Opinie o Action

Hellol

120 ocen pokazuje kto mówi prawdę

ACTION

Dobra atmosfera i warunki pracy w Action są dla nas bardzo istotne, ponieważ „zadowolony pracownik, to zmotywowany pracownik”. Wszystkie uwagi zamieszczone na tym forum dokładnie analizujemy, a te negatywne traktujemy, jako motywację do dalszej pracy. Action jest spółką giełdową, w związku z tym jest pod stałym nadzorem różnych niezależnych instytucji. Wszystkie kontrole spółka przechodzi pozytywnie. Jednocześnie Action jest doceniany jako pracodawca, co potwierdzają nagrody m.in.: Pracodawca Godny Zaufania, Solidny Pracodawca Dekady, Certyfikat Idealny Pracodawca 2014. Nasi pracownicy związują się z firmą na wiele lat, co również jest dla nas namacalnym dowodem na to, że warto pracować w Action.

helloł2

nie bez przyczyny, na pracę w tej firmie mówi się "praca w obozie"

helloł?

kompletny brak szacunku do pracowników. i odgórne przyzwolenie na mobbing. FIRMĘ POWINNA SKONTROLOWAĆ PIP!!!! I nic wam nie da kasowanie komentarzy. doniesienie do PIP pójdzie!!! ciekawe, że usunięto mój wpis poprzedni. robią co moga by prawdę o sobie wyciąć. NIE DA SIĘ! nie szanują ludzi. traktują ich jak ŚMIECIE! Najgorszy przykład polskiego piekiełka. NIKOMU NIE ŻYCZE I NIE POLECAM!!!

Czy po rozmowie w Action rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Greg

Nie polecam tej firmy... chyba, że na początek po studiach, żeby w kolejnych firmach mogło być już tylko lepiej. Brak szacunku do pracownika i traktowanie go bardzo z góry.

@Greg

A jak dla mnie super, świetna atmosfera, dużo fajnych ludzi i widzę szanse rozwoju.

zaciekawiona

oo, a gdzie widziałaś tą oferte na sekretarkę? też bym chętnie do nich aplikowała

Plus oczywiście dodaj, że na początku kierownicy odgórnie kłamią, że nie ma nadgodzin. Nadgodzin jest mnóstwo, za które oczywiście nie chcą płacić.

ON

A ile wynosi premia? i jakie są zmiany?

pawel
@ON

nie jestem w stanie podać premii, różnie to ludziom wychodzi, zmiany są 7-15 i 15 - 23, ale więcej jest na druga zmianę

@pawel

zmiany tylko dla wybranych hehe

pawel

Oprócz podstawy jest efekt za wyniki pracy, wtedy można dużo lepsze pieniądze zarobić i jest proporcjonalne do włożonego wysiłku

ON

Witam pojawiło sie ogłoszenie odnosnie stanowiska MAGAZYNIER. PROSZE MI POWIEDZIEC JAKA JEST PODSTAWA BRUTTO LUB NETTO? I JAKIE PREMIE ? DZIEKI POZDRAWIAM

pracuś
@ON

1600 netto

marolos22

Action ma takie ceny hurtowe, że chyba kupuje na Ceneo i sprzedaje dalej :) Sprzedają za granicę. Teraz mają gdzieś Partnera w PL. Ot i tyle w tym temacie.

Rdy

Dzien dobry. Czy oferta na stanowiso product managerdevelopment manager jest jeszcze aktualne?? Pozdrawiam

Action

Witam, na stanowisko Regionalnego Doradcy Handlowego szukamy obecnie osoby ze znajomością tej branży w rozumieniu produktów i klientów. Aplikację można złożyć, gdyż może nastąpić sytuacja, w której będziemy rozpatrywać inne kandydatury.

Action

zapraszam do złożenia CV do działu eksportu, gdzie pracują energiczne, komunikatywne i otwarte osoby, atmosfera sprzyja pracy.

Action

Witam, na stanowisku magazyniera jest podstawa i efekt uzależniony od indywidualnych wyników pracy, szczegóły przedstawiamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

angry86

Witam, ile mozna zarobic na stanowisku magazyniera?

Action

Decyzje należą do Zarządu, jak można przeczytać w prasie, 3 firmy obecnie starują do przejęcia Avansu.

Dx

Czy to prawda, że Wasza sieć powiększy się o sklepy AVANS?

Action

Na naszej stronie www.action.pl w zakładce Kontakt są dane kontaktowe do działu eksportu, proszę o skierowanie tego pytania bezpośrednio do właściwych osób.

miki

Dlaczego minimum logistyczne dla eksportu wynosi 10.000Euro?

Zostaw merytoryczną opinię o Action - Zamienie

• Jak się pracuje w Action?

Zobacz opinie na temat firmy Action tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Action?