Opinie o Drukarnia KEA w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drukarnia KEA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drukarnia KEA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia KEA w Wrocław

Isia

Bardzo słaba organizacja pracy. Niejasny podział kompetencji. Dla firmy problematyczne jest wdrożenie nowych pracowników. Wielu z pracujących inaczej rozumie dane procedury i to nie ze swojej winy... Rozwiązania są dookólne i nieuzasadnione potrzebami. Prostym rzeczom zrobiono taką podbudowę, że Mrożek lepiej by tego nie wymyślił. Zła organizacja pracy stanowi, że niejednokrotnie, nawet proste czynności wymagają zasobów kilkakrotnie większych, aniżeli to niezbędne. Kilku przełożonych zupełnie nie rozumie ani celów, ani sposobu pracy swoich podwładnych. W wielu miejscach brak procedur i spora dowolność stanowienia i interpretacji, nie do otworzenia lub nie do zrozumienia dla innych. tak się tworzy chaos. Smutna i zagubiona firma, przynajmniej na dziś. Mimo wszystko. życzmy sobie powodzenia.

Pikok z Lidla
@Isia

Popieram Pani wpis ......KEA nie może znaleźć pracownika ogólno-wydziałowego ....oprócz jednego ,który pracuje tam dość długo .Pozdrawiam Piotrka. :) Ci ,którzy byli na tym stanowisku to miesiąc , dwa i szli sobie w siną dal żeby więcej zarobić . Przez co operatorzy zamiast pracować przy maszynie , zwozili sobie nakłady pod swoje maszyny , bo Piotrek choćby chciał to sam nie jest w stanie tego zrobić. Sytuacja trwa mimo tego iż zmieniają się kierownicy , dyrektor ....procedury , KAIZEN. Pytanie tylko do czego to wszystko prowadzi .....skoro mimo upływu lat nic sie nie zmienia ., i tak dalej i tym podobne . Pozdro dla Pracowników ;)

Endrju

Jak to jaki? KEA teraz buduje na fabrykę/ namiot na wolnych działkach z tyłu, to może przyjmie kilku nowych ludzi.

krakra

Jaki plan awaryjny na ucieczke LG Display ?

John

Jeszcze trochę i.... dyrektor produkcji będzie sam wszystko robił, bo kadra coraz bardziej szczupła w doświadczonych operatorów.Ale przecież nie widzą problemu....

lily

Do mnie dzwoniła babka z agencji pracy i uwaga...umowa zlecenie za 11zł za godz, i robisz nawet w weekend na dwie zmiany...podziękowałam.

XD

Hotel dla Ukrainców

Witam, Orientuje się ktoś może, co KEA robi na tych swoich pustych działkach za halą? Czyżby nowe miejsca pracy?

Atos

Byłem właśnie na rozmowie. Wszystko cacy, ale pani nie chciała mi powiedzieć ile się w tej firmie zarabia pracownik produkcji. Zaniepokoiło mnie to. 2 tyś da się wyciągnąć? Pozdrawiam.

Lucky Luck
@Atos

2 Tysiące na pewno, ale prędzej nakrętek :)

Atos
@Lucky Luck

Demonizujesz :) Już znam zarobki. W porównaniu do innych firm (a sporo tych rozmów miałem) są konkurencyjne.

Pikok z Lidla
@Atos

Dwa tysiące zarobisz jak od roku 2017 wejdzie ustawa ,minimalna stawka 12 zł netto.

wks
@Lucky Luck

dajcie 24 zł na godzine to będzie kolejka i ochrona ma przechlapane

Arczi

Może słaby psychicznie był?

arcy

Następny ! Brawo !

Nietutejszy
@arcy

Kierownik Zmiany sam się pożegnał, czy jednak mu pomogli?

