Opinie o Drukarnia KEA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drukarnia KEA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia KEA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia KEA w Wrocław

Julian

ogłoszenia pojawiają sie co chwilę, ma sie wrażenie że trwa tam łapanka na pracowników. Tylko co sie stało z poprzednimi pracownikami i dlaczego?

nowy pracownik
@Julian

Odeszli starzy pracownicy. Teraz łapanka i "szkolenie" miesięczne. Bo na więcej niema czasu. Presja czasu i nerwów na wszystkich działach.

JaTuJużNieWróce
@Julian

Starzy pracownicy odeszli aby w spokoju pracować gdzie indziej za lepsze pieniądze i sie rozwijać zamiast być tłamszonym w KEA. Jak nie masz życia prywantego, lubisz 12 h spędzać w pracy a w weekendy nie masz co ze soba zrobić to KEa chetnie bedzie widzieć Cię w szeregach swoich beduinów :)

handlowiec

czytam i cały czas pisze się o produkcji , a można coś się dowiedzieć o handlowcach? chce złożyć aplikację i nie wiem czy warto . jakie auto, podstawa , prowizja, um o pracę? czy bardzo wyśrubowane zadania?

Niehandlowy
@handlowiec

Szef ma bardzo ładne auto :) Tyle co do auta. Prowizji brak. Co do kasy tylko się można zdziwić.

A

Na Zmigrodzkiej na produkcji dają 2750 plus premie, bony. Zamiast truć się za marne grosze w tej firmie... Na zad up iu

Synek

Jaki znowu brat ? Jakieś nowości informacyjne ?

ses

i brat wielki brat sie zwalnia ha ha ha z produkcji

Olala

2700 do ręki to minimalna stawka. Mógłbym na niej przystać bo mam 10min. Do firmy ale jak nie dają takich stawek bo ciężko to wolę po 3200 koła dojeżdżać do mojej pracy. Praca w drukarni to nie jest szczyt marzeń ani ambicji. Powinni dawać takie stawki gdzie ludzie chcetniej przychodzili by do pracy a i oni o brak ludzi by nie narzekali. Ale jak proponują śmieszne pieniądze to i ludzie do pracy mają podejście z żartem.

Wisier
@Olala

Hahah 3200 w tym czas i czasem paliwo za ponad 500 zl :) skad tacy ludzie sie biorą? Pracuj tam gdzie pracujesz. ...

Śmieszek
@Wisier

Trzeba kupić auto w gazie a poza tym zauważ że są też autobusy pracownicze w kea masz taki? Czy sam z buta zapier dalasz? Haha! Są o wiele lepsze firmy w niedalekim obszarze z łatwym i szybkim dojazdem. Chyba że mieszkasz gdzieś na wypizdowiu to już twój problem . Za takie stawki jak są w kea lepiej siedzieć na bezrobociu i dorabiać na zlecenie lepiej się wyjdzie . Za 2300 do ręki niech single i utrzymankowie rodziców pracują.

synek

Tyle na reke to ciezko zarobic operatorowi na niektorych stanowiskach. Masz doswiadczenie w drukarni z 5 lat cos znajda na operatora jakiegos stanowiska.

Olala

Na produkcję jako jakiś pomagier nic ambitnego. To jakie są warunki i płace na rękę wyciągnę 2700 netto ?

Olala

Dostałam ofertę pracy o zaproszenie na rozmowę... Ale pani jest tajemnicza i nie powiedziała mi nic o umowie ani kwocie netto, czy ktoś mi może powiedzieć ile wychodzi do ręki i jaka umowa jest w tej firmie?

@Olala

Zależy jakie stanowisko. Najczęściej okres próbny na początek później na kilka lat.

Synek

Kogoś znowu ponosi z zazdrością. Niestety ale jedna liderka ręcznych ma większe doświadczenie od niejednej "gwiazdy" z ręcznych :) Każdy robi na swój rachunek. Widocznie nie można było zaufać starym pracownikom w takiej sprawie i trzeba było zatrudnić kogoś nowego. No a teraz pupa boli z żalu :)

Obserwator
@Synek

Nie wiem co kogo ściska i dlaczego. Nie jestem z tego działu i za krótko pracuje . Piszę to co słyszę i widzę.

@Obserwator

To lepiej popatrz a nie słuchaj. Bo jak słuchasz naszych kochanych Pań to na pewno daleko zajdziesz.

