Opinie o Drukarnia KEA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drukarnia KEA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia KEA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia KEA w Wrocław

Barbara

@zzz, czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Drukarnia KEA oraz warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi pozostałym użytkownikom forum. @..........................., rozumiem, że pracujesz w Drukarnia KEA. Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? @papierowe tornado, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w tym miejscu. Jak atmosfera w tym miejscu pracy?

Bolek
@Barbara

W firmie, gdzie jest duża rotacja pracowników na pewno nie dzieje się dobrze. Myślę, że to taka Polska, dziadowska firma. No ale jeżeli ktoś nie ma nic lepszego to pozostaje praca u takiego dziada..............

zzz

za duza rotacja zadnych podwyzek przez pawla

...........................

najśmieszniejsze ze guzik płacą a wymagają średniego wykształcenia czemu nie studia wymagania z kosmosu a w biurach nic nie robią a kasę mają

papierowe tornado
@...........................

W biurze specjalisci zarabiaja tyle, co w Lidlu. I wcale tutaj nie zartuje ;D

Starszy
@papierowe tornado

W biurze jest kilku specjalistów których można policzyć na 1 dłoni. Tylko oni się znają na robocie. Reszta to obijacze. Kierownictwo tez w połowie wiedząca co i jak się je na produkcji.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Drukarnia KEA o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Starszy

Pracuje od kilku lat. Widzę sytuacje że jeżeli ktoś się stara to może mieć szansę na inna maszynę "awansować". Z drugiej strony niestety też zostanie wykorzystany przez kierowników. Nowy system premiowy pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie atmosferę robią ludzie nie kierowniczy. Bo pracujemy z ludzmi z produkcji a nie kierownikami. Niestety kasa tutaj gra dużą rolę, której skąpią na pracowników. Biurowi mają o wiele więcej a niektóre stanowiska są nadmuchane i niepotrzebne. Duża rotacja na niektórych działach. Niemniej jednak co niektórzy pracownicy z wieloletnim doświadczeniem są w stanie bardzo dobrze nauczyć nowych adeptów sztuki poligraficznej.

Były pracownik.

Pozdrówcie Janusza!

@Były pracownik.

I Dżesike !!!

Potencjalny

Kurcze, jak przeglądam opinie o pracodawcach na tym forum to są tylko dwa wyjścia, albo żadna firma się nie nadaje do pracy u nich (negatywy i niskie oceny) albo to wymysły i sztuczne komentarze byłych pracowników z ugodzonym ego lub niespełnionych. Stawiam na to drugie :) Kurcze czemu takie geniusze jeśli mają tyle doświadczenia i wiedzy nie stworzą samemu idealnego miejsca pracy?

AWaha
@Potencjalny

Owszem, stworzyli :) Czasami jednak wpadam tutaj pośmiać się z tego, jak ktoś daje się podpuścić i odpisuje.

@AWaha

Gdzie masz ten ideał też z chęcią przeniosę się :)

Młody
@Stary

Z opinii na tym forum (cała Polska) wynika właśnie że nigdzie :) ciekawa sprawa, gdzie tu pracować i do czego by się przywalić :)

Pimpał i Kołas

Denerwuje nas to, że potraficie tylko narzekać podpisując się anonimowo, a gdy przychodzi czas czynu to chowacie glowy w piasek, lub liczycie że ktoś coś za was zrobi. Mamy zamiar zrobić tu bajzel na przekór pesymistom. "Wychodząc naprzeciw spekulacjom rozsiewanym przez wstrętnych Karłòw Reakcji, dementujemy plotki o złej sytuacji. Realizowany program jest sluszny, ale z takim kolektywem nie da się go realizować, jak mawaił sp. Stanislaw Anioł, archanioł wśròd dozorcòw :-). Wiěc musimy się wziąć do solidnej i rzetelnej roboty. To co? Pomożecie?"

