Opinie o Action

Action

W związku z ilością prowadzonych procesów rekrutacyjnych i kandydatur nie mamy fizycznie możliwości udzielania informacji zwrotnej każdemu kandydatowi. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu zaproszenia na spotkanie, a każdemu kto był na rozmowie kwalifikacyjnej przedstawiamy decyzję niezależnie od jej wyniku w umówionym terminie.

Katarzyna

Witam , czy jeśli odbyło się z Państwem rozmowe rekrutacyjną można prośić o jej podsumowanie , co było nie tak ?

Action

Wybraliśmy kandydata z otrzymanych aplikacji, jednak zawsze można złożyć i zostawić CV, które wykorzystujemy w przyszłych rekrutacjach.

pytanie

Wybraliście już Państwo kandydata , czy zakończyliście proces przyjmowania aplikacji?

Czy po rozmowie w Action rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Action

Witam, tak monitorujemy forum. Ogłoszenie na pracę na sekretariacie dosłownie wczoraj stało się nieaktualne. Dziękuję za zapytanie i zainteresowanie.

pytanie

Analizując wcześniejsze wpisy doszłam do wniosku , że jednak odwiedzają to forum :)

pytanie

Witam, chciałabym zapytać czy została wybrana już osoba na stanowisko pomocy w sekretariacie? Czy w momencie podjęcia decyzji , którego z kandydatów wybrali Państwo na to stanowisko kontaktujecie się Państwo z wszystkimi uczestnikami rozmów czy jedynie z tym wybranym?

lukasz

Beznadziejna hurtownia, standardowy próg cenowy przewyższa o 30% średnią cenę np z allegro, beznadziejna obsłóga. Praktycznie brak negocjacji ceny.

Na stanowiskach w dziale exportu znajomość języków musi być biegła w mowie i piśmie ze względu na codzienny kontakt z klientami z zagranicy.

Anna_Maria
@Action

Witam, Chciałabym się dowiedzieć o stanowisko Regionalnego przedstawiciela handlowego,czy konieczna jest znajomość klientów branży rtv/agd? Poza tym jednym wymaganiem pozostałe spełniam w 100%, czy mogę aplikować do Państwa Firmy?

Nikodem

Action szuka obecnie osób na stanowisko asystentki w dziale eksportu, wiecie może czy języka używa się w mowie, czy tylko w piśmie wystarczy?

ACTION

Panie (usunięte przez administratora) , współpracujemy z kilkunastoma tysiącami Klientów i jako obowiązek traktujemy dokładne opisanie kosztów transportowych – każdy Klient znajdzie je na naszej stronie www.action.pl zakładka: Klient -> Warunki współpracy -> Dostawa towaru/składanie zmówień. Dodatkowo czuwają pracownicy Działu obsługi klienta, którzy zawsze chętnie odpowiedzą na wątpliwości. (usunięte przez administratora) Przyznajemy natomiast, że chwilowo mieliśmy problem z błędnym przekierowaniem na stronie, co opisał Pan w swoim poście. Było to związane z wdrożeniem nowej strony, która mamy nadzieję, że docelowo będzie służyć lepszej obsłudze klienta. Dziś strona działa już właściwie. Dziękujemy za zwrócenie uwagi i przepraszamy za niedogodności.

Radek
@ACTION

Dla mnie możecie współpracować nawet z całym światem, ale według mnie powinniście podejść do każdego klienta jak i jego reklamacji indywidualnie, a nie działać według schematu. Problem z przekierowaniem strony i brakiem informacji o transporcie podczas składania zamówienia mieliście już ponad pół roku temu (wasze chwilowo) co również zgłaszałem. Sami się do tego przyznajecie na forum, jednak moją reklamację z tego tytułu rozpatrzyliście negatywnie. Mało "sportowe" zagranie.

doRADEK

Radek, to prawda, ale zapewniam Cię że to nie jest celowe sprytne działanie. To po prostu brak kogoś kto by pomyślał zanim coś postanowi.

Radek

Nie wiem jak się w tej firmie pracuje, ale współpraca z nimi to pewna udręka! Przy zamawianiu towarów nie podają kosztów przesyłki, a jedynie "informacje o transporcie". Po kliknięciu w tajemniczy przycisk przekieruje was na inną główną stronę, na której to trzeba sobie te informacje wyszukać. Klikamy więc czwartą zakładkę po prawej stronie, później w drugą po lewej i znów w czwartą po prawej... I dopiero wtedy możemy sobie poczytać o kosztach transportu dowiadując się, że za kilka drobnych zamówionych rzeczy zapłacimy prawie 40zł za przesyłkę kurierską! W umowie o współpracy też nie piszą nic o kosztach transportu. FV za transport przyślą wam za to dopiero za ok dwa miesiące. I tym sposobem na początku współpracy w ciągu dwóch pierwszych miesięcy składając kilka drobnych zamówień (poniżej 3,000zł każde) otrzymacie FV na kosmiczne koszty transportu w kolejnych miesiącach. Uważajcie na nich!

ola

action jest super jak sie u nich kupuje, jesli chodzi o prace to hmm... jak to w zyciu nie zawsze widzialy galy co braly ;)

karol

w wyszukiwarce mozesz wpisac sobie action i tam masz ich oferty pracy, na razie z tego co widze to nie ma takich ogloszen. to dobra firma, znajomy u nich pracuje jest zadowolony

kamila

Czy beda pojawialy sie jakies nowe rekrutacje w najblizszym czasie? niestety nie zostalam zaproszona na rozmowe np prace asystenckie ?

Tom

Dziękuję za fatygę. Już się odzywam do Państwa bezpośrednio.

MK

Na ten moment tak, proszę jednak o kontakt bezpośredni na adres rekrutacja@action.pl to będziemy mogli dokładnie zweryfikować status.

Tom

Rozumiem, że jeśli do tej pory nie dostałem od Państwa odpowiedzi to moja aplikacja została odrzucona?

MK

Tak, przyszło dużo aplikacji, wybranych kandydatów już umówiliśmy na pierwsze spotkania. Dziękuję za złożone CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Action - Zamienie

• Jak się pracuje w Action?

Zobacz opinie na temat firmy Action tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Action?