Action

Opinie o Action

kamil

maja Panstwo duzo chetnych ? rowniez przeslalam swoje CV

Tom

Dziękuję za tak szybką odpowiedź. Na portalu pracuj.pl widnieje informacja o tym, że dzisiaj jest ostatni dzień publikacji ogłoszenia. W przeciągu ilu dni można się spodziewać kontaktu z Państwa strony? Dostałem już konkretną ofertę pracy, lecz nie ukrywam, że chciałbym również (po ewentualnej akceptacji z Państwa strony) uczestniczyć w rozmowie rekrutacyjnej w Państwa firmie.

MK

Praca w Dziale Prawnym jest od 9 do 17, nadgodziny zdarzają się, jednak rzadko.

Tom

Witam! Z informacji zawartych powyżej wynika, że praca na stanowisku Asystenta w Dziale Prawnym wymaga obecności 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. Czy zdarzają się nadgodziny oraz czy są jakieś widełki jeśli chodzi o rozpoczęcie/zakończenie pracy czy też jest to 'sztywne' 8 - 16?

Czy po rozmowie w Action rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
MK

Witam, dziękuję za zapytanie, ciężko będzie pogodzić Aplikację z pracą na stanowisku Asystenta w Dziale Prawnym, gdyż praca wymaga obecności przez 5 dni po 8h. Pozdrawiam.

Witam! Mam pytanie dotyczące stanowiska Asystenta Działu Prawnego. Czy pracę w Państwa firmie można pogodzić z rozpoczęciem aplikacji radcowskiej?

Zainteresowana

Witam. Czy ktos sie orientuje jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna ? Jestem zaproszona na rozmowe do działu ksiegowosci.

SEK

W tym przypadku nie jest to(usunięte przez administratora) . Co do benefitów to są one udsotępniane dla wszystkich, zaś szczegółowe warunki przedstawiamy w momencie zatrudnienia.

SEK

Właśnie aktualizujemy. Rekrutacja na Staż - Programista nie jest jeszcze zamknięta, w ofercie wskazaliśmy, że jest to staż płatny. Ogłoszenia są aktualne.

SEK

bardzo dziękuję za zainteresowanie stanowiskiem sekretarki, właśnie znaleźliśmy osobę, potrzebowaliśmy osoby do prac pomocniczych na sekretariacie szczególnie przy wysyłce poczty gdzie są sporządzane raporty stąd pojawił się Excel, nie ma na tym stanowisku sytuacji związanych z wykorzystaniem języka, zachęcam do śledzenia naszych ofert

M.

Witam, stażyści otrzymują szkolenie wdrożeniowe w działach współpracujących z działem docelowym stażysty. Następnie jest wdrożenie na stanowisko pracy przy specjaliście. W trakcie stażu nabywa się wielu umiejętności i wiedzy oraz poznaje oprogramowanie. Możliwe jest szkolenie z Excela - w zależności od charakteru zadań. Szkolenia zewnętrzne w naszej firmie są planowane z góry dla pracowników działów w Pionie Zakupów i Sprzedaży, a więc nie obejmują stażystów/praktykantów. Możliwości rozwoju w naszej firmie wiążą się nie tylko ze szkoleniami, jednak z różnorodnością zadań i doświadczanych sytuacji oraz awansami - rozwojem z asystenta na Product Managera, z handlowca na Product Managera czy Key Account Managera w zależności od zainteresowań.

Karol

Stażyście ledwo przysługuje komputer i telefon. A co to są szkolenia ? ;) Mimo to polecam odbyć staż w tej firmie, można jak w soczewce zobaczyć jak działa spore dynamiczne przedsiębiorstwo.

karol

zwykle ogłoszenia idą przez pracuj.pl lub inne. ale i na ich stronce, trochę schowane. (usunięte przez administratora) najlepiej dowiedz się do jakiego działu chcesz iść i nawiąż kontakt

Ktosia

Pensja nigdy się nie spóźnia, a pracuję tu wiele lat. Nie słyszałam u nas o radach pracowniczych. Pensje rzeczywiście zróżnicowane. W firmie jest siatka płac. Premie w działach sperzedażowo zakupowych uzależnione od wyników pracy. Polecam tego pracodawcę.

Karol D

przez 7 lat pensja nigdy się nie spóźniła. związków nie ma, jest rada pracownicza, ale obsadzona swoimi... premie zależą od działu. w handlowym tak. pensje bardzo zróżnicowane.

gośc

I jak z tymi zarobkami wiesz coś?

kandydat

, Prosiłbym o informację ile można wynegocjować na poczatek na stanowisku handlowca?

beti

roznie bywa ale nacisk jest na budzet jak sie zaczyna w żarówkach moze byc

zzz

Czy ktoś się orientuje, ile w Action płacą za staż absolwentom? Lepiej aplikować na staż, czy od razu młodszego specjalistę? Wymagania są niemal identyczne...

lusia

Pracuję kilka lat w tej firmie i nie myślę o zmianie, płacą solidnie i mam możliwości rozwoju, a ludzie bardzo fajni w tym kadra menedżerska, polecam pracę w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Action - Zamienie

• Jak się pracuje w Action?

Zobacz opinie na temat firmy Action tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Action?

Action