@Pimpał i Kołas

Panie Pimpał i Konefał .....póki co Wy podpisujecie się anonimem . Mój nik jest jak najbardziej prawdziwy .Połowa drukarni ma ze mną do czynienia można mnie zobaczyć , dotknąć , itd......

Kołas

Chciałbym Cię dotknąć.

Kołas Andrzej
@Kołas

Fiut który podpisał się Kołas, niech ma chociaż trochę honoru i przedstawi się. Kołas jest jeden, i jestem nim Ja Andrzej K. Widać że jesteś niezłą piz... podszywając się pod kogoś.

Pimpał
@Kołas Andrzej

Siema tu Pimpał, co tam Kołas?

Barbara

@Potencjalny, a czy jesteś zainteresowany pracą w Drukarnia KEA? Jeśli tak, to na jakim stanowisku? @AWaha, czy możesz powiedzieć coś więcej? Widzę, że masz bardzo pochlebną opinię o tym miejscu pracy. Może podzielisz się z nami jakimiś szczegółami?

@Barbara

Barbaro, niekoniecznie wierzę w anonimowe wyznania na portalu, który za pieniądze udostępnia możliwość ukrywania niekorzystnych opinii często gęsto pisanych przez jej pracowników jak teraz. Mnie by taka praca hańbiła - najwidoczniej nie masz honoru.

Stary

Najbardziesz to szkoda kierowniczki. Bo wszystkie Panie z prac ręcznych mają w (usunięte przez administratora) firmę. Najważniejsze to ploteczki. No i jedna która szczyci się że jak ja zwolnią to mąż odejdzie. Ten Pan ma fach w ręku Ona za to talent do gadania i knucia.

masny
@Stary

Ale marudzicie :) kobiety tak mają :) są żony piłkarzy, żony aktorów to są też żony operatorów :D

@masny

Chciałem pozdrowić z tego miejsca Panią Honoratę , a co mi tam! :)

Nasz pracownik roku.

szuwarek

Przyjmują za stawkę godzinową a mówią o słabej wydajności /jak w akordzie/. W jednym dniu zwalniają kilka osób. Celem rotacja pracowników. Firma nie warta uwagi. Nie są konkurentem dla podobnych firm.

Marian
@szuwarek

Jaka rotacja? Są pracownicy co robią po 10 lat. Nawet owiele więcej. Są mega specami i jakich rotacja ich nie dotyczy. Jesteś słaby to odpadasz. Proste.

mocny
@Marian

Hahah, Igor, kiedy nauczysz się innego wyrazu niż "Słaby" ?

Incognito

Pozdrowionka dla pań Majstrowych. Kobitki czują się fajne, a tak naprawdę ich suchary wołają o pomstę do nieba. Atmosfera katastrofalna zdecydowanie najgorsze miejsce w jakim było mi dane przebywać. Na szczęście to już przeszłość. Pozdrawiam i NIE polecam ????

Maniek
@Incognito

Oho którejś Pani nie spodobało się że liderki mają władzę nad nimi. Ciekawe co się stanie jak w końcu ktoś otworzy oczy i zobaczy że połowa ręcznych to gaduły i leniuszki :)

Miodek
@Maniek

no sporo ludzi w tym roku otworzylo juz oczy. ZZL w tej firmie to smiech na sali

@Maniek

Widać ,że ta połowa bierze przykład jaki idzie z góry ;)

Maniek
@Pikok z Lidla

Jednak teraz poło produkcji wymieniona na nowe jednostki. Które myślą że umieją coś zrobić a niestety nie dają rady. Trzymanie na siłę i przenoszenie na różne działy. Może się gdzieś nada. Ciekawe ile jeszcze osób w tym roku się zwolni. Obrodziło w wypowiedzenia na początku roku :)

Incognito
@Maniek

O poziomie i wspaniałości tej firmy świadczą bardzo jasno ciągłe poszukiwania na portalach pracowniczych. Poproście o pomoc jeszcze więcej agencji za taką stawkę jaka jest, na pewno będzie lepiej. Rotacja jak w Biedronce firma się stacza i nawet za specjalnie się z tym nie kryje ????