Starszy

Wydajnosc i wydajnosc. Nic wiecej. Za malo zrobiles za duzo czasu ustawiales. Najczestsze teksty. No i dyrektorstwo od strony rodziny. Tam to masakra. Tylko szybciej i szybciej. Wyliczenia produkcyjne niebedace realne na produkcji. Odbijajace sie na pracownikach bo przeciez macie prace to cieszcie sie. Pracujesz w Kea niemasz zycia swiatek piatek czy niedziela kea to Twoja zycia idea :D

Krzysiek

Firma, która jest zadufana w sobie i ma nie wiadomo jakie mniemanie o sobie, to porażka. Już sam fakt, iż wypowiada się tu ktoś z właścicieli jest skandaliczne. To jest forum dla pracowników, a kompleksy pracodawcy niech właściciel leczy sobie gdzieś indziej. Ta firma jeszcze nie pojęła, że jest tak dobra, jak jej pracownicy. Ale- mam nadzieję- przyjdzie to z czasem u tych wszystkich nowobogackich kapitalistów. A jeśli KEA nie zrozumie, to sprzeda jeszcze wolne tereny pod domki jednorodzinne, halę rozbiorze i na Osobowicach w końcu zapanuje porządek!

Tubel

Masakra co wy tu piszecie. Rodzina, rodzina. To podziękujcie rodzicom, że wam nie zapewnili takiej przyszłości a nie jedziecie po innych. Jakoś nie czuć tutaj że ktoś jest lepszy bo z rodziny ale cóż, lepiej narzekać tylko. Weźcie się do roboty a jak wam nie pasuje to zmieńcie pracę :) każdy by chciał rządzić ale do pracy to nikogo nie ma:) niech każdy robi swoje to będzie dobrze. A wiadomo, że problem z KEA jest...nie z rodziny:) więc po co się czepiać ?:)

Bubel
@Tubel

Ja wlasnie z szacunku do Swoich rodzicow I wpojonych przez nich zasad oraz wiedzy nie podjalbym sie pracy w takiej firmie.

@Tubel

Boże kto siedzi w HR, że nie moderuje oficjalnie w imieniu firmy takich wpisów tylko może jeszcze podkręca pod pseudonimem. Uczcie się od innych firm, bo to niestety słoma z butów żeby jechać komuś po rodzicach. Niby czego można zazdrościć? Wzorca rodziny? Rodzice nie dają to dobrze. Nadmiar niestety czasami bardzo szkodzi jak widać...i to poczucie władzy nad ludźmi której się tak naprawdę nie ma. Miejcie sami odwagę odezwać się w imieniu firmy i dać wyraz wartościom, które w firmie promujecie. Głos tylko w obronie stanu posiadania i nepotyzmu - słabe. Odszczekujecie się jak kundle. Naprawdę sądzicie, że ludzie patrzą i zazdroszczą? Wam trzeba współczuć, co niniejszym czynię.

dad

Raczej radziłbym dobrą znajomość innych ofert pracy ;)

wks2

prosze o inną firmę z jedzeniem za małe porcje oszukują a knajpa fajna obok można by się dogadać i pracownicy nie musieli się ukrywać jak wychodzą pa papu wszyscy byli by zachwyceni to w końcu zakład pracy chronionej POLECAM można dużo zyskać albo dużo wszystko stracić

wks2

drukarnia kupuje i robi dużo budynków i ma plany 2 - 3 hale i bardzo dobrze inwestuje w rodzine i przyszłośc bardzo ok ale co z płacami najniższymi to nie wypada podnieście do 2500 netto warto polecam WSZYSCY będą was kochali Pozdrawiam wasz kochający pracownik

Olok

Jedno kolo od Panamery, uzywane.

kolo

Witam. Jaka jest podstawa netto pracownika produkcji w KEA ?

Alan

...mogę to tylko skomentować w jeden sposób: jaki poziom wypowiedzi, taki poziom firmy. I niech to będzie cenna informacja dla szukających pracy. Pozdrawiam

abul

Ale się uzewnętrzniłeś. Dzieki takim jak ty rzeczywiście forum żyje. Powinieneś zostać administratorem tego forum a nie szukać partnera biznesowego. Biedronka buduje kolejny sklep może tam nawiążesz współpracę.

antyfan
@abul

Wiem, ze gardzicie ludzmi pracujacymi w Biedronce, dla Was to robactwo. Podobnie jak prawie kazdy Wasz pracownik. Tylko dlaczego wiec dalej tam chodzicie na zakupy?

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia KEA - Wrocław

• Jak się pracuje w Drukarnia KEA?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia KEA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia KEA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia KEA?

Kandydaci do pracy w Drukarnia KEA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia KEA
2.2/5 Na podstawie 574 ocen.
  • Osobowicka 89
    51-008 Wrocław