawiał Pan z właścicielem owego startupu, nie z naszym pracownikiem. Prosimy o przesłanie szczegółów i danych sklepu na adres: reklamacje@twojstartup.pl, abyśmy mogli wyjaśnić zaistniałą sytuację oraz monitorować poprawność działania startupów rozwijających się pod naszymi skrzydłami.

Funsi

Byłam tam na rozmowie ws. pracy. Ich cechy: bałagan, brak organizacji, nieprofesjonalizm w podejściu do kandydata, oferowane umowy to jakieś dziwne nowotwory nieznane nawet najlepszym specjalistom od prawa pracy i, wszystko na to wskazuje, wcale nie poświęcają zbyt wiele czasu na zapoznanie się z CV aplikanta. Otóż najpierw recepcjonistka przekręcała moje nazwisko, mimo że byłam umówiona na konkretny dzień i godzinę, więc powinna była wiedzieć, kto przychodzi, a zatem i wymówić nazwisko poprawnie. Rozmowa (po spóźnieniu się prowadzących) trwała 10 min! (A tłukłam się autobusem z innego miasta specjalnie do nich). Przedstawiono mi umowę, jakiej w ogóle nie ma wśród oficjalnie przyjętych umów, tj. zlepek wszystkich możliwych typów umów w jedną. Oczywiście w wariancie najniekorzystniejszym dla kandydata. Już w drugim zdaniu stwierdzono, że się nie nadaję. Ale czemu tu się dziwić, skoro rekrutowano mnie na zupełnie inne stanowisko niż to, które proponowano w ofercie, na którą odpowiedziałam. Krótko: po odbyciu tej rozmowy nie chciałabym wracać tam na kolejną.

Czy to insotne?
@Funsi 18.11.2017 17:48

Zgadzam się. W wieku 30 lat mieć proponowaną umowę o dzieło i zlecenie w jednym oraz "zasady" pobrane z umowy o pracę to trochę wstyd zarówno dla pracodawcy (że takie w ogóle proponuje) i dla mnie (że firmy przestają się ze mną liczyć i starają się na mnie tylko zarobić). Nie wiem jaka jest atmosfera, jak się pracuje ale stan biura, sal reprezentacyjnych i recepcji sprawia, że współpracy bym z Państwem nie podjęła...

Twój StartUp
@Czy to insotne? 26.01.2018 11:23

Szanowni Państwo, Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju. Każdego miesiąca w trosce o rzetelną obsługę naszych beneficjentów otwieramy kolejne miejsca pracy. W związku z tym aktualnie prowadzimy rekrutację na kilka stanowisk równocześnie, a liczba osób aplikujących to kilkadziesiąt osób dziennie na każde ze stanowisk. Nasza polityka rekrutacyjna opiera się przede wszystkim na zatrudnianiu osób młodych, kreatywnych, niebojących się wyzwań, dla których działalność w Fundacji będzie doświadczeniem zapewniającym nowe kompetencje i umiejętności w oparciu o elastyczne wykonywanie pracy. Codziennie dbamy o warunki pracy, unowocześniając wyposażenie i dbając o infrastrukturę dla uzyskania jak najlepszego komfortu pracy. Naszym głównym celem w tym zakresie jest zmiana siedziby Fundacji na przestrzeń spełniającą wszelkie nasze wymagania, co nastąpi w połowie tego roku.

Andrzej
@Twój StartUp 29.01.2018 09:22

Błagam... ;-) Dynamiczny rozwój? ;-)

@Andrzej 28.04.2018 22:42

Czężko to inaczej określić :) Zestawienie przychodów TS od początku istnienia (dokumenty są jawne i dostępne w KRS ): 2013 - 2,7 mln zł 2014 - 11,1 mln zł 2015 - 38,7 mln zł 2016 - 52,8 mln zł 2017 - 68,8 mln zł

pit
@Michał Jeziorski 04.05.2018 11:50

skoro firma się rozwija to więcej zarabia. Nie tak działa świat? Dużo pieniędzy = dużo osób, które zaufało tej firmie. Jestem obecnie na etapie szukania "haczyków" w tym wszystkim, ale bądźmy poważni i nie rzucajmy dwuznacznych komentarzy w stylu "ciężko to inaczej określić"

Andrii
@Funsi 18.11.2017 17:48

Jestem beneficjentem fundacji (może być konflikt interesów). Potwierdzam że jest bardzo dobrą firmą.