Nic

Kea to nie Agencja Pracy Tymczasowej. Jestem zatrudniony w drukarni Kea i nie narzekam.

OlkaFasolka

jako zwykły robol w tej firmie, pani w agencji pracy tymczasowej wyciągnęła umowę do podpisania - umowa zlecenie - za zawrotne 9,99zł netto na rękę (14zł brutto)... To ja już wolęw mcDonaldzie zasuwać za 12-13zł, plus kawka, żarcie i elastyczny grafik. Żenada, nawet sprzątaczki dostają na start 11-12 zł na rękę.

Ali22
@OlkaFasolka

OlkaFasolka co za agencja?

Wiktor

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zawsze można szukać pracy, może będzie lepiej?

Takitam

Jak się chce zarabiać dużo pieniędzy to trzeba było się uczyć... Brutalne, ale szczere...

laszlo
@Takitam

a co to ma do rzeczy? to jak: "trzeba bylo nie palic papierosow to bys nie dostal raka". Daruj sobie swoje zyciowe madrosci pociotku,bo nie ma tu na nie miejsca. Skomentuj sobie na onecie

@Takitam

Takitam .....ale Ty jesteś mądry ,eureka , normalnie odkryłes nową Amerykę swoim wpisem jestem pełen podziwu. Drukarnia ma w swoich szeregach ludzi po studiach pracujących na produkcji.... ciekawe co Ty na to.

major SUCHODOLSKI

Hmmm...Pikok z Lidla chyba kojarze Cię z Fagora

@major SUCHODOLSKI

Jeżeli mnie kojarzysz to tylko z Lidla .

Wacława
@Takitam

Masz na myśli to nowe pokolenie, co bez Taty tyłeczka nie podetrze?

Lemur
@Wacława

A może to stare co nie umie z komputera skorzystać?

@Lemur

Ewidentnie rozmawiacie o Panu dyrektorze i jego synu :P

@Pikok z Lidla

W Biedrze też ich dużo pracuje... I co? Widocznie im tam dobrze...

@laszlo

Najlepiej zarabiać miliony i nic nie robić... Taka narodowa mentalność... Jak Wam tak źle to się zwolnijcie.

W Biedrze to może Cię łamać :P

Pikok z Lidla

Wszystkim pracownikom, tym obecnym, tym którzy już nie pracują i tym którzy zaczną pracę życzę Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku 2018 :) Pikok.

tomato
@Pikok z Lidla

no i najliczniejszej grupie czyli tym na wypowiedzeniu lub lada chwila skladajacym papiery ;)

@tomato

To znowu ktos na wypowiedzeniu ?

mr

sami będą robić tomek dobrze że znalazł inną prace

Gaga

Proponują umowę o pracę i adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie, także dla mnie ok.

bylemwidzialem
@Gaga

ojej co ci tam proponuja. "adekwatne do doswiadczenia"- lol zawsze smieszne.

Salka

O.o nie ma umowy o pracę? Serio ? Firmy jeszcze tak robią?! Od dawna z czymś takim się nie spotkałam !!! Zabawne, miałam aplikować ale sobie daruje

as

czy prawda jest ze nie sposob zostac zwolnionym z tej firmy ?

zuczek
@as

owszem tak jest. najczęściej ludzie sami rezygnują, przychodząc do tej firmy już odniosłam po pierwszym dniu wrażenie że tu nie dadzą umowę o pracę, i że ciągle jest ,,wymiana" ludzi. każdy widzi jakie są tam warunki i nie czarujmy się większość odchodzi ze względu na zarobki i umowę.

ostrovit
@as

Jakoś 4 moich znajomych może temu zaprzeczyć :D

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia KEA - Wrocław

• Jak się pracuje w Drukarnia KEA?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia KEA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia KEA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia KEA?

Kandydaci do pracy w Drukarnia KEA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia KEA
2.2/5 Na podstawie 574 ocen.
  • Osobowicka 89
    51-008 Wrocław