Obserwator

Ale cyrk na pracach ręcznych. Kierowniczka zrobiła dwa czerwone indyczki. I skaczą do wszystkich, i tyle. Bo jak na Kierowniczki przystało, wiedzą wszystko najlepiej. Nie martwcie się dziewczyny, wszyscy to widzą i was popierają. Indyki głowy powtracą , wiecznie nie można ukrywać niekompetentnych koleżanek. Szkoda tylko że kierownik też się pogrąża. Może się obudzi ?

AAA

popracuj na stylistyką. Masło maślane, bez ładu i składu

zzz

nowych dużo pracowników duża rotacja idzie nowe i lato co z tego chachacha

Zainteresowanie pracą

To słabo jak 10 zł na godzinę bo nawet 2000 zł miesięcznie do ręki nie ma... W tjx na psiaku mają pracownicy po 2800 brutto na start po czasie 3 miesięcy pieniądze rosną a na Bielanach tez stawki są lepsze bo 10 zł to ma Ukrainiec plus dodatki ...Szkoda bo firma wygląda ładnie ale wyzysk w takim razie... Szkoda młodych ludzi. Powodzenia upomnienie się o podwyżki

mlody

Praca w drukarni to dość specyficzna praca. Są plusy i minusy. Gwałtowne decyzje co do zmian to norma. W piątek dowiadujesz się że przydało by się przyjść w sobotę do pracy. Praca 3 zmianowa. Co do zespołu młodzi ludzie i dość spoko. Gorzej z przekupami które obrobią wszystkim wszystko :) Co do kasy myślę że nic się nie zmieniło. Dalej słabo. Na start koło 10-11 zł na rękę. Więcej nie dostaniesz. Czy warto musisz spróbować. Dyrektor wariat ale każdy uodparnia się na to po jakimś czasie pracy. Naciski na szybkie szkolenia niestety nie idą w parze z dobrym szkoleniem. Bo brakuje czasu na niektóre podstawy chociaż tutaj ludzie - liderzy, operatorzy starają się. Zdarzają się jednostki które maja wszystko w tyle. Lecz takie rzeczy jak w każdej pracy.

Zainteresowanie pracą

Kiedyś byłem na rozmowie o pracę ale wynagrodzenie mnie nie uwiodło na stanowisku pracownika produkcji, czy może coś się zmieniło? Czy ktoś może szczerze opisać specyfikę firmy pracę w niej. Plusy minusy szczerze i obiektywnie

wks2

szkoda że kierownicy zabierają pomysły pracownikom i dostają za to pieniądze na rok to zwykłe złodziejstwo

Adwokat diabła
@wks2

Szkoda? Zanim przedstawisz pomysł na plus dla firmy to zrobprojekt z datą podpisami swoimi liderów itp.idz do derektora jak się nie zgodzi a pomysł wejdzie w życie masz dowód że to Twój pomysł i sprawę daj do adwokata. Firma (usunięte przez administratora) dla lamusow

Sate

Witam Was. Wlasnie dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną jako,Pracownik Produkcji.Co o tym rządzicie i jak wygląda ta praca oraz z wypłatami i ogolnie i inne tez,Z Góry Dziękuje.

mlody
@Sate

Dyrektor nawciska kit. Do tego powie że wszystkie pomysly sa przez niego wymyslone. Tak naprawde to pracownicy wymyslili 3/4 rzeczy. Posciemnia ze wszystko ladnie pieknie i tyle. Kierownicy do dogadania. jak jestes elastyczny dla firmy firma i bedzie elastyczna dla ciebie.

qwerty

Witam. Widzę,że są oferty pracy do Państwa firmy na magazyn lub produkcje. Mam stałą prace ale nie zaszkodzi dorobić sobie do etatu. Pracuje w firmie produkcyjnej więc co nie co wiem o specyfice pracy. Moje pytanie. Czy jest możliwość zatrudnienia na 4-5 godz. dziennie na umowę-zlecenie w wybranych godzinach,ponieważ pracuję na zmiany. Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje lub podpowiedzi.

Pikok z Lidla

Gdy chcesz drugich poprawiać , przyjrzyj się wpierw sobie , czy do poprawienia nie ma czego w tobie... taki mały frazes to kierownictwa...... Pikok z Lidla :)

wks2
@Pikok z Lidla

może zatrudni się u biedronki nie będziesz takich głupot opowiadał skaczesz z kwiatka na kwiatek

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia KEA - Wrocław

• Jak się pracuje w Drukarnia KEA?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia KEA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia KEA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia KEA?

Kandydaci do pracy w Drukarnia KEA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia KEA
2.2/5 Na podstawie 574 ocen.
  • Osobowicka 89
    51-008 Wrocław