Marta

@Stella, Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" prowadzi aktualnie rekrutacje. Więcej informacji na temat poszczególnych ofert można znaleźć na jednym z wiodących serwisów z ogłoszeniami o pracę. Jesteś zainteresowana podjęciem zatrudnienia w tej firmie? Na jakie stanowisko chciałabyś aplikować?

Lola

Jestem od jakiegoś czasu zatrudniona w fundacji twój startup. Zostałam bardzo serdecznie przyjęta i profesjonalnie zapoznana z obowiązkami oraz zasadami panującymi w firmie. Szkolenie przebiegło w bardzo luźnej atmosferze sprzyjającej przyswajaniu wiedzy. To idealna praca dla absolwentów szukających doświadczenia. Szybko się rozrasta i oferuje nowe miejsca pracy stąd duże zapotrzebowanie na nowych pracowników. Nie radzę słuchać opinii ludzi którzy zwracają uwagę na pochodzenie zamiast kompetencje pracownika oraz osób które nie otrzymały propozycji współpracy po nieudanej rozmowie kwalifikacyjnej.

Młody

Czyli główną wadą tej firmy jest to że ma młody zespół który stworzył największy Inkubator w Polsce? Dobrze rozumiem ? Czyli nie powinni zatrudniać młodych ludzi po studiach albo w trakcie studiów bo to źle z samej zasady tak? Brawo bardzo mądre podejście

mg
@Młody 15.01.2018 19:13

Praktyka nie zawsze idzie z teorią w parze, pożyjesz zobaczysz. Studia to dopiero początek-doskonale z pewnością wiesz że jeden przepis można interpretować na kilka sposobów, a praktyka da ci to że będzie korzystne dla klienta czy dla ciebie. Tego nie uczą na studiach tylko w praktyce. Ale jak firma ma pieniądze nie zatrudnia młodzież, tylko od kogo nauczycie się praktyki............na szkoleniach pewnie powiesz.

Młody
@mg 16.01.2018 18:52

Czyli tak jak pisałem powyżej jedyna wada tej firmy jest taka że zespół jest młody bo jakby średnia wieku była 40 lat a najlepiej 50 lat to byłoby ok? A jak jest średnia 25-30 to czyste zło? To idąc takim tokiem rozumowania CD Project by nigdy nie powstał tak samo jak Facebook. Naprawdę ręce odpadaja jak się takie rzeczy czyta. Smutne że są tacy sfrustowani ludzie :).

tex
@Młody 16.01.2018 22:10

Zasadniczo masz rację, ale z tym facebookiem to pojechałeś :P

Zuckerberg
@tex 17.01.2018 06:23

No przecież każdy wie Zuckerberg złożył FB jak miał 52 lata, a nie jak miał 22....

FB
@Zuckerberg 17.01.2018 08:52

Dobre Zuckerberg :)

Kate
@Lola 10.01.2018 17:33

A na jakim stanowisku zostałaś zatrudniona? Koordynator?

Andrzej

Przy okazji mam pytanie do GoWork: Ile należy według Państwa standardowego cennika kosztuje usuwanie negatywnych komentarzy jak ma to miejsce w przypadku usuwania przez GoWork negatywnych komentarzy o takich firmach jak "Twój StartUp"?

Admin
@Andrzej 28.04.2018 22:45

Grzesiek

Może dowiem się coś więcej o pracy ?

Marta

@Lola na jakie stanowisko zostałaś przyjęta? Wypowiadasz się bardzo dobrze o firmie Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp", rozumiem że poleciłabyś ją innym czytelnikom forum? @ns z forum usuwane są komentarze naruszające regulamin (Link - https://www.gowork.pl/regulamin)

Zdziwiony

Widać że Pani ewidentnie czegoś nie rozumiem Nie była Pani żadnym pracownikiem Fundacji tylko beneficjent programu wsparcia. Fundacja jest inkubatorem przedsiębiorczości czyli pomaga osobom testować swój model biznesowy, proszę się zapoznać z informacjami na stronie. To że jakaś firma wymagała od Pani założenia działalności to proszę mięć pretensje do nich nie do Fundacji/Inkubatora. Naprawdę polecam się zapoznać z informacjami na stronie https://twojstartup.pl/ ewentualnie poniżej informacje co to jest inkubator https://pl.wikipedia.org/wiki/Inkubator_przedsi%C4%99biorczo%C5%9Bci Czyli proszę nie mylić pojęć czym innym jest osoba współpracująca z Fundacją jako jej beneficjent a czym innym pracownik. Proszę nie oczerniać niesprawiedliwie innych osób

Zostaw opinię o